فرم صورتم چه شکلیه؟ بهترین فرم ابرو برای صورت من چیه؟

نگارا جون سلام. می خواستم خواهش کنم به من راهنمایی کنی که ابروهامو چه شکلی کنم. هر وقت می رم آرایشگاه ناراضی بر می گردم. چه مدلی بردارم که بهم بیاد؟ صورتم گرده.

 

 

مریم عزیز

اتفاقا به مورد بسیار مهمی اشاره کردی. خودم هم دوست داشتم قبل از اینکه برسم به توضیحات مربوط به آرایش ابرو، اول راجع به نسبتهای طلایی در طراحی ابرو توضیح بدم.

من خیلی خیلی بدم میاد از اینکه ابروهای خانمهای ایرانی همه سری دوزیه. یعنی حتی آدم یه کشور دیگه مسافرت که می ره، خانمهای ایرانی رو متاسفانه از روی شکل های عجیب غریب ابروهاشون می شه بین اون همه آدم بی روسری شناخت. همین امسال و پارسال اگر جایی رفته باشید می تونستید حتی خانمهای ۶۰ ساله ایرانی رو هم از روی ابروهای کوتاه و پهن رنگ روشنشون که اصلا بهشون نمیاد و تمام پف بالای چشمشون رو انداخته بیرون بشناسید.

در هر صورت، این پست مال اوناییه که به این تصمیم رسیده اند که ابروهاشون رو از حالت سری دوزی که "مد" تعیین می کنه در بیارند و مدلی رو انتخاب کنند که صورتشون رو زیبا و خوش فرم نشون می ده و عیوبش رو می پوشونه.

 

یک قاعده کلی در طراحی مدل ابرو که خیلی مهمه اینه. یه مداد بلند بردارید و برید جلوی آینه.

 حالا مداد رو بذارید مماس به قسمت داخلی پره بینی یا کنار سر بینی و عمود عمود رو به بالا بگیرید. این نقطه، نقطه شروع ابروی شماست. پس اگر ابروهاتون به هم زیادی نزدیکه، باید سرش رو بردارید و اگر زیادی دوره باید به روشهایی که بعدا می گم این قسمت رو پر کنید. (خط شماره ۱)

حالا یک سر مداد رو مماس کنید به گوشه پره بینی و تنظیم کنید تا مماس بشه به گوشه خارجی چشم. ادامه مداد، جای که به ابروتون می رسه یا جایی که ابروی شما احتمالا تا اونجا ادامه نداره چون دمش رو برداشته اید، باید انتهای ابروی شما باشه. (خط شماره ۲)

برای خط سوم مداد رو از نوک بینی تا مرکز عنبیه (بخش رنگی چشم) مماس کنید و محل برخوردش با ابروتون رو علامت بزنید. این نقطه باید بلند ترین نقطه ابرو یا به عبارتی مرکز قوس یا شکستگی  کمان ابرو باشه. (خط شماره ۳) توجه کنین که ارتفاع این نقطه مد نظر نیست بلکه محل تلاقی این نقطه با ابرو روی خط افقی ابرو محل قوسه، که ارتفاع و شدت قوس رو پایین توضیح داده ام چه طوری تنظیم کنید.

 

 

 

 خوب می دونم که ابروی بیشتریاتون بالاخره یه قسمتی اش با این قضیه جور نیست. انتخاب با خودتونه. طبق اصول زیبایی شناختی، این نوع ابرو شما رو از همه زیباتر می کنه.

 

حالا ممکنه بگین خوب اینم شد نوعی سری دوزی دیگه...

الان بهتون می گم چه جوری باید ابروهاتون رو با رعایت این نسبتها مال خود خودتون کنید!

این نقاط در بعد طولی و افقی ابرو قرار دارند. شما به وسیله دنبال کردن این قواعدی که می گم، می تونید پهنای ابرو و ارتفاع قرارگیری هر یک از سه نقطه ابرو رو تعیین کنید.

 

قدم بعدی اینه که خووووب توی آینه نگاه کنید و مشخص کنید فرم صورتتون چیه.

 

  

صورتهای بیضی شکل:

این شکل ایده آل صورته. پیشانی بلند و پهن در حد اعتدال، گونه های نسبتا برجسته و شیب ملایم گونه ها به سمت چانه.

  

هدف طراحی:

حفظ نسبتهای زیبای این فرم صورت

مدل پیشنهادی:

ابروی قوس دار با شیب بسیار ملایم و قوس در یک سوم انتهای ابرو، پهنای متوسط

  


 

صورتهای کشیده:

فاصله چشمها تا ابرو ها زیاده، بینی بلند و گاهی عقابی، چانه دراز و تیزه و فاصله چشمها تا دهان زیاده. پیشانی بلنده.

 

 

 

هدف طراحی:

کاهش درازای صورت و گرد نشان دادن فرم صورت

مدل پیشنهادی:

ابروی صاف و تا حدی پهن. قوس بسیار کم. این فرم ابرو از کشیدگی صورت کم می کنه و صورت رو تپل تر و گرد تر نشون می ده.

 


 

صورتهای گرد:

پهنا و درازای صورت تقریبا یکیه. پهن ترین قسمت صورت گونه ها هستند. استخون های فک بیرون نزده اند.

 

 

هدف طراحی:

ایجاد کشیدگی در صورت و تولید فرم بیضی

مدل پیشنهادی:

ابروی هشتی با قوس بسیار زیاد. سر ابرو پایین تر از انتهای ابرو قرار بگیره. پهنای ابرو متوسط. بالای قوس ابرو می تونه کمی تیز بشه.

  


 

صورتهای مربع شکل:

پهنای پیشانی، گونه ها و فک ها تقریبا یکیه و فکها از اطراف برجسته هستند.

 

هدف طراحی:

ایجاد نرمش و انحنا در خطوط خشن صورت

مدل پیشنهادی:

قوس بسیار زیاد ، پهنای متوسط، ارتفاع شروع و پایان ابرو یکی باشه. قسمت بالایی قوس ابرو تیز نباشه بلکه گرد باشه.

  


 

صورتهای قلبی:

پیشانی پهنه و چانه تیزه. پهن ترین قسمت صورت پیشانیه.

 

هدف طراحی:

کم کردن پهنای پیشانی و گرفتن اثر تیزی چانه

مدل پیشنهادی:

قوس متوسط با شیب ملایم؛  مشابه صورت بیضی. ابروی پهن تر و کوتاه تر از معمول.

 

 

 


مطالب مشابه :


فرم صورتم چه شکلیه؟ بهترین فرم ابرو برای صورت من چیه؟

14 نوامبر 2013 ... یک قاعده کلی در طراحی مدل ابرو که خیلی مهمه اینه. ... پیشانی بلند و پهن در حد اعتدال، گونه های نسبتا برجسته و شیب ملایم گونه ها به سمت چانه.
بهترین حالت ابرو

ستاره ها به دنبال ابروی پهن. جالب است بدانید این روزها بیشتر هنرپیشه‌های سینما و افراد مشهور ترجیح می‌دهند مدل ابروهایشان را یا پهن نگه دارند یا نزدیک به حالت طبیعی
چه نوع آرایشی به صورت من میاد؟!

اینگونه صورت ها را بایستی با آرایش مناسب کوتاه تر و پهن ترنشان داد. ... 1- در استخوان بندی مناسب می توانیم از هر مدل ابرو استفاده کنیم به شرطی که با بینی وچشم
موادی که برای داشتن ابرو های پهن و زیبا مفید است + عکس

آموزشی برای پهن کردن ابرو با آرایش. ابروی پهن , راه برای داشتن ابرو های پهن , خوراکی برای داشتن ابروی پهن. مدل مناسب ابروها با توجه به فرم چهره خود، مدلی مناسب را
مدل ابرو پهن دخترونه عید ۹۳

%www.Imodel.ir مدل ابرو پهن دخترونه عید 93. جدیترین مدل ابرو پهن دخترونه. %www .Imodel.ir مدل ابرو پهن دخترونه عید 93. جدیترین مدل ابرو پهن دخترونه. %www.
نکاتی در مورد آرایش

فرم ابروها بستگي به چهره افراد دارد؛ مدل ابرو به بلندي و كوتاهي پيشاني و همچنين به پهن و باريك بودن چانه و گونه بستگي دارد و بايد اين موارد را در برداشتن ابروها در
استنسیل ابرو

این فرم به شکل پهن زیباتر جلوه میکند و دنباله آن بعد از انتهای زاویه ابرو تا یک سوم دنباله ابرو باقی می ماند.(برای مدل راسته ،راه حالت دادن به زاویه ابرو به صورت یک
پر کردن ابرو & گریم چانه

اگر در انتخاب مدل ابروی خود اشتباه کنید چهره شما ناهماهنگ میشود ! ... ابروهای تقریباً پهن و زاویه دار سبب می‌شوند تا زاویه‌های قسمت چانه و فک، کمتر توی ذوق بزنند.
چرابرخی از پسرها زیر ابرو برمی دارند؟

داشتن ابروی پرپشت و پهن نوعی ارزش حساب می*شده. ... به هر حال مدل*های جیغ ابرو در دهه اخیر رواج یافته و ابروها رفته رفته نازک و کوتاه و بعضی*وقت*ها ناپدید شدند.
برچسب :