اخبار انجمن مهندسی شیمی پیامنور سنندج

اخبار قبلی..

 

شرکت تیم دانشگاه پیام نور در نهمین دوره مسابقات کمیکار قوچان

گروهی از دانشجویان مهندسی شیمی دانشگاه پیام نور مرکز سنندج با عنوان تیم هایپر مشین در مسابقات ملی کمیکار قوچان مهر ماه جاری شرکت کرده اند این  مسابفات هشت دوره است که در سطح کشوری به میزبانی شهرهای مختلف برگزار میگردد و دوره نهم آن در شهر قوچان به میزبانی دانشگاه آزاد آن شهر برگزار میگردد. این اولین دوره ایست که دانشگاه پیام نور سنندج حضور دارد.زمان برگزاری مسابقات ۲۳ و۲۴ مهر ماه میباشد هدف کلی مسابقات ساخت ماشینی است که نیرو محرکه و سیستم ترمز آن به صورت شیمیایی و دست ساز باشد.

ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان سال 93 دانشگاه پیام نور

براساس آنچه در اصلاحیه تقویم آموزشی ترم تابستان سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور آمده است ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 93 از 14 تیرماه آغاز و تا 22 تیر ادامه خواهد داشتترم تابستان پیام نور حذف و اضافه ندارد و طبق قانون جدید پیام نور هر دانشجو می تواند حداکثر تا سقف ۸ واحد در تابستان انتخاب واحد کنند.
کلیه دروس ارائه شده در ترم تابستان بجز تربیتی بدنی به صورت خودخوان ارائه می شود. شهریه ثابت و شهریه متغیر واحدها به دلیل خودخوان بودن در تابستان نصف می باشد.
امتحانات ترم تابستان 93 پیام نور از 29 مرداد آغاز و در 8 شهریور 93 به پایان خواهد رسید.

همچنین لازم به ذکر است زمان ارائه درخواست مهمان شدن دانشجویان و تایید توسط مراکز مبدا و مقصد پیام نور از 6 تیر تا 18 تیر 93 می باشد

 

آخرین مهلت برای ثبت نمرات میان ترم دانشجویان پیام نور

 براساس آنچه در اصلاحیه تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور آمده است،  آخرین مهلت برای ثبت نمرات میان ترم دانشجویان پیام نور در مقطع کارشناسی ۲۷ خرداد ۹۳ می باشد و برای دانشجویان کارشناسی ارشد تا ۱۰ تیرماه ۹۳ می باشد.
بنابراین مراکز ، واحد ها و اساتید دانشگاه پیام نور فقط تا تاریخ های اعلام شده فرصت خواهند داشت نمرات میان ترم نیمسال دوم را در
سیستم گلستان
برای دانشجویان وارد و ثبت نمایند لازم به ذکر است بعد از تاریخ اعلام شده امکان ثبت نمره میان ترم در سیستم گلستان دیگر فراهم نخواهد شد این تاریخ تمدید نخواهد شد!

 

 مهلت حذف اضطراری پیام نور در نیمسال دوم تا ۲۹ اردیبهشت می باشد

به دانشجویانی که سقف مجاز انتخاب واحد را رعایت نکرده اند پیشنهاد میشود تا از این فرصت استفاده کرده و واحدهای اضافی خود را که خارج از سقف انتخاب کرده اند تا ۲۹ اردیبهشت ۹۳ حذف کنند.همچنین اگر درسی که واحد عملی دارد و قصد شرکت در آزمون عملی و یا تئوری آن را ندارید بهتر است آن را حذف اضطراری کنید.

 عدم تغییر امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲

 مرکز آزمون پیام نور در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال تغییر امتحانات پایان ترم پیام نور در نیمسال دوم ۹۳-۹۲ عنوان کرد که امتحانات پیام نور بدلیل برگزاری جام جهانی تغییر نخواهد کرد.بنابراین براساس آنچه که در تقویم آموزشی پیام نور آمده است امتحانات نیمسال دوم دانشگاه پیام نور از ۱۰ خرداد آغاز و تا ۵ تیر ۹۳ ادامه خواهد داشت

 

. ۱-مهلت ثبت نام و حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ پیام نور تمدید شدتاریخ ثبت نام و حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ تا پایان روز جمعه ۹ اسفند۹۲ تمدید شد. بدین ترتیب دانشجویان پیام نور می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر :ثبت نام --> عملیات ثبت نام --> ثبت نام اصلی، نسبت به حذف و اضافه واحدهای خود در نیمسال دوم تا روز اعلام شده اقدام کنند. در حذف و اضافه محدودیتی برای حذف و یا اضافه کردن واحد ها وجود ندارد و شهریه دروس حذف شده بازگردانده میشود.همچنین دانشجویانی که قبلا انتخاب واحد خود را انجام نداده اند در حذف و اضافه می توانند نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند

تمدیدانتخاب واحد نیمسال دوم ۹۲-۹۳

براساس آنچه که در صفحه اول سیستم گلستان پیام نور درج شده است مهلت انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ این دانشگاه تا تاریخ ۱۴ بهمن ۹۲ تمدید شده است.باتوجه به اینکه برخی نمرات در روزهای قبلی اعلام و یا تایید نشده بود ممکن است دانشجویان خارج از سقف انتخاب واحد کرده باشند پس بهتر است با مراجعه به سیستم گلستان انتخاب واحد خود را بررسی کنیدكليه دانشجويان موظف به رعايت سقف مجازانتخاب واحد، بر اساسمعدل نیمسال قبلخود مي باشد لذا عواقب ناشي از عدم توجه به خطاي "حداكثر سقف واحد رعايت نشده است"در منوي ثبت نام بر عهده خود دانشجو مي باشد.
حذف و اضافه در این نیمسال از ۲۶ بهمن آغاز و تا ۵ اسفند ۹۲ می باشد
همچنین
مهلت ارائه درخواست مهمان موقت یا دائم شدن دانشجویان و تایید توسط مراکز مبدا و مقصد برای نیمسال دوم (بهمن) سال تحصیلی۹۳-۹۲ از ۱ دی تا ۱ بهمن ۹۲ اعلام شده است.
مهلت ثبت نمره میان ترم دانشجویان کارشناسی در نیمسال دوم تا ۲۷ خرداد و ارشد تا ۹ تیر ۹۳ می باشد.
زمان امتحانات از ۱۰ خرداد تا ۵ تیر می باشد (البته شنیده میشود این تاریخ ممکن است تغییر کند)
۲-زمان شروع انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۲-۹۳

 براساس آنچه که در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۳-  ۹۲ آمده است زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم از ۲۷ دی ماه آغاز و تا ۴ بهمن ۹۲ ادامه خواهد داشت. .دانشجویان پیام نور برای ثبت نام از مسیر "ثبت نام --> عملیات ثبت نام --> ثبت نام اصلی" نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند. شروع تشکیل کلاس های ترم دوم پیام نور از تاریخ ۵ بهمن می باشد که ممکن است در برخی مراکز این تاریخ متفاوت باشد.

-مهلت ثبت نمره میان ترم دانشجویان کارشناسی پیام نور تمدید شد

تمدید مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نوردر روزهای دوشنبه ۲۳ دی و سه شنبه ۲۴ دی ۹۲ فراهم خواهد شد.اساتید میتوانند در این تاریخ با مراجعه به سایت  نسبت به تغییر نمرات میانترم دانشجویان اقدام نمایند. 

۱:برگزاری دومین انتخابات انجمن مهندسی شیمی

دور دوم انتخابات انجمن مهندسی شیمی دانشگاه پیامنور سنندج روز سه شنبه مورخ ۷/۸/۹۲ ساعت ۱۲ الی ۱۳:۳۰ در سالن آمفی تاتر این دانشگاه برگزار شد اکثریت دانشجویان مهندسی شیمی در این انتخابات شرکت داشتند که درپایان پنج نفر به عنوان عضو اصلی دو نفر علل البدل و یک بازرس انتخاب شدند.

 زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور

 دانشگاه پیام نور رویه نحوه انتخاب واحد و دریافت شهریه را تغییر داد دانشگاه پیام نور رویه نحوه انتخاب واحد و دریافت شهریه را تغییر داده است و دانشجویان پیام نور از این پس برای آنکه بتوانند انتخاب واحد کنند باید اول شهریه ثابت خود را پرداخت کنند. .در ترم های قبل دانشجویان پیام نور شهریه خود را می توانستند حتی تا چند روز مانده به امتحانات پرداخت کنند اما از این نیمسال دانشجویان برای آنکه بتوانند انتخاب واحد کنند حتما باید اول شهریه ثابت را پرداخت کنند.
همچنین لازم به ذکر است آغاز انتخاب واحد پیام نور که قرار بود از ۷ شهریور باشد به ۹ شهریور تغییر یافته است.
ثبت نام ورودی های جدید از ۳۰ شهریور انجام خواهد شد

۲:

با توجه به تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۳-۹۲ ابلاغی از وزارت علوم دانشگاه پیام نور نیز مجبور به تغییر تقویم آموزشی خود شد. براساس تقویم آموزشی جدید اعلام شده از سوی دانشگاه پیام نور زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۳-۹۲ از ۷ شهریور ۹۲ آغاز و تا ۱۵ شهریور ادامه خواهد داشت. همچنین شروع کلاس ها برای اولین بار در پیام نور از ۱۶ شهریور آغاز خواهد شد.لازم به ذکر است فرصت ارائه درخواست و ثبت مهمان توسط مراکز برای نیمسال اول از ۷ مرداد تا ۱۴ تعیین شده است.

زمان ثبت نام ، انتخاب واحد و تاریخ امتحانات ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور تغییر کرد. 
به دليل تغيير زمان شروع سال تحصيلی 93-92 از مهر ماه به نيمه شهريور با توجه به تقويم اعلام شده از سوی وزارت علوم و تحقيقات و فناوری ، دانشگاه پیام نور موظف شد ترم تابستان را زودتر از زمان اعلام شده در خبرهای قبل آغاز کند. 
بر اين اساس ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پيام نور از تاريخ 29 تير ماه به ۲۶ تير ماه تغییر کرد انتخاب واحد ترم تابستان
۹۲ پیام نور تا پنجم مرداد ادامه خواهد داشت.
همچنين امتحانات ترم تابستان دانشگاه پيام نور نيز به جای 2 تا 10 شهريور به 27 مرداد تا 5 شهريور ماه تغيير يافته است.

 برگزاری اردوی علمی مهندسی شیمی توسط انجمن مهندسی شیمی

انجمن مهندسی شیمی در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۲ اقدام به برگزاری یک بازدید علمی از پتروشیمی بیستون کرمانشاه به صورت مختلط برای دانشجویان این رشته کرد.بازدید به صورت یک روزه بود و اکثریت دانشجویان در این بازدید حضور داشتند.

اولین شماره نشریه علمی مهندسی شیمی پیامنور سنندج،به نام نشریه ایزومر آماده چاپ شده و  به زودی منتشر میشود.نشریه ایزومر در تاریخ ۷ اردیبهشت چاپ شده و شروع به فروش کرد. فایل آن را میتوانید در زیر دانلود کنید.

برگزاری همایش انرژی هسته ای توسط انجمن مهندسی شیمی پیامنور سنندج در اردیبهشت ماه۹۲

 همایش انرژی هسته ای دانشگاه پیامنور سنندج که قرار بود در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۲ برگزار شود و هدف آن بررسی فناوری هسته ای از جنبه های علمی و تخصصی و سیاسی بود و با سخنرانی نمایندگان مجلس و دکتری با تخصص در این رشته قرار بود برگزار شود متأسفانه با مخالفت دانشگاه با این همایش به دلیل برخی مشکلات و محدودیت ها  لغو شد.

حذف و اضافه ترم دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور از هفته آینده آغاز خواهد شدبر اساس آنچه در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور آمده است، زمان حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور از ۱۹ اسفند آغاز و تا ۳۰ اسفند ادامه خواهد داشت.در حذف و اضافه محدودیتی برای حذف و یا اضافه کردن واحد ها وجود ندارد و شهریه دروس حذف شده بازگردانده میشود.کلیه دانشجویان ملزم به رعایت پیش نیاز ها براساس برنامه ترمی (لیست ارائه دروس)می باشند. دانشجویان پیام نور می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر : ثبت نام -> عملیات ثبت نام -> ثبت نام اصلی نسبت به حذف و اضافه ترم اول خود اقدام کنند. امتحانات ترم دوم پیام نور در ۳۱ اردیبهشت آغاز می شوند و در تاریخ ۲۲ خرداد ۹۲ به پایان خواهند رسید.

 


مطالب مشابه :


خانه آبشار

سایت پیام نور; وب سایت که توسط دانشجویان پیام نور مرکز سنندج راه اندازی شده که شامل
اخبار انجمن مهندسی شیمی پیامنور سنندج

انجمن مهندسی شیمی پیام نور سنندج در این تاریخ با مراجعه به سایت نسبت به تغییر نمرات
تحلیل سایت

این وبلاگ یک وبلاگ تخصصی معماری است که توسط دانشجویان پیام نور مرکز سنندج راه اندازی شده که
پلان ونما وپرسپکتیو مسجد جامع

سایت پیام نور; وب سایت که توسط دانشجویان پیام نور مرکز سنندج راه اندازی شده که شامل
پذيرش دانشجو در دانشگاه پيام نور مركز سنندج 2 برابر مي‌شود

اخبار پیام نور پيام نور مركز سنندج با اشاره به با مدیریت سایت اخبار پیام نور
مسابقات برنامه نویسی

می رساند که با تلاش انجمن فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور سنندج اولین هستي سایت
برچسب :