اخبار اختصاصی از اردوی ذوب آهن در ترکیه

کاروان ۳۵ نفره ذوب آهن دوشنبه شب بعد از صرف شام با یک دستگاه اتوبوس به سمت تهران و فرودگاه امام خمینی حرکت کرد تا با پرواز ۴و۱۵ دقیقه بامداد به سمت استانبول پرواز کند.
ذوب آهنی ها در سفر ترکیه
۴ بازیکنشان را به دلایل مختلف در اختیار ندارند. محمد باقر صادقی که فعلاً دوران مصدومیت را می گذراند، عباس قاسمی و سینا عشوری مشکل گذرنامه داشتند و محمدرضا خلعتبری هم که قرار بود بعد از بازگشت از آفریقای جنوبی به تیم اضافه شود با بدشانسی تمام به بیماری آبله مرغان مبتلا شده تا غایب اصلی اردوی ذوب آهن باشد. البته به گفته ابراهیم زاده او تا چند روز آینده به تیم اضافه خواهد شد.
پذیرایی نامناسب
ذوب آهنی ها هم مثل استقلالی ها با یک شکل غیرمنتظره در هواپیمای شرکت ترکیه ای روبرو شوند و در طول پرواز ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه تا فرودگاه سیماتوچن استانبول خبری از پذیرایی معمول و رایگان نبود و مسافران مجبور بودند در ازای دریافت مواد غذایی و نوشیدنی پول پرداخت کنند.
اتوبوس نبود
شرکتی که وظیفه تشریفات و میزبانی از کاروان ذوب آهن را به عهده داشت کم کاری کرده بود و علی شجاعی سرپرست ذوب آهن بعد از یک ساعت و نیم دوندگی موفق شد یک اتوبوس مناسب برای عزیمت تیم به شهر ازمیت فراهم کند.
ذوب آهن در میان ابرها
محل اقامت کاروان ذوب آهن هتل ۵ ستاره گرین پارک واقع در ارتفاعات قارتپه ( تپه برفی) واقع در ۱۳۰ کیلومتری استانبول و ۲۰ کیلومتری شهر ازمیت ترکیه است که فضای آن آدم را به یاد جواهر نمک آبرود خودمان می اندازد.
برزیلی ها منتفی شدند
گفته می شود که قرار است ۲ بازیکن برزیلی به اردوی ذوب آهن در ترکیه اضافه شوند اما ابراهیم زاده به ما گفت این ۲ بازیکن با پیشنهادات خارجی و ۸۰۰ هزاردلاری روبه رو شده اند و ما قدرت پرداخت این مبالغ را نداریم. البته آقا منصور هنوز هم حسرت بازیکن ۱۸ ساله برزیلی را می خورد که قبلاً توسط باشگاه رئال مادرید استخدام شده بود. خوشبختانه ابراهیم زاده انگلیسی را خیلی روان صحبت می کند تا مشکلی برای ارتباط با بازیکنان خارجی ایجاد نشود.
اولین تمرین
کادر فنی و بازیکنان اولین صبحانه را در ساعت ۱۰ صبح در هتل محل اقامتشان صرف کردند و بعد از آنکه خستگی راه از تنشان درآمد اولین تمرین سبک خودشان را بر روی چمن مخملی این کمپ برگزار کردند.
هوای خنک
در حالی که مردم اصفهان در بعضی مواقع دمای ۴۰ درجه بالای صفر را هم تحمل می کنند هوا در این کمپ بسیار معتدل است و گاهی اوقات تک پیراهن هم جوابگوی خنکی هوا نیست.
ایرانی ها در تپه برفی
جالب ترین مساله این است که اردوی تیم استقلال هم چند روزیست در همین کمپ آغاز شده و می گویند که سپاهان هم فصل گذشته در همین کمپ اردو زده است تا به نوعی این کمپ متعلق به ایرانی ها باشد.
زندگی در آسمان
هتل ۱۱ طبقه گرین پارک حدوداً در ارتفاع ۱۹۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد. کاروان ذوب آهن اتاقهای طبقه دوم هتل را در اختیار دارد اما خوش
به حال آنهایی که وقتی در طبقه یازدهم پنجره را باز می کنند خودشان را بر روی ابرها می بینند.
رینالدو باید برگردد
رینالدو بازیکن پرویی استقلال هم در هواپیمای حامل ذوب آهنی ها حضور داشت اما در فرودگاه استانبول با مشکل ویزا روبه رو شد و دوستان همراه می گفتند که او مجبور است به ایران برگردد.
اختلاف ساعت
اختلاف ساعت ایران با شهر ازمیت حدود یک ساعت و نیم است و زمانی که شما در ایران در ساعت یک مشغول صرف ناهار هستید اینجا ذوب آهنی ها در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح مشغول تمرین هستند.
غذای کامل در هتل مشکلی بابت
خورد و خوراک وجود ندارد و ذائقه غذایی ترک ها به خاطر نزدیکی با ایرانی ها باعث شده هنگام صرف غذا حس کنی که در یک رستوران ایرانی هستی.
ارتباط مخابراتی
برخلاف ایران در ترکیه قیمت یک سیم کارت تقریباً گران است و تیم خبری همراه ذوب آهن با ۵۰ دلار توانستند یک سیم کارت تلفن همراه برای ارتباط با ایران فراهم کنند.
۵ تیم در هتل
آب وهوای مناسب قار تپه باعث شده تا امروز ۵ تیم به طور همزمان در هتل گرین پارک اردو برگزار کنند. استقلال و ذوب آهن از ایران به همراه نفتچی باکو و ۲ تیم از لیگ ترکیه میهمان این هتل هستند.
بازی های تدارکاتی
ذوب آهنی ها قصد دارند در این مدت ۱۰ روز ۳ بازی تدارکاتی روزهای جمعه، دوشنبه و پنجشنبه هفته آینده برگزار کنند که البته هنوز هم نام حریفان مشخص نشده است.
تیم دور از شهر
به خاطر دوری هتل گرین پارک از شهرهای ازمیت و استانبول فرصتی برای گردش یا خرید باقی نمانده و همه بازیکنان آسوده خاطر در فکر تمرین و کسب آمادگی هستند.
سرما در گرما
هوای خنک منطقه قار تپه تمامی تیم ها را غافلگیر کرده و قرار است داود قاضی نور یکی از متولیان باشگاه ذوب آهن به همراه محمدرضا خلعتبری فردا جمعه به اردو ملحق شوند و به همراه خودشان لباس گرم و کاپشن بیاورند تا این مشکل هم حل شود.
خدمات گران
واحد پول ترکیه لیره است که به قیمت ایران هر لیره معادل ۶۵۰ تومان می شود. هزینه اینترنت هم برای ارسال عکس و ایمیل بالادست اما متاسفانه سرعت اینترنت از ۵۰ مگا بایت بالاتر نمی رود.
دومین تمرین
دومین تمرین ذوب آهن
صبح چهارشنبه برگزار شد که بیشتر به حرکات پا به توپ و شوتزنی اختصاص داشت. در پایان هم بازیکنان در قالب ۲ تیم ۸ نفره با یکدیگر بازی کردند که تیم سفید با حساب ۳ بر یک به پیروزی رسید و جالب اینجاست که هر ۳ گل تیم سفید را برنارد مدافع لهستانی به ثمر رساند که احتمالاً جانشین شاهین خیری در ذوب آهن خواهد شد.
مصدومان
علیرضا حدادی فر یک مصدومیت جزیی از ناحیه شکم دارد و در تمرینات سنگین شرکت نمی کند. به گفته دکر شریفیان او تا روز شنبه آماده خواهد شد.
عکس یادگاری
ابراهیم زاده و صمد مرفاوی در ورودی هتل به یکدیگر رسیدند تا عکسی هم به یادگار از این اردو به همراه داشته باشند. غلامحسین مظلومی با یادآوری خاطرات سال های گذشته علی شجاعی سرپرست ذوب آهن را یکی از مدافعان سمج و قلدر آن دوران معرفی کرد که اجازه عبور هیچ مهاجمی را نمی داد.


مطالب مشابه :


اخبار اختصاصی از اردوی ذوب آهن در ترکیه

اخبار اختصاصی از اردوی ذوب آهن در ذوب آهنی ها در سفر یک سیم کارت تلفن همراه
الفبای روسی

پرتال داخلی ذوب آهن اصفهان. سفر کارت (دریافت موجودی) ترجمه متن
آدرس وشماره تلفن شركتهاي اقماري تكادو

كارخانه ، اتوبان ذوب آهن ، جاده سیمان سپاهان ،منطقه صنعتی اشترجان ، خیابان سفر کارت
مدار منبع تغذیه متغیر

معرفی و کاربرد وسایل جانبی کامپیوتر ، برق ، الکترونیک ، موبایل ،و مدار منبع تغذیه متغیر
کارت گرافیک را بهتر بشناسیم .‍ (VGA(Video Gerafic Adapto

رزرواسیون سفر کارت ملی. ثبت نام امور ورزشی ذوب آهن
تساوی استقلال و ذوب آهن...

استقلال مقابل ذوب آهن در اصفهان به تساوی بدون گل دست عکسهای سفر بزودی کارت ویزیت
تلویزیون دیجیتال قابل دریافت روی موبایل

خدمات فنی کامپیوتر و اینترنت ادیب - تلویزیون دیجیتال قابل دریافت روی موبایل - معرفی و کاربرد
در باره اختراع موس فت ها بیشتر بدانیم

هیچ مدرک مستقیمی وجود ندارد که این قطعه ساخته شده است، اما بعداً کارهایی در دهه 1990 نشان داد
کارت بازی علیپور بالاخره صادر شد/ برزای به زودی با پرسپولیس می‌بندد

کارت بازی علیرضا علیپور اش نتوانست برابر ذوب آهن به برای سفر به
معرفی کامل جی پی آر اس

برای استفاده از این تکنولوژی، شما باید pda یا موبایلی داشته باشید که gprs را پشتیبانی کند تا به
برچسب :