پیش بینی های جدید ملکه ی پیشگویی ها/

بانوی پیشگوی مصری بارش برف را در اواخر سال 2013 میلادی در این کشور، پیشگویی کرده بود. این پیشگویی در آن زمان بسیار عجیب به نظر می رسید ولی سرانجام به حقیقت پیوست. بانوی ستاره شناس و پیشگوی مصری "جوي عياد" پیشگویی های جدیدی درباره ی مصر و دیگر کشورهای دنیا کرده است.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ نمی توان گفت که تا پیش از این در مصر هیچگاه برف نباریده است. ولی باید این نکته را در نظر داشت که بیش از 120 سال بود که زمین های قاهره رنگ برف را ندیده بودند. 

50857_639.jpg

در چند شب اخیر، دمای برخی از شهر های حومه ی پایتخت مصر به مثبت 3 درجه ی سیلیسیوس رسید. در روز جمعه نیز قاهره کاهش دما تا مرز مثبت 7 را شاهد بود. این پایین ترین دمایی بود که در 120 سال اخیر در این شهر مشاهده و به ثبت رسیده بود. بارش برف در دیگر مناطق مصر نیز دیده شده است. در شهر "الکساندریه" بخاطر سرمای هوا حالت فوق العاده اعلام شده و فعالیت بنادر به طور کامل متوقف شده است. در برخی از شهرهای شبه جزیره سینا نیز لایه های برف به 3 الی 5 سانتیمتر رسید.

این هوا برای کسانی که دمای هوای کشورشان از مرز مثبت 18 در زمستان پایین تر نبوده است، یک آزمایش سخت تلقی می شود. در خانه های اهالی مصر خبری از بخاری و شوفاژ نیست و تنها کولر و دیگر دستگاه های خنک کننده وجود دارد. همچنین لباس گرم نیز برای بیرون آمدن از خانه در چنین آب و هوایی یافت نمی شود. در کل هیچگاه مصر تا پیش از این به لباس گرم نیازی پیدا نکرده بود. هیچکس منجمله کارشناسان هواشناسی نیز حتی فکرش را نمی کردند که دمای هوا تا این حد پایین بیاید.

ظاهرا تنها کسی که از این واقعه با خبر بود، کسی نبود جز بانوی ستاره شناس و پیشگوی مصری "جوي عياد". او نه تنها بارش برف مصر، بلکه زمان دقیق آن را نیز پیشگویی کرده بود. جالب است بدانید که بانو عیاد مدتها پیش در مصاحبه ای با رادیو "صدای روسیه"، برف مصر را در سال 2013 را پیشگویی کرده بود.

وی که به بانوی پیشگوی مصر معروف است، مدتها پیش سقوط 2 رژیم "حسنی مبارک" و "محمد مرسی" را نیز پیشگویی کرده بود. او همچنین پیشگویی های دیگری نیز داشته است که به گفته ی بسیاری، با جزئیات و درستی خارق العاده ای به حقیقت پیوسته است.

"صدای روسیه" با گذر از خیابان های قاهره به سراغ بانو عیاد می رود تا بار دیگر با او مصاحبه کند. بانو عیاد با لباس گرم، پالتو و کلاه، خود را پوشانده و در پشت میز کارش نشسته بود. این وضعیتی بود خودش آن را پیشگویی کرده بود و منتظر وقوع آن را می کشید.


50858_132.jpg

بانو عیاد، وقتی از پشت پنجره به برف روی خیابان نگاه می کنید، چه احساسی به شما دست می دهد؟

- احساس خوبی دارم. (با لبخند می گوید) من هم مثل بسیاری از شهروندان مصر اکنون احساس سرما می کنم. برف روی درختان چیزی نیست که هر روز بتوان آن را در مصر مشاهده کرد و من پیش بینی می کنم که این آخرین برف زمستان امسال قاهره نخواهد بود. زمانی فرا خواهد رسید که برف، تمام قاهره را خواهد پوشاند. در بسیاری از دیگر کشورهای جهان نیز این زمستان به طرز غیر قابل بیش بینی سرد خواهد شد. تا آخر امسال، شرایط جوی باورنکردنی در کشورهای مختلف منجمله عربستان سعودی، کویت و امارات متحده ی عربی بوقوع خواهد پیوست.

سال 2014 در اکثر کشورهای دنیا به "سال اسب" معروف است. من این سال را سال "آسمان سخنگو" نام داده ام. این سالی است که در آن شرایط جوی، وضعیت جهان و همچنین دنیای عرفان دستخوش تغییرات قرار خواهند گرفت.

اگر بخواهیم درباره ی اوضاع جهان صحبت کنیم، آیا می توانید این اطمینان را بدهید که اوضاع بدتر نخواهد شد؟ وضعیت زندگی در مصر همین حالا هم در شرایط دشواری قرار دارد.

- می توانم به شهروندان مصر این امید را بدهم که سال جدید 2014 سال خوبی برای آنها خواهد بود. این بدان خاطر است که از حاصل مجموع اعداد 2014، عدد 7 بدست می آید ( 2+0+1+4=7 ). بر اساس کتاب های آسمانی مقدس یعنی تورات، انجیل و قرآن، عدد 7 عدد "کمال" شناخته می شود. به همین خاطر من از همین جا به تمام شهروندان مصری، این سال خوش یومن در زیر سایه ی عدد 7 را تبریک می گویم. در سال 2013 شاهد جدایی، طلاق بیشماری بوده ایم ولی سال 2014 بیشتر ازدواج و آشنایی را با خود به همراه خواهد آورد.

عدد 7 عدد پیروزی است و بسیاری از ملل دنیا نیز "V – victoria " را نمادی از پیروزی می دانند. این نماد همان عدد 7 در زبان عربی است.

قدرت عدد 7 باورنکردنی است. برای مثال، وینسون چرچیل، بسیاری از پیروزی های زندگی خود را مدیون نیروی همین عدد است.

اگر بخواهیم کشورهای خاصی را مد نظر بگیریم، باید بگویم که عدد 7 برای کشور روسیه و مصر از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. در سال جدید میلادی، موفقیتی انتظار این دو کشور را خواهد کشید که مثل همیشه پس از سپری نمودن دوران دشواری، خواهد آمد. راستی باید بگویم که این دو کشور در سال جدید میلادی روابط نزدیکتری با یکدیگر خواهند داشت.

یک پیشگونی نه چندان امیدوار کننده نیز برای لبنان می کنم. مردم این کشور باید تلاش بسیاری برای تحمل اوضاع سخت داشته باشند. این کشور باید بسیار محتاطانه رفتار کرده و از هرگونه نزاع و پرخاشگری اجتناب کند.

عدد 7 برای شهروندان ایالات متحده با خوش شانسی همراه نخواهد بود. برای این کشور در سال جدید، تغییرات جوی و آب و هوایی جدی و سنگینی پیش بینی می شود. همچنین می توان انتظار بروز شکافی بزرگ در جامعه ی آمریکا را کشید، بطوری که این کشور دیگر شباهتی به آنچه که ما از آن تصور می کردیم، نخواهد داشت.

آینده مصر

بانو عیاد در پایان با کمی مکث، موضوع گفتگو راعوض کرده و بار دیگر درباره ی آینده ی مصر لب به سخن گشود. وی ناگهان درباره ی وزیر دفاع مصر یعنی ارتشبد "عبدالفتاح السیسی" سخن گفت. بر اساس رای اکثریت قریب به اتفاق مردم مصر، آقای السیسی کنترل اوضاع کشور را تا زمان برگزاری مردمی انتخابات ریاست جمهوری در مصر در دست خواهد گرفت.

- من بر خلاف عقیده ی دیگر منجمان و تحلیلگران سیاسی می خواهم به شما این اطمینان را بدهم که ارتشبد السیسی به هیچ وجه رئیس جمهور بعدی مصر نخواهد بود. من شک ندارم که او انسان شریف و بزرگی است و آینده ی روشنی در انتظار اوست. ولی در هر صورت او رئیس جمهور مصر نخواهد بود. شخص دیگری به عنوان فرد رئیس جمهور مصر انتخاب می شود. فردی که آنچنان که باید مطرح نشده است.

- این آخرین و عجیب ترین پیشگویی بود که در آن روز ملکه ی پیشگویی های مصر " بانو جوي عیاد" در حالی که از سرما می لرزید، به زبان آورد.


مطالب مشابه :


لایه های رقومی (Shape File) از کشورهای مختلف دنیا

شناخت اقلیم - لایه های رقومی (Shape File) از کشورهای مختلف دنیا - - شناخت اقلیم
رتبه های اول ایران در دنیا

رتبه های اول ایران در دنیا در رده آخرین کشورهای دنیا و متاسفانه در دمای ثبت
رتبه های اول ایران در دنیا

گرچه در بسیاری از پارامترهای مثبت در رده آخرین کشورهای دنیا و در دنیا داریم که دمای ثبت
رتبه های اول ایران در دنیا

گرچه در بسیاری از پارامترهای مثبت در رده آخرین کشورهای دنیا و در دنیا داریم که دمای ثبت
رتبه های اول ایران در دنیا

The Agriculture is Art - رتبه های اول ایران در دنیا - علوم طبیعی و کشاورزی
پیش بینی های جدید ملکه ی پیشگویی ها/

در چند شب اخیر، دمای برخی از شهر های حومه ی پایتخت سال 2014 در اکثر کشورهای دنیا به "سال اسب
رتبه های اول ایران در دنیا ... خیلی جالبه خیلییی

گرچه در بسیاری از پارامترهای مثبت در رده آخرین کشورهای دنیا و بالاترین دمای
تاثیر افزایش دما بر کاهش رشد اقتصادی کشورهای فقیر جهان

جغرافياي طبیعی (اقلیم شناسی) - تاثیر افزایش دما بر کاهش رشد اقتصادی کشورهای فقیر جهان
رتبه های بالای ایران

بالاترین دمای ثبت شده روی سطح زمین (70.7 درجه سانتیگرد در یکی از کهن ترین کشورهای دنیا 17.
رتبه های برتر در جهان

گرچه در بسیاری از پارامترهای مثبت در رده آخرین کشورهای دنیا و متاسفانه بالاترین دمای
برچسب :