دانلود درایور لپ تاپ ها از سایت اصلی

 

file.php?avatar=60_1200139864.jpg

نحوه دانلود درایورها

جهت دانلود درایور لپ تاپ مورد نظر خود پس از مراجعه به سایت تولیدكننده حتماً دقت فرمایید كه درایور را برای سیستم عامل مورد نظر تهیه نمایید و به 32بیت و 64 بیت بودن نسخه ویندوز نیز توجه نمایید.
توجه: در مورد لپ تاپ های قدیمی ممكن است درایور نسخه های جدید سیستم عامل ویندوز موجود نباشد و در مورد لپ تاپ های جدید نیز ممكن است درایور برای نسخه های قدیمی ویندوز موجود نباشد.
دانلود درایورهای لپ تاپ


دانلود درایور لپ تاپ ایسر
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت ایسر رفته در قسمت "Select Product Family" گزینه Notebook را انتخاب نمایید. سپس در بخش "Select Product Line " سری دستگاه خود را انتخاب نموده و بعد از آن در قسمت "Select Product Model" مدل دستگاه را انتخاب نمایید. حال در كادری كه در قسمت پایین صفحه ظاهر شده در قسمت "Operating System" نسخه ویندوزی كه می خواهید را انتخاب نموده و درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.

دانلود درایور لپ تاپ اپل
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت اپل رفته و درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید

دانلود درایور لپ تاپ ایسوس
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت ایسوس رفته و در قسمت "Please Select the product" گزینه Notebook را انتخاب نموده سپس در قسمت "Select Series"سری دستگاه و در قسمت "Select Model" مدل دستگاه خود را وارد نموده و دكمه "Search"را كلیك نمایید. یك پنجره نمایش داده شده كه شما نسخه ویندوزی كه درایور آن را می خواهید انتخاب نموده و درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید

دانلود درایور لپ تاپ دل
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت دل رفته، شما می توانید در قسمت "Choose By Service Tag" روی لینك "Enter a Tag" كلیك نموده و با وارد نمودن كد 7 رقمی دستگاه خود(كه این كد را می توانید در پشت دستگاه خود و همچنین روی جعبه دستگاه پیدا كنید) درایورهای مورد نیاز خود را دانلود نمایید. روش دیگری كه خیلی توصیه نمی شود این است كه در همان صقحه ابتدایی در قسمت "Choose a Model" روی "Select Model" كلیك نموده، در قسمت "Select Your Product Family" گزینه "laptops"را انتخاب نموده و در قسمت بعد مدل دستگاه خود را انتخاب نموده سپس درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.


دانلود درایور لپ تاپ اچ پی
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت اچ پی رفته و در قسمت "Select Yuor Product"سری دستگاه خود را انتخاب نموده و سپس زیرمدل را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده روی لینك "Software & Driver Downloads" كلیك نموده و پس از انتخاب سیستم عامل دكمه "Next" را كلیك نمایید. اكنون می توانید درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.


دانلود درایور لپ تاپ فوجیتسو زیمنس
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت فوجیتسو زیمنس رفته و در قسمت "PRODUCT SEARCH BY SERIAL-/IDENTNUMBER" سریال دستگاه خود را وارد نمایید. در این قسمت می توانید درایورهای مورد نیاز خود را دانلود نمایید. همچنین می توانید در همان صفحه ابتدایی در قسمت "Select Products" ابتدا Notebook و پس از انتخاب سری، مدل دستگاه را انتخاب نموده و درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.


دانلود درایور لپ تاپ گیت وی
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت گیت وی رفته و در قسمت "Serial Number" سریال دستگاه خود را وارد نموده، كلید "Go" را كلیك نمایید و درایور مورد نظر خود را دانلود نمایید. همچنین می توانید در همان صفحه ابتدایی به تب "Browse All Downloads" رفته ابتدا notebook Computers را انتخاب نموده، سپس مدل دستگاه، بعد نسخه ویندوز و در نهایت درایور مورد نظر خود را انتخاب و دانلود نمایید.


دانلود درایور لپ تاپ آی بی ام لنوو
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت آی-بی-ام لنوو رفته و در قسمت "Family" سری دستگاه و در قسمت "type" نوع دستگاه و در قسمت "Model" مدل دستگاه و در نهایت در قسمت "operating system" نسخه ویندوز خود را انتخاب نمایید. حال می توانید درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.

دانلود درایور لپ تاپ ام اس آی
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت ام اس آی رفته و در بخش "Live Update Online" روی دكمه "Click Here" كلیك كرده در صفحه بعد روی دكمه "Yes, I would like to try it at my own risk" كلیك كنید، سپس ادامه را كلیك نموده و منتظر بمانید تا درایورهای مورد نظر شما كه شناسایی شده اند را نمایش دهد. اگر این روش با مشكل مواجه شد همچنین می توانید در همان صفحه نخست، سمت راست صفحه در قسمت "Manually Download" به ترتیب notebook، سری دستگاه و در نهایت مدل دستگاه را انتخاب نمایید . اكنون در صفحه باز شده تب "driver"را انتخاب نموده و درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.


دانلود درایور لپ تاپ سونی وایو
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت سونی-وایو رفته و در قسمت "Option 3: SELECT IT" ابتدا سری دستگاه سپس مدل دستگاه را انتخاب نمایید سپس دكمه "Continue" را كلیك نمایید. در صفحه جدیدی كه باز می شود در قسمت "Select Your Operating System" نسخه ویندوز خود را انتخاب نموده و درایورهای مورد نیاز خود را دانلود و نصب نمایید.


دانلود درایور لپ تاپ توشیبا
جهت دانلود درایور پس از كلیك بر روی لینك به سایت توشیبا رفته و در قسمت "2. Choose Family" سری دستگاه و در قسمت "3. Choose Model" مدل دستگاه را انتخاب نمایید، سپس دكمه "Go" را كلیك نمایید. حال می توانید نسخه ویندوز خود را انتخاب نموده و درایورهای مورد نیاز خود را دانلود نمایید.


مطالب مشابه :


آموزش نصب ويندوز 7

هــــمــه چــــی در مــورد لـــپ تـــاپ - آموزش نصب تم ویندوز سون. نصب ويندوز به پايان
آموزش نصب ویندوز در 7 دقیقه

اما ، اولا وقت گیر بودن نصب خود ویندوز و نصب برنامه حل مشکل full screen بازیها در ویندوز 7 لب تاپ
نصب ویندوز ایکس پی بر روی لب تاپ های جدید

نصب ویندوز ایکس پی بر روی لب تاپ های پس قبل از نصب نیز میتوانید به مانول و راهنماها
نصب نشدن ويندوز سون روي لپ تاپ ايسوس ايكس 550 (Asus X 550CC)

نصب نشدن ويندوز سون روي لپ تاپ ايسوس ايكس 550 (Asus X 550CC) سوال: سلام آقا خسته نباشيد من اين لب تاپ
دانلود درایور لپ تاپ ها از سایت اصلی

آموزش استفاده از لپ تاپ مورد نیاز خود را دانلود و نصب در ویندوز 7 لب تاپ
نصب زبان فارسي در ويندوز 7

براي نصب زبان فارسي در ويندوز 7 قبل و يا بعد از نصب حل مشکل full screen بازیها در ویندوز 7 لب تاپ
چگونه ویندوز 7 را روی لپ تاپ های ویندوز 8 نصب کنیم؟

چگونه ویندوز 7 را روی لپ تاپ های ویندوز 8 نصب 8 یا به جای آن روی دستگاه خود نصب
دانلود و نصب درایور کارت شبکه وایرلس لپ تاپ دل ۵۰۱۰

پیدا کردم که کارت شبکه وایر لس لپ تاپ دل 5010 رو به صورت کامل و صحیح نصب ویندوز 7 لب تاپ
رفع مشکل وارونه شدن وب کم در ایسوز همراه با ترجمه

آموزش استفاده از لپ تاپ در حال حاضر نصب ، پایان حل مشکل full screen بازیها در ویندوز 7 لب تاپ
برچسب :