متن سخنرانی فرماندار شهرستان شهریار در نماز جمعه شهر اندیشه

تکلیف امروز مسوولان تلاش بی وقفه تا آخرین لحظه مسوولیت خود برای خدمت به مردم وتحقق حماسه اقتصادی می باشد
فرماندار شهریار در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر اندیشه گفت :تکلیف امروز مسئولان تلاش بی وقفه تا آخرین لحظه مسئولیت خود برای خدمت به مردم وتحقق حماسه اقتصادی می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار ، فرماندار شهریار در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر اندیشه ضمن عرض تسلیت رحلت ام المؤمنین حضرت خدیجه کبری (س) همسر گرامی نبی مکرم اسلام (ص) عنوان کرد : همه شما عزیزان مستحضر هستید که امسال را مقام معظم رهبری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری کرده اند . درسالی که تمام دشمنان آماده بودند که سال 92 را در ذهن خودشان بعنوان سال پایانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دکترینهای خودشان نوشته بودند و میگفتند بعد از فتنه سال 88 ما همه اشکالات خودمان را برطرف کرده ایم و در سال 92 کار نظام را یکسره خواهیم کرد . در واقع حضرت آقا ورود پیدا کردند و با نفس الهی خودشان امسال را به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری کردند و در واقع همه دنیا منتظر بودند که ببینند مردم ایران این فرموده رهبرشان را چگونه به منصه ظهور خواهند رساند و خدا را باید امروز شاکر باشیم که حضور گسترده و دشمن شکن مردم انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی بویژه شهرستان شهریار در انتخابات که مصرع برجسته حماسه سیاسی بود برگ زرین دیگری بر افتخارات این مردم عزیز و بزرگوار رقم خورد و امروز بنده بعنوان خادم کوچک شما عرض میکنم حضور 80 درصدی مردم بزرگوار شهرستان شهریار در پای صندوقهای رأی واقعاً یک حماسه سیاسی بی نظیر در تاریخ انقلاب اسلامی بود وامروز باید سر تواضع فرود بیاوریم در برابر عظمت شما مردم عزیز و بزرگوار برای برپایی این حماسه سیاسی و این لبیک جانانه شما به ولی فقیه بود .

سید عباس جوهری اظهار داشت : در واقع یک حرکت تاریخی بزرگ رخ داد و شاید خود ما متوجه نشویم که اهمیت این حماسه سیاسی چقدر است. در واقع دشمن دندان خودش را تیز کرده بود که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تکه پاره بکند و در سر خودش افکار بسیاری را رصد میکرد و خدا را شکر که شما مردم آمدید پای صندوقها و رأی خودتان را در صندوقها ریختید و 80 درصد مردم شریف و متدین واقعاً یک حماسه سیاسی بی نظیر بود. در واقع کجای دنیا سراغ دارند که دمکراتیک ترین انتخابات دنیا رقم بخورد. شما الگو بودید و تثبیت کردید این الگو بودن خودتان را در نظامهای سیاسی دنیا ، آنهایی که داعیه دار دمکراسی و انتخابات آزاد هستند امروز زبان برکشیده اند و حرف نمی زنند .

وی افزود : درواقع کجای دنیا انتخاباتی با حضور حداکثری وجود دارد! کدام کشور را پیدا میکنید که چنین حضور پررنگ و گسترده ای داشته باشد !؟ انقلاب اسلامی که با نفس الهی امام خمینی (ره) و با خون شهدای ما آبیاری شد در واقع امروز الگوست ، در صورتیکه در سایر انقلابها این چنین نیست .

وی گفت : کجاست آن نگاه عادلانه و ذهن عاقلانه جهان که بیاید ببیند که بعد از 35 سال که از عمر انقلاب اسلامی میگذرد هنوز انقلاب ما پرتوان تر و با شتاب تر الگو جهان اسلام است و در واقع این به مدد حضور شما مردم است، اگر حضور شما مردم نبود امروز نمی توانستیم داعیه دار باشیم که ما الگوی جهان اسلام و بلکه الگو جهان در تمام ابعاد نظام سیاسی هستیم .

وی با اشاره به انتخابات اخیر در شهرستان گفت : انتخابات در شهرستان شهریار الحمدلله به خوبی و با تمام امکانات برگزار شد. در واقع ما بیش از 20 هزار نفر را تدارک دیده بودیم و از 8 ماه قبل آمدند و بستر را فراهم کردند. همچنین معتمدین مردم آمدند و نظارت انتخابات صورت گرفت. در واقع برای اولین بار بود که انتخابات شوراهای اسلامی و انتخابات ریاست جمهوری بطور همزمان برگزار می شد و باید عرض کنیم که به بهترین وجه انجام گرفت و شهرستان شهریار جزء اولین شهرستانهایی بود که مورد تأیید قرار گرفت و این به مدد حضور مردم بود و انتخابات را در واقع مردم برگزار کردند و ما در حقیقت تدارکات چی این انتخابات بودیم و خدا را بر این نعمت شاکریم که این چنین انتخابات پر شور و سالم با حضور حداکثری برگزار شد.

وي اظهار داشت : در بحث شهرداريها و شوراهاي اسلامي شهر بايد عرض كنم ، خدمات شاياني را به مردم عرضه داشته اند و امروز الحمداله در شهر انديشه هم پروژه هاي عمراني ، فرهنگي ، ورزشي بسياري جهت رفاه حال شهروندان عزيز به بهره برداري رسيده است و به حمداله0 7 درصد بودجه خودشان را در راه عمران و آباداني شهر انديشه مصرف كردند .در واقع در فرمايشات مقام معظم رهبري هم مي بينيد كه ا يشان دولت نهم را دولت كار و تلاش معرفي نمودند و در بيانات اخير حضرت آقا هم ديديد كه فرمودند دولت ،كارهاي پر حجم و پر شتابي را انجام داده است .این تایید حضرت اقا از دولت های نهم و دهم بسیار مغتنم است و بعنوان یک افتخار در کارنامه این دولت ثبت و ضبط میشود.

وي افزود : ما هم در شهرستان شهريار بعنوان خادم شما مردم شريف ، متدين و ولايتمدار خدمتگذار شما هستيم و هميشه سعي كرديم با تمام توان بدون حاشيه فقط به فكر كار براي مردم باشيم و بتوانيم خدمات شايسته اي را براي مردم داشته باشيم .

در بحث پروژه ميدان سپاه هم كه دغدغه مردم شهرستان بود با اينكه در تحريم بوديم و بودجه ها هم كم شده بود و مشكلات بسياري را داشتيم ولي اين پروژه را با 14 ماه زودتر از آنچه كه بايد افتتاح مي شد به بهره برداري رسانديم. در واقع بايد همه دست به دست هم بدهيم تا انشاا... مشكلات را مرتفع نماييم .

فرماندار شهريار گفت : ما در حماسه سياسي به مدد شما عزيزان و با حضور پرشور شما سربلند شديم و هميشه در جلسات به مسئولين عرض كرده ا يم، مردم از هر آنچه كه انتظار داشتيم و بلكه فراتر از انتظار ما حضور پيدا كردند و امروز وظيفه همه مسئولان است كه در راستاي حماسه اقتصادي قد علم كنند و دِين خودشان را به مردم ادا بكنند .

وی تاکید کرد که مسولان شهرستان باید تا اخرین لحظه ای که مسولیت به دوششان است در تلاش و خدمت گذاری به مردم از هیچ خدمتی دریغ نکنند . لذا هیچ مسولی حق ندارد که در این روزهای پایانی دولت دهم در خدمت به مردم کوتاهی کرده و یا در وقت گذار ی کوتاهی کند و اگر مسولی این چنین کند حتما برخورد قاطع خواهیم کرد.

جوهري خاطر نشان كرد : با انتخاب شما عزيزان ، منتخب مردم در رياست جمهوري مشخص شد و اميداوريم كه حماسه اقتصادي توسط رئيس جمهور منتخب و همكارانشان با شتاب بيشتري در پيشگاه مردم رقم بخورد و انشاا... هم چنين خواهد شد .

وي در پايان گفت : در شهر انديشه هم كه شهر فرهنگ و ا دب است و مردمي متدين و ولايتمدار دارد بايد شوراهاي جديد پرتلاش تر از گذشته كار بكنند و خدمتگذار مردم باشند البته كارهاي خوبي هم در شهر انديشه صورت گرفته است اما كافي نيست و اميداريم خداوند به ما توفيق بدهد كه در همه آنچه تكليف و وظيفه ماست موفق و مؤيد باشيم .

 مطالب مشابه :


متن سخنرانی حجت الاسلام حسینی قمی در پنجمین یادواره شهدای روستای ورین

متن سخنرانی حجت الاسلام حسینی قمی در پنجمین یادواره شهدای روستای شعر پایانی من باشد:
متن سخنرانی فرماندار شهرستان شهریار در نماز جمعه شهر اندیشه

ویژه نامه نقش نو - متن سخنرانی فرماندار شهرستان شهریار در نماز جمعه شهر اندیشه - سرپرستی غرب
متن خطبه ابتدای سخنرانی

شاگرد آسید مجتبی حسینی - متن خطبه ابتدای سخنرانی - اخبار و خلاصه جلسات و تحریر دروس
دانلود سخنرانی های سید حسن نصر الله همراه با ترجمه فارسی و متن عربی

الأدب - دانلود سخنرانی های سید حسن نصر الله همراه با ترجمه فارسی و متن عربی - موقع لكل
نکات مهم سخنرانی حسن عباسی درباره ی انتخابات در دانشگاه اراک/قسمت دوم(پایانی)

اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی - نکات مهم سخنرانی حسن عباسی درباره ی انتخابات در
گزارش و دانلود متن و صوت سخنرانی زیبایی شناسی اسلامی

دانلود متن سخنرانی: نکته ی پایانی آن است که به نظر می آید استاد برای قدردانی از زحمات
دانلود سخنرانی استاد رائفی پور ایام فاطمیه 1394 (شب پنجم و پایانی اضافه شد)

تیم توابین 313 - دانلود سخنرانی استاد رائفی پور ایام فاطمیه 1394 (شب پنجم و پایانی اضافه شد
متن کامل سخنرانی صلاح الدین ربانی در کنفرانس بیداری اسلامی

متن کامل سخنرانی محترم صلاح الدین ربانی سرپرست جمعیت اسلامی افغانستان و رئیس شورای عالی
برچسب :