مهرآباد مملو از مسافران بلاتکلیف/ لغو و تاخیر پروازهای داخلی

در حال حاضر صندلی های فرودگاه مهرآباد مملو از مسافرانی است که در پی تاخیر و لغو پروازها مجبور به اطراق در فرودگاه شده اند.

وضعیت مسافران در فرودگاه مهرآباد به گونه ای است که برخی از مسافران در فرودگاه با توجه به خستگی ناشی از تاخیر پروازها و نبود صندلی خالی کف سالن انتظار نشسته اند و به تابلو پروازها خیره شده اند تا تکلیف پروازهایشان روشن شود.

بنابراین گزارش تا زمان ارسال خبر پروازهای ساعت 7:15 ماهشهر، ساعت 7 کیش، ساعت 7:25 دزفول، ساعت 5 اهواز، ساعت 6:10 بندرعباس وساعت 8:45 خرم آباد با تاخیر چند ساعته همچنان در انتظار بلند شدن از باند فرودگاه مهرآباد تهران هستند.

این در حالی است که پروازهای امروز اردبیل، سنندج، خارک، شیراز و اصفهان نیز به دلیل شرایط نامساعد جوی لغو شد.

همچنین مطابق آخرین اعلام، پرواز ساعت 6:15 مشهد، 6:20 کیش، 7:15مشهد، 7:20 بندرعباس با تاخیر بیش از 2 ساعت از فرودگاه مهرآباد پرواز کردند.

وضعیت پروازهای داخلی فرودگاه مهرآباد در حالی است که روز گذشته نیز برخی از پروازها به مقصد غرب کشور از جمله پرواز 3:30 کرمانشاه، پرواز ساعت 3 سنندج و 2:30 ایلام نیز به دلیل بدی آب و هوا نیز لغو شدند.

در این شرایط به نظر می رسد بهترین خبر برای مسافران معطل شده در فرودگاه مهرآباد نوید پایان تاخیر و اعلام سوار شدن به هواپیما باشد به طوری که با اعلام این خبر از بلندگوی این فرودگاه می توان خوشحالی را در چهره مسافران خسته مشاهده کرد.

126212_orig.jpg

سوار شدن به هواپیما پایان تاخیر نیست

البته پایان تاخیر پروازها به سوار شدن هواپیما ختم نمی شود تا برخی ازمسافران با وجود سوار شدن هواپیما به دلیل ضرورت برف روبی هواپیما دست کم یک ساعت در انتظار پرواز باقی بمانند.

در حال حاضر علاوه بر مسافران پرواز تهران - خرم آباد برخی دیگر از هواپیماها به دلیل قرار گرفتن در نوبت برف روبی منتظر پرواز از باند فرودگاه مهرآباد هستند.

تهران در پی بارش برف در 24 ساعت گذشته سپید پوش شده و سایر استانها نیز در طول 24 ساعت گذشته شاهد بارش برف و باران بوده اند.

با این اوصاف به نظر می رسد علاوه بر تاخیر پروازهای داخلی فرودگاه مهرآباد دیگر پروازهای فرودگاه های مقصد نیز با تاخیر برگزار شود. به طوری که گزارش های خبرنگاران مهر از فرودگاههای خرم آباد، کرمانشاه، تبریز، ایلام، سنندج و ... حکایت از معطلی چند ساعته مسافران دارد.

گزارش میدانی خبرنگار مهر حاکی از سپید پوش شدن باند فرودگاه مهر آباد است  به طوریکه در حال حاضر ماشین های برف روب به سرعت در حال پاک کردن باند فرودگاه هستند.

روند لغو و تاخیر پروازهای فرودگاه مهرآباد در حالی است که در روزهای گذشته پایتخت شاهد برگزاری برخی برنامه های ملی از جمله همایش تعامل رسانه با ایرانیان مقیم خارج از کشور با حضور صدها خبرنگار از اقصی نقاط کشور بوده است.

البته خوشحالی و ضرورت شکرگذاری به درگاه خدا بابت بارش برف و نزول رحمت الهی موضوعی است که همه بدان اذعان دارند.


مطالب مشابه :


لیست جدید قیمت پروازها (نرخ به تومان)

لیست جدید قیمت پروازها (نرخ به جدید قیمت بلیت رفت پروازهای داخلی از تهران به
پرواز به 9 فرودگاه کشور از تبریز

در حال حاضر از فرودگاه تبریز به مقصد 9 پروازهای مشهد، شیراز، اصفهان
مهرآباد مملو از مسافران بلاتکلیف/ لغو و تاخیر پروازهای داخلی

مهرآباد مملو از مسافران بلاتکلیف/ لغو و تاخیر پروازهای ساعت 5 اهواز، ساعت 6 به هواپیما
آغاز پرواز‌های عمره مفرده از 5 بهمن‌ماه

به گزارش پایگاه اصفهان، اهواز، کرمانشاه تهران، مشهد، شیراز، ساری
فهرست کنگره ها، همایش ها و سمینارهای داخلی و خارجی آینده

دانشگاه علوم پزشکی اهواز دانشگاه علوم پزشکی شیراز کودکان مبتلا به
معرفی فرودگاههای برتر دنیا

فرودگاه شیراز. لیست فرودگاههای در این میان و به دلیل پروازهای کم داشتن ساعت
زمان برگشت اولین گروه حجاج

به مدیریت بندرعباس، ارومیه، شیراز، مشهد، اهواز، بوشهر، زاهدان پروازهای
برچسب :