دستورالعمل عضویت فعال بسیج مسجد صاحب الزمان عجل الله

دستورالعمل عضویت فعال بسیج مسجد صاحب الزمان عجل الله <?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?xml:namespace prefix = w ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:word" />

  با صلوات بر محمدو آل محمد(ص) و با احترام بدینوسیله پیرو جلسات مکرر اعضای شورای پایگاه در سال 1390 ، دستورالعمل اجرایی نحوه تبدیل عضویت عادی به فعال و دادن گواهی عضویت در بسیج و سابقه فعالیت بسیج جهت کسر خدمت و استخدام و اعمال نتایج آن در وضعیت سوابق بسیجیان به شرح ذیل جهت اطلاع و اجراء توسط واحد نیروی انسانی پایگاه ابلاغ می گردد. لذا مقتضی است مسئول و اعضای کارگروه محترم نیروی انسانی پایگاه نسبت به اجرای مواد ذیل نهایت سعی و تلاش را بکار گیرند و مراتب دستورالعمل را بنحو شایسته به اطلاع عموم بسیجیان برسانند.

 1- هدف :

- حضور موثر بسیجیان در برنامه های مختلف و دلخواه خود در پایگاه .

- ایجاد عدالت در بین بسیجیان فعال و غیر فعال و ارزش نهادن به افرادی که در امورات پایگاه فعال می باشند.

 

2- منظور :

- سازماندهی و کنترل حضور بسیجیان در برنامه های مختلف پایگاه .

- برقراری توجهات سازمانی به منظور حضور فعال بسیجیان در برنامه ها و فعالیت های مختلف پایگاه.

- ایجاد هماهنگی در اجرای برنامه ها و فعالیتهای پایگاه و مسجد مطابق تدابیر ابلاغی.

 - ایجاد هماهنگی در نحوه اعمال نتایج فعالیتهای بسیجیان در سوابق و گرفتن خدمات کارت فعال- گواهی عضویت- کسر خدمت و ... .

 

3- اجراء :

-       بسیجیانی که سن آنان از 46 سال به بالاتر میباشد و دارای حداقل 6 ماه سابقه بسیج در پایگاه میباشند و در طی سال در بعضی برنامه های مسجد و پایگاه حضور داشته باشند ، عضویت آنان فعال بوده و از خدمات بسیجیان فعال می توانند استفاده نمایند.

-       بسیجیانی که سن آنان بین 31 سال الی45 سال میباشد و دارای حداقل 5سال سابقه فعال بسیج در این پایگاه میباشند و در طی سال در بعضی برنامه های مسجد و پایگاه حضور داشته باشند ، عضویت آنان فعال بوده و از خدمات بسیجیان فعال می توانند استفاده نمایند.

-       بسیجیانی که سن آنان از 31 سال پائین تر میباشد می بایست در یکی از حلقه های صالحین پایگاه حضور فعال داشته باشند تا عضویت آنان فعال شود و از خدمات بسیجیان فعال بتوانند استفاده نمایند.

-       بسیجیان15سال تمام به بالا می توانند عضویتشان فعال شود و افراد 15سال به پائین عضویت عادی دارند.

تبصره:

-       با توجه به ابلاغ ناحیه و حوزه بسیجیانی می توانند عضویت آنان فعال باقی بماند و یا تبدیل عضویت عادی به فعال شوند که 1- دارای کارت پایان خدمت یا گواهی مرحله2مقدماتی بسیج یا افراد طلبه و روحانی یا افراد نظامی شاغل در سپاه-ناجا-ارتش-صنایع دفاع باشند 2- پرونده پرسنلی آنان تکمیل شده باشد(فرم سوابق-فرم فعال بسیج- کپی شناسنامه-عکس و ... ) 3- حق بیمه سالیانه را پرداخت نموده باشند. 4- فرم حفاظت اطلاعات را تکمیل و به تائید مسئول حفاظت پایگاه رسانده باشند 5- فرم تائید صلاحیت را تکمیل نموده و به تائید مسئول تائید صلاحیت پایگاه رسانده باشند.

-       با توجه به تصمیم شورای پایگاه و تائید فرمانده پایگاه بسیجیان زیر 31 سال در صورتی می توانند عضویت آنان فعال باقی بماند و یا تبدیل عضویت عادی به فعال شوند که ضمن داشتن شرایط فوق الذکر عضو یکی از حلقه های صالحین پایگاه باشند و صرفا حضور در نماز جماعت دلیل بر فعال بودن نیست.

-       هر بسیجی که سالهای قبل سابقه فعالیت داشته باشد فقط بر حسب مدارک موجود در پرونده بسیج وی ، سابقه اش محفوظ می باشد و ملاک فعالیت از ابتدای سال 1388 حضور در حلقه های صالحین و وجود لیست حضور و غیاب فرد بسیجی در حلقه مربوطه می باشدو ملاک حال فعلی افراد می باشد و شرایط فعال شدن بر طبق دستورالعمل جاری اجرا می گردد.

-       اشخاص حقوقی زیر نیز بسیجیان فعال پایگاه محسوب می گردند.

1- امام جماعت های مسجد صاحب الزمان(عج)  2– اعضای هیئت امنای مسجد صاحب الزمان(عج)   3– خادمین مسجد صاحب الزمان(عج)   4- شورای هیئت حیدریون(ع)  5- اعضای شورایاری محل  6- بسیجیانی که از خانواده درجه 1 آنان به فیض شهادت نائل شده اند  7- افراد نظامی – دانشجویان و ... که بدلایل شغل و تحصیل و .. در خارج از تهران زندگی می کنند و در آینده به محل خود بر میگردند.بشرطی که در لیست یکی از حلقه های صالحین نامشان ثبت شده باشد.   8-  نخبگان بسیجی در قشرهای مختلف شامل حافظان قرآن – دانشجویان نخبه – صاحبان تالیف و ... با ارائه و ثبت مدارک مربوط در پرونده بسیج .

-       موارد خاص بسیجیان که خارج از دستورالعمل می باشد در کمیسیون شورای پایگاه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و سپس نتیجه آن توسط نیروی انسانی پایگاه به برادران اعلام می گردد. 


مطالب مشابه :


فرم ثبت سوابق بسیجیان در رده های مقاومت بسیج

فرم ثبت سوابق بسیجیان در رده های مقاومت بسیج. برچسب‌ها: فرم ثبت سوابق بسیجیان در رده های
موسسه نگار نصر- ثبت نام بسیجیان کارجو- وام بسیجیان

موسسه نگار نصر- ثبت نام بسیجیان کارجو- وام فرم ثبت نام وام سوابق سابقه بیمه
شرایط عمومی جذب اعضای عادی و فعال بسیج

سیر مراحل جذب بسیجیان ثبت مشخصات فرد در فرم تکمیل فرم نتیجه گیری و ثبت سوابق
دستورالعمل عضویت فعال بسیج مسجد صاحب الزمان عجل الله

نتایج آن در وضعیت سوابق بسیجیان به شرح ذیل جهت (فرم سوابق-فرم فعال و ثبت مدارک
آشنایی با قوانین و ضوابط عضویت در پایگاه های مقاومت بسیج

بسیجیان عادی داوطلب عضویت فعال بسیج باید در قالب فرم معرفی­ نامه، ثبت سوابق
زمان اعلام نتایج دوره های پودمانی ویژه سربازان و بسیجیان سال 89

فرم های پروژه ویژه سربازان سپاه و بسیجیان فعال ثبت‌نام كرده‌اند 668 معدل و سوابق
استخدام نیروی انتظامی(پلیس فتا) در سال 92

شرح مختصری از دوره های تخصصی مرتبط و پروژه کارآموزی و سوابق و بسیجیان ثبت نام و
نامه به رهبر انقلاب و نقد بسیج

متاسفانه یکی از معابر استفاده از مزایای بسیج از همین «ثبت سوابق بسیجیان در فرم را باید
آگهی استخدام جدید نیروی انتظامی ( پلیس فتا )

حداقل معدل برای خانواده معظم شهدا ، ایثارگران ، نیروی مسلح و بسیجیان فرم ثبت نام (یک
برچسب :