لاغری طبیعی با خوردن سیب زمینی ! + روش

رژیم ساده سیب زمینی برای کاهش وزن  و لاغری

استفاده از سیب زمینی از سالیان پیش موسوم بوده است در واقع جزء وعده های غذای افراد به حساب می آمده . وقتی صحبت از نسخه لاغری سیب زمینی می شود منظورمان سیب زمینی سرخ کرده و چیپس نیست ! روشن است هر غذایی را که در روغن فراوان سرخ کنید نه تنها موجب چاقی می شود بلکه بیماری زا هم هست چه خیار باشد چه سیب زمینی فرقی ندارد.

نحوه مصرف سیب زمینی در کاهش وزن نقش کلیدی دارد و بیشتر ما متوجه عوارضی که بالا رفتن چربی ه در بدن دادر مثل :چاقی ، کلسترول بالا ، فشارخون بالا ، درد مفاصل می شویم و گذشته از همه این ها چاقی موجب می شود فرد زشت و دچار کمبود اعتماد به نفس شود .همیشه سعی کنید وزن خود را در حالت متعادل نگه دارید چاقی نتیجه عادت غذایی ناسالم ، کم تحرکی عدم تعادل هورمون ارثی است ، چربی های اضافه بدن معمولا با مشکلاتی از قبیل ناباروری ، سرطان و مرز های قلبی همراه است پس برای کاهش وزن اضافه جای شکی نیست.

لاغری سیب زمینی

ترکیب ماست و سیب زمینی نسخه عالی برای لاغری

روش لاغری با خوردن سیب زمینی و ماست

نسخه خانگی از سیب زمینی برای کاهش وزن به شما معرفی می کنیم که روش تهیه آن :

مواد اولیه : 2 عدد سیب زمینی - ماست - 1 قاشق نمک - اگر این مواد طبیعی را به طور منظم مصرف کنید بسیار ساده در کاهش وزن موثر است.

ماست و کشک حاوی فراوانی پروتئین و کلسیم هستند . پروتئین در مبارزه با چربی و ساخت ماهیچه ها سالم کمک می کند . ماست و سیب هر دو کالری پائینی دارند.

مراحل آمادگی لاغرکننده طبیعی با سیب زمینی و ماست: 

سیب زمینی های پخته شده را له کنید و به آن ماست پیشنهادی را بیفزاید سپس به آن نمک را اضافه کنید و خوب به هم بزنید این مواد را هرشب به مدت 2 ماه مصرف کنید. دقت داشته باشید که سیب زمینی آب پز را بعد از پختن باید سریع مصرف کرد و نمی توان این ترکیب را برای شبهای دیگر داخل یخچال نگه داری و استفاده کرد پس ترکیب لاغر کننده ماست و سیب زمینی را هر شب تازه آماده و میل کنید.

لاغری طبیعی با خوردن سیب زمینی ! + روش