اردکانی بالآخره رفت؛خلیل رضائیان معاون عمرانی استانداری فارس شد

خبر پارسی: «خلیل رضائیان» معاون عمرانی استانداری فارس شد. به پیشنهاد استاندار فارس و با حکم وزیر کشور «محسن اردکانی» معاون عمرانی استانداری فارس در دوره احمدی نژاد بر کنار شد و «خلیل رضاییان» جانشین وی شد .

در بخشی از حکم وزیر کشور خطاب به خلیل رضائیان آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم فارس و تایید معاون محترم عمران و توسعه امور شهری و روستایی ، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس منصوب می کنم. وزیر کشور از رضائیان خواسته است در ایجاد هماهنگی در زمینه فنی و عمرانی ، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه و عمران شهری و روستایی ، تشخیص نیاز مندی های عمرانی و تعیین اولویت ها ، نظارت بر اجرای طرح های عمرانی دستگاههای استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاهها و شورای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه های عمرانی و رشد توسعه متوازن مناطق ، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و ساز ها، توجه به الگوی شهر سازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظائفی است که انتظار دارد در چهار چوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرا دست و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعداد ها و تجارب نیروی های لایق و متخصص بدان اهتمام کند.

خلیل رضائیان در دوره اصلاحات مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان فارس و معاون عمرانی استانداری فارس را در کارنامه خود دارد. گفته می شود پیش از این و در روزهای پایانی دولت احمدی نژاد، محسن اردکانی به اتهام فساد مالی برای چند روز بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفته بود.شایعه ای که خبر پارسی تا این لحظه نه آن را تایید و نه تکذیب می کند و همانطور که گفته شد،بحث یاد شده فقط در حد اتهام بوده و ممکن است واقعیت نداشته باشد.

اردکانی از اسپانسرهای بزرگ جریان فکری احمدی نژاد و جامعه اسلامی مهندسان در فارس بشمار می رفت و عملکرد وی در جریان بارش برف ماه گذشته شیراز با انتقاد شدید ناظران و جریانات سیاسی و مدیریتی قرار گرفته بود. گفته می شود،پیش از این برخی از نمایندگان فارس در خانه ملت خواستار ابقای اردکانی شده و استاندار فارس را در تنگنا قرار داده بودند که وی را عزل نکند

 

منبع: http://khabarparsi.ir/%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A2%D8%AE%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%9B%D8%AE%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B9%D8%A7/


مطالب مشابه :


اردکانی بالآخره رفت؛خلیل رضائیان معاون عمرانی استانداری فارس شد

«خلیل رضائیان» معاون عمرانی استانداری فارس فنی و عمرانی به معاونت
پایانه مسافربری مرکزی در آستانه تکمیل و پایانه شرق در شرف اجرا

مستقیم معاونت فنی و عمرانی، ادامه محترم امور عمرانی استانداری فارس; اهراب نیوز
نورپردازی 30 نقطه شهر+تغئیر معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز

تغئیر در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و تحولات سایت استانداری; خبر گزاری فارس;
اخبار انتصابات استان

صباغ سرپرست معاونت عمرانی استانداری خوزستان عنوان معاونت فنی و توسعه فارس نیوز
افتتاح ساختمان جدید بخشداری بیکاه

مدیر کل دفتر فنی معاونت عمرانی معاونت عمرانی استانداری خلیج فارس.
تغییرات گسترده در استانداری کهگیلویه و بویراحمد

وی پیش از این به عنوان رییس گروه اقتصادی دفتر برنامه ریزی استانداری معاونت فنی و عمرانی
احداث نخستین پارک آکواریومی و مرکز تحقیقاتی ماهیان زینتی کشور در تبریز

زینتی در آبهای خلیج فارس شناسایی شده و پیش معاونت فنی و عمرانی استانداری;
مقایسه پلهای در دست احداث تبریز با پلهای تهران و اصفهان و مشهد و شیراز

نمودار که معاونت محترم فنی و عمرانی معاونت فنی و عمرانی استانداری; سازمان
تحول در حوزه عمرانی تبریز با اراده معاون عمرانی جدید شهردار

و دوم بر عهده معاونت فنی و عمرانی و فاز های سه نهاد استانداری، شهرداری و فارس; اهراب
برچسب :