سوالات متداول آزمون استخدام شركت نفت

سوال : آیا پس از اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش امکان تغییر در حوزه بر گزاری آزمون وجود دارد؟
پاسخ : با توجه به اینکه کلیه برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری آزمون استخدامی و اختصاص شماره صندلی بر اساس حوزه انتخابی داوطلبان جهت آزرمون کتبی صورت می پذیرد لذا پس از اتمام مهلت ویرایش هرگونه تغییر در حوزه برگزاری آزمون کتبی به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

سوال : باسلام اینجانب فرزندشهیدونیروی قراردادی شرکت بهره برداری نفت وگازآغاجاری بامدرک تحصیلی کاردانی که درآزمون به دلیل نخواستن رشته من نمی توانم درآزموت شرکت نمایم(تکلیف چیست)
پاسخ : لطفا به امور اداری شرکت خود مراجعه نمایید.

سوال : من دانشجوی ترم8 هستم و مدرک تحصیلیم را تا روز آزمون کتبی نمیتوانم بگیرم.وهنگام ثبت نام معدل کلّ را ندارم،ایا می توانم ثبت نام کنم چگونه؟با معدل میانگین 7 ترم؟
پاسخ : مدارک مورد نیاز در صورت قبولی در روز مصاحبه استخدامی کنترل می گردند لیکن تاریخ فارغ التحصیلی می بایست تا تاریخ برگزاری آزمون باشد. بدیهی است در ثبت نام معدل تقریبی فارغ التحصیلی خود را وارد نمایید.

سوال : سلام من فوق دیپلم رشته پالایش گاز از دانشگاه علمی کاربردی هستم آیا می تونم ثبت نام کنم؟
پاسخ : به بخش 12 دفترچه راهنمای آزمون مراجعه شود.

سوال : سهمیه بومی 50 درصد ایلام در آزمون کتبی محاسبه می شود ؟
پاسخ : به بخش 4-2-7 دفترچه راهنما مراجعه شود.

سوال : شرایط استخدام برای فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت به چه صورت است؟آیا این دسته از داوطلبان نیز باید در آزمون استخدامی شرکت کنند؟
پاسخ : این دسته از داوطلبان در صورت تمایل می توانند در آزمون استخدامی شرکت نمایند.

سوال : آیا امتیازات ویژه استخدامی فرزند کارکنان صنعت نفت که شامل( 20% نمره کسب شده) میباشد. شامل حال فرزندان بازنشسته صنعت نفت هم میشود؟؟
پاسخ : بلی، فرزندان کارکنان بازنشسته صنعت نفت نیز از امتیاز فرزندان کارکنان صنعت نفت(20 درصد) بهره مند می گردند.

سوال : آيا با مدرك تحصيلي مقطع بالاتر ميتوان در گروه شغلي با مدرك مقطع پايينتر شركت نمود؟ مثلا كارشناس ارشد ميتواند در گروه شغلي كارشناسي شركت نمايد؟
پاسخ : در گروههای شغلی که صرفاً داوطلبان مقطع کارشناسی مجاز به ثبت نام می باشند شرکت داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد امکان پذیر نمی باشد.

سوال : باعرض سلام وخسته نباشد رشته وگرایش تحصیلی اینجانب درلیست مذکور نمی باشد ایا من میتوانم در این ازمون شرکت کنم
پاسخ : به بخش 12 دفترچه راهنما مراجعه شود.

سوال : مواد انتحانی رشته های مورد نیاز چیست؟
پاسخ : به بخش 16 دفترچه راهنما مراجعه شود.

سوال : با عرض سلام اینجانب طبق صحبتی که با مسئولین آموزش دانشگاه خود داشته ام تا تاریخ 5 اردیبهشت فارغ التحصیل میشوم ولی تاریخ دقیق فراغت از تحصیل هنوز مشخص نیست در فرم ثبت نام چه تاریخی را باید بنویسم
پاسخ : تاریخ فراغت از تحصیل می بایست تا روز برگزاری آزمون باشد.

سوال : با سلام و عرض خسته نیاشید خدمت شما.در بند شرایط ویژه توشته شده (7-1-1- سهميه 25 درصدي ايثارگران (بدون شركت در آزمون كتبي)) منظور شما از بدون آزمون کتبی یعنی کسانی که شامل این بند میباشند بدون آزمون کتبی پذیرفته میشوند؟ لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر.
پاسخ : بيست و پنج درصد از مجوزهاي استخدامي در سطوح تحصيلي مختلف و متناسب با حداقل شرايط سني و تحصيلي پيش بيني شده، با رعايت شرايط علمي مورد نياز به جانبازان و آزادگان فاقد شغل، همسران و فرزندان شهدا، همسران و فرزندان جانبازان 25% و بالاتر و همسران و فرزندان آزادگان داراي حداقل يك سال سابقه اسارت، اختصاص دارد. جذب اين گروه از داوطلبان بدون شرکت در آزمون کتبی و براساس رتبه بندي اداره كل اشتغال و كارآفريني بنياد شهيد و در سقف سهميه 25% خواهد بود.

سوال : افرادی که جهت تعدیل مدرک شرکت میکنند چکارهای را باید انجام دهند؟
پاسخ : کارکنان متقاضی تعدیل مدرک تحصیلی پس ار انتخاب گروه شغلی مورد نظر در آزمون شرکت می نمایند. بدیهی است بر اساس اطلاعات محل خدمت داوطلب وضعیت ایشان به اداره تامین نیروی انسانی شرکت اصلی اعلام خواهد شد.

سوال : در قسمت مربوط به مقاطع تحصیلی در مقابل گزینه کارمند خدمات کارکنان مناطق نفت خیز به مقطع کاردانی نیز اشاره شده است آیا میتوان با مدرک کاردانی مدیریت برای این سمت ثبت نام نمود؟
پاسخ : در گروه شغلی کارمند خدمات اداری صرفاً داوطلبان مقطع کارشناسی مجاز به ثبت نام می باشند.

سوال : چرا مدرک کاردانی مکانیک خودرو جز مدارک مورد نیاز اعلام نشده است؟
پاسخ : در این خصوص به توضیحات بخش 12 دفترچه راهنمای آزمون مراجعه شود.

سوال : آیا معدل کاردانی در معدل کارشناسی ناپیوسته تأثیر دارد ؟
پاسخ : صرفاً معدل کل درج شده در آخرین مدرک تحصیلی داوطلب که ملاک ثبت نام در آزمون می باشد مورد پذیرش خواهد بود.

سوال : سلام آیا کسانی که معافیت پزشکی دارند میتوانند در ازمون شرکت کنند؟
پاسخ : داوطلبانی که دارای کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم می باشند می توانند در آزمون استخدامی شرکت نمایند.

سوال : با سلام . در بند 13 دفترچه در جداول مشخصات گروههای شغلی در جدول مربوط به کارشناس رادیولوژی ( صفخه 34 ) جنسیت برای استان آذربایجان شرقی ، مرد و زن درج شده است در حالیکه در بند 15 جداول راهنمای گروههای شغلی در جدول تکنولوژی پرتو شناسی ( صفحه 45 ) جنسیت فقط مرد ذکر شده است . لطفا" راهنمایی بفرمایید .
پاسخ : داوطلبان واجد شرایط مرد و زن در رشته رادیولوژی می توانند در گروه شغلی کارشناس پرتونگاری در آزمون استخدامی شرکت نمایند.

سوال : سوالاتی که برای من و دوستان پیش آمده اند: سوال اول: عنوان مندرج در مدرک تحصیلی بنده در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد "مهندسی صنایع پلیمر" است و واژه "شیمی" درآن قید نشده است. اکنون با توجه به جدول کدهاي رشته هاي تحصیلی باید تحت کدامیک از عناوین زیر در آزمون ثبت نام کنم: الف: مهندسی شیمی- صنایع پلیمر ((کد 2086)) ب: مهندسی شیمی- مهندسی پلیمر ((کد 2097)) سوال دوم: عنوان مندرج در مدرک تحصیلی بنده در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد "مهندسی مخازن هیدروکربوری" است و واژه "شیمی" یا واژه "نفت" در آن قید نشده است. اکنون با توجه به جدول کدهاي رشته هاي تحصیلی باید تحت کدامیک از عناوین زیر در آزمون ثبت نام کنم: الف: مهندسی شیمی- مخازن هیدروکربوری ((کد 3105)) ب: مهندسی نفت- مخازن هیدروکربوری ((کد 3173))
پاسخ : 1- کدهای رشته و گرایشهای تحصیلی تغییر یافته اند. نسبت به اصلاح آنها اقدام نمایید. 2- گروههای شغلی مرتبط با رشته های مهندسی شیمی- صنایع پلیمر و مهندسی شیمی- مهندسی پلیمر یکسان می باشند. 3- در خصوص رشته مهندسی مخازن هیدروکربوری با توجه به توضیحات بخش 12 اقدام نمایید.

سوال : هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی را چگونه پرداخت نمایم؟
پاسخ : پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران صرفا به صورت اینترنتی و از طریق کارتهای متصل به شبکه شتاب امکان پذیر می باشد.

سوال : آیا مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی تمدید می شود؟
پاسخ : مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی به هیچ وجه تمدید نمی گردد لذا به داوطلبان توصیه می شود در اسرع وقت و روزهای ابتدایی ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

سوال : هزینه ثبت نام آزمون را پرداخت نموده ام ولی یعدا متوجه شده ام که واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی نمی باشم. آیا پس گرفتن هزینه پرداخت شده امکان پذیر می باشد؟
پاسخ : با توجه به اینکه پرداخت به صورت صرفاً اینترنتی می باشد لذا امکان برگشت هزینه ثبت نام به داوطلبان مقدور نمی باشد. در این خصوص لازم است داوطلبان پس از مطالعه کامل دفترچه راهنمای آزمون و حصول اطمینان از واجد شرایط بودن نسبت به پرداخت هزینه آزمون و خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایند

سوال : رشته و گرایش تحصیلی اینجانب در لیست رشته و گرایشهای مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی نمی باشند ولی از لحاظ واحدهای درسی کاملا مشابه یکی از عناوین رشته های مجاز به ثبت نام در آزمون می باشد آیا می توانم در آزمون استخدامی شرکت نمایم؟
پاسخ : در صورت بروز چنین مشکلی داوطلب می بایست به تشخیص خود نزدیک ترین عنوان رشته و گرایش تحصیلی مجاز به رشته و گرایش تحصیلی خود را انتخاب و اقدام به ثبت نام و انتخاب گروه شغلی و شرکت در آزمون کتبی نمایند. در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی به هنگام کنترل مدارک می بایست لیست واحدهای درسی خود را ارائه نمایند. بدیهیست قبولی نهایی ایشان منوط به تایید رشته و گرایش تحصیلی توسط اداره طرح و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملئی نفت خواهد بود.

سوال : آیا پس از اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش امکان تغییر در گروه شغلی وجود دارد؟
پاسخ : با توجه به اینکه کلیه برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری آزمون استخدامی تا انتهای فرایند بر اساس گروه شغلی انتخابی داوطلب صورت می پذیرد (از جمله طراحی سوال و اختصاص شماره صندلی) لذا پس از اتمام مهلت ویرایش هرگونه تغییر در گروه شغلی به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

سوال : رشته ي مكانيك خودرو در مقطع كارداني در ليست گرايش رشته مكانيك در مقطع كارداني نمي باشد ولی از لحاظ واحدهای درسی کاملا مشابه یکی از رشته های مجاز به ثبت نام در آزمون می باشد چه كار بايد بكنم ؟؟
پاسخ : با توجه به توضیحات بخش 12 دفترچه راهنما اقدام نمایید.

سوال : ليست دروس عمومي در دفترچه نمي باشد ؟ از چه دروسي سوال ميايد ؟
پاسخ : با توجه به توضیحات بخش 1-8 دفترچه راهنما دروس عمومی شامل ادبیات فارسی, زبان انگلیسی و دانش رایانه می باشد.

سوال : ایا من که لیسانس عمران-عمران دارم وبومی شیراز میباشم مینوانم در آزمون شرکت کنم یا فقط افراد بومی استانهای خوزستان-ایلام-مازندران صرفا مجاز به شرکت میباشند؟من دیپلم را از شیراز ولیسانسم را از استان فارس دریافت کرده ام.با تشکر
پاسخ : داوطلبان سراسر کشور در صورت واجدشرایط بودن می توانند در گروههای شغلی مرتبط با شرایط خود در ازمون استخدامی ثبت نام نمایند.

سوال : با سلام. گفته شده صرفا شهر شیراز بومی محسوب نمیشه، اما توی لیست استانهای بومی اسمی از فارس برده نشده. این به معنای نبودن استان فارس در مجموعه استانهای بومیه در خالیکه در این استان درخواست نیرو شده. با تشکر پیشاپیش از پاسخگوییتون
پاسخ : داوطلبان بومی استان فارس(به غیر از شهر شیراز) در صورتیکه استان فارس را به عنوان استان محل خدمت خود انتخاب نمایند از امتیاز ویژه به میزان 10 درصد نمره آزمون کتبی بهره مند می گردند.

سوال : قسمت مهندسی مکانیک نوشته کارشناسی و کارشناسی ار شد و دکترا می خواد.مواد امتحانی یکی میباشد.تعداد پذیرفتن در هر مقطع چند نفر است؟
پاسخ : در گروههای شغلی که سه مقطع کارشناسی, کارشناسی ارشد و دکتری مجاز به ثبت نام در آزمون می باشند پردازش نمرات به صورت کلی بوده و همه داوطلبان صرفنظر از مقطع با هم مقایسه می شوند و ظرفیت پذیرش در مقاطع به صورت جداگانه توزیع نمی گردد.

سوال : آیا فرزند جانباز 70 درصد طبق توضیحات آگهی ثبت نام نیاز به شرکت در آزمون کتبی ندارد و صرفا ثبت نام کافی است؟
پاسخ : به تذکر بخش 2-1-7 دفترچه راهنما توجه نمایید.

سوال : افرادی که مشمول سهمیه 5 درصدی ایثارگری هستند،در صورتی که گروه شغلی و استان مورد نظرشان ستاره دار باشد،آیا می توانند این استان را هم برای انتخاب عادی خود(همانند انتخاب افراد بدون سهمیه) و هم برای انتخاب در سهمیه خود درنپر بگیرند؟مثلا گروه شغلی عملیات حفاری را انتخاب کنند و هر دو انتخاب خود را استان خوزستان و شرکت ملی حفاری(که ستاره دار است) قرار دهند؟
پاسخ : استان محل خدمت انتخابی و همچنین استان ایثارگری برای داوطلبان مشمول سهمیه جذب 5 درصد ایثارگران می تواند یکسان باشد.

سوال : با عرض سلام و خسته نباشید در کنار بعضی از ظرفیت ها علامت ستاره زده منظور از این علامت ستاره چیست
پاسخ : به توضیحات ابتدایی بخش 13 دفترچه راهنما مراجعه نمایید.

سوال : با سلام آيا نيرو هاي قرار داد مدت معين و يا قرار داد مدت موقت امتيازي در آزمون دارند؟
پاسخ : به بخش 6 دفترچه راهنما مراجعه شود.

سوال : اینکه در کدام استان یا شرکت مشغول شوم برای من مهم نیست. چگونه می توانم این مطلب را عنوان کنم ؟
پاسخ : با توجه به قسمت 8 بخش 11 دفترچه راهنما در هنگام ثبت نام در قسمت گروه شغلی گزینه "انتخاب محل خدمت توسط شرکت ملی نفت در صورت عدم قبولی در استان انتخابی" را فعال نمایید.

سوال : سلام کسی که نفت مناطق مرکزی را انتخاب میکند وساکن فارس است آیا بومی محسوب میشود ؟
پاسخ : به بخش 2 دفترچه راهنما (تعاریف) مراجعه شود.

سوال : با سلام چرا تعداد كل اعلام نياز شركت هاي تابعه در دفترچه راهنما 1822 نفر مي باشد در حاليكه مجوز استخدام براي 2676 نفر صادر شده است؟
پاسخ : سهمیه 25 درصدی جذب مربوط به بنیاد شهید و امور ایثارگران و سهمیه جذب فارغ التحصیلان بورسیه دانشگاه صنعت نفت از مجوز 2676 نفره جذب شرکت ملی نفت کسر گردیده و باقیمانده مجوز (1841 نفر) به آزمون استخدامی اختصاص یافته است که جزئیات آن در دفترچه راهنما ارائه گردیده است.

سوال : آیا برخی رشته ها مثل رشته حقوق صرفا برای دانشجویان ممتاز است یا سایر دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه ها مثل دانشگاه آزاد هم میتوانند در این آزمون شرکت کنند؟؟؟
پاسخ : تمامی فارغ التحصیلان دانشگاههای سراسر کشور در صورت واجد شرایط بودن می توانند در آزمون استخدامی ثبت نام نمایند.

سوال : آیا شاغلین لیسانسه شرکت ملی نفت که فارغ التحصیل دانشگاه نفت بوده و شرایط نخبگی داشته اند ولی مزایای نخبگی را دریافت ننموده اند نیز باید در این آزمون شرکت کنند؟ شرایط شرکت در آزمون برای آن ها چگونه است و در چه رشته ای باید ثبت نام کنند؟
پاسخ : به بخش 2-18 دفترچه راهنما مراجعه شود.

سوال : با عرض سلام و خسته نباشید اینجانب دانشجوی کارشناسی مهندسی حفاری و استخراج نفت می باشم که دارای کارت معافیت دائم هستم و یک سال دیگر درس ینده به پایان میرسد،آیا میتوانم در ازمون شرکت کنم و در صورت پذیرفته شدن با ارایه ی نامه ای از دانشگاه پیگیر مراحل ثبت نام باشم و بعداز اتمام اندک واحد درسی باقیمانده، مدرک کارشناسی خود را ارایه کنم؟چون واقعا از دست دادن این فرصت استخدام برای ما سخت و گران است و معلوم نیست دیگر چنیین فرصتی پیش بیاید یا نه؟
پاسخ : صرفاً داوطلبانی می توانند در آزمون استخدامی ثبت نام نمایند که تاریخ فارغ التحصیلی ایشات تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی باشد.

سوال : آیا در زمان ثبت نام اسکن مدرک تحصیلی لازم است؟ با توجه به گرفتن وام بلند مدت از دانشگاه قادر به گرفتن گواهینامه موقت تحصیلی هم نمی باشم،آیا می توانم در آزمون ثبت نام کنم؟
پاسخ : مدارك مورد نياز اعم از مدارك شناسايي، تحصيلي و غيره، تا موعد كنترل مدارك یعنی روز مصاحبه استخدامي هر يك از داوطلبان پذيرفته شده آزمون كتبي، دريافت نمي گردد و با تكيه بر اصل صداقت، اطلاعات اظهار شده از جانب داوطلبان ملاك عمل قرار مي گيرد.

سوال : آيا استان فارس نيز در شمار استان هاي بومي داراي سهميه (به مانند استان بوشهر) در شركت نفت مركزي ميباشد؟
پاسخ : به بخش 2-7 دفترچه راهنما مراجعه شود.

سوال : ایا شخصی با داشتن کارت معافیت موقت می تواند در ازمون شرکت کند
پاسخ : به بخش 3 دفترچه راهنما مراجعه گردد.

سوال : رشته تحصیلی من کاردان فنی مکانیک شاخه مکانیک خودرو هست آیا میتوانم درعناوین شغلی تکنسین مکانیک که مربوط به رشته کاردان فنی مکانیک شاخه ماشین آلات هست شرکت کنم؟ تمام واحدهای درس به جز یک درس مشابه میباشد
پاسخ : با توجه به توضیحات بخش 12 دفترچه راهنما اقدام شود.

سوال : با سلام من دانشجوي ترم آخر كارشناسي نفت ميباشم ميتونم در آزمون شركت كنم؟
پاسخ : در صورت فارغ التحصیلی تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی شرکت در آزمون استخدامی بلامانع می باشد.

سوال : آیاکارشناس رشته بهداشت محیط نیز میتواند دراین آزمون شرکت کند؟
پاسخ : به بخش 3-15 دفترچه راهنما مراجعه شود.

سوال : با عرض سلام و خسته نباشید. اینجانب برادر شهید بوده ودر گروه شغلی انتخابی (عملیات بهره برداری نفت و گاز)ودر منطقه خوزستان سه شرکت تابعه وجود دارد(شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب،شرکت ملی حفاری،شرکت نفت و گاز اروندان) که یکی از انها سهمیه ایثارگری را پذیرفته و دو شرکت دیگر نمی پذیرند.برای اینکه بتوانم از سهمیه ایثارگری استفاده نمایم چگونه بایستی اولویت شرکتهای مستقر در استان انتخابی را رعایت کنم؟ایا انتخاب دو شرکت بدون سهمیه در اولویت های دوم و سوم حق سهمیه ایثارگری اولویت اول را از من خواهدگرفت یا خیر؟ با تشکر فراوان
پاسخ : داوطلبان مشمول سهمیه 5 درصد ایثارگران به غیر از استان محل خدمت انتخابی(که در آن همه شرکت های نیازمند نیرو باید اولویت بندی شوند.) می بایست یکی از استان های ایثارگری که سامانه به آنها پیشنهاد می دهد را انتخاب نمایند. بدیهی است پردازش نمرات ایشان ابتدا در سهمیه ایثارگری بوده و در صورت عدم قبولی در سهمیه ایثارگران, در استان محل خدمت انتخابی همانند سایر داوطلبان پردازش می گردند.

سوال : آیا مدت دوره ی امریه ی سربازی (که کار در یک شرکت بوده است) به عنوان سابقه کار حساب میشود؟
پاسخ : خیر - دوران خدمت نظام وظیفه به صورت امریه به عنوان سابقه کاری محسوب نمی گردد.

سوال : با سلام آیا مدارک فراگیر دانشگاه پیام نور مورد قبول می باشد.
پاسخ : مدارك دانشگاهي(«گواهينامه موقت فراغت از تحصيل» يا «دانشنامه پايان تحصيلات» يا «ارزشنامه مدرك تحصيلي خارجي») افرادي كه از طريق آزمونهاي سراسري دانشگاه هاي دولتي يا آزاد اسلامي موفق به ورود به مراكز آموزش عالي براي دريافت مدرك رسمي در يكي از رشته هاي مورد نياز شده باشند و يا مدارك ايشان از لحاظ ارزش علمي و استخدامي مورد تائيد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي و يا وزارت آموزش و پرورش باشد مورد پذيرش واقع مي گردند.

سوال : سلام برای بار دوم سوالاتم را می پرسم امیدوارم پاسخ دهید 1- آیا من که کارمند پیمانی در یک اداره دولتی هستم میتوانم در صورته قبولی در آزمون کتبی،جذب و استخدام شرکت نفت بشوم ؟ 2- آیا سابقه شغلی در خارج از صنعت نفت مشمول امتیاز ویژه برای بنده میشود یا خیر؟(حتما باید سابقه شغلی در صنعت نفت داشته باشیم) باتشکر تاریخ 07/12/1391
پاسخ : 1- به بخش 3 دفترچه راهنما(شرایط عمومی )مراجعه شود. 2- به بخش 6 دفترچه راهنما (امتیازات ویژه) مراجعه شود.

سوال : سلام ببخشید من بومی استان خوزستان هستم ایا انجام ازمون در اصفهان باعث حذف سهمیه بومی من میشود ممنون
پاسخ : انتخاب حوزه آزمون کتبی هیچ گونه ارتباطی با بهره مندی از سهمیه های بومی جذب ندارد.

سوال : بنده سنم 33 هستش باتوجه به اینکه 6سال سابقه کاربابیمه تامین اجتماعی رادارم و مدرک تحصیلیم کاردانی میباشد میتوانم در این آزمون ثبت نام کنم ؟
پاسخ : به بخش 4 دفترچه راهنما مراجعه شود.

سوال : لطفا کد واحد دانشگاهی گچساران را اعلام کنید در دفترچه موجود نیست
پاسخ : در صورت عدم وجود کد دانشگاه در جداول مربوطه کد "سایر دانشگاهها" را در ذیل همان نوع دانشگاه انتخاب نمایید.

سوال : این سوال در تمامی آزمون ها برایم پیش آمده که افرادی که مشمول سهمیه25درصدی هستند و بدون آزمون استخدامی جذب میشوند برای مثال آن 7 نفر نیروی انسانی مورد نیاز برای حسابداری را تکمیل خواهند کرد و شانس قبولی سایر داوطلبین خیلی کم میشود لطفا توضیحی در این مورد داده شود زیرا سوال بیشتر داوطلبین آزاد میباشد
پاسخ : تعداد نیاز قید شده در جداول مندرج در راهنمای آزمون استخدامی صرفاً از طریق آزمون استخدامی تامین می گردند و سهمیه مربوط به بنیاد شهید قبلا از کل مجوز کسر گردیده است.

سوال : در مورد انتخاب گروه شغلی گیج شدم چون دفترچه به دو صورت متفاوت توضیح داده. مثلا من لیسانس الکترونیک دارم اگه امکانش هست توضیح بدهید. با سپاس
پاسخ : از بخش 15 دفترچه راهنما اقدام نمایید. از طریق پایگاه اینترنتی هم به روش ذیل می توانید گروه شغل های مرتبط را استخراج نمایید: ابتدا در پایگاه اینترنتی و قسمت"کد رشته و گرایش تحصیلی" کد رشته و گرایش متناسب با مدرک تحصیلی خود را استخراج نمایید و سپس در قسمت "گروههای شغلی" همین پایگاه کد رشته و گرایش تحصیلی خود را وارد نمایید در این صورت سامانه گروه های شغلی مجاز را به شما نمایش خواهد داد.

سوال : چرا در آزمون امتیازی برای دانش آموختگان ممتاز دانشگاههای دولتی منظور نگردیده است؟
پاسخ : داوطلبان واجد شرايط و داراي مشخصات دانش آموختگان ممتاز دانشگاهها مي بايست همانند ساير داوطلبان در كليه مراحل فراخوان شركت نمايند. چنانچه اين داوطلبان در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار گيرند از مزاياي ويژه كاركنان ممتاز طبق ضوابط مجري در زمان استخدام بهره مند مي گردند.

سوال : آیا مدارک تخصصی IT شرکت مایکروسافت (MCP - MCSA - MCITP - MCSE ) قابل قبول می باشد
پاسخ : به بخش 5 دفترچه راهنما(مدارک تحصیلی معتبر) مراجعه شود.

سوال : محل آزمون را از کجابیابیم ؟
پاسخ : حوزه های آزمون کتبی عبارتند از: اصفهان- اهواز- بندرعباس- تبریز- تهران- شیراز- کرمانشاه- مشهد

سوال : با عرض سلام پدر بتده سابقه نزدیک به 90 ماه حضور در جبهه دارن میخواستم بدونم من هم شامل سهمیه خاصی میشم یا نه و اگر شامل میشم، کدوم سهمیه؟ ممنون
پاسخ : به بخش 2-1-7 دفترچه راهنما مراجعه شود.

سوال : ايا حتما بايد مدرك تحصيلي داشته باشيم يا اينكه گواهي موقت كفايت ميكند؟
پاسخ : به بخش 5 دفترچه راهنما (ضوابط تحصیلی) مراجعه شود.


مطالب مشابه :


استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان

آزمون استخدامی شرکت نفت بابت ثبت نام و شركت در آزمون كتبي از طريق سامانه ثبت نام.
استخدام شرکت نفت

به اطلاع كليه متقاضيان محترم استخدام در شركت ملي نفت ايران مي رساند مهلت ثبت نام در آزمون
سوالات متداول آزمون استخدام شركت نفت

سوال : آیا پس از اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش امکان تغییر در حوزه بر گزاری آزمون وجود دارد؟
نحوه ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت

نحوه ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت (شركت نفت بانك شركت خصوصي)
آغاز ثبت نام اینترنتی برای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران

آغاز ثبت نام اینترنتی بایست لزوماً در آزمون استخدامی ثبت نام و (شركت نفت
شرکت نفت استخدام می کند "جدید جدید"

به نام شركت ملي نفت ايران واريز و فيش داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون استخدامي
ثبت نام آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران

شركت ملي نفت ايران به منظورتأمين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در شركتهاي نفت فلات
نحوه ثبت نام امریه سربازی در صنعت نفت:

تاريخ ثبت نام . سوالات عمومی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت منابع آزمون (شركت نفت بانك
برچسب :