انجام دعا و دستورات بسيار بسيار مجرب

 

مرحله اول: ((بسیار مهم و الزامی))

برای بهره گیری  صد در صد از دستورات  ازدواج باید اینهارا به دقت انجام دهید  وبعد اقدام به استفاده  از دستورات نمایید . مراحل را حداقل ده بار مطالعه کنید زیرا هر بار نکات جدیدی متوجه می شوید.

۱-به مدت ۱۴ روز,هرروز بعداز هرنماز صبح ۱۱۰مرتبه (یافتاح یاکاشف )بگویید.

۲-صبح ها ۱۱۰مرتبه (  اللهم صل علی محمد و ال محمد )بگویید.

۳-شبها قبل ازخواب ۱۱۰مرتبه ( استغفر الله ربی و اتوب الیه)بگویید .

۴-بعداز هر نماز واجب یک مرتبه  ایت الکرسی تا(العلی العظیم)ویک مرتبه سوره قدر بخوانید.

۵-ازجدولهای (سه درسه )و(چهار درچهار) هر کدام چهارعدد دقیقامطابق شکل  تهیه نمایید . (با محلول روحانی گلاب و زعفران)

۶-جدولهای  ۳در۳ رافقط روزهای شنبه وبا اسپند و زاج سفید بایدبسوزانید به این شکل که  قبل از سوزاندن هر کدام عدد,(۳۰۴) رادر خانه خالی  نوشته وسپس  آنرا با مقدار کمی زاج   واسپند آتش بزنید

۴۰۲

۳۹۵

۴۰۰

۳۹۷

۳۹۹

۴۰۱

۳۹۸

 

۳۹۶

 

۷-جدولهای(۴در۴)رافقط روزهای (چهارشنبه) وبا اسپندوقند باید بسوزانید به این شکل که قبل از سوزاندن  هر کدام ,عدد(۳۰۷)رادرخانه خالی نوشته وسپس آنرا با مقدارکمی  اسپند وقند آتیش بزنید.

۲۹۱

۳۰۵

۳۰۲

۲۹۹

۳۰۳

۲۹۸

۲۹۲

۳۰۴

۲۹۷

۳۰۰

 

۲۹۳

۳۰۶

۲۹۴

۲۹۶

۳۰۱

عزیزانی که با موبایل وارد وبلاگ شده اند جدول ها را مرتب نمی بینند و به این دلیل جدول ها را به صورت یک عکس در زیر آورده ام که با موبایل بتوانند مشاهده کنند.

//www.bargozideha.com/static/portal/37/373146-450853.jpg

 

قاعده:

۱-درهردفعه فقط یک جدول را آتش بزنید.

۲-نیازی به استفاده از زغال وهیزم  نیست بلکه با اجاق هم  می توان آنها را آتش زد  توصیه می کنم  برای این کار از اسپندان  استفاده کنید

۳-موقعه آتش زدن  سعی کنید که دود مواد به کل بدن  شما تماس پیدا کند .بعداز اتمام دوره ۱۴روزه ,حالا می توانید دستورات  ازدواج را انجام دهید وسرعت اجابت  آنها راببینید پس بطور خلاصه بایدبگویم:

((بدون انجام دوره ۱۴روزه  اصلا به اقدام انجام  بقیه   دستورات نکنید .))

بعد از دوره ۱۴ روزه هر شب قبل از خواب سوره شمس بخوانید. زیرا این سوره باعث زیبایی و جذابیت زنان در قلوب مردان می شود و بسیار مجرب است. پس حتما آن را همگان با دستورات زیر و هر شب انجام دهید.

توجه:

بعدازدوره ۱۴روزه هرشب قبل از خواب سوره(شمس)بخوانیدزیرا این سوره باعث زیبایی وجذابیت زنان در قلوب مردان  می شود وبسیار مجرب است.پس حتما آنرا  همگان  با دستورات زیر وهر شب انجام دهید.

دستور اول

این دستور بسیاربسیار مجرب است که از  استادان مرجع تقلید و صاحب نفس  گرم می باشند اخذ شده و تاثیر عجیبی در ازدواج  سریع دختران دارد.

درمنزلی که دختردر آن  ساکن است  ویادرمنزل یکی از آشنایان  دختر, مجلس روضه ای  برای حضرت امام حسین  علیه السلام  وبه نیت ازدواج دختر گرفته,و دختری که قصد ازدواج دارد باید در آن مجلس از مهمانان پذیرایی کند ان شاالله  به برکت وجود مقدس  امام حسین  علیه السلام  دختر به زودی ازدواج خواهد کرد.

(نظر ربيعي: بسياري تماس مي گيرند و مي گويند روضه را نمي توانيم. به نظر بنده شما حتما روضه خوان نمي خواهيد خودتان با يكي از دوستانتان از يك كتاب تاريخ چند خط شهادت امام را بخوانيد و به درس هاي بلند اين واقعه  نظري كنيد حتي ده دقيقه كافي است. در آخر هم يك چاي تقديم كنيد.)

دستور دوم :

ابتدا یک کیلو ونیم نمک دانه درشت و نه پودر شده تهیه کنید .(دقت  کنید نمک حتما باید دانه درشت باشد)وآن رابه سه قسمت  نیم کیلویی وبه صورت جداجدا تهیه کنید.

برای سه جمعه و هرجمعه نیم کیلو نمک را دریک تشت یا ظرف تمیز ریخته  واین سوره ها را بر روی  آن بخوانید  وبه آن بدمید.(فوت نکنید بلکه به آرامی بدمید)

۱-سوره فلق     ۷۱مرتبه

۲-سوره ناس    ۷۱مرتبه

۳-سوره طه      ۲مرتبه

۴-سوره کافرون ۷مرتبه

۵-سوره توحید  ۷مرتبه

حالانمکی که سورها را برآن  خوانده اید با آب ودر تشت حل کنید وبا آن غسل کنید .بهتر است غسل به صورت ترتیبی باشد.

وقت انجام عمل و استحمام (بسیار مهم)

۱-وقت انجام عمل:قبل از اذان مغرب باشد وباید طوری باشد که بتوانیددقیقا وقت اذان غسل کنید.(مثلا دو ساعت قبل از اذان  شروع به خواندن کنید) 

2- بعد از غسل باید بلافاصله از حمام خارج شده و وضو گرفته و رو به قبله سوره طه را سه بار پشت سر هم به نیت ازدواج بخوانید.

3- معمولا تا سه جمعه انجام این اعمال کافیست اما چنانچه لازم بود یک دور دیگر سه جمعه ای هم انجام دهید تا نتیجه بگیرید.

(سخن ربيعي) دعا برای سعد شدن زمان در روز نحس را بخوانید که در ليست مطالب وبلاگ قرار دادم.

و اما دعاي سعد اين است.

 

دعاي سعد (تبديل ساعت نحس به سعد)

دعا اینست:

بسم الله الرحمن الرحیم

لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ الاّ بِاللهِ اُفرِّجُ بِها کُلِّ کُربَةِ لا حَولَ و لا قُوَّةِ الاّ بِالله اُحِلُّ بِها کُلِّ عُقدَةِ، لا حَولَ و لا قُوَّةَ الاّ بِالله اَجلو بها کلّ ظلمة، لا حول و لا قُوَّةَ اِلاّ بِالله؛ اَفتَحُ بِها کُلِّ باب، لا حَولَ و لا قُوَّةِ الاّ بِالله اَستَعینُ بِها عَلى کُلِّ شِدَّةِ و مُصیبَةِ، لا حَولَ و لا قُوَّةِ الاّ بِالله اَستَعینُ بِها عَلى کُلِّ اَمرِ یَنزُلُ بی، لا حَولَ و لا قُوَّةِ الاّ بِالله اَعتَصِمُ بِها مِن کُلِّ مَحذُور اَحاذِرهُ، لا حَولَ و لا قُوَّةِ الاّ بِالله اَستَوجِبُ بِها العَفوِ و العافِیَةِ و الرِّضا مِن الله، لا حَولَ و لا قُوَّةِ الاّ بِالله تَفرَّقَ اَعداءَ الله و غَلَبَتْ حُجَّةُ الله و بَقِیَ وَجهُ الله لا حَولَ و لا قُوَّةِ الاّ بِالله اللّهمَّ رَبَّ الاَرواحِ الفانِیَة و رَبِّ الاَجسادِ البالِیَة، و رَبِّ الشُّعُورِ المُتِمَعِّطَة و رَبِّ الجُلُودِ المُمَزَّقَة و رَبَّ العِظامِ النَّخِرَة،و رَبَّ السّاعَةِ القائِمَة، اَسئَلُکَ یا رَبِّ اَن تُصَلِّیَ عَلى محمّد و آل محمد و أهلِ بَیتِهِ الطّاهِرین و (حاجت بخواهد) بِخَفیِّ لُطفِکَ یا ذاالجَلالَ و الاِکرام، آمین آمین یا ربّ العالمین.

 

دعای اصراف عمار:
قبل از نوشتن جدول هاباید موجودات مزاحمی ( اجنه ) که مانع اعمال عبادی میشن رو از اطراف  خودت دور کنی ٬‌به این کار میگن « اصراف عُمَار‌ » به این ترتیب که سه بار سوره ی زلزال رو تا اشتاتا میخونی و کلمه ی اشتاتا رو در هر  بار ٫ 7 بار تکرار میکنی. بعد می گویید:

 بسم الله الرحمن الرحیم . بسم اللهِ الذی لا اله الا هو ربُّ العرشِ العظیم وبآسمِ رسولِهِ الاَمین هذا کتابٌ من عندِاللهِ بأسم الله و رسولهِ یَنطِقُ علیکم بالحقَ یا عُمَار هذا المَکان اِنصَرفوا مِن مَکانی هذا اِلی مَکانٍ آخَر لِاَقضیَ حاجتی و لا تُفسِدوا عَلَیَّ عَمَلی ثُمَّ عودوا اِلی اَماکِنِکُم مُعَزِّزینَ

مُکَرَّمینَ بِحَقِّ الرَّبِّ الجَلیل صاحبَ الاسمِ الکبیر و بحق اِنَّهُ مّن سُلَیمان و اِنَّهُ بسم الرحمن الرحیم و بحقِّ وَ انَّهُ لَقَسَمٌ لَو تَعلَمونَ العظیم الوحا الوحا العجل العجل السَاعة السّاعة بارِکَ اللهَ فیکم و علیکم بسم الله الرحمن الرحیم اَقسَمتَ‌علیکم ایها الارواحِ الرَوحانیَّة باهیاً شراهیاً ادونای اصباؤت ال شَدای الّا ما اَجِبتُم دَعوتی و قَضَیتُم عَملیَ الذی وَکَّلتُکُم بهِ بِحقِّ وَ مَن یَزِغ منهُم عَن آمرِنا نَذِقه مِن عذاب لقد عَلِمتِ الجنة انهم لَمُحضَرون تَکادُ السموات یَتَفَطَّرنَ مِنهُ و تَنشَقُّ الارضَ و تَخِرُّ الجبالَ هذا انَّ‌ الله علی کل شیءٍ قدیر الطاعةُ لله العلی الکبیر الملک القدوس الجبار المتکبر لا اله الا هو الرحمن الرحیم و لرسوله الکریم یا قومَنا اَجیبوا داعیَ الله و امِنوا بهِ یَغفِرُ لکم من ذنوبکم و یَجرِکم من عذابٍ الیمٍ الوحا الوحا العجل العجل الساعة الساعة‌ بارِکَ الله فیکم و علیکم.

در همه زمان ها دختران از طرف حسودان مورد هجوم سحر بودند غیر از این مراحل به نظرم هر دختری نیاز به یک باطل السحر قوی و دعای حفظ دارد و دختران جهت ابطال سحر گرفتارشیادان و یا روش های بی اثر می شوند بنا به درخواست عزیزان، حرزی را که مورد اعتماد باشد یافته ام و علاقه مندان جدای از این مراحل می توانند آن را دریافت کنند. که نام آن (مجموعه حفظ) می باشد.

***نظر حسین ربیعی در مورد این مراحل ***

عزیزان وسروران گرامی این مراحل از یک کتاب عربی به نام مجربات باقریه و به فارسی به نام مجربات باقر برگردانده شد و به دلیل نتایج قابل قبول، دستورات بخت گشایی آن را در وبلاگ نقل نمودم. اما گذاشتن این مراحل در این وبلاگ ادامه پیدا می کند زیرا همان تعدادی که نتیجه گرفتند و الان خواستگار دارند هدف رضایت بخشی است. اما شما که می خواهید شروع کنید وظیفه دارم این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهم که بادیدی باز انجام دهید.  بخت گشایی جهت آمدن بخت یا همان خواستگار است و هر انسانی دارای نقاط ضعف و عیوبی است ممکن است خواستگاری بیاید که بیماری داشته باشد و یا خواستگاری فقیر بیاید اما اصطلاح بخت از او ساقط نمی شود و چه بسا بعد از ازدواج شفا یابد و یا خداوند متعال او را غنی سازد. و معیارهای ازدواج بعد از این مرحله به میان می آید که ممکن است با آن معیارها خواستگاری به ازدواج منجر نشود اما اگر بعد از ماه ها یک خواستگار هم بیاید به عقیده ی بنده این مراحل کار خود را انجام داده است. باز هم اگر اطلاعات خوبی بدست آوردم جهت روشنگری خدمت همه عزیزان اعلام خواهم نمود.

1- انجام دوره بخت گشایی(توضیح در همین لینک)

2- انجام فعالیت های اجتماعی بشر دوستانه(توضیح در مقاله چگونه ازدواج کنیم؟)

http://doa198.blogfa.com/post/140

3- داشتن مجموعه حفظ اجباری نیست و برای این است که وقتی سنگینی برطرف می شود و خواستگاران می آیند حسودان یا کسی که سحر ساخته متوجه تغییر می شوند و ممکن است دوباره تکرار کنند. به همین دلیل مجموعه حفظ فقط در حد پیشنهاد است و نه یک شرط.(توضیح در لینک حرز عظیم)

http://doa198.blogfa.com/post/148

فایل راهنمای بخت گشایی در این آدرس زیر می باشد. بر روی لینک زیر کلیک کنید.

//www.bargozideha.com/static/portal/47/477771-486780.jpg

//www.bargozideha.com/static/portal/47/477771-486780.jpg

{{{این جمله از حسین ربیعی است: خودارضایی دختران، باعث باطل شدن و یا با اشکال مواجه سازنده ی دستورات بخت گشایی است. جهت اطلاع عزیزان}}}

این هم یک ذکر جدای از این مراحل است: جهت بخت گشایی (بخت نیکو) ذکر یا لطیف را هرروز بطور پیوسته 129مرتبه بخواند و سپس از خداوند حاجت بطلبد.

 


مطالب مشابه :


دعای بخت گشایی سریع:

دعاهای بسیار مجرب برای حاجت (ازدواج) - دعای بخت گشایی سریع: - دعاها و ختومات و نمازهای بسیار مجرب برای ازدواج کار محبت حاجت و ادای دین و بدهکاری .......... - دعاهای
چند دعای مجرب برای بخت گشایی و ازدواج

3- دعایی برای ازدواج فوری و بخت گشایی سریع برای میسر شدن و تسهیل امر ازدواج ، سوره مبارکه الفجر را یکبار بر مقداری آب پاک بخواند و سپس مقداری مناسب حنا در آن
دعا برای بخت گشایی

دعا برای بخت گشایی چهارشنبه ششم شهریور ۱۳۹۲ 14:44. دعا برای بخت گشایی! ... جهت بخت گشایی ، دختر اين دعا را بنويسد و همراه داشته باشد: بسم الله الرحمن الرحيم
دعای بخت گشایی مجرب ، دعای ازدواج سریع ، دعای گشایش بخت

مشاور تلفنی همراه با فال 09333779892 - دعای بخت گشایی مجرب ، دعای ازدواج سریع ، دعای گشایش بخت - گوشی شنوا برای شنیدن دردهای شما و ارائه بهترین راه حل.
دعای باز شدن بخت گشایی و ابطال سحر

26 فوریه 2015 ... بخت گشایی سریع برای گشایش بخت دعای زیر را بنویسید و بر گردن آویزان کنید پس از گذشت 40 روز بختتان باز می شود و به خانه شوهر می روید
بخت گشایی,سرکتاب گرفتن,زبان بند,وسعت رزق,سحروجادو,طالع بینی

طلسم بخت گشایی،دعای زبان بند،بخت گشایی سریع،وسعت رزق،باطل السحرهای سنگین،سرکتاب گرفتن،احضارموکل،دعا ،دعابه جهت بچه دارشدن،دعابرای رفع گریه
انجام دعا و دستورات بسيار بسيار مجرب

درمنزلی که دختردر آن ساکن است ویادرمنزل یکی از آشنایان دختر, مجلس روضه ای برای .... بخت گشایی جهت آمدن بخت یا همان خواستگار است و هر انسانی دارای نقاط ضعف و
دعا کارگشایی و....

28 آوريل 2010 ... دوستاي گلم اين دعاي بخت گشايي بهش اعتقاد داشته باشيد چون واقعا مؤثره ... در کارها همیشه کاهلی دارد و زود عصبانی میشود و نیز سریع خاموش میگردد .
حرز و دعای بخت گشائی سریع و مجرب و موثر

دعاهای بخت گشایی ... حرز و دعای بخت گشائی سریع و مجرب و موثر. هر گاه بخت دختری بسته شده باشد یا آنرا بسته باشند دعای ذیل را بنویسد و برگردن آویزد ظرف دو ماه
قویترین دعای بخت گشایی+طلسم بخت گشایی سریع+دعای بخت گشایی

آموزش کامل علوم غريبه,اموزش کامل احضارجن - قویترین دعای بخت گشایی+طلسم بخت گشایی سریع+دعای بخت گشایی - آموزش کامل علوم غريبه,اموزش کامل احضارجن.
برچسب :