میز ناهار خوری، میز غذاخوری، میز ناهارخوری های شیک و مجلسی - دکوراسیون - میزناهارخوری

     در این پست از سایت برگزیده ها برای شما جدیدترین میزهای ناهارخوری و غذاخوری را آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.        میز ناهارخوری مرکز توجه اتاق ناهارخوری است. هنگام خرید میز ناهارخوری مناسب باید به و شکل و اندازه اتاق توجه داشته باشید و فقط به زیبایی میز فکر نکنید. در صورت انتخاب درست آشپزخانه ی زیبایی را خواهید داشت. 
  1. طراحی میز
  میز ناهار خوری , میزناهارخوری , میز ناهار خوری تاشو

میز ناهار خوری

میز ناهار خوری


 میزناهارخوری میزی است که افراد برای صرف غذا دور هم جمع می شوند. به همین دلیل، رنگ، شکل و طرح این میز بسیار مهم است و باید سعی کنید با دیگر مبلمان خانه نیز جفت باشد.

2. طرح کلاسیک
  قیمت میز ناهار خوری , قیمت میز ناهار خوری 8 نفره , میز ناهار خوری گرد

میزناهارخوری

مدل میز ناهار خوری


 میزهای مستطیل و گرد انتخاب های مناسبی برای همه زمان ها و مکان ها هستند. این میزها اصولا در همه اتاق ها جا می شوند و با هر دکوراسیون ی جور در می آیند. میزهای گرد، مکالمه افراد را سرمیز راحت تر می کند. میزهای مستطیل نیز برای افراد بیشتر، فضای بیشتری دارد. دور میزهای مستطیل می توان صندلی اضافه کرد. اما میزهای گرد این قابلیت را ندارند.

3. چهارگوش های مدرن
  میز نهارخوری , بهترین دکور روی میز نهارخوری , مدل میز غذا خوری

میز ناهار خوری تاشو

میز ناهار خوری


 میز مستطیل یا چهارگوشی را انتخاب کنید که طراحی مدرن و منحصربه فرد دارد. ترجیحا دنبال میزهایی باشید که تخته اضافی تاشو داشته باشند و در مواقع لزوم بتوان آن را بزرگ کرد.

4. شخصیت دادن به اتاق
  میز ناهار خوری ارکیده , میز نهار خوری , مدلهای غذاخوری شرکت ریال

قیمت میز ناهار خوری

مدل میز ناهار خوری


 اتاق های ناهارخوری بی رنگ و رو را می توان با کمک میز ناهارخوری زیبا جلوه داد. برای این گونه اتاق ها بهتر است میزی متفاوت انتخاب کنید. به طور مثال، میزهای بیضی یا هشت ضلعی، به اتاق های ساده شخصیت خاصی می بخشند.

5. ناهارخوری سنتی
  میز ناهار خوری هشت نفره , قیمت مبل وناهار خوری , میز ناهار خوری کوچک ۸نفره

قیمت میز ناهار خوری 8 نفره

مدل میز ناهار خوری


 اگر دکوراسیون خانه شما سنتی است، باید میز ناهارخوری را نیز سنتی انتخاب کنید. میز چوبی مستطیلی با لبه ها و پایه های گرد طرح میزهای سنتی هستند.

6.جادوی روستایی
  قیمت میز ناهار خوری 4 نفره , قیمت میز غذاخوری , انواع میز غذاخوری با قیمت

میز ناهار خوری گرد

میز ناهار خوری


 طرح روستایی بیشتر روی چوب های بافته شده، کوتاه و چاق مبتنی است. میز خرک (کوتاه، ساد و بی آذین) محبوب خانه های روستایی است. این میزها را می توان با یک جفت نیمکت بدون پشتی هم جفت کرد تا نمای جالب توجهی پیدا کند.

7. فرم ساده و خودمانی
  رومیزناهار خوری پارچه ای و اسپرت , میز ناهار خوری 4 نفره , میز ناهارخوری تاشو

میز نهارخوری

میز ناهارخوری


 برای اینکه افراد دور میز ناهارخوری احساس راحتی و خودمانی بودن بکنند، بهتر است صندلی ها پشتی های بلند داشته باشند. برای این صندلی ها هم باید میز مناسب پیدا کرد. اصولا، میزهای گرد بیشتر برای این منظور مناسب هستند و به دلیل دایره بودن، مکالمه افراد با هم را خودمانی تر جلوه می دهد.

8. طراحی مدرن
  قیمت میز نهارخوری استیل , میز ناهارخوری , میز غذا خوری

بهترین دکور روی میز نهارخوری

میز ناهارخوری


 متریال به کار رفته در میز بیانگر مدرن یا کلاسیک بودن آن هستند. دکوراسیون مدرن بر سادگی و مینیمال بودن استوار هستند. بنابراین، اسکلت میزهای ناهارخوری مدرن نیز از فلزهایی همچون استیل ضدزنگ یا کرومی ساخته می شوند و سطح روی میز نیز معمولا شیشه ای است.

9.اندازه مناسب میز بسیار مهم است
  آدرس میز ناهارخوری مدل لوبیا در تهران , میز ناهار خوری قیمت مناسب , صندلی نهارخوریجوبی

مدل میز غذا خوری

میز ناهار خوری


 میزناهارخوری باید به اندازه تعداد اعضای خانواده و مهمانان آنها باشد اما قرار نیست همه فضا اتاق را اشغال کند. در اتاق های بزرگ قرار دادن میز بزرگ اشکالی ندارد. می توانید یک طرف اتاق را به ناهارخوری ده یا دوازده نفره خود اختصاص بدهید. اما در اتاق های کوچک، بهتر است میزی استفاده کنید که تاشو باشد و در مواقع نیاز، به اندازه آن اضافه کنید. میز ناهارخوری را باید به گونه ای بچینید که افراد به راحتی در اطراف آن رفت و آمد کنند.

پیش از خرید میزناهارخوری، ابتدا اتاق را اندازه بگیرید و سپس فضایی را در اطراف آن برای آسانی رفت و آمد در نظر بگیرید و سپس بزرگ ترین میز که مناسب فضای موردنظر است را بخرید.

10.کارایی میز هم مهم است
  روپوش نهارخوری , قیمت میزوصندلی ناهارخوری , قیمت میز ناهار خوری 6 نفره چوبی

میز ناهار خوری ارکیده

مدل میز ناهار خوری


 ابتدا باید بدانید که چه استفاده ای از میزناهارخوری دارید. اگر قرار است این میز برای شما و مهمانانتان باشد باید انواع بزرگ یا تاشو که قابلیت بزرگ تر شدن دارند را انتخاب کنید. اما اگر عادت دارید همه صحبت های خود با اعضای خانواده را سر میز انجام بدهید، بهتر است میز گرد انتخاب کنید تا همه به راحتی یکدیگر را ببینند.

11.راهکارهای حفظ فضا
  میز ناهار خوری ده نفره با قیمت , قیمت میز ناهارخوری 4 نفره چوبی , سکوی میز غذا خوری

میز نهار خوری

میز ناهار خوری


 برای فضاهای کوچک همچون آشپزخانه آپارتمان های کوچک، بهتر است میزهای تاشو خریداری کنید. میزهایی که لایه ای اضافه از دو طرف یا وسط میز به آن اضافه می شود و بزرگ تر می شود برای این فضاها مناسب هستند. از آنجا که بیشتر آپارتمان ها کوچک ساخته می شوند، طراحان نیز وسایل تاشو یا کشویی می سازند که برای هر مکانی مناسب است.

12. میزهای چندمنظوره
  انواع میز ناهار خوری 8 نفره , قیمت روز میز ناهار خوری شش نفره , میز ناهار خوری مسافرتی

مدلهای غذاخوری شرکت ریال

مدل میز ناهار خوری


 به دنبال میزهای دومنظوره باشید که می توان به راحتی آن را در اتاق های مختلف خانه جابه جا کرد. میزهایی که از وسط تا می شوند را می توان به عنوان کنسول اتاق خواب هم استفاده کرد.

13.میز کاملا چوبی
  میز ناهارخوری استیل , مبل و غذاخوری معمولی باکمترین قیمت , قیمت های میز گرد چوبی در سایت دیوار

میز ناهار خوری هشت نفره

میز ناهارخوری


 میز کاملا چوبی همان طور که از نامشان پیداست، هیچ متریال دیگری ندارند. این میزها استحکام و دوام بسیاری دارند زیرا هر گونه خراشیدگی و لکه که روی آنها ایجاد شود را می توان ترمیم کرد. البته میزهای کاملا چوبی بسیار گران هستند اما هیچ گاه قدیمی نمی شوند.

14.روکش چوبی
  میز ناهار خوری چوبی دلاوران , جدیدترین مبلو تختو و میز صبحانه , قیمت میز ناهار خوری استیل

قیمت مبل وناهار خوری

میز ناهارخوری


 یکی از جایگزین های میزهای گران قیمت تمام چوبی، میزهایی با روکش چوب هستند. میزهایی که یک لایه چوب همچنن تخته چندلایه روی سطح بیرونی آنها چسبیده است قیمت ارزان تر و ظاهر زیبایی دارند. خوبی این میزها این است که پس از سال ها می توانید با کمک متخصصِ این کار، رویه چوبی را عوض کنید.

15. رنگ نهایی مناسب خانه خود را انتخاب کنید
  فروش میز غذاخوری , زیباترین مبلهای نهار خوری , میز وصندلی نهارخوری

میز ناهار خوری کوچک ۸نفره

مدل میز ناهار خوری


 هنگام سفارش ساخت میزناهارخوری، به رنگ و نوع دکوراسیون خود توجه داشته باشید. به طور مثال، اگر دکور مشکی دارید، سطح روی میزناهارخوری را نیز مشکی متالیک سفارش بدهید. سعی کنید روکش ضدآب برای میز انتخاب کنید که به مرور زمان شکل و قیافه خود را از دست ندهد. سطح شیشه ای به هیچ وجه برای خانه های شلوغ و پرجمعیت مناسب نیست.

16. انتخاب  چوب طرح دار
  مرکز فروش نهارخوری فانتزی , بورس رومیزی ناهارخوری , جدیدترین مدل های میز ناهار خوری

قیمت میز ناهار خوری 4 نفره

میز ناهارخوری


 اصولا برای میزناهارخوری از چوب های طرح دار استفاده می شود. به طور مثال، چوب گیلاس برای دکوراسیون سنتی، چوب بلوط یا چوب افرا برای دکوراسیون به سبک کلبه های چوبی مناسب هستند. یا چوب های تیره با طراحی مدرن تناسب بیشتری دارند. البته باید بدانید رنگ تیره شاید جذاب تر باشد اما خیلی بیشتر گرد و خاک را نشان می دهد و همیشه باید یک دستمال دستتان باشد و گرد گیری کنید. خیلی هم سریع تر از چوب های طبیعی خراشیده می شوند و لک بر می دارند.

17. میزهای رنگی
  دکور میز غذا خوری و صندلی طلایی , انواع میز ناهار خوری با قیمت , قىمت مىزوصندلى ناهرخورى

قیمت میز غذاخوری

مدل میز ناهار خوری


 برای اینکه میز کاملا شخصی و اختصاصی برای خانه شما به نظر برسد و با مبلمان جفت شود، می توانید آن را رنگ کنید. برای این منظور هم باید از رنگ روغنی یا نیمه روغنی استفاده کنید تا سطح چوب را کاملا بپوشاند و در برابر گردگیری و تمیز کردن های روزانه هم مقاوم باشد. برای مقاومت در برابر خراشیدگی نیز بهتر است روی آن کیلر سیلر بزنید. با رنگ کردن میزناهارخوری می توانید سلیقه شخصی خود را در طرح و رنگ آن پیاده کنید. به طور مثال، راه راه، رنگ و رو رفته، بولد، طرح های عجیب و ... .

18.بازی با رنگ
  انواع میزغذاخوری در مشهد , مدل جدید میز نهار خوری , قیمت میز ناهار خوری چهار نفره

انواع میز غذاخوری با قیمت

مدل میز ناهار خوری


 می توانید با استفاده از رنگ های روشن، به میز ناهارخوری جلوه خاصی ببخشید. رنگ صندلی ها را نیز طوری انتخاب کنید که با رنگ میز جفت باشند.

19. آزمایش صندلی ها پیش از خرید میز ناهارخوری
  میزناهارخوری گل نرگس , میزناهارخوری جدید وقیمت , انواع میز نهار خوری

رومیزناهار خوری پارچه ای و اسپرت

میز ناهار خوری


 پیش از خریدن میز ناهارخوری نو، حتما روی صندلی ها بنشینید و راحتی و دوام آنها را امتحان کنید. مطمئن شوید که میز برای قرار دادن آرنج، دسته راحتی دارد. همه قسمت های میز را نیز امتحان کنید.

20. صندلی های مناسب بخرید
  ایران میز میزناهارخوری , ناهار خوری الی بهار , مدل میزعذا خوری

میز ناهار خوری 4 نفره

میز ناهار خوری

میز ناهارخوری 
 اگر قرار است میز و صندلی را جداگانه خریداری کنید، حتما به اندازه و شکل و طرح آنها توجه داشته باشید تا با هم جور در بیایند. اگر صندلی های دسته دار می خرید، مطمئن شوید که زیر میز جا می گیرند و ارتفاع آنها با هم تضاد ندارد. روی صندلی در پشت میز بنشینید و فاصله پا و میز را اندازه کنید تا کوتاه یا زیادی بلند نباشد. همچنین، زیر میز را نیز کنترل کنید تا پایه های صندلی ها و میز با هم تداخل نداشته باشند.

21. راهنمای خرید میزناهارخوری
  انواع میز ناهار خوری تاشو , خرید میز ناهار خوری دست دوم , میز نهار خوری تاشو

میز ناهارخوری تاشو

مدل میز ناهار خوری


میز ناهارخوریهنگامی خرید میز از فروشگاه وسایل و مبلمان، باید در عرض یک تا سه روز میز به شما تحویل داده شود. اما اگر به صورت آنلاین خرید کنید، ممکن است زمان تحویل بین دو هفته تا دو ماه متغیر باشد. بنابراین، بهتر است اینگونه وسایل را از فروشگاه و بازار اصلی بخرید.

22. به خانه آوردن میز
  مدل میز نهار خوری جدید , انواع میز نهار خوریبه همراه قیمت وعکس , میز ناهار خوری 6نفره

قیمت میز نهارخوری استیل

میز ناهار خوری


 هنگام خرید میز ناهارخوری حتما در مورد زمان، شرایط و هزینه تحویل آن از فروشنده سوال بپرسید.  

 

قیمت ناهار خوری , قیمت میز ناهارخوری 8 نفره استیل در کرج چند است؟ , مدل های جدید میز نهار خوری

میز ناهارخوری

میز ناهار خوری

میز ناهار خوری 4 نفره مستطیل , میز صندلی نهارخوری , میز ناهار خوری 6 نفره قیمت

میز غذا خوری

میز ناهار خوری

طراحی میز ناهارخوری , قیمت میز ناهار خوری هشت نفره , میزغذاخوری 4نفره

آدرس میز ناهارخوری مدل لوبیا در تهران

میز ناهارخوری

قیمت میز ناهار خوری گرد , فروش میز ناهار خوری

میز ناهار خوری قیمت مناسب

میز ناهار خوری

میز ناهار خوری,میز ناهارخوری,میز ناهارخوری تاشو

صندلی نهارخوریجوبی

میز ناهارخوری

میز ناهار خوری,میز ناهارخوری,میز ناهارخوری تاشو

روپوش نهارخوری

مدل میز ناهار خوری

میز ناهار خوری,میز ناهارخوری,میز ناهارخوری تاشو

قیمت میزوصندلی ناهارخوری

میز ناهار خوری