سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا معرفی شد

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا معرفی شد
125829IMG_3913.jpg321 خبرگزاری آنا: مراسم تودیع و معارفه سرپرست قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا، در این مراسم که با حضور دبیر منطقه 13 دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس برگزار شد طی تقدیر و تشکر از مدیریت 16 ماهه غلامرضا رحیمی رئیس سابق این دانشگاه، عیسی برقی به مدت یک سال بعنوان سرپرست این واحد دانشگاهی معرفی شد.

دبیر منطقه 13 دانشگاه آزاد اسلامی دراین مراسم ضمن تسلیت ایام محرم به حاضرین تمسک به ائمه اطهار را از فاکتور های موثر در عبور از خطرات مهم در کشور دانسته و افزود به پاس تمسک ائمه اطهار امروز انقلاب اسلامی بعنوان سرمشق دیگر ملل جهان تلقی شده است

رسولی نژاد استفاده از رهنمودهای ائمه اطهار در باب مدیریت را نیز از لازمه های توجه مدیران اعلام کرد.

وی با اشاره به مراسم تودیع و معارفه رئیس واحد بین المللی جلفا حفظ دستاوردهای مدیران قبلی و همچنین احترام به این مدیران را از توصیه های خود به مجموعه این دانشگاه ذکر کرده و افزود: باید با همراهی همدیگر امورات را در راستای رشد و تکامل روز افزون واحد جلفا پیش برید.

رسولی نژاد تکریم ارباب رجوع –دانشجویان – و تسهیل امورات برای این عزیزان را از نقاط قابل توجه در مدیریت این دانشگاه دانسته و گفت: بنا به توصیه فرهاد دانشجو امروز نباید فردی بدلیل عدم توانایی در پرداخت شهریه از ادامه تحصیل در دانشگاه محروم شود.

وی همچنین برخورد مناسب با دانشجویان توسط مسئولین دانشگاه اجرای دقیق مقررات و ائین نامه های آموزشی را از دیگر نقاط قابل توجه دانسته و افزود: قداست دانشگاه به اجرای قوانین و مقررات آن بستگی دارد.

دبیر منطقه 13 دانشگاه آزاد اسلامی بر تلاش در راستای توسعه فضاهای آموزشی و در خور شان این دانشگاه تاکید کرده و خاطر نشان کرد: هر حرکتی را که در ادامه آن رشد و تکامل این دانشگاه هدف قرار گرفته باشد مسئولین استان و سازمان مرکزی حمایت خواهند کرد.

در ادامه این مراسم رحیمی رئیس سابق واحد بین المللی جلفا نیز به عملکرد 16 ماهه خود پرداخت.

وی تاسیس رشته های جدید در کارشناسی ارشد ، بهبود وضعیت مالی دانشگاه و رشد واحد در زمینه پژوهش و همچنین رشد جذب دانشجو را از اقدامات موثر دوران مدیریت خود ذکر کرد.

همچنین عیسی برقی سرپرست جدید واحد بین المللی جلفا نیز در ادامه این مراسم دانشگاهها را از عوامل موثر در توسعه و پیشرفت کشورها دانسته و گفت: در کشور ما نیز این رسالت سنگین برعهده دوبال اساسی یعنی دانشگاههای تابعه وزارت علوم ودانشگاه آزاد اسلامی است.

وی در ادامه موقعیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا را به لحاظ واقع شدن در منطقه مرزی حساس قلمداد کرده و گفت: در عین حال این دانشگاه از پتانسیل های قوی نیز برخوردار است.

برقی در ادامه برنامه های خود را در دو بعد برون دانشگاه و درون دانشگاهی اعلام کرده و افزود : توجه به تعامل با ادارات شهرستان و منطقه آزاد ارس ، تشدید فعالیتهای دفتر ارتباط با صنعت با توجه به واقع شدن در منطقه آزاد ارس ، توجه به کارآفرینی و درآمدزایی و عدم اتکا به شهریه دانشجویی که از دغدغه های اصلی ریاست عالیه دانشگاه نیز هست و همچنین توجه به برنامه های فرهنگی و حفظ ارزشهای اسلامی و معنوی مطابق فرامین مقام معظم رهبری از سرخطهای اصلی مدیریت خود در بعد برون دانشگاهی خواهد بود.

وی همچنین برنامه محوری، شایسته سالاری و قانون مداری را شعار اصلی خود در این دانشگاه اعلام کرده و افزود: در پی این امر در راستای قوانین سازمان مرکزی امورات دانشگاه را پیش خواهیم برد.

سرپرست واحد بین المللی جلفا احداث فضاهای آموزشی اداری و ورزشی و توجه به کمیت و کیفیت در امورات و همچنین ارزشیابی عملکرد کارکنان و اساتید و توجه به رفاه کارکنان و برنامه های فرهنگی مجموعه دانشگاهی ، تشکیل اتاق فکر با هدف بهره گیری از تجارب اساتید و کارکنان و دانشجویان ، توسه درجه واحد به متوسط و بالاتر و ... را از اولویتهای اصلی خود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا ذکر کرد.

در پایان ضمن تقدیر از زحمات رحیمی با اهدای لوح تقدیر و هدایا حکم سرپرستی واحد بین المللی جلفا توسط دبیر منطقه 13 دانشگاه آزاد اسلامی به عیسی برقی تقدیم شد.

گفتنی است: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا واقع در منطقه آزاد تجاری، صنعتی ارس در مرز جمهوری اسلامی ایران با جمهوری خودمختار نخجوان و ارمنستان ، با داشتن بیش از 1800 دانشجودر 46 رشته کاردانی و کارشناسی و 4رشته کارشناسی ارشد در حال گسترش مرزهای دانش و دانایی است.


مطالب مشابه :


دانشگاه آزاد (واحد بین المللی جلفا)

جامع ترین اخبار منطقه آزاد ارس و جلفا - دانشگاه آزاد (واحد بین المللی جلفا) - خبر،گزارش،تحلیل
تحصیل 380 دانشجو در 18 رشته علوم پزشکی در منطقه آزاد ارس

ارس نیــوز اخبار منطقه آزاد ارس ، جلفا پردیس بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در
ثبت نام در 11 رشته کارشناسیبدون کنکور در واحد بین المللی جلفا

رئیس واحد بین المللی جلفا از ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی در این دانشگاه خبر داد
احداث ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد جلفا در سایت آموزشی منطقه آزاد ارس

جامع ترین اخبار منطقه آزاد ارس و جلفا - احداث ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد جلفا در سایت
تحصیل 380 دانشجو در 18 رشته علوم پزشکی در منطقه آزاد ارس

ارس نیــوز اخبار منطقه آزاد ارس ، جلفا - تحصیل 380 دانشجو در 18 رشته علوم پزشکی در منطقه آزاد
سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا معرفی شد

جامع ترین اخبار منطقه آزاد ارس و جلفا - سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا
شهید حجت الله رحیمی

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی جلفا - شهید حجت الله رحیمی - بسیج دانشجویی پایگاه شهدای
خوش آمدید

"مدیریت مالی"کارشناسی ارشد دانشگاه جلفا - خوش آمدید - مطالبی در مورد مدیریت مالی کارشناسی
پردیس بین المللی ارس دانشگاه

مجموعه دانشگاه تبریز است که در منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس(جلفا) که جاذبه های توریستی و
برچسب :