توسعه روش های مختلف فروش محصولات ايران خودرو

وي در ادامه تصريح كرد: افزايش تقاضاي خودرو در بازار و كمبود عرضه ناشي از مشكلات حاكم بر توليد در طول دو سال گذشته باعث افزايش كنترل هاي هنگام ثبت نام مشتريان در وب سايت اينترنتي فروش شده كه عمليات ثبت نام مشتريان را زمانبر مي كند. وي تاكيد كرد: تغييرات ساختاري درگاه هاي بانكهاي عامل و استفاده از سيستم شاپرك ، منجر به تاخير در ثبت نام متقاضيان و در برخي موارد برگشت وجوه آنان شده است. معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو متذكر شد:از جمله تغييرات صورت گرفته در فروش فوري عدم امكان ثبت نام مشترياني بوده كه در طول شش ماه گذشته بصورت فروش فوري از اين شركت خودرو خريداري كرده اند . بابايي در ادامه گفت: در آخرین فروش اینترنتی بیش از 11 هزار دستگاه در یک روز به مشتریانی عرضه شده که در شش ماه اخیر خودرو نخریده بودند. وي همچنين بر عزم جدي براي كاهش تعهدات معوق شركت به كمترين ميزان خود در طول سنوات گذشته تاكيد كرد. بابایی در پاسخ به خبرنگاري مبني بر خصوص افزایش قیمت خودرو اظهار داشت: در تعيين قيمت خودرو عواملي متعددي از جمله هزينه هاي مواد اوليه ، هزينه هاي عوامل تولید والزامات استانداردي و قانوني دخيل بوده كه بخشي از آن در حيطه خودرو ساز نيست. معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو ادامه داد: در سال 93 با پشت سرگذاشتن دو سال پرچالش با بيش از 4 هزار ميليارد تومان زيان ، افزايش هاي قيمت ناشي از افزايش هزينه هاي مواد اوليه ، افزايش 25 درصدي حداقل دستمزد نيروي انساني ، افزايش هزينه هاي اجراي طرح هدفمندي يارائه ها و... از عواملی است که خودروساز را ناچاربه درخواست افزایش قيمت محصول کرده و از شورای ملي رقابت بعنوان مرجع ارائه دهنده دستورالعمل قيمت گذاري خودرو درخواست كرد تا بر اساس مولفه هاي اقتصادي از جمله تورم بخشی قيمت خودرو را تعيين تكليف كنند. وی تزریق مداوم ارز مبادله ای به خودروساز و تداوم افزایش تولید را از عواملی دانست که به خودروساز کمک می کند تا با افزایش حداقلي قیمت خودرو به سوي افزايش تيراژ توليد و عرضه حداكثري خودرو در بازار گام بردارد. بابايي ضمن تاكيد بر رعايت عرضه خودرو با قيمت مصوب در چارچوب شرايط و ضوابط مورد نظر ، به نمايندگان هشدار داد تا از هرگونه دريافت وجوه خارج از قيمتهاي ابلاغي حذر كنند و در اين زمينه در صورت وجود گزارشات مستدل با نمايندگان برخورد لازم صورت مي گيرد. بابایی تعداد قطعات به کار رفته در هر خودرو را بالغ بر 3 هزار قطعه دانست که حتی یک مورد آن نيز تولید محصول را مختل می کند و گفت: تامين و تدارك صورت گرفته در زنجيره قطعه سازي به گونه اي صورت گرفته كه هر روز شاهد افزايش توليد خودرو و تسهيل قطعات يدكي در خدمات پس از فروش با مرتفع شدن موانع ناشي از محدوديتهاي بين الملي هستيم . معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو تامین نقدینگی قعطه سازان را از رویدادهای مثبت برای سازندگان عنوان کرد که به کمک آن توانستند علاوه بر تامین قبلي مورد نياز ، نياز جاري شركت را نيز پوشش دهند. بابایی مذاکرات با شرکای خارجی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در برنامه بلندمدت شركت همكاري لازم با برندهاي معتبر جهاني منجمله پژو در كنار توسعه محصولات جديد گامي مهم براي رسيدن به خواسته مشتريان است . معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو در پايان از شروع تولید انبوه دنا در تیرماه امسال خبر داد و گفت: در سال جاری 15 هزار دستگاه از این محصول از ابتداي مرداد ماه عرضه مي گردد.


مطالب مشابه :


توسعه روش های مختلف فروش محصولات ايران خودرو

وي در ادامه تصريح كرد: افزايش تقاضاي خودرو در بازار و كمبود عرضه ناشي از مشكلات حاكم بر توليد در طول دو سال گذشته باعث افزايش كنترل هاي هنگام ثبت نام مشتريان در وب سايت اينترنتي فروش شده كه عمليات ثبت نام مشتريان را زمانبر مي كند.
سايت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

مرجع خدمات اينترنتي كد ملي و كد پستي - سايت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو | دسترسي سريع و آسان به انواع خدمات الكترونيكي و اينترنتي كشور.
شرایط فروش محصولات ایران خودرو

فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو. نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو 1510. بیگلری. جهت مشاهده شرایط خرید اینترنتی خودرو از طریق همین سایت. قسمت پیوندها - فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو. می توانید مراجعه نمایید.
فروش‌ اينترنتي خودرو آغاز شد

به گزارش خبرگزاري مهر، با حضور دو شرکت بزرگ خودروسازي کشور(ايران خودرو و سايپا) در پرتال جامع خودرو کشور و فروش محصولات از طريق اينترنت، اين امکان براي عموم مردم ميسر است تا در اسرع وقت بدون واسطه، با شرايط دلخواه و قيمت مورد اطمينان، ...
شرایط فروش محصولات ایران خودرو

با سلام و احترام به اطلاع مشتریان محترم میرساند جهت اطلاع از آخرین شرایط فروش به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو یا سایت گروه صنعتی ایران خودرو با لینک های زیر مراجعه فرمائید. سایت فروش اینترنتی ایران خودرو http://ikco.iranecar.com.
استقبال از پیش فروش خودروهای ایران خودرو و سایپا چقدر بود؟

عبدالله بابایی مدیر بازاریابی و فروش ایران خودرو در گفت وگو با خبرآنلاین از استقبال خریداران می گوید و تاکید دارد که در ساعت اولیه باز شدن سایت فروش اینترنتی ایران خودرو در بعدازظهر روز گذشته 150 متقاضی وارد سایت شده اند و خودروی مورد نظر ...
برچسب :