اس ام اس بانك چیست؟


بانک پارسیان

parsian-bank.jpg

S.O.D
سیستم پاسخگویی به پیام كوتاه بانك پارسیان SMS On Demand نام دارد.
جهت استفاده از خدمات S.O.D، مشتریان می توانند با ارسال پیام كوتاه در قالب الگویی خاص به یكی از شماره های اعلام شده، پاسخ خود را دریافت نمایند.

نحوۀ فعال کردن سرویس اس ام اس بانک پارسیان
خدمات S.O.D بانك پارسیان در تمام ایام هفته به صورت 24 ساعته فعال می باشد.
مشتریانی که قبلاً سرویس دریافت پیام كوتاه بانك پارسیان برای صورت حساب خود فعال کردنده اند از سرویس SOD هم می توانند استفاده کنند.
مشتریانی كه قبلا از سامانه اطلاع رسانی SMS بانك پارسیان استفاده نكرده اند، می توانند جهت درخواست فعال شدن سرویس، به یكی از شعب بانك پارسیان مراجعه نمایند.

امكانات سیستم sms بانک پارسیان
• ارسال نرخ سود سپرده ها با امكان انتخاب زبان و نگارش پیام كوتاه دریافتی به صورت فارسی، انگلیسی و یا فارسی با نگارش انگلیسی برای عموم
• ارسال راهنمای شعب بانك پارسیان
• دریافت موجودی فعلی
• موجودی در یك تاریخ خاص
• خلاصه وضعیت حساب طی سه تراكنش آخر حساب
• خلاصه وضعیت حساب در یك تاریخ خاص
• صورت وضعیت چك 

راهنمای استفاده از سیستم
کلیه مشتریان با مراجعه به یکی از شعب در سراسر کشور می توانند فرم مربوطه را تکمیل و به شعبه ارائه دهند،‌ سرویس مزبور پس از تأیید رئیس شعبه و ثبت در سیستم برای متقاضیان فعال میگردد.


بانك پاسارگاد

76d6ac7ee4ae85d9b38ca6f111a79e7f.jpg


 خدمات اس ام اس بانك پاسارگاد عبارتند از:

* اعلام موجودی
* مسدود کردن کارت
* گزارش گردش سپرده
* ارائه لیست کارتها
* ارائه لیست وام ها
* ارائه لیست حساب ها 

راهنمای استفاده از sms بانک پاسارگاد

مشتریان بانك پاسارگاد برای فعال سازی این خدمات می توانند به یكی از شعب این بانك مراجعه نمایند .


بانک مسکن
maskan.png

 
سرویس پیام کوتاه بانک مسکن
1-ابتدا مشتری به شعبه مورد نظر خود مراجعه و با ارائه كارت شناسائی معتبر و تحویل فتوكپی قبض شماره تلفن همراه خود اقدام به تكمیل فرم درخواست خدمات sms می نماید.

2-مشتری پس از احراز هویت توسط مسئولین شعبه اقدام به معرفی حساب بانكی خود و در صورت نداشتن حساب اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه جاری یا پس انداز یا سرمایه گذاری كوتاه مدت می نماید.

3-پس از امضای قرارداد داخلی و دریافت رمز اولیه این امكان برای مشتری فراهم خواهد شد كه در صورت وجود هر تراكنش در شعبه آخرین مانده با گردشهای مورد نظر به شماره تلفن همراه ارسال گردد.

4-مشتری از طریق سیستم تلفن بانك می تواند به دفعات به بخش خدمات پیامهای كوتاه مراجعه و با فعال یا غیر فعال نمودن سرویس sms اقدام به توقف یا ارسال گردشهای حساب به تلفن همراه خود نماید.
 
 
ارائه مدارک و نحوه تقاضای مشتریان جهت استفاده از سرویس های ویژه:
مشتریان جهت استفاده از سرویس  فوق باید در اولین مراجعه به یکی از شعب بانک مسکن اقدام به افتتاح حساب و یا در صورت داشتن حساب  ، آن را به شعبه معرفی نمایند .
لازم به ذکر است در زمان تکمیل نمودن فرم قرارداد  ، معرفی نمودن شماره حساب بانکی جهت پرداخت قبوض یا انتقال وجه  ، ارائه نمودن اصل و فتوکپی دفترچه بازپرداخت اقساط  یا فتوکپی آخرین رسید اخذ شده از دستگاه خوددریافت جهت پرداخت قسط ، اصل فتوکپی قبض تلفن همراه جهت سرویس پیام های کوتاه (sms) ، آدرس دقیق پست الکترونیکی جهت ارسال گردش حساب به آدرس اینترنتی و ارائه مدارک معتبر جهت احراز هویت متقاضی ضروری است .
 
انتقال وجه بین حساب های بانکی در یک شعبه:
 1-ابتدا مشتری به شعبه مورد نظر خود مراجعه و با ارائه كارت شناسائی معتبر اقدام به تكمیل فرم درخواست پرداختهای غیر حضوری از طریق شعب می نماید.
2-مشتری پس از احراز هویت توسط مسئولین شعبه اقدام به معرفی حساب بانكی خود مطابق فرم های تدوین شده در شعبه می نمایند و در صورت نداشتن حساب اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه جاری یا پس انداز یا سرمایه گذاری كوتاه مدت می نماید.
3-پس از تکمیل فرم و امضاء قرارداد داخلی و دریافت رمز اولیه این امكان برای مشتری فراهم می گردد كه كلیه پرداختهای قبوض خود را بدون مراجعه به شعبه در هر ساعاتی از شبانه روز از طریق سیستم تلفن بانك پرداخت نماید.
4-چنانچه مشتری در وقت اداری از طریق تلفن بانك اقدام به كسر از حساب و پرداخت قبض (برق –تلفن –تلفن همراه –گاز و آب ) خود نماید سیستم عملیات مورد نظر را پس از كنترلهای لازم در انتهای همان روز (پایان روز) بطور اتوماتیك ثبت خواهد نمود و اگر مشتری در وقت غیر اداری یا ایام تعطیل اقدام به كسر از حساب و پرداخت قبوض خود نماید ، سیستم پس از كنترلهای لازم عملیات درخواستی را در ابتدای اولین روز كاری شعبه ( آغاز روز ) بطور اتوماتیك در سیستم ثبت خواهد نمود.

دریافت رمز :
سیستم تلفن بانك مسكن دارای دو نوع رمز جداگانه می باشد :
الف - رمز ورود به سیستم جهت اخذ خدمات عمومی از قبیل اعلام آخرین موجودی -3 گردش آخر حساب - وضعیت چک و دریافت فکس و .....
ب-رمز پرداخت غیر حضوری جهت پرداخت های مالی و خدمات ویژه از قبیل پرداخت قبوض - پرداخت اقساط - انتقال وجه بین حساب های بانکی، درخواست صدور دسته چک ، فعال یا غیر فعال نمودن سرویس های SMS و اینترنت
 >>رمزاولیه ورود به سیستم در اولین مراجعه،  به شعبه پس از احراز هویت توسط مسئولین شعبه از سیستم رایانه ای استخراج و در اختیار شما قرار می گیرد به نحوی که می توانید پس از دریافت رمز اولیه در اولین فرصت با سیستم تلفن بانک تماس گرفته و با ورود به بخش تغییرات رمز ، شماره رمز خود را به دلخواه تغییر دهید .  مسوولیت حفظ و نگهداری رمز به عهده صاحب حساب خواهد بود.
>> رمز دوم مربوط به پرداخت های غیر حضوری و مالی می باشد که در اختیار شعبه نبوده و توسط شما تولید می شود ؛ به طوری که با فعال شدن یکی از سرویس های ویژه ، رمز غیر حضوری به طور اتوماتیک فعال می شود . شما باید در اولین فرصت با سیستم تلفن بانک تماس حاصل نموده و با ورود به بخش تغییرات رمز ، شماره رمز غیر حضوری خود را در 5 رقم از طریق دکمه های شماره گیر تلفن در سیستم وارد کنید .
                   
نحوه دسترسی به گردش های غیر حضوری تلفن بانک (اقساط – قبوض – انتقال وجه ) :
پس از امضا قرارداد داخلی و دریافت رمز ولیه از شعبه این امکان برای مشتری فراهم می گردد که کلیه پرداخت های مورد نظر از قبیل ( واریز وجه ،پرداخت قسط ، پرداخت قبوض ) بدون مراجعه به شعبه در هر ساعاتی از شبانه روز از طریق سیستم تلفن بانک انجام شود.
ـ چنانچه مشتری در وقت اداری از طریق تلفن بانک به کسر از حساب و پرداخت ( کلیه قبوض - اقساط - انتقال وجه ) خود اقدام نماید ؛ سیستم عملیات پرداخت را پس از کنترل های لازم در انتهای روز کاری شعبه ( پایان روز ) به طور اتوماتیک ثبت خواهد نمود و اگر مشتری در وقت غیر اداری یا ایام تعطیل به کسر از حساب و پرداخت سرویس های مذکور اقدام نماید ، سیستم پس از کنترل های لازم ، عملیات درخواستی را در ابتدای اولین روز کاری شعبه ( آغاز روز ) به طور اتوماتیک در سیستم ثبت خواهد نمود.
ـ در پایان هر روز اطلاعات کلیه پرداخت ها قبوض مشترکین در سراسر کشور که از طریق سیستم تلفن بانک در شعب انجام می پذیرد پس از استخراج ، در مرکز تجمیع و طی مقاطع مختلف زمانی به سازمان های ذیربط ارسال خواهد شد.
ـ با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با شرکت های صادر کننده قبض مشترکین ، شماره اسناد ثبت شده در سیستم برای بانک به عنوان رسید تلقی شده و علاوه بر آن شماره دیگری با عنوان شماره پیگیری به مشتری اعلام می گردد . شماره مذکور به عنوان رسید دوم برای سازمان های ذیربط محسوب می شود.
همچنین به اطلاع میرساند کلیه پرداخت های غیر حضوری و مالی در سایت اینترنتی بانک مسکن فابل استخراج بوده و علاوه بر آن در صورت مراجعه هر زمان مشتری  به شعبه ، می تواند جهت پرداختهای غیر حضوری خود رسید ( ثبت ماشینی )دریافت نماید.
ـ توصیه می گردد به هنگام پرداخت یا جلوگیری از اشتباهات احتمالی شماره های شناسه قبض و شناسه پرداخت را روی برگه ی قبض خوانده و در سیستم وارد کنید . در غیر این صورت مسوولیت مغایر بودن اطلاعات مندرج روی قبض با اطلاعات ثبت شده در سیستم به عهده مشتری خواهد بود.
بانک ملی
Bank_Melli.jpg


اعلام گردش های انجام شده روی حساب غیر متمركز :
مشتریان بانك ملی با هماهنگی شعب مجهز به سیستم پیام كوتاه (SMS) قادر خواهند بود از وضعیت حسابهای غیرمتمركز خود آگاه شوند. پس از انجام هر گردش بر روی حساب غیرمتمركز، اطلاعات تراكنش انجام شده به تلفن همراه صاحب حساب ارسال می شود. جهت استفاده از این سرویس لازم است صاحب حساب درخواست خود را به شعبه افتتاح كننده حساب تحویل نماید.
 
 اعلام بدهی دارندگان ملی تراست :
بانك ملی ایران برای دارندگان ملی تراست و جهت اطلاع رسانی سریع، سرویس اعلام مانده بدهكار قابل تسویه كارت ملی تراست را بصورت ماهیانه به مشتریان از طریق پیام كوتاه بصورت ماهانه ارائه می نماید.
جهت استفاده از این سرویس، لازم است مشتریان به شعب صادركننده كارت مراجعه و درخواست خود را تحویل نمایند.


بانک کشاورزی

121947693512-03.jpg

اس ام اس بانک کشاورزی :

•    ارسال اطلاعات به صورت یك طرفه ازسوی بانک می‌باشد ومشتری نمی تواندبوسیله این سرویس باحساب خودارتباط برقرارنموده وعملیاتی برروی آن انجام دهد. برنامه دارای محدودیت دسترسی به بانك‌های اطلاعاتی بوده و فقط امكان خواندن دارد.
•    اطلاعات فقط به شماره موبایل اعلام شده توسط مشتری اعلام می‌گردد.

مشتریان بانك كشاورزی برای فعال سازی این خدمات می توانند به یكی از شعب این بانك مراجعه نمایند .


بانک تجارت

20090426144132.jpg

سرویس پیام کوتاه تجارت(Mobile Banking  ) از خدمات نوین بانک تجارت بوده که در راستای گسترش بانکداری الکترونیکی 24 ساعته راه اندازی گردیده است.
     بانک تجارت مفتخر است تا به تمامی هموطنان عزیزی که دارای تلفن همراه بوده و امور بانکی خود را در این بانک به انجام می رسانند بهره مندی از سرویس مذکور را توصیه نماید.
     سرویس پیام کوتاه تجارت به شما مشتریان گرامی این امکان را می دهد که در وقت و هزینه خود صرفه جویی نموده و بخشی از امور بانکی خود را از طریق این سیستم به انجام رسانید.
خدمات قابل ارایه از طریق سیستم پیام کوتاه تجارت:
1- دریافت مانده و سه گردش آخر حساب.
2- انتقال وجوه بین حسابهای معرفی شده در فرم ثبت نام.
3- پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و همراه.
4- پرداخت اقساط
5- راهنمای  استفاده از سیستم

نحوه ثبت نام سرویس پیام کوتاه تجارت:

     مشتریان محترم ، شما می توانید ضمن مراجعه به شعبه خود و تکمیل فرم تقاضا نسبت به برقراری سرویس مذکور برای هریک از حسابهای بانکی خود( قرض الحسنه جاری، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت و قرض الحسنه پس انداز) اقدام نمائید.

 فعال سازی سرویس پیام کوتاه تجارت:
     پس از تکمیل فرم درخواست در شعب ،بانک تجارت نسبت به فعال نمودن سرویس مذکور و تولید رمز اقدام می نماید و شما به محض دریافت رمز خود قادر به استفاده از سرویس پیام کوتاه تجارت خواهید بود.
 دریافت مانده و سه گردش آخر حساب:
     با معرفی هریک از حسابهای خود می توانید از طریق ارتباط با مرکز سرویس پیام کوتاه تجارت و ارسال پیام ، مانده و سه گردش آخر حساب خود را دریافت نمایید.

انتقال وجوه بین حسابهای معرفی شده در فرم ثبت نام :
     در صورت تمایل به استفاده از سرویس انتقال وجه می توانید برای هریک از حسابهای معرفی شده (حسابهایی که می خواهید از آنها برداشت نمایید) تا 5 شماره حساب فعال در بانک تجارت را برای انجام عملیات انتقال وجه (حسابهایی که می خواهید به آنها واریز شود) معرفی نمایید. این حسابها (حسابهای واریزی ) می تواند متعلق به شما و یا دیگران باشد.
     مشتریان محترم توجه نمایید در این مرحله حداکثر وجه قابل انتقال مبلغ 500،000 ریال در هر روزکاری می باشد.

پرداخت قبوض آب،برق  ، پرداخت اقساط  و ...
     از طریق ثبت شناسه های پرداخت غیر حضوری در قبوض مصرفی خود(شامل شناسه قبض و شناسه پرداخت ) وارسال پیام درفرمت تعریف شده، بانک نسبت به کسر مبلغ قبوض از حساب معرفی شده شما اقدام خواهد نمود.
     با پرداخت قبوض از طریق SMS ، شماره پیگیری ثبت به هنگام اخذ تائید عملیات از طریق سیستم به شما اعلام و در صورتحساب بعنوان شماره سریال سند قید می گردد.

چگونکی ارتباط با مرکز سرویس پیام کوتاه تجارت:  
     به منظور انجام امور بانکی همچون دریافت موجودی و سه گردش آخر حساب ، انتقال وجه ، پرداخت قبوض ،      پرداخت اقساط و تغییر رمز با ارسال پیام کوتاه (SMS) به شماره 200070 ( بدون کد ) با فرمتهای ذیل قادر به انجام موارد مذکور خواهید بود:

نوع سرویس و   فرمت پیام( از چپ به راست)
دریافت موجودی و سه گردش آخر حساب    رمز*شماره حساب*1
انتقال وجوه    رمز*مبلغ* شماره حساب * شماره حساب * 2
                    دریافت کننده    پرداخت کننده  
پرداخت قبوض    رمز* شناسه پرداخت * شناسه قبض * شماره حساب * 3
                                             پرداخت کننده     
پرداخت اقساط    رمز* مبلغ قسط* شماره حساب واریز قسط* شماره حساب بدهکار* 8
تغییر رمز    رمز جدید* رمز فعلی*شماره حساب*4
توضیح:
1-   علامت * در جدول فوق به مفهوم بخش جدا کننده ( فاصله ) می باشد و بدین منظور شما می توانید در تلفن همراه خود علاوه بر فاصله ( Space  ) از علائم ذیل نیز استفاده نمایید:
 
#    -    0    ,    ;

2-     فرمت ثبت پیام در تلفن همراه از چپ به راست می باشد
 
      مثال :
          به منظور انتقال وجه از شماره حساب 3142567852 به حساب شماره 1532874352 به مبلغ 100،000 ریال و با رمز 1851 به صورت ذیل اقدام می نمایید:

1851#100،000#1532874352#3142567852#2
 
تاییدیه دریافت درخواست خدمات مربوط به انتقال وجه و پرداخت قبوض ، پرداخت اقساط :
     پس از ارسال پیام شما به منظور استفاده از خدمات مربوط به انتقال وجه و پرداخت قبوض، پرداخت اقساط تسهیلات ، پیامی به منظور تاییدیه دریافت درخواست شما ارسال خواهد شد و شما می بایست عین پیام دریافتی را بااستفاده از یکی از طریق ذیل و به منظور تائید نهائی ارسال نمایید:
* استفاده از گزینه Forward  گوشی همراه
* استفاده از گزینه Send  گوشی همراه
* ارسال دستور انتهایی پیام مرکز سرویس پیام کوتاه تجارت( شامل کد دستور دریافت شده ، شماره حساب و رمز) به شماره 200070
برای مثال قبل خواهیم داشت:
شماره پیگیری # 3142567852 #21

تائیدیه انجام درخواست خدمات مربوط به انتقال وجه و پرداخت قبوض ، پرداخت اقساط :
     پس از انجام عملیات انتقال وجه و یا پرداخت قبوض ، در روز کاری بعد مرکز سرویس پیام کوتاه تجارت پیامی را بمنظور انجام یا عدم انجام عملیات درخواست شده به تلفن همراه شما ارسال خواهد نمود.
راهنمای استفاده از سرویس پیام کوتاه تجارت:
     به منظور استفاده از راهنمای سیستم در خصوص چگونگی استفاده از سرویس پیام کوتاه تجارت، با ارسال عدد صفر به شماره200070 می توانید از سیستم راهنمای مرکز سرویس پیام کوتاه تجارت بهره مند گردید.
پس از آنک مشتری دستور انتهایی پیام دریافتی را ارسال نمود. مرکز سیستم پیام کوتاه تجارت پیام دیگری را بمنظور ثبت درخواست و ارائه شماره پیگیری ( شماره پیگیری در واقع شماره سند می باشد.) برای مشتریان ارسال می نماید. چنانچه مشتری شماره پیگیری خود را به 200070 از طریق سرویس پیام کوتاه (sms) ارسال نماید ، سیستم پیام کوتاه بانک تجارت وضعیت موجود دستور پرداخت قسط ( در حال استعلام انجام شده یا انجام نشده )   را به مشتری ارسال می نماید و درصورتیکه وضعیت در آن موقع در حال استعلام باشد در  روز کاری بعد انجام و یا عدم انجام دستور پرداخت اقساط به مشتری SMS می شود.
کلیه درخواست های ارسالی و ثبت شده مشتری در سیستم پیام کوتاه  تا ساعت 19 روز جاری به عنوان درخواست های روز مشتری تلقی و درخواست های بعد از ساعت 19 به عنوان درخواست های روز آتی مشتری در سیستم اعمال می گردد. لذا مسئولیت پرداخت اقساط و دستورهای انتقالی مشتری ( در صورت داشتن سررسید ) به عهده مشتری بوده و بنک حسب شرایط هریک از حسابهای واریزی مشتری نسبت به اعمال ضوابط و مقررات مربوطه اقدام خواهد نمود.


بانک سپه

banksepahlogob.jpg

اس ام اس بانک سپه (سپه پیام)

سپه پیام سیستمی است كه براساس آن مشتریان بانك می توانند گردش عملیات بانكی و مانده حسابهای خود را بصورت پیام نوشتاری بر روی صفحه نمایش تلفن همراه دریافت نمایند.

شرایط و ضوابط :
كلیه دارندگان كارت عابربانك سپه وجاری طلائی كه دارای تلفن همراه هستند می توانند با تكمیل فرم استفاده ازسپه پیام و ارائه قبض یا شناسنامه تلفن همراه نسبت به استفاده از مزایای سیستم اقدام نمایند. اضافه بر دارندگان كارت عابر بانك سپه و جاری طلایی . كلیه دارندگان هر یك از حسابهای شعب نیز میتوانند نسبت به استفاده از خدمات سپه پیام اقدام نمایند .


بانک اقتصاد نوین

elan-bedon-e-sharh-13-2.jpg


شما با استفاده از خدمات پیام كوتاه بانك اقتصاد نوین می‌توانید به صورت مرتب از فعالیت حساب خود مطلع شوید. در سیستم پیام كوتاه شما از بانك تقاضا می‌كنید تا اطلاعات مشخصی را از طریق امكان پیام كوتاه تلفن همراه شما برایتان ارسال كند.
یك دستگاه تلفن همراه معمولی تنها امكان مورد نیاز برای استفاده از خدمات پیام كوتاه بانك اقتصاد نوین می‌باشد.

نحوۀ فعال کردن سرویس اس ام اس بانک اقتصاد نوین:
استفاده از این سرویس برای دارندگان كلیه حساب‌های بانك اقتصاد نوین (جاری، قرض‌الحسنه، سرمایه‌گذاری) امكان‌پذیر می‌باشد.
برای آغاز به استفاده از سیستم پیام كوتاه بانك اقتصاد نوین كافی است تا به شعبه‌ای كه نزد آن حساب دارید مراجعه كرده و فرم درخواست فعال شدن این سیستم را تكمیل نمایید.

امكانات سیستم sms بانک اقتصاد نوین:

• دریافت موجودی حساب
• دریافت اطلاعات گردش روز حساب
• دریافت اطلاعات تعداد مشخصی از گردش‌های حساب
• دریافت اطلاعات وام‌های دریافتی
• دریافت فهرست كارت‌ها
شما به هنگام درخواست هریك از اطلاعات فوق می‌توانید از سیستم بخواهید تا اطلاعات را تنها یكبار (بلافاصله پس از دریافت درخواست شما) و یا به صورت متوالی در زمان‌های مشخص (مثلا هر دو روز یكبار) برای تلفن همراه شما ارسال كند.


بانک سینا

sina.jpg

این سرویس ورود به سیستم اینترنت بانك و تلفن بانك را با ارسال SMS به آگاهی مشتری می رساند.
با ارسال فرمت تعیین شده که در اختیار شعب می باشد به شماره 200038 امكان دریافت مانده سپرده، گردش سپرده، مسدود كردن كارت، ارسال گردش و مانده سپرده در بازه های زمانی درخواستی، دریافت لیست وامها و دریافت لیست كارتها برای مشتریان امكان پذیر می باشد.

مشتریان بانك سینا برای فعال سازی این خدمات می توانند به یكی از شعب این بانك مراجعه نمایند .


مطالب مشابه :


خدمات بانک کشاورزی در یک نگاه

بانک کشاورزی اعلام سود وضعيت حساب خود همچون مانده حساب، پنج تراكنش آخر حساب
اطلاع از موجودی حساب ِ کارت‌های شتاب به صورت آنلاین !

اطلاع از موجودی حساب ِ کارت یکی از کارت‌های بانک‌های مختلف باشید تا به
اس ام اس بانك چيست؟

سريع، سرويس اعلام مانده بدهكار بانک کشاورزی : حساب فعال در بانک تجارت را
شرایط اعطای وام بانک کشاورزی

شرایط اعطای وام بانک کشاورزی مانده حساب مشتری مرکز اعلام می شود
تسهیلات بانک کشاورزی

تسهیلات بانک کشاورزی مانده حساب مشتری ازطریق مرکز اعلام می شود
اس ام اس بانك چیست؟

سریع، سرویس اعلام مانده بدهكار قابل بانک کشاورزی : مانده و سه گردش آخر حساب:
شرایط و ضوابط اعطای وام بانک کشاورزی

شرایط و ضوابط اعطای وام بانک کشاورزی که در بانک حساب فعال (میانگین مانده حساب
sms banking قوامین راه اندازی شد

بانک کشاورزی. آگاهی از آخرین مانده حساب خود به شعب قوامین و اعلام یا اصلاح شمـاره
برچسب :