دانلود اهنگ عشق ممنوع

دانلود تيتراژ سريال عشق ممنوع با لينك مستقيم- دانلود موزيك متن شماره يك سريال عشق ممنوع - كليك كنيد - 

- دانلود موزيك متن شماره دو سريال عشق ممنوع - كليك كنيد-

دانلود اهنگ تيتراژ سريال عشق ممنوع با لينك مستقيم
دانلود اهنگ تيتراژ سريال عشق ممنوع با لينك مستقيم
دانلود اهنگ تيتراژ سريال عشق ممنوع با لينك مستقيم
دانلود اهنگ تيتراژ سريال عشق ممنوع با لينك مستقيم
دانلود اهنگ تيتراژ سريال عشق ممنوع با لينك مستقيم
دانلود اهنگ تيتراژ سريال عشق ممنوع با لينك مستقيم
دانلود اهنگ تيتراژ سريال عشق ممنوع با لينك مستقيمعشق ممنوع


Aski memnu.jpg
گونهرمانتیک، درام
توسعه‌دهندهکرم چاتای
بازیگرانکیوانچ تاتلیتوغ
برن ساعت
نباهت چهره
سلجوق یونتم
زرین تکیندور
هازل کایا
نور آیسان
کشور سازنده ترکیه
زبان‌هاترکی
تعداد فصل‌ها۲
تعداد قسمت‌ها۷۹
مدت۹۰ دقیقه
شبکه اصلیکانال دی
وب‌گاه

عشقِ ممنوع (به ترکی استانبولی: Aşk-ı Memnu) یک مجموعه تلویزیونی دراماتیک-رومانتیک ترکیه‌ای است. این سریال به سفارش کانال دی ترکیه و توسط آی یاپیم در دو فصل برای این کانال تولید شد. این سریال، عشق ممنوعه دو نفر که در خانه‌ای در استانبول اقامت دارند را روایت می‌کند. این سریال بر پایه رمان عشقِ ممنوع اثر خالد ضیاء ساخته شده‌است.

داستان سریالویرایش

سمر و بیسان، دو دختر یکی از تجار معروف هستند. بعد از مرگ پدرشان به دلیل بدهی‌های خانوادگی تقریباً تمام اموالشان را از دست می‌دهند. پس از ازدواج بیسان، فیروزه مادر آن‌ها در جستجوی راهی برای نجات خود از فقر است. درست در این وقت عدنان (یکی از تجار معروف) سعی می‌کند تا به این خانواده نزدیک شود. عدنان یکی از تجار ثروتمند است که همسرش را در اثر بیماری از دست داده و صاحب دو فرزند است. در ابتدا فیروزه می‌پندارد که عدنان در جستجوی ازدواج با وی است. اما عدنان عاشق سمر می‌شود و به وی در قبرستان تقاضای ازدواج می‌دهد و پس از آن در صحنه‌ای عدنان در حضور مادر، بیسان و همسرش نهاد ، از سمر خواستگاری می‌کند. این کار خشم فیروزه را در پی دارد. اما در نهایت فیروزه که علاقه دخترش برای ازدواج با این مرد ثروتمند ولی پیر را می‌بیند، قبول می‌کند، سمر با عدنان ازدواج می‌کند و وارد خانه عدنان که منظره زیبایی به دریا دارد، می‌شود. اما این آغاز مشکلات برای عدنان و خانواده‌اش است. مهند که عدنان را عموی معنوی خود می‌داند نیز ساکن این خانه‌است. مهند قبلاً با بیسان رابطه داشته ولی از هم جدا شده‌اند. مهند پسر جوان، خوشتیپ و هوسبازیست که شب و روزش را به خوشگذرانی و عیاشی سپری می‌کند. داستان حول رابطه پنهانی بین سمر و مهند شکل می‌گیرد. در ادامه مهند برای لاپوشانی این رابطه به نهال (دختر عدنان) ابراز علاقه می‌کند. عدنان که از تمایل دخترش نهال برای ازدواج با مهند آگاه است، موافقتش را اعلام می‌کند و تاریخ عروسی مشخص می‌شود. اما در قسمت پایانی مادمازل لمیس به عدنان میگوید که راننده شخصی او یعنی بشیر شاهد رابطه پنهانی سمر و مهند بوده، و وی در بستر مرگ همه چیز را برای عدنان بازگو می‌کند. با خبر دار شدن عدنان، بهتر که از مشکلات روحی شدیدی رنج می‌برد خودکشی می‌کند و مهند با حضور در سر قبر بهتر یک بار دیگر بی‌کفایتی خویش را ثابت می‌کند و به دور دستها می‌رود. عدنان و فرزندانش به همراه مادمازل لمیس زندگی تازه‌ای را شروع می‌کنند.


تولیدویرایش

این سریال در خانه‌ای تاریخی مشرف به تنگه بسفور به تصویر کشیده شده‌است. این خانه متعلق به رحمی کوچ میلیونر معروف ترکیه ایست. موسیقی متن سریال توسط تویغار ایشیکلی آهنگساز معروف ترک تهیه شده‌است. وی کارنامه درخشانی در تولید موسیقی متن برای کارهای معروف تلویزیونی دارد.

هیأت عالی رادیو و تلویزیون در ترکیه، این سریال را به خاطر یک صحنه حاوی رابطهٔ جنسی جریمه کرد و وزیر امور زنان و خانواده ترکیه از این سریال به خاطر داشتن صحنه‌های شهوانی انتقاد کرد.[۱]

پخش سریال در تلویزیون فارسیویرایش

مجموعهٔ عشق ممنوع در سال ۱۳۹۰ با دوبلهٔ فارسی در ۱۶۵ قسمت از شبکهٔ جم کلاسیک پخش شد.

بازیگران و شخصیت‌هاویرایش

شخصیت عربیشخصیت ترکیبازیگراطلاعات درباره شخصیت
مهند خزنداربهلول خزندار Behlül Haznedarکیوانچ تاتلیتوغفامیل دور عدنان که بعد از مرگ پدر و مادرش او را بزرگ کرد. عاشق سمر بوده‌است. در حال تغییر رابطه از سمر به نهال بود.
سمر یوره اوغلو ضیاگیلبهتر یوره اوغلو ضیاگیل Bihter Yöreoğlu Ziyagilبرن ساعتدختر مالک بیک و فیروزه خانم. با عدنان بعد از فوت پدرش ازدواج کرد. عشقی کوتاه مدت به عدنان داشت. عاشق مهند شد و پس از فاش شدن این راز در روز عروسی نهال خودکشی کرد.
فیروزه یوره اوغلوفردوس یوره اوغلو Firdevs Yöreoğluنباهت چهرههمسر مالک بیک و مادر سمر و بیسان. در کارهای دخترانش و عدنان دخالت می‌کند. با رابطهٔ سمر و مهند مخالفت می کرد و اصرار داشت مهند با نهال ازدواج کند.
عدنان ضیاگیلعدنان ضیاگیل Adnan Ziyagilسلجوق یونتماو یکی از ثروتمندترین مردان استانبول است و با سمر که از او کم سن تر بود ازدواج کرد.
مادمازل لمیسدنیز دکورتون (Deniz DeCourton(Matmazelزرین تکیندورسرپرست مراد و نهال. پدرش اهل فرانسه و مادرش اهل ترکیه است. عدنان را پیش از سمر دوست داشت.
نهال ضیاگیلنهال ضیاگیل Nihal Ziyagilهازل کایادختر بزرگ عدنان بیک. در ابتدای سریال ۱۷ ساله بود و درآخر سریال ۲۲ ساله. عشقش به مهند از زمان آمدن فیروزه خانم افزایش پیدا کرد و عروسی او با مهند بخاطر خودکشی سمر و افشای رابطهٔ آنها بهم خورد.
مراد ضیاگیلبولنت ضیاگیل Bülent Ziyagilباتوهان کاراجاکایاپسر کوچک عدنان بیک. پسری که علایقش را مانند مهند می‌سازد.
وبیسان یوره اوغلو اونالفیرفی یوره اوغلو اونال' Feyker Yöreoğlu Önalنور آیساندختر ارشد مالک بیک و فیروزه خانم. در گذشته با مهند رابطه داشت.
نهاد اونالنهاد اونال Nihat Önalایلکر کیزمازپسر حلمی بیک وهمسر بیسان. کارمند سابق عدنان بیک
بشیربشیر Beşir Elçiباران آکبولوتراننده عدنان بیک. از کودکی دوست نهال بود. او شاهد خیانت سمر با مهند بود و بیماری تنفسی گرفت. در آخر او این راز را افشا کرد. او عاشق نهال بود و به دلیل بیماری‌اش از دنیا رفت.
شهیرهشایسته Şayesteفاطمه کارانفیلخدمتکار در خانه ضیاگیل. همسر سلیمان و مادر جمیله
سلیمان افندیسلیمان افندی Süleyman Efendiرانا جبارصاحب آشپزخانه. همسر شهیره و پدر جمیله.
اروی اونالآینور اونال Aynur Önalزرین نشانجیهمسر حلمی اونال و مادر نهاد اونال.
حلمی اونالحلمی اونال Hilmi Önalرجب آکتوغتاجر اهل استانبول، همسر اروی و پدر نهاد. دشمن فیروزه خانم و خانواده عدنان، کارهایی برای انتقام از این خانواده انجام داد و در آخر سریال موفق شد.