قرص استئوفلكس Osteoflex كمپاني Health Aid غضروف ساز حاوي گلوكزآمين ، كندروئيتين ، ويتامين ث ، من

قرص استئوفلكس  Osteoflex  كمپاني   Health Aid غضروف ساز حاوي گلوكزآمين ، كندروئيتين ، ويتامين ث ، منگنز و...

 

معرفی محصول

اس‍ت‍ئ‍وآرت‍ری‍ت‌ يا آرتروز ی‍ک‍ی‌ از ب‍ی‍م‍اری‍ه‍ای‌ م‍ف‍ص‍ل‍ی‌ ب‍ا پ‍ی‍ش‍رف‍ت‌ آه‍س‍ت‍ه‌ اس‍ت‌ ک‍ه‌ ب‍ا پ‍ی‍دای‍ش‌ ت‍دری‍ج‍ی‌ درد، خ‍ش‍ک‍ی‌، و م‍ح‍دودی‍ت‌ ح‍رک‍ت‌ م‍ف‍ص‍ل‌ م‍ش‍خ‍ص‌ م‍ی‌ش‍ود.تخريب  شدن غضروف مهم ترين يافته آسيب شناسي اين بيماري به شمار ميرود. اگ‍رچ‍ه‌ اس‍ت‍ئ‍وآرت‍ری‍ت‌ م‍ع‍م‍ولا" ی‍ک‌ ب‍ی‍م‍اری‌ خ‍وش‌خ‍ی‍م‍‌ م‍ی‌ب‍اش‍د ول‍ی‌ ت‍غ‍ی‍ی‍رات‌ دژن‍رات‍ی‍وغضروف  گ‍اه‌ آن‍ق‍در ش‍دی‍د اس‍ت‌ ک‍ه‌ ب‍اع‍ث‌ از ک‍ار اف‍ت‍ادگ‍ی‌ مفصل مربوطه م‍ی‌گ‍ردد. ن‍ظری‍ه‌ه‍ای‌ ج‍دی‍د در م‍ورد پ‍ات‍وژن‍ز ب‍ی‍م‍اری‌ دلال‍ت‌ ب‍ر آن‌ دارد ک‍ه‌ اس‍ت‍ئ‍وآرت‍ری‍ت‌ ن‍ت‍ی‍ج‍ه‌ ح‍ت‍م‍ی‌ س‍ال‍خ‍وردگ‍ی‌ (پ‍ی‍ری‌) ن‍ب‍وده‌ و م‍م‍ک‍ن‌ اس‍ت‌ ب‍ه‌ دلايل گوناگون  ديگرمانند: داشتن سابقه ژنتيكي،چاقي و اضافه وزن ، انجام حركات ورزشي سنگين و غيراصولي ، ... ايجاد شود. بنابراين بررسي روش هايي كه سبب بهبود شرايط كفته شده شود، ميتواند دربهبود كيفيت زندگي فرد بيمار مؤثر و مفيد باشد.
قرص Osteoflexكمپاني Health Aidتركيبي ممتاز و ويژه حاوي  گلوكزآمين ، كندروئيتين ، ويتامين ث ،  منگنز و  زردچوبه است  كه براي كمك به حفظ نرمي و انعطاف پذيري مفاصل ، تقويت و بازسازي غضروف هاي آسيب ديده و سلامت استخوان ها فرموله شده است. اين تركيب منحصر به فرد آهسته رهش(Prolonged Release) است .آهسته رهش بودن استئوفلكس سبب شده كه اين تركيب در پروسه طولاني تري  دردستگاه گوارش باز شود و به ابن ترتيب عوارض گوارشي ناشي از تركيبات آن به ويژه گلوكزآمين به حداقل برسد.
گلوکزامین: گلوكزامينيكآمينوپلي ساكاريداستكهبهطورطبيعيدربدنساختهميشود. تقريبادر تمام بافت هاي بدن به ويژه غضروف مفصلي يافتشده ودرساختماكرومولكولهايبافتهمبند  نقش دارد.این تركيب ،اصلي ترين بخش سازنده غضروف ها بوده و علاوه برآن برايسنتز کلاژن (بخش پروتئینی ماده فیبروز نگهدارنده مفاصل)، سنتز اجزاي تاندون ها، رباط ها و مايع سينوويال هم ضروري است. گلوکزامین سببتداومالاستيسيته،استحكاموترمیم غضروف های آسیب دیدهشده و همچنين داراي خواص ضد التهابي هم ميباشد. از اين رو مصرف این ماده در حفظسلامت مفاصلوكاهشدرددرافرادمبتلابهاستئوآرتريتمی تواند مؤثر باشد.

کندروئتین: کندروئتین تركيبي است که به طور طبیعی دربافت هاي پيوندي بدن يافت شده و از اجزاي اصلي ساختمان غضروف ها به شمار ميرود. اين تركيب براي سنتز كلاژن و حفظ و يكپارچگي بافت پيوندي ضروري است. کندروئتین درورود مايعات(به ويژه آب) و مواد مغذي لازم به داخل غضروف ها نقش داشته و به سبب آن باعث حفظ سلامت غضروف ها،افزايش توليد اجزاي تشكيل دهنده غضروف هاي جديد و مهار آنزيم هاي تجزيه كننده غضروف ها مي شود.

(توليد گلوكزآمين و كندروئيتين با افزايش سن كاهش مي يابد و از طرف ديگر آسيب هايي كه درمفاصل بر اثر حركات مكرر ، چاقي وفعاليت هاي ورزشي سنگين ايجاد مي شود  موجب تخريب مفاصل و سفتي آنها مي شود، بنابراين مكمل ياري اين دو تركيب مهم و حياتي ، ضروري به نظر ميرسد.)
ویتامین C: این ویتامین یک ویتامین محلول در آب است كه براي سنتز كلاژن در بدن ضروري است. کلاژن نوعی پروتئین است که نقش مهمی درسلامت و عملكرد مفاصل و استخوانها داشته و از اجزاء اصلي غضروف به شمار ميرود. در بیماری آرتروز(استئوآرتريت) بر اثرتخريب غضروف ها ،فشار بيشتري بر روی استخوانها و مفاصل وارد می شود كه سبب افزايش درد و ناراحتي در بيمار ميگردد. ویتامینCبواسطه فعالیت آنتی اکسیدانی قوي خود سبب مهارآسیب های ناشی از رادیکالهای آزاد شده و به این وسیله از غضروف دربرابراکسیداسیون جلوگیری میکند. مصرف ویتامینCمی تواند میزان التهاب مفاصل را کاهش داده و از پیشرفت آرتروز(به ويژه آرتروز زانو) جلوگیری کند.
منگنز: جزو عناصر معدني كمياب است ،كه اعمال مهم و متعددي را براي بدن انجام ميدهد،شامل: در پروسه توليد انرژي(منگنز كوفاكتور بسياري از آنزيم ها دربدن است) ، در تقويت سيستم ايمني ،  در تنظيم قند خون  ، در فرايند انعقاد خون  وبه ويژه در شكل گيري غضروف ها و مفاصل و در بهبود سلامت استخوان ها . كمبود آن منجر به كاهش دانسيته استخواني ميشوذ.
Turmeric(زردچوبه): گياهي است از خانواده زنجبيل با سودمندي هاي بسيار زياد كه تاريخچه مصرف پزشكي آن به 1000 سال قبل برميگردد.در بسياري ازمطالعات انجام شده توسط متخصصان كه به بررسي اثربخشي زردچوبه در بهبود التهاب و درد مفاصل و غضروف ها و همچنين بهبود علائم بيماري استئوآرتريت پرداخته شده ، خواص ضد التهابي و ضد آرتريتي زردچوبه در بهبود علائم بيماري استئوآرتريت و كاهش التهاب و درد ناشي از آن اثبات شده است.. جزء فعال و مؤثر اين گياه تركيبي به نام Curcuminاست كه كليه فوايد عملكردي زردچوبه در بهبود درد،التهاب وعلائم ناشي از استئوآرتريت مربوط به اين تركيب مي باشد. علاوه برآن Curcuminداراي خواص آنتي اكسيداني بسيار قوي نيز است  كه ار اين روش هم ميتواند در از بين بردن راديكال هاي آزاد و تركيبات مضر مؤثر در تهديد سلامت مفاصل و غضروف ها هم مفيد باشد.


مقدار و نحوه مصرف

در بزگسالان و كودكان بالاي 12 سال يك تا دو قرص در روز همراه غذا ميل شود.

هر بسته محتوي 30 عدد قرص ميباشد.موارد احتیاط

افرادي كه به فراورده هاي دريايي حساسيت دارند ، از مصرف اين مكمل خودداري كنند – افراد مبتلا به ديابت قبل از مصرف اين مكمل با پزشك خود مشورت نمايند .


مزایای محصول

- تركيبي جديد و مؤثر در بهبود عملكرد ،رفع التهاب ودرد مفاصل و غضروف ها
-آهسته رهش بودن 
-كم ترين عوارض گوارشي
-تركيبي كاملا" طبيعي
-مناسب براي بيماران مبتلا به سلياك،عدم تحمل به لاكتوز و پرفشاري خون
-فاقد هرگونه نگهدارنده ، طعم دهنده و رنگ مصنوعي

قیمت : ۱۵۰۰۰ تومان

خرید پستی
مطالب مشابه :


مکمل های ول من , ول وومن, ول کید

داروساز مشاور خانواده - مکمل های ول من , ول وومن, ول کید - حاوی اطلاعات دارویی و پزشکی
قرص مولتـی ویتامین ول من wellman

انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران - قرص مولتـی ویتامین ول من wellman - توجه : مطالب ارائه شده
سوال: قرص ال دی + قرص اچ دی

دانش پرستاری: از کلاس درس تا جامعه - سوال: قرص ال دی + قرص اچ دی - From Class to Community
سوال: احتمال بارداری

خانم دکتر من حدود یک سال و نیم قرص ال دی مصرف کردم بعد خیلی کم رنگ دارم ول من اصلا ترشح
فری استایل دستای منو ول نکن

فقط به خاطر تتلو - فری استایل دستای منو ول نکن - فقط تتلو - فقط به خاطر تتلو
تجربیات یک زوج در زمینه ناباروری

q10 و با دو نوع جلبگ هم آشنا شده بودم به نام کلرلا و اسپرولینا از این قرص ها هم من ول من
قرص استئوفلكس Osteoflex كمپاني Health Aid غضروف ساز حاوي گلوكزآمين ، كندروئيتين ، ويتامين ث ، من

بهترین روش خرید در منزل - قرص استئوفلكس Osteoflex كمپاني Health Aid غضروف ساز حاوي گلوكزآمين
Pishro Ft. Ava - Bavar

من خواب بودم میزدم عربده یه کُلت تو دستام بود و قرص // میدادم تو منو ول کردی وسط دنیای
برچسب :