تأیید رتبه های خبره و عالی

 موضوع : ارسال مدارک مشمولین رتبه های خبره و عالی

با سلام و احترام ،    به استناد بخشنامه شماره 710/176089 مورخ 1392/01/18 اداره کل و باعنایت به بخشنامه شماره 710/69 مورخ 1391/12/28 وزارت متبوع در خصوص ارسال مدارک لازم برای تایید رتبههای خبره وعالی همکاران توسط معاونت راهبردی ریاست جمهوری،لازم است تمام همکاران شاغل که رتبه شغلی مندرج در حکم آنها خبره یا عالی است ویا تاتاریخ 1392/07/01 حائز رتبه خبره یا عالی می شوند، مدارک لازم را به شرح ذیل ارسال نمایند و طبق دستورالعمل  همکارانی که از ارائه مدارک خودداری نمایند، هرگونه مسؤولیت و عواقب ناشی از عدم ارائه مدارک متوجه خودشان خواهد بود.گفتیم وشنیدیم ولی کلکه.

مدارک لازم :1-فرم شماره 1 و 2 و فرم ویژه ارتقاء خبره یا  عالی که   ضمیمه این بخشنامه می باشد ، تایپ و بدون تغییر در شکل فرم‌ها ازهر کدام دو نسخه پرینت گرفته شودو فایل تایپی آن روی یک سی دی ثبت (رایت) شده باشد. (نمونه فرم تکمیل شده نیز برای راهنمایی بیشتر همکاران به پیوست ارسال می شود)

2- ارایه یک عدد سی دی مشتمل بر فایل تحقیق یا تجربیات شغلی همکاران که دارای طرح روی جلد ، فهرست، شماره صفحه و منابع بوده و درحداقل  50  صفحه تایپ شده و با فرمتPDF   بر رویCD   ثبت ( رایت ) شده باشد .

نکته :

1-باتوجه به اینکه تاریخ اجرای بخشنامه ارتقای رتبه از 88/01/01 بوده ، لذا همکارانی که از تاریخ 88/01/01 دارای 24 سال سابقه و بیشتر بوده‌اند فقط می‌بایست مدارک ارتقای رتبه عالی را تکمیل نمایند.سابقه خدمت قابل قبول و سابقه تجربی قابل قبول و جمع دوره تصدی در هرصورت باید 24 سال ثبت شود و در فرم ویژه تاریخ اجرای رتبه قبلی (خبره)880101 و تاریخ اجرای رتبه جدید (عالی)نیز880101  است .

2- همکارانی که از 88/01/01 لغایت  92/07/01 دارای 18 سال سابقه می شوند لازم است مدارک ارتقای رتبه خبره را تکمیل نمایند. سابقه خدمت قابل قبول و سابقه تجربی قابل قبول و دوره تصدی در هر صورت باید 18 سال ثبت شود و در فرم ویژه تاریخ اجرای رتبه قبلی(ارشد) 830401 و تاریخ اجرای رتبه جدید تاریخی باشد که شخص دارای 18 سال سابقه است .

3-همکاری که بعد از 88/01/02  سابقه آنها به 24 سال می رسد لازم است هم مدارک ارتقای رتبه خبره و هم مدارک ارتقای رتبه عالی را تحویل دهند . مثلا آقای x تا تاریخ88/01/01 دارای 23 سال و6 ماه سابقه است و در تاریخ 88/07/01 سابقه وی 24 سال شده است. ایشان می بایست ابتدا فرم 1 ویژه رتبه خبره(سابقه خدمت قابل قبول و سابقه تجربی قابل قبول و جمع دوره تصدی 18 سال) وفرم 2 و در فرم ویژه ارتقای رتبه خبره تاریخ اجرای رتبه قبلی( ارشد = 830401 ) و تاریخ اجرای رتبه جدید ( خبره =880101) ثبت و یک تحقیق 50 صفحه ای با طرح روی جلد ویژه رتبه خبره ارائه نماید و سپس فرم 1 ویژه رتبه عالی ( سابقه خدمت قابل قبول و سابقه تجربی قابل قبول و جمع دوره تصدی 24 سال ) و فرم2 و در فرم ویژه ارتقای رتبه عالی تاریخ اجرای رتبه قبلی ( خبره = 880101 ) و تاریخ اجرای رتبه جدید ( عالی = 880701 ) را تکمیل نموده و همان تحقیق خبره را در یک سی دی جداگانه با طرح روی جلد جدید ویژه رتبه عالی ارائه نماید .

4-همکارانی که بواسطه خدمت در مناطق کمترتوسعه یافته از تعجیل در رتبه برخوردار شده‌اند می بایست سوابق خدمت خود را باتوجه بندهای 1و2 فوق ثبت نمایند .مثلا شخصی در تاریخ 910701 دارای 15سال سابقه بوده وبدلیل اینکه سه سال در مناطق  کمتر توسعه خدمت کرده با سه سال تعجیل در تاریخ فوق حائز رتبه خبره شده است می بایست سوابق خدمت و سابقه تجربه قابل قبول و جمع دوره تصدی را 18 سال ثبت نماید .و همین طور رتبه عالی نیز در هر شرایط و با هر سابقه ای 24 سال ثبت شود .

 تعجیل در ارتقاء طبقه ورتبه به خاطر خدمت در مناطق کمتر توسعه روستایی از تاریخ ۱/۱/۱۳۸۸ به بعد به ازای هریک سال به مدت یک سال از مدت تجربه درج شده در جدول کسر خواهد شد.  به عنوان مثال فردی که ۱/۱/۸۸ تا ۱/۷/۸۸ خدمت روستا دارد با سنوات ۱۷ سال و ۶ ماه از رتبه خبره برخوردار خواهد شد. و اگر فردی از ۱/۷ /۸۸ لغایت ۱/۷/۸۹ خدمت در روستا داشته باشد با ۱۷ سال سنوات از رتبه شغلی خبره برخوردار می گردد. یا پرسنلی که از ۱/۱/۸۸ لغایت ۱/۷/ ۹۰ خدمت در روستا داشته باشند با سنوات ۱۵ سال و ۶ ماه از رتبه شغلی خبره برخوردار خواهند بود.

تاریخ و محل دریافت مدارک : از کار گزینی محل خدمت سوال کنید

شایان ذکر است چنانچه همکاران مشمول تا تاریخ های قید شده نسبت به ارائه مدارک اقدام ننمایند، این مدیریت هیچ گونه مسؤولیتی نداشته و عواقب ناشی از آن بر عهده شخص همکار خواهد بود . مدیران محترم ، بخشنامه را به هر طریق ممکن به امضا و رؤیت همکاران گرامی برسانند و نسبت به نصب آن در تابلو اعلانات اقدام نمایند .

میدونم وحشتناک متنفرید ازین جورکارا.اینم میدونم که بی حوصله ایدوگرفتار کارهاتون.ولی در صورتیکه سخت دنبال پروژه ومقاله و تجربه واین مقولات می گردید ووقت وحوصله یا انگیزه ی  کافی برای انجام این کار ندارید بهتون پیشنهاد می کنم توی اینترنت سرچش کنید ودنبالش بگردید .البته اگر بازهم خیلی بی حال هستید پیشنهاد من کلید روی گزینه ی زیبا وب هست امیدوارم تونسته باشم مطلب را برسونم .


مطالب مشابه :


مقاله در مورد شغل معلمی ، معلم ، روز معلم ، دبیر ، استاد ، مدرس

مقاله در مورد شغل معلمی. مقدمه. دغدغه معلم هميشه اين است که حيات بشر، بر مدار ارزش ها و کرامت
ابن سینا

از وی دانش بیشتری بیاموزم وقتی که ناتل به خانه ما آمد من نزد آموزگاری شغل دیگر تحقیق و
تأیید رتبه های خبره و عالی

را تکمیل نموده و همان تحقیق خبره را در یک سی دی جداگانه با محاسبه حقوق معلمان.حق شغل
تجربیات مثبت شغل معلمی ،برای معلمان ، مدیران و کلیه همکاران ومسئولان آموزش وپرورش 110 تجربه مفید و خ

جهت مطالعه درمورد وبسایت شغل دوم در نظر نمی مورد حفظ روحیه تحقیق و جدیت در ادامه
شرح وظایف یک معلم

واحد سازماني : دبستان عنوان پست / شغل : معلم شرح وظايف : شاغل اين پست زير نظر مدير مدرسه
زندگی نامه جان دیویی

وارد دانشگاه جان هاپگینز شد و در کنار تحصیل در رشته فلسفه به شغل آموزگاری در تحقیق (1938
شايسته سالاري

سازمان باید با تجزیه وتحلیل شغل اگر آموزگاری بدون به امر تحقیق وپژوهش
مقام معلم

معلمی شغل و حرفه نیست، بلکه ذوق خرم آن اموزگاری کز فصول این کتاب . میکند ما را به تحقیق
عوارض خوابیدن در بین الطلوعین

مسلمانان درمورد تحقیق و ترمیم اقتصادی به شغل شریف اموزگاری مشغولند
خلاصه اي از زندگینامه ابن سینا

از وی دانش بیشتری بیاموزم وقتی که ناتل به خانه ما آمد من نزد آموزگاری شغل دیگر تحقیق و
برچسب :