اخبار انتصابات استان

از مدیرکل بی توصیه در خوزستان تا مدیر بوشهری

برخلاف ماه های گذشته سال 90 که روزهایی پر عزل و نصب برای شهرداران شهرهای مختلف خوزستان بود فروردین ماه سال 91 را باید ماه پر عزل و نصب مدیران استان نامید

 شوشان : برخلاف ماه های گذشته سال 90 که روزهایی پر عزل و نصب برای شهرداران شهرهای مختلف خوزستان بود فروردین ماه سال 91 را باید ماه پر عزل و نصب مدیران استان نامید. در این ماه دو معاونت استانداری پس از ماه ها بلاتکلیفی سرانجام تعیین تکلیف شدند و علاوه بر آن شاهد تغییر و تحولاتی نیز در سایر سطوح مدیریتی بودیم :

از بوشهر به اهواز

در فروردین ماه امسال غلامحسين كرمي به عنوان مديركل جديد سازمان بازرسي خوزستان معرفي شد. با آمدن کرمی از بوشهر و نشستن بر صندلی ریاست بازرسی خوزستان ، فلاح نیز که از نيروهاي ارزشي و مخلص استان بود به یزد رفت و معاون بازرسی این استان شد.

از روابط عمومی به معاونت

به دنبال ادغام دو سازمان تربیت بدنی و جوانان کشور و تشکیل وزارتخانه ورزش و جوانان، ابراهیم نصیری به عنوان معاون امور جوانان این اداره کل منصوب و مشغول به کار شد. نصیری با این انتصاب در زمره دو شغله ها درآمد چرا که هم سرپرستی این معاونت را برعهده گرفت و هم مدیریت روابط عمومی را .

معجونی از مسکن و راه

پس از مدتها که از ادغام دو وزارتخانه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی می گذرد و پس از ماه ها بحث و تبادل نظر، از سوی علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی، نصراله دهقان مدیرکل مسکن و شهرسازی استان به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان منصوب شد. دهقانی از مدیران غیر بومی اما کاربلد و توانمند است و به غیر از دو شهر جدید ( رامین  و شیرین شهر ) عملکرد قابل قبولی را در مسکن مهر خوزستان در کارنامه خود به جای گذاشته است. حالا نیز باید دید که این مدیر صد درصد مسکنی در راه و راه سازی چه در آستین دارد و چکار خواهد کرد.

مدیرکل بی توصیه

لفته منصوری مدیر سابق روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان به عنوان مدیرکل کتابخانه های این استان منصوب شد.لفته منصوری که پیش از این مدیریت روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان را داشته است از فعالان با سابقه عرصه فرهنگی استان خوزستان است . وی را می توان از جمله مدیرانی نامید که بدون توصیه و سفارشی از بالا و صرفا بر اساس توانمندی به این پست رسیده است.

الهایی در منطقه 6

در ادامه تغییرات در مدیریت های شهرداری اهواز، شهردار منطقه شش نیز تغییر کرد و الهایی سکان مدیریتی این اداره را برعهده گرفت. الهایی یکی از مدیران باسابقه و مجرب شهرداری اهواز است که شهردار مناطق سه، پنج  هفت و نیز مدیر عاملی سازمان های تاکسیرانی و پایانه های شهرداری اهواز را در کارنامه های خود دارد .

فرمانده سابق در شهرداری

پس از استعفاي موسي شاعري، معاون اموراجتماعي و فرهنگي شهرداري اهواز، طي حكمي از سوي شهردار اهواز، علي‌اكبر اخلاصي‌نيا به اين سمت منصوب شد. خلاصی نیا بازنشسته سپاه است و فرمانده نیروی مقاومت بسیج شوشتر نیز در کارنامه وی به چشم می خورد. وی در ابتدای راه پر گاز و با انگیزه شروع کرده است.

انتصاب حسینی

سرانجام دکتر سیدکریم حسینی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان به عنوان معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان منصوب شد و حکمش نیز توسط وزارت کشور امضا شد. احتمالا در  هفته آینده با حضور یکی دو مسئول کشوری معارفه خواهد شد.

فرماندار سابق در استانداری

محمدرضا آملا زاده با حکم سید جعفر حجازی استاندار خوزستان به سمت مدیر بحران این استان منصوب شد. آملازاده در حالی به این سمت منصوب شد که در آخرین پست خود به عنوان فرماندار شوشتر به صورت ناگهانی و در جریان سفر به یکی از مناطق شوشتر تغییر کرد.

با وجود این ، استاندار خوزستان بار دیگر به وی اعتماد کرده و مدیریت یکی از چالشی ترین بخش های استانداری خوزستان به واسطه شرایط سخت اقلیمی به خصوص در بخش گرد و غبار و لزومی اعلام تعطیلی مدارس و ادارات درشرایط اضطراری را به وی سپرده است.

از آبفا به معاونت عمرانی

پس از مدت های مدید که معاونت عمرانی استانداری خوزستان با سرپرستی اداره می شد آیین تودیع و معارفه معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با حضور مهندس حمیدرضا ارشاد منش معاونت عمرانی وزارت کشور و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های کشور، استاندار خوزستان ، مهندس خادمی معاون سابق عمرانی استاندار و اخوان صباغ سرپرست معاونت عمرانی استانداری خوزستان در مهمانسرای استانداری برگزار شد و پویا مدیرعامل آبفا خوزستان معاونت عمرانی استانداری را بر عهده گرفت. پویا تا چند هفته بس از معارفه سرپرست آبفا خوزستان را برعهده داشت و چند مصاحبه ای نیز درخصوص طرح های آبرسانی و ... انجام داد.

یک سرپرست

از زمان انتصاب پویا به عنوان معاونت عمرانی استاندار خوزستان صحبت ها در خصوص جانشین وی از داخل و خارج از آن سازمان به گوش می رسید. در همین راستا سرانجام بار مسئولیت سازمان پرکار آب و فاضلاب استان که با حفظ سمت به عهده پوبا بود برداشته شد و سید مهدی ثمره هاشمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، طی حکمی محمد علی صنیعی نژاد را به عنوان سرپرست شرکت آبفای خوزستان منصوب نمود. صنیعی نژاد در دو سال اخیر به عنوان معاونت فنی و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوزستان مشغول فعالیت بوده است. از مسئولیت های وی در بدنه وزارت نیرو می توان به  مدیر اداره آبفای دشت آزادگان، مدیر طرح‌های آبرسانی استان، مجری طرح بلندمدت تامین آب شهرهای مسجدسلیمان، ایذه ، رامهرمز و مجری طرح آبرسانی خرمشهر اشاره کرد.

تغییر در دقیقه 90

جدا از عزل و نصب های فروردینی سال 91 ، در آخرین روزهای سال 90 سید بهزاد علوی که از خانواده ای روحانی و از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس می باشد از معاونت نظری سازمان آموزش و پرورش کنار رفت و عباسی به عنوان سرپرست جای او را گرفت. چند روز پیش نیز اکبری جایگزین عباسی شد.

یک حسینی دیگر

به فاصله چند ساعت از انتصاب دکتر سیدکریم حسینی به سمت معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان، طی حکمی از سوی سید جعفر حجازی استاندار خوزستان، دکتر بهروز حسيني فرسرپرست سازمان منطقه آزاد اروند و مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری خوزستان با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی، توسعه و منابع انسانی استانداری خوزستان منصوب شد.

معارفه با چراغ خاموش

در ادامه روند عزل و نصب های مدیران خوزستانی  مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل هلال احمر خوزستان آن هم در سکوت خبری و به دور از چشم خبرنگاران برگزار شد. در این مراسم علی عسکر ظاهری به عنوان مدیرعامل  جدید جمعیت هلال احمر استان خوزستان معرفی شد. ظاهری پیش از این معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی و مدیرکل بهزیستی خوزستان را بر عهده داشت.

کریمی در امور عشایر

علي‌رحيم كريمي که تا چند وقت پیش مدیر امور عشایر مسجدسلیمان را در اختیار داشت با بازنشسته شدن حاجی پور ، به عنوان مديركل جديد امور عشاير استان خوزستان معرفی شد.

شاهرخیان در شهرداری

روح الله شاهرخیان که تا چندی پیش سرپرستی شهرداری اندیمشک را پس از منشاد برعهده گرفته بود به عنوان شهردار این شهرستان معارفه شد.

مولایی در  مسجدسلیمان

پس از کش و قوس های فراوان بالاخره شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان بالاترین پست اجرایی شهر مسجدسلیمان را به  پیمان مولایی سپرد.مولایی با داشتن ۲۲ سال سابقه دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت است که پیش از این رئیس اداره خدمات مهندسی و بهسازی اماکن شرکت نفت مسجدسلیمان و با حفظ سمت رئیس روابط عمومی این شرکت  بوده است که در مدت مدیریت خود توانست بازسازی و بهسازی بسیاری از پروژه های زیربنایی شهرستان را به انجام برساند و درست به همین سبب هم شورای شهر مسجدسلیمان در اقدامی هماهنگ وی را به این سمت منصوب کرد.دانش و لیاقت مولایی و همچنین آشنایی کافی با شهرستان مسجدسلیمان و تصدی پست های مهم و کلیدی در نفت زمینه های لازم برای موفقیت وی را در پست جدید فرآهم آورده است.


مطالب مشابه :


اردکانی بالآخره رفت؛خلیل رضائیان معاون عمرانی استانداری فارس شد

«خلیل رضائیان» معاون عمرانی استانداری فارس فنی و عمرانی به معاونت
پایانه مسافربری مرکزی در آستانه تکمیل و پایانه شرق در شرف اجرا

مستقیم معاونت فنی و عمرانی، ادامه محترم امور عمرانی استانداری فارس; اهراب نیوز
نورپردازی 30 نقطه شهر+تغئیر معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز

تغئیر در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و تحولات سایت استانداری; خبر گزاری فارس;
اخبار انتصابات استان

صباغ سرپرست معاونت عمرانی استانداری خوزستان عنوان معاونت فنی و توسعه فارس نیوز
افتتاح ساختمان جدید بخشداری بیکاه

مدیر کل دفتر فنی معاونت عمرانی معاونت عمرانی استانداری خلیج فارس.
تغییرات گسترده در استانداری کهگیلویه و بویراحمد

وی پیش از این به عنوان رییس گروه اقتصادی دفتر برنامه ریزی استانداری معاونت فنی و عمرانی
احداث نخستین پارک آکواریومی و مرکز تحقیقاتی ماهیان زینتی کشور در تبریز

زینتی در آبهای خلیج فارس شناسایی شده و پیش معاونت فنی و عمرانی استانداری;
مقایسه پلهای در دست احداث تبریز با پلهای تهران و اصفهان و مشهد و شیراز

نمودار که معاونت محترم فنی و عمرانی معاونت فنی و عمرانی استانداری; سازمان
تحول در حوزه عمرانی تبریز با اراده معاون عمرانی جدید شهردار

و دوم بر عهده معاونت فنی و عمرانی و فاز های سه نهاد استانداری، شهرداری و فارس; اهراب
برچسب :