روش ساخت شاخه گل چوبی بهترین هدیه برای مادر

q61bishgbw0irhf2sry.jpg

شما می توانید با استفاده از لوازم بدون مصرف یا حتی به ظاهر دورریختنی در خانه، هدیه ارزشمندی چه به لحاظ کارایی و چه به لحاظ معنوی برای مادرتان فراهم کنید. یکی از این کاردستی های پیشنهادی کاربردی، شاخه گل چوبی آویزداری است که مادرتان از آن برای آویختن دستگیره ها، دستکش های فر یا دستمال های آشپزخانه می تواند استفاده کند. برای درست کردن این دیوارکوب، یک قاشق چوبی پایه بلند نیاز است ولی پیش از آن برای خرید آن راهی فروشگاه محله نشوید، سری به کشوی کابینت آشپزخانه خانه تان بزنید.
این وسیله سال ها پیش از این یکی از کاربردی ترین لوازم آشپزخانه به حساب می آمده ولی این روزها با وجود انواع و اقسام قاشق ها و کفگیرهای مخصوص ظروف تفلون در اغلب خانه ها به لیست لوازم بی مصرف یا لااقل کم مصرف اضافه شده، است.
بنابراین شما هم به احتمال زیاد می توانید در میان انبوهی از قاشق و چاقو و چنگال های داخل کابینت، نمونه ای سالم از آن را پیدا کنید، در غیر این صورت با صرف هزینه ای بسیار اندک، یک قاشق چوبی دسته بلند بخرید.برای درست کردن این شاخه گل دیوارکوب، علاوه بر قاشق چوبی دسته بلند، به مواد و لوازم زیر نیز نیاز دارید؛دو تکه پارچه سبز و سفید از جنس ضخیم مثل فوتر، دو یا سه رنگ اکریلیک یا حتی گواش، سیخ بلند و نازک، مهره کوچک چوبی، قلم مو، قیچی، چسب مایع و چسب دوطرفه.
طرز تهیه؛ ابتدا با استفاده از قلم مو یک سوم بالای قسمت پشت قاشق را با رنگ زرد پوشش دهید. سپس با استفاده از یک روان نویس مشکی چند نقطه بر روی آن ایجاد کنید. برای قسمت های دیگر قاشق، رنگ سبز کمرنگی بسازید و آن نواحی را با آن، رنگ آمیزی کنید.
برای درست کردن گلبرگ های این گل، ابتدا شکل یک گلبرگ کامل سربریده را بر روی کاغذ بکشید و پس از دوربری، از آن به عنوان الگو برای گلبرگ ها استفاده کنید. چسباندن گلبرگ ها را در قسمت پایینی ناحیه زردرنگ به ترتیب ابتدا از طرفین آغاز کرده و در نهایت با گلبرگ مرکزی پایان دهید.الگوی برگ ها را نیز به صورت یک قلب باریک و باز درآورده و براساس آن پارچه سبزرنگ را ببرید. برگ های متصل به هم را با چسب مایع، به قسمت پشت دسته قاشق بچسبانید.
در پایان، نوبت به آویز می رسد. برای این منظور، ابتدا سیخ را از سوراخ مهره چوبی که قبلاً به رنگ سبز کرده بودید، رد کرده و سپس نمای دسته بکوبید. برای نصب این دیوارکوب به دیوار از دو یا سه تکه چسب دوطرفه استفاده کنید.
▪ نکته: اگر با ساخت خمیر گل چینی آشنایی دارید، چند عدد کفشدوزک درست کنید و برای تزیین بر روی گلبرگ ها بچسبانید.

نویسنده:Admine
گرد آوری: Hamid
tel me:[email protected]


مطالب مشابه :


ایده هایی برای تزیین و رنگامیزی یک کشو لباس

ایده هایی برای تزیین و رنگامیزی یک کشو لباس ایده هایی برای تزیین و لباس عروس
چشم های وحشی20

و باز رقص مردونه ی آترین توی اون لباسِ مشکی دومادی و مروارید تزیین و در کشوی میز
روش ساخت شاخه گل چوبی بهترین هدیه برای مادر

است ولی پیش از آن برای خرید آن راهی فروشگاه محله نشوید، سری به کشوی برای تزیین
رمان اگر چه اجبار بود11

و سراسر وجودم پر از لذت میشد کشوی میز توالتمو لباس سفید عروس های فانتزی، تزیین
شاید فردا دیر باشد!

اون رو در کشوی مدل های بسیار شیک و زیبا لباس عروس ایده های فوق العاده ناب برای تزیین
رمان یخ زده18

اما اول بریم لباس عروس انتخاب برگه رو بوسیدم و تو کشوی میز عقد روی صندلی های تزیین شده
چشم هاى وحشى 14

با هم چاقوی تزیین شده رو از قبل از این که حرفمو کامل کنم اومد و در کشوی میز لباس عروس.
برچسب :