برای خرید آرم روزانه و هفتگی می بایست به موارد زیر توجه نمایید

- جهت تسریع در روند ثبت اطلاعات قبلاً موارد درخواستی را آماده نمایید. VIN خودرو که کد 17 رقمی بر حسب کارت خودرو که به صورت عمودی در سمت راست کارت ثبت شده است می باشد و پلاک خودرو ·         افراد حقیقی            نام- نام خانوادگی- کد ملی ·         افراد حقوقی            نام شرکت- شماره ثبت/ اقتصادی روز یا هفته مورد نظر 2- مبلغ آرم روزانه 123000ریال وآرم هفتگی 738000 ریال می باشد 3- شما تا 3 ماه آینده می توانید آرمهای هفتگی و روزانه خریداری نمایید . 4- در صورتی که خرید شما به هر علتی ناقص انجام گرفت با استفاده از کد رهگیری می توانید در قسمت پیگیری درخواست آرم خود را دریافت نمایید . برای ثبت اطلاعات مراحل زیر را مطابق تصویر پیگیری نمایید 1- برای خرید طرح روزانه و هفتگی ثبت درخواست  و برای پیگیری خرید های قبلی پیگیری درخواست را بزنید. 2- اگر ثبت درخواست را انتخاب کردید برای خرید ابتدا باید پلاک خودرو و کد VIN را ثبت نمایید

 

3- سپس اگر به صورت فرد حقیقی برا ی خرید طرح اقدام نموده اید نام ، نام خانوادگی و کد ملی خود را وارد نمایید. واگر به صورت حقوقی خرید می نمایید نام شرکت و شماره اقتصادی یا شماره ثبت را وارد نمایید.

 

4-  سپس اگر به صورت روزانه خرید می نمایید می بایست حداکثر از یک روز قبل از روز مورد نظرخود اقدام به خرید کرده و می توانید تا سه ماه آینده روزهای درخواستی را انتخاب نموده و طرح روزانه را تهیه نمایید. همچنین اگر بخواهید به صورت هفتگی طرح ترافیک خریداری کنید ازسه ماه قبل می توانید هفته مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صورتی که سهمیه هفتگی موجود باشد آن را خریداری نمایید. لازم به ذکر است مبلغ آرم روزانه 123000ریال و آرم هفتگی738000ریال می باشد.

 

5- پس از دریافت کد رهگیری آن را تا زمان اتمام تاریخ مجوز به خاطر بسپارید زیرا در صورت پرداخت ناموفق و یا نیمه تمام می توانید از طریق بخش پیگیری درخواست مجوز طرح ترافیک خود را دریافت نمایید.

 

6-  در قسمت پرداخت الکترونیک اطلاعات مورد نظر را وارد نمایید وپس از تایید نهایی خرید شما کامل شده است و آرم شما برای چاپ آماده می باشد.

 


مطالب مشابه :


کد ملی و شهر محل صدور (شهر محل تولد) مربوط به آن

مرجع کامل کد ملی و کد پستی - کد ملی و شهر محل صدور (شهر محل تولد) مربوط به آن - اگر این وب برات
کد ملی شماره حساب جاری افراد می شود

پست بانک مایان - کد ملی شماره حساب جاری افراد می شود - خدمات ویژه پست بانک
پیدا کردن شماره تلفن و آدرس و... افراد در اینترنت( انگار نه انگار)

افراد در اینترنت( انگار نه انگار) (مثل کد ملی) که با هر بار وصل شدن به ایترنت تغییر میکنه
الگوریتم تشخیص صحت کد ملی ( کارت ملی شناسایی )

در این مقاله می خواهیم به شما طریقه تشخیص صحت کد ملی را که افراد به نام کد ملی درج
تشخیص صحت کد ملی

تشخیص صحت کد ملی. امروزه در اکثر نرم افزارهای تولیدی نیاز به استفاده از کد ملی به عنوان یک
روش پیدا کردن نشانی و آدرس افراد با داشتن نام و نام خانوادگی

manaiger - روش پیدا کردن نشانی و آدرس افراد با داشتن نام و نام خانوادگی -
الگوریتم تشخیص صحت کد ملی ( کارت ملی شناسایی )

# ممهدون للمهدی # تفریحی # - الگوریتم تشخیص صحت کد ملی ( کارت ملی شناسایی ) - بخش تفریحی و اجتماعی
برای خرید آرم روزانه و هفتگی می بایست به موارد زیر توجه نمایید

· افراد حقیقی نام- نام خانوادگی- کد ملی · افراد حقوقی نام شرکت
برچسب :