فال امروز/24 میزان 1387

 

متولدين ثور(اردیبهشت): خوش قلبي و مهرباني و فداکاری اکثر متولدين اين ماه سبب شده ، خيلي راهها برويشان باز و بعضي ها نيز از آنها سوءاستفاده کنند که خوشبختانه گروه دوم خيلي زود شناخته ميشوند، به آن دسته از اين افراد که ندانسته به مسير بدگويي و غيبت و دشمن تراشي کشيده ميشوند توصيه ميگردد زودتر مسير خود را تغيير بدهند وگرنه به دردسرهايي دچار خواهند شد. آخر اين هفته نامه ايي خوشحال کننده بدستان خواهد رسيد.

 

متولدين جوزا (خرداد): اگر از 50 درصد از متولدين بزرگسال اين ماه بپرسيد آينده را چگونه مي بينيد، خواهند گفت روشن و پر اميد! ولي بقيه درست برعکس همه چيز را تاريک و بي اميد مي بينند و همين سبب شده در کارشان دچار رکود و در زندگي شان به مراحل سرد و بي تفاوتي برسند. آن گروه از زن و شوهر ها که شديدا" در گير بگو مگو و اختلافات کوچک و بزرگ هستند بايد عاقلانه پای يک ميز مذاکره بنشينند، يا از يک داور عادل و بيطرف دعوت نمايند و يا به روانپزشک مراجعه کنند تا به اصطلاح با بازگوئي مسائل، ريشه ها را پيدا کرده و در رفع آن بکوشند.

 

متولدين سرطان (تير): روزهای خوب و خوشي در پيش داريد، اواسط هفته به يک ميهماني بزرگ خواهيد رفت، احتمال دارد نقشه ای برای تغيير زندگيتان بکشيد، عصر دلپذيری در راهست. چند ديدار دلنشين تمام هفته شما را مملو از شادی خواهد کرد. در امضاء قراردادها محتاط باشيد. برای پيشبرد اهدافتان بدون ترديد به مشورت نياز داريد. به ويژه اين که يکي دو مشکل مالي کوچک در مسير راه شما وجود دارد که بزودی برطرف خواهد شد.

 

متولدين اسد(مرداد): حالا همه مشکلات شما در حال حل شدن است ، بي جهت احساس نگراني و اضطراب ميکنيد، کمي صبر و تحمل داشته باشيد تا به مقصودتان برسيد. جمعه دلپذيری در انتظارتان است. درست است که هميشه به خود متکي بوده ايد ولي اين دليل نميشود که از راهنمايي های ديگران فرار کنيد! برای تشکيل زندگي جديد شتاب به خرج ندهيد. روز دلنشيني در راهست .

 

متولدين سنبله(شهريور): در اين ماه در موقعيت روحي مناسبي قرار داريد و مشتاق انجام کارهای مختلف هستيد. حتي در اين ماه تمايل داريد برای رسيدن به اهداف خود مسافت هاي طولاني را طي کنيد. مطمئن باشيد آنچه پرداخت کرده ايد باز خواهد گشت. جديت و تلاش خود را گسترش دهيد که در اين صورت خوبي شما را احاطه خواهد کرد. در اين ماه به عنوان پاداش و عوض چيزی را که آرزوی آن را داشته ايد دريافت خواهيد کرد.

 

متولدين میزان(مهر): زوجهای اين ماه نبايد اجازه بدهند بعضي از آدمهای ناصالح در زندگيشان دخالت کنند و يا بعنوان مشاور سبب بهم ريختن شيرازه زندگي شان شوند. اصولا دخالت در زندگي آدم ها اگر توسط نزديکترين و دلسوزترين وابسته ها صورت گيرد شايد بتواند در حل مسائل ياری رساند ولي وقتي قضيه بدست آدمهای غير مسئول مي افتد همه چيز بهم ميريزد در حاليکه ثروت در زندگي چهل درصد از متولدين اين ماه نقش مهمي دارد و در مجموع مسائل مادی گاه نقش حياتي ايفا ميکند، اين گروه پيوندهای خود را با مسائلي عاطفي و احساسي و معنوی قطع ميکنند.

 

متولدین عقرب(آبان): اعتماد به نفس شما خوب است، اما نبايد به مرز غرور و تکبر نزديک شويد. هدف ويژه ای داريد و اين نکته مثبتي در زندگي شما ست، البته به شرطي که اطلاعات لازم را کسب کنيد و قدم به قدم پيش برويد. در ضمن به شجاعت نيز نياز داريد. فرصتي دست ميدهد تا کارهايي را که عده اي به تسامح و تساهل ناتمام گذاشته اند، شما ب معرفت و توانايي به اتمام برسانيد

 

متولدين قوس(آذر): : يکي از دوستان نزديک ، شما را ناراحت کرده است ، حق با شماست ، بهتر است فعلا" سراغ او نرويد. مشکل مالي شما اواسط هفته حل خواهد شد. روز شيريني در راه داريد. اعتماد به نفس و مهرباني شما، زبانزد همگان است. سعي کنيد به همين نحو زندگيتان را بگذرانيد. چند ديدار دلنشين خواهيد داشت. احتمال دارد به سفری کوتاه برويد.

 

متولدين جدی(دی): در جستجوی زيبايي ها هستيد. بهتر است اگر قصد دل بردن از همسرتان را داريد، شب هنگام شام مورد علاقه اش را برايش تهيه کرده و شمعي روی ميز روشن نماييد، مطمئنا" به اين ترتيب ترفندتان کارساز ميشود. در اواخر اين هفته با تغيير ناگهاني شخصيت مواجهه خواهيد شد، پس از لحظه لحظه فرصتها نهايت لذت را ببريد. شما هميشه عاشق خانه و خانواده هستيد. حتي المقدور ، برای انجام وظايف تان ، اوقات خاصي را در نظر بگيريد.

 

متولدين دلو(بهمن): زحمت شما زياد ميشود، و اين مقدمه اي برای حرکتتان در يک مسير دلخواه است. فعاليتهاي فرهنگي ميتواند اصل وجودی شما را به اطرافيان بشناساند، ضمن آنکه خودتان را نيز خوشحال ميکند. اگر تصميم گيری راجع به فعاليتهای اقتصادي خود را کمي به تعويق بيندازيد، به نفع شما خواهد بود. به طور کلي طالع شما در زمينه امور عاطفي و فرهنگي روشن است. يک نفر خيال دارد شما را متوجه خودش کند، با چشماني باز اطراف خود را بنگريد.

 

متولدین حوت(اسفند): : گاهي آنقدر حساس ميشويد که هيچ کس جرات نميکند حرفهای خود را با شما در ميان بگذارد. شيوه کار شما طوري است که افراد بسياري به سويتان جلب ميشوند و حاضرند روی شما سرمايه گذاری کنند. به شعر و داستان علاقه خاصي داريد. مطالعه خود را در هر دو زمينه وسعت دهيد. خوش قلب و بي کينه ايد و همين شما را در ميان دوستانتان محبوب کرده است.

 


مطالب مشابه :


فال درصد عشـــــــــق ترکی-استانبولی

(فال و طالع بینی ) -falgir - فال درصد عشـــــــــق ترکی-استانبولی - وبلاگی که انواع فال ها و طالع بینی ها در اون قرار دارن.
فال درصد فضولی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باصداقت جواب دهید و درصد فضولی خود را حساب کنید!!! 1.تصوركنید كه صبح خواب مانده اید و دیرتان شده است. هنگام خروج از خانه صداى دعواى همسایه را مى شنوید. آیا مى ایستید تا ببینید موضوع ازچه قرار است؟ ـ بله (۱۰) ـ خیر (۰). 2.با دوستتان مشغول مكالمه ...
فال

وقتی توی اتاقم تنها می شدم ساعت ها ی زیادی را با ورق هایم فال درصدی می گرفتم .چند درصد سالیناتور تو حکم کرده ؟چند درصد وینتر بوی همون ایکبیری مو فرفریه که زانتیا سوار میشه وسگشم عین دوست دخترش میشینه صندلی جلو؟چند درصد وینتر بوی ...
فال امروز/24 میزان 1387

فال امروز/24 میزان 1387. متولدين ثور(اردیبهشت): خوش قلبي و مهرباني و فداکاری اکثر متولدين اين ماه سبب شده ، خيلي راهها برويشان باز و بعضي ها نيز از آنها سوءاستفاده کنند که خوشبختانه گروه دوم خيلي زود شناخته ميشوند، به آن دسته از اين افراد که ...
۸۰ درصد مشکلات کارخانه تولیدی لبنیات کوثر فال حل شده است

آفتاب لارستان - ۸۰ درصد مشکلات کارخانه تولیدی لبنیات کوثر فال حل شده است - اخبار لارستان بزرگ (شهرستانهای بستک،بندر لنگه،پارسیان،خنج،گراش،لار،لامرد،مهر)
سنجش میزان عشق / سنجش عشق / فال عشق/محاسبه درصد عشق

فالستان|فال و طالع بینی|تاروت|فال ورق - سنجش میزان عشق / سنجش عشق / فال عشق/محاسبه درصد عشق - فال،طالع بینی،فال پاسور،فال قهوه،فال ورق،فال روزانه،فال انبیا،فال ازدواج،فال حافظ،طالع،omen.
برچسب :