روابط عمومی شیر پگاه خوزستان برای دومین بار متوالی خوش درخشید

وی با بیان اینکه شرکت شر پگاه خوزستان 26 دی ماه سال 70 تأسیس و  همزمان آغاز به کارکرد تصریح کرد: این شرکت جزء کارخانجات هفت گانه تغذیه مدارس کشور بوده و با ظرفیت حدود روزانه 10 تن محصول آغاز به کارکرد. و هم اکنون به ظرفیت تولید 200 تن محصول دست پیدا کرده است.

مدیر عامل شرکت شیر پگاه خوزستان افزود : در این شرکت 43 نوع محصول از قبیل شیر، شیرموز، شیرکاکائو، دوغ ، انواع پنیر و انواع فرآورده های لبنی طعم دار تولید می شود که همگی این محصولات دارای مجوز و پروانه استاندارد و نظارت از وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو است.

وی با اشاره به اینکه شرکت شیر پگاه خوزستان تنها شرکتی است که موفق به تولید شیر uf و شیر استریلیزه در استان خوزستان است و همچنین تأمین کننده بخش عمده ای از شیر مدارس این استان به شمار می رود اظهار داشت : امسال تعهد این شرکت برای مدارس استان خوزستان 22 میلیون پاکت شیر است که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال تحصیلی این میزان مقدار تعهد شیر را به 30 میلیون پاکت برسانیم .

دکتر شاکریان با بیان اینکه شرکت شیر پگاه خوزستان جزء کارخانجات 17 گانه صنایع شیر ایران است افزود: با توجه به منویات مدیریت محترم صنایع شیر کشور جناب آقای دکتر باروتکوب که توجه ویژه ای به امر مشتری مداری ، رضایتمندی مشتریان و ارتقای جایگاه برند پگاه دارند شرکت شیر پگاه خوزستان نیز به تبعیت از وی مشتری مداری و رضایت از مشتریان را سرلوحه کار خود قرارداده است و به همین دلیل در کار خود موفق عمل کرده است .

وی گفت: شرکت شیر پگاه خوزستان با برگزاری سمپوزیوم ها ، همایش ها و کلاس های ترویجی سعی در توسعه مصرف فرآورده های لبنی دارد که این امر در راستای استراتژی شرکت مبنی بر ارتقای سطح سلامت جامعه است.

مدیر عامل شرکت شیر پگاه خوزستان افزود : این شرکت همچنین اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی برای معلمان ، دانش آموزان و دامداران استان کرده است که این کلاس ها در استای افزایش آگاهی های پیرامون نقش شیر در سلامت و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین تأمین کننده بخشی از نیازهای غذایی نوجوانان و جوانان آینده ساز مملکت است.

وی تصریح کرد: میانگین مصرف صنایع شیر ایران بسیار پایین تر از میانگین جهانی آن ا ست و در چند سال گذشته شاهد کوتاه شدن قد نوجوانان ایرانی به دلیل مصرف کم شیر و کاهش جذب کلسیم است.

شاکریان با بیان اینکه شرکت شیر پگاه خوزستان با نگرش مشتری مداری، توجه به نیازمندی ها و احتیاجات مصرف کنندگان و توجه به تحقیقات بازار تلاش می کند که اولاً محصولاتی را تولید کند که ضمن داشتن کیفیت ، بخشی از نیاز انرژی و تغذیه ای مشتریان خود را تأمین کند و همواره در راه اعتلای رضایت مصرف کنندگان خود گام بردارد.

مدیرعامل محترم شرکت شیر پگاه خوزستان افزود : این شرکت در این مسیر نیز از کمک مجامع علمی و دانشگاهی بهره برده به طوریکه طرح های تحقیقاتی شهری و محلی مختلفی را با دانشگاه های مختلف کشور برگزار کرده است .

وی با اشاره به اینکه این شرکت علم و عمل را با هم آمیخته تا بتواند رضایت مشتریان را جلب کند ، تأکید کرد :

شرکت پگاه خوزستان با تکیه بر نیروهای علمی و کارشناسان خود که از 56 نفر کارشناس و کارشناس ارشد در قسمت های مختلف تولیدی خود مشغول فعالیت هستند استفاده می کند .

دکتر شاکریان با بیان اینکه این شرکت نخستین شرکتی است که در خوزستان دارای واحد aranddi تحقیق و توسعه در بخش لبنیات است و با بهره گیری از تکنولوژی های نوین توانسته است بانیه آزمایشگاه اکترودیته اداره استاندراد و تحقیقات صنعتی شده به نحوی که آزمایش هایی که در شرکت صورت می گیرد کاملاً مورد وثوق مؤسسه استاندارد و تحقیقات ایران باشد ، افزود: این شرکت به بهره گیری از دانش و تجربه همه ساله از سوی دستگاه های مختلف استانی و کشوری با توجه به ممیزها و ارزیابی هایی که انجام می دهند امتیازهای بالا و افتخارات زیادی را در بین سایر شرکت های موجود کسب کند که از جمله این افتخارات می توان به :

کسب سیب سبز ، لوح صنعت برتر استان ، همچنین انتخاب واحد نمونه استاندارد ملی توسط اداره کل استاندارد تحقیقات صنعتی کشور در سال 89، انتخاب واحد نمونه صنایع غذایی استان خوزستان از معاونت غذا و دارو دانشگاه جندی شاپور اهواز در سال 87،88، 89 و 90 ، انتخاب واحد نمونه استاندارد توسط اداره تحقیقات صنعتی استان خوزستان در سال 82 و 90 ، انتخاب مسئول فنی نمونه صنایع غذایی توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه جندی شاپور اهواز در سال 89، کسب لوح تقدیر کمیته های برتر استان خوزستان از اداره کل کار و امور اجتماعی خوزستان در سال 89، کسب لوح و تندیس رتبه برتر روابط عمومی شرکت از ششمین و هفتمین  سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران در سال 89 و90، اخذ گواهینامه 22000 (سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ) در سال 1389 ، دریافت نشان ایمنی و سلامت (لوگوی سیب سبز ) از وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در سال 90 ، دریافت لوح و تندیس برترینهای صنعت و معدن استان از سازمان صنایع و معادن استان در سال90 ، دریافت لوح روابط عمومی برتر در کشور از طرف مدیر عامل محترم صنایع شیر ایران در بین کلیه روابط عمومی های پگاه استانهای کشور در سال 89 و 90 و  دریافت لوح و تندیس مدیر عامل پژوهشی برتر  از طرف دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سال 90  اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه این شرکت در سال جاری حدود 2 میلیون و700  دلار انواع محصولات لبنی از جمله شیر ، دوغ و غیره را به کشورهای عراق و عربستان صادر کرد، تأکید کرد : در خصوص صادرات مشکلی که وجود دارد این است که در استان بصره کشور عراق قانونی وجود دارد که محصولاتی مانند ماست و دوغ نبایستی بیش از یک هفته تاریخ داشته باشند، لذا ما ناچار هستیم که محصولات خود را از طریق اقلیم کردستان به این کشور صادر کنیم و از آنجا به جنوب عراق ارسال کنیم که واقعاً مشکل آفرین است و جا دارد از مسؤلان دست اندرکار استان خوزستان تقاضا داریم با پیگیری های که انجام می دهند نسبت به رفع ین مشکل اقدام کنند.

دکتر شاکریان در ادامه گفت : شرکت شیر پگاه خوزستان در راستای اهداف بلند مدت خود که همانا سلامت اقشار مختلف جامعه است و از آنجایی که تولید شیر سالم ، بهداشتی و با کیفیت ، هم از نظر حفظ سلامت مصرف کنندگان و هم از نظر اقتصادی بسیار حائز اهمیت است اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی با عنوان تولید شیر استاندارد ، روش های کاهش بارمیکروبی شیر، مزایای سردکردن سریع شیر برای 1700 نفر از دامداران استان های خوزستان و ایلام کرد.

وی افزود: افتتاحیه این کارگاه ها در 15 آبان  ماه امسال بود که در روستای سماله گتوند با حضور جنای آقای دکتر کمال زاده عضو هیئت علمی ، پژوهش گر ومشاور ارشد دانشگاه در زمینه بررس کیفیت شیر و کارشناسان شرکت برگزار شد .

مدیرعامل شرکت شیر پگاه خوزستان همچنین گفت: این کارگاه به مدت دوماه در روستاها و شهرهای مختلف استان خوزستان و ایلام برگزار شد و در پایان اختتامیه این کارگاه ها که در 10 دی ماه امسال در شهرستان بهبهان با حضور مهندس چمنی مشاور مدیر عامل محترم صنایع شیر ایران ، مهندس پشم فروش ، مهندس کثیری و دیگر کارشناسان این شرکت برگزار شد.

در ادامه گزارش با عبدالرضا شکری پور در زمینه کسب رتبه برتر ین روابط عمومی در هفمین سمپوزیوم گفتگو کردم وی گفت : روابط عمومی بخشی از سازمان است که وظیفه شناخت ، تجزیه و تحلیل افکار عمومی ، یافتن نقاط ضعف و قوت ها و شناخت فرصت ها و محدودیت ها را دارد و درپی آن است تا با پیشگیری از محدودیتها ، بهترین استفاده ها را از فرصت ها برای سازمان طراحی کند.

وی گفت : روابط عمومی در دستگاه های اجرایی به منزله سیستم پردازشگری است که تجلی پردازش ها با فعال بودن این سیستم می تواند منجر به خروجی مناسبی شود. 

مدیر هماهنگی روابط عموی منطقه 3 جنوب کشور با بیان اینکه روابط عمومی به مثابه کانون ارتباطات و اطلاع رسانی است که نظر و انتظارهای مردم را به عنوان ناظران اصلی به مسؤلان به عنوان عاملان اجرایی منتقل کنند افزود : در همین راستا روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه پگاه خوزستان فعالیت های بسیار جامع و کاملی در زمینه های مختلف به ویژه ارتباطی انجام داده و تاکنون به موفقیت های بسیار زیادی دست یافته است.

وی تصریح کرد: هدف اصلی این فعالیت ها فرهنگسازی و آموزش سلامت زندگی کردن است.

شکری پور برگزاری همایش ها و کارگاه های مختلف آموزشی و فرهنگی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه دانش آموزان که قشر آسیب پذیر جامعه هستند را از جمله فعالیت های انجام شده توسط این شرکت عنوان و تأکید کرد: در سال های گذشته ما توانستیم علاوه بر استان خوزستان استان های  هرمزگان  و کردستان را زیر پوشش قرار بدهیم

مدیر روابط عمومی پگاه خوزستان گفت : برای مثال 50 کارگاه آموزشی ترویجی با موضوع نقش شیر در سلامت دانش آموزان و خاواده ها برای سازمان های مختلف از جمله آموزش و پرورش ، نیروی دریایی ، سازمان کشتیرانی و مؤسسات آموزش عالی و غیره برگزار شد که براساس نظرسنجی صورت گرفته نتایج مطلوبی حاصل شده است .

وی خدمات رسانی به کاروان راهیان نور که از استان های مختلف عازم استان خوزستان هستند در زمینه عرضه محصولات لبنی ، برگزاری همایش های نقش شیر در تغذیه و سلامتی خانواده ها  در استان خوزستان ، ایلام ، هرمزگان ، کرمان و کردستان ، برگزاری مرحله دوم کلاس های آموزشی برای دامداران در استان خوزستان و ایلام ، برگزاری کلاس های آموزش ضمن خدمت برای آموزگاران ،  کارشناسان بهداشت ، آموزشیاران نهضت و بسیج خواهران سپاه پاسداران را ازجمله برنامه های در دست اقدام توسط شرکت شیر پگاه خوزستان بیان کرد.

گفتنی است: روابط عمومی  شرکت شیر پگاه خوزستان در سال 89 رتبه اول روابط عمومی برتر در بین سایر کارخانجات تولیدی صنایع شیر ایران را به خود اختصاص داد. 

گفتنی است : شرکت شیر پگاه خوزستان در راستای تحقق اهداف بلند مدت خود که همانا دستیابی به یافته هایی جدید تکنولوژی وعلم است فعالیتهای پژوهشی گسترده ای در زمینه های مختلف انجام داده که یافته های پژوهشی خود را در نمایشگاه هایی که در 26 آذر ماه امسال به مدت یکماه در شهرستان های دزفول و شوش برگزار شد ارائه داد، که پس از داوری انجام شده در پایان این مراسم دکتر شاکریان به عنوان مدیر پژوهشی برتر در شهرستان دزفول انتخاب شد.  


مطالب مشابه :


دريافت فيش حقوقي فرهنگيان

آموزش علوم فیش حقوقی خود را از طریق اینترنت دریافت کنند.برای دریافت فیش کافی است
محصولات 007 باعث مرگ تدریجی مصرف کننده می شود

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز دریافت نکرده است فیش
اجرای طرح کمک به بیماران صعب العلاج و نیازمند برای نخستین بار در خوزستان

مدیر نظارت بر دارو و مخدر دانشگاه علوم پزشکی اهواز دریافت دارو داشته فیش حقوقی دانشگاه
پمفلتهای تهیه شده توسط دفتر حاکمیت بالینی بیمارستان شهید چمران سوسنگرد

دریافت کد مجله سامانه فیش حقوقی پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اهواز. دانشگاه علوم پزشکی اهواز.
گزارشی از مضرات استفاده بیش از حد ظروف یکبار مصرف

و دارو دانشگاه علوم پزشکی اهواز، در ساخت دریافت فیش حقوقی دانشگاه علوم
توزیع شیر خشک در داروخانه های خوزستان آغاز شد.

مدیر نظارت بر دارو و مخدر دانشگاه علوم پزشکی اهواز در فیش حقوقی دانشگاه علوم اهواز نوین
حقوق پرستاران ایرانی قابل مقایسه با سایر کشورها نیست/جدول درآمد پرستاران خارجی

پایگاه تخصصی دانشجویان پرستاری و پرستاران دانشگاه علوم پزشکی از فیش حقوقی اهواز
روابط عمومی شیر پگاه خوزستان برای دومین بار متوالی خوش درخشید

دانشگاه جندی شاپور اهواز طرف دانشگاه علوم پزشکی فیش حقوقی دانشگاه علوم
برچسب :