خوش نگار پارسيان_قويترين نرم افزار خوشنويسي

اين نرم افزاري كارايي همزمان متن و تصوير در كنار هم را امكان‌پذير مي‌سازد. از محيطهاي گرافيكي كه كاربران در خوش‌نگار قادر به استفاده از آن هستند Corel draw مي‌باشد. همچنين قابليت ويرايش فايلهايي با فرمت,GIF ,Metafile ,Bmp را نيز دارا مي‌باشد.
سرعت عمل و تفاوت‌ها و پيشرفت‌هاي عملي نسبت به برنامه‌هاي قبل، در خوش‌نگار براي كاربر مشهود مي‌باشد و قابليت ويرايش از جمله مهمترين پيشرفت‌هاي عملي در اين زمينه محسوب مي‌شود. برنامه خوش‌نگار قادر است تا متن آماده شده در محيط اين برنامه را بصورت خروجي و با فرمت مختلف گرافيكي به ديگر برنامه‌هاي كاربردي انتقال دهد.
برنامه خوش‌نگار يك ويرايشگر خط‌هاي نستعليق، شكسته، تحريري، ثلث و نسخ مي‌باشد. با اين نرم‌افزار شما قادر خواهيد بود تا متن‌هايي با خط‌هاي مذكور توليد و از آن در برنامه‌هاي عموما گرافيكي استفاده نماييد.
اين برنامه داراي يك فرمت (قالب) اختصاصي جهت نگهداري و ويرايش متن‌ها مي‌باشد كه تنها توسط همين نرم‌افزار قابل استفاده و باز‌خواني مي‌باشد. همچنين اين نرم‌افزار قادر است تا متون توليد شده را به صورت قالب‌هاي گرافيكي متداول به عنوان خروجي برنامه و جهت استفاده در برنامه هاي گرافيكي صادر نمايد.
اين برنامه به روي سيستم عامل‌هاي متداول ويندوز كه از زبان فارسي پشتيباني مي‌كنند قابل اجرا مي‌باشد
برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید: دانلود برنامه image اين نرم افزار را با clone cd يا با درايو مجازي باز كنيد كه اتوران اين نرم افزار اجرا وبه گزينه نصب خوشنگار كليك وبعد از گذراندن اين مراحل از شما درخواست 'گذاشتن ديسكت ميكند كه بر روي گزينه ok كليك كنيد كه بار اول از setup نرم افزار خارج ولي بار دوم اين مراحل را تكرار كنيد و بر روي گزينه ok كليك كنيد setup را تمام خواهيد كرد.


مطالب مشابه :


خوش نگار پارسيان_قويترين نرم افزار خوشنويسي

دانلود برنامه. نرم افزار اجرا وبه گزينه نصب خوشنگار كليك وبعد از گذراندن اين مراحل از
دانلود ترانه های زنده یاد بانو دلکش .

دانلود ترانه های زنده یاد بانو دلکش . - نامش بر منست و شود صید خوشنگار برنامه گلها
آرشیو کامل برنامه گلها :

فهرست کامل برنامه برای دانلود بقیه آرشیو نامش بر منست و شود صید خوشنگار
استاد محمد رضا شجريان و معرفي آثار ايشان

سپس برای اجرای برنامه‌های گلها به تهران نامش بر منست و شود صید خوشنگار دانلود ترانه
ترانه های زنده یاد بانو پوران .

دانلود ترانه نیلوفر نامش بر منست و شود صید خوشنگار موزه موسيقي ايران و راديوي برنامه
برچسب :