جدیـدترین مـدلهای متنـوع مـو ویـژه خانـم ها


چه رنـگی را برای موهایـمان انتـخاب کنیـم


چینی‌ها برای اولین بار در سه هزار سال قبل از رنگ‌های گیاهی برای رنگ‌کردن موها استفاده می‌کردند. آنها به وسیله برگ و ریشه درختان، رنگ تهیه کرده و روی موها به کار می‌بردند. بعدها در کشورهای دیگر آسیایی رنگ‌های گیاهی شناخته شد که از آن جمله می‌توان به حنا، خضاب، بابونه و رناس اشاره کرد.
رنگ‌های گرم و سرد و تناسب آن با پوست صورت رنگ‌های گرم مانند قرمز، نارنجی و زرد، رنگ‌های زنده و شفاف‌اند که چشم آنها را زودتر تشخیص داده و نزدیک‌تر به خود می‌بیند ولی رنگ‌های سرد مانند آبی، سبز و بنفش، رنگ‌های کدر و مات هستند که چشم آنها را دورتر می‌بیند. رنگ‌های گرم برای پوست‌های تیره و گندمی و اشخاص لاغر اندام و رنگ‌های سرد برای پوست‌های روشن، سرخ و سفید و اشخاص چاق مناسب است. اشخاص از لحاظ رنگ پوست و ظاهر، به دو دسته تقسیم می‌شوند و رنگ موی انتخابی باید ضد آن بوده تا یکدیگر را خنثی کنند.

اشخاص لاغراندام جزو دسته سرد بوده و اشخاص چاق جزو دسته گرم. رنگ‌ موهای مناسب برای پوست‌های تیره رنگ عبارت است از شرابی، مسی، شاه بلوطی، طلایی، فندقی، بادامی و آجری. رنگ موهای مناسب برای پوست‌های روشن نیز شامل بلوند خاکستری، زیتونی یا صدفی، قهوه‌ای مات و بلوند دودی است.

ine.gif اصول اولیه رنگ‌آمیزی :
توصیه می‌شود رنگ‌آمیزی را به آرایشگری که در این زمینه تبحر کافی دارد، بسپارید اما در صورتی که تمایل دارید در خانه رنگ‌آمیزی کنید، به این نکات توجه کنید :

1. تست رنگ ۲۴ ساعت قبل از رنگ‌آمیزی روی پوست پشت گوشتان را فراموش نکنید.
2. دستورالعمل نوشته شده داخل قوطی رنگ را به دقت بخوانید تا نسبت به میزان حجم اکسیدان و مدت استفاده از آن آگاهی یابید.
3. در صورتی که بالای ۵۰ درصد موی سفید دارید، از رنگ‌های اصلی استفاده کنید.
4. در هنگام انتخاب رنگ، به رنگ پوست و چشمان خود نیز توجه کنید.

ine.gif انواع رنگ‌‌موها :
رنگ موها به دو دسته رنگ‌های موقت و اکسیداسیون تقسیم می‌شوند. رنگ‌های موقت نیازی به پراکسید هیدروژن ندارند.

دانه‌های رنگی آنها به علت کوچک بودن به آسانی وارد کوتیکل مو شده و زیر پولک‌ها قرار می‌گیرد و چون واکنش شیمیایی انجام نشده، با یک یا دو بار شامپو کردن به آسانی از داخل مو خارج می‌شوند.رنگ‌های اکسیداسیون نیاز به پراکسید هیدروژن دارند و خود به دو دسته رنگ‌های دایمی و نیمه دایمی تقسیم می‌شوند. رنگ‌های نیمه دایمی به صورت ژله‌اند و به مدت ۱۲ تا ۱۵ بار شامپو کردن دوام داشته و به تدریج از موها خارج می‌شوند.

رنگ‌ موهای دایمی به صورت کرم یا خمیر بوده و به دنبال واکنش‌هایی شیمیایی، وارد ساختمان مو می‌شوند و این دانه‌های رنگی مصنوعی پس از ترکیب شدن با دانه‌های رنگی طبیعی مو، ایجاد رنگدانه‌های بزرگ‌تری می‌کنند که در مو به صورت دایمی باقی می‌ماند.

ine.gif ویژگی‌های رنگ موی مرغوب :
1. ایجاد شفافیت و درخشندگی
2. قابلیت پوشانندگی کامل
3. خواص پایداری بیشتر
4. بالاترین سازگاری پوستی
5. ایجاد رنگ‌های طبیعی در مو
6. ایجاد حالت نرمی در مو
مطالب مشابه :


جدید ترین مدل های موی دخترانه...

جدید ترین مدل های موی دخترانه... اول از همه يه مدل موي خيلي خوشگل براتون ميزارم : اينم يه بافت خوشجل : اينم يه بافت خوشجل : حالا مدل گوجه اي : اول موهاتون رو با یک برس
جدیدترین مدل های آرایش مو

سوال همیشگی که حالا باموهایم چه کار کنم ما را رها نمی کند ، خوبی دنیای مد اینست که می توانی از مدل های نو ایده بگیری ، این فصل هم دیزاینر ها مدل هایی را برای آرایش موها
جدیـدترین مـدلهای متنـوع مـو ویـژه خانـم ها

انـگيـزه زنـدگـي - جدیـدترین مـدلهای متنـوع مـو ویـژه خانـم ها - تفاوتي كه ايجاد تفاوت مي كند - انـگيـزه زنـدگـي.
مدل موهای رونالدو . . .

جدیدترین عکس های Cris Ronaldo 7 - مدل موهای رونالدو . . . - - جدیدترین عکس های Cris Ronaldo 7.
جدیدترین مدل مو ویژه جوانان!

عکس های لو رفته !! - جدیدترین مدل مو ویژه جوانان! - عکس ها و نوشته هایی که کمتر به آنها برمیخورید!!!
جدیدترین مدل موی خانم ها دروبلاگ دنیای خیالی

دنیای خیالی - جدیدترین مدل موی خانم ها دروبلاگ دنیای خیالی - بزرگترین وبلاگ فارسی.
سری جدید مدل مو جدید

جدیدترین و زیباترین مدل موهای پسرانه و مردانه. عکس هایی از جدیدترین مدل موهای پسرانه. برچسبــــــ: سری جدید. |چهارشنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1393|
"جدیدترین و زیباترین مدلهای موی بلند!!"

انستیتو آموزشی آرایشی برجــــــــــیس - "جدیدترین و زیباترین مدلهای موی بلند!!" - دارای مدرک بین المللی طلایی گریماس هلند.
برچسب :