دانلود بازی همسایه جهنمی 1-2-3-4-5 _ دانلود رایگان

//www.bargozideha.com/static/portal/32/325694-788593.jpg

 

 

کرک های کامل این بازی در روزهای آتی اضافه خواهد شد.

 

بازي همسايه جهنمي بازي جديد و ناشناخته اي نيست و اكثر افرادي كه به بازيهاي كامپيوتري علاقمند هستند با نام اين بازي آشنا هستند .اين بازي بر خلاف تصور و ظاهر آن متعلق به گروه سني خاصي نبوده و نيست و تمامي افراد در سنين مختلف ميتوانند از اين بازي شاد . خنده دار و بسيار مفرح استفاده كنند . داستان بازي در اين خلاصه ميشود كه شما در بازي در نقش همسايه مردم آزار ظاهر ميشويد و بايد هر چه در توان داريد به كار گيريد تا همسايه بدبختتان را اذيت كنيد و عصبانيش كنيد .

شما در طول بازي بايد از چشم همسايه عصباني مخفي باشيد و دور بمانيد و هرگز در حوزه ديد همسايه ظاهر نشويد در اين صورت كتك مفصلي نوش جان خواهيد كرد و مجبور خواهيد شد از ابتداي مرحله بازي كنيد . در اين بازي شما بايد تا ميتونيد خرابكاري كنيد مثلا از جوهر پرينتر در نوشيدني همسايه بريزيد و يا روي تصوير همسر همسايه خط هاي سياه وحشتناك رسم كنيد و يا كاري كنيد كه همسايه توسط همسرش كتك بخورد و خيل از كارهاي ديگر كه درون بازي بصورت معما هستند و شما بايد خودتان كشف كنيد كه بايد با چه روشي همسايه بدبخت را عصباني كنيد .

بعد از انجام هر گونه عمليات مرد آزاري بايد سريعا موقعيت را ترك كرده و مخفي شويد حال در زير ميز يا تخت خواب يا درون كمد و يا در اتاقهاي ديگر به جز محل خرابكاري ! پس از گرفتار شدن همسايه در دام شما شروع به دادو فرياد ميكند و خط كش مدرج كنار محيط بازي كمي پر ميشود اين خط كش نمايشگر ميزان عصبانيت همسايه است و اگر بتوانيد بطور مداوم همسايه را اذيت كنيد اين خط كش پر ميشود و شما مدال ميگيريد .همسايه در طبقات مختلف ساختمان و همچنين در اتاقهاي مختلف حركت ميكند و اگر شما را پيدا كند با كتك مفصلي از شما پذيرايي ميكند . حتي در شروع بازي هم اگر همسايه شما را ببيند كتكتان ميزند شايد بخاطر خاطره بدي باشد كه طراحان اين بازي از كاراكتر تحت كنترل شما به مغز همسايه بدبخت القا كرده اند

اين مجموعه شامل نسخه هاي اول تا پنجم از اين بازي محبوب و پرطفدار است .

در نسخه اول و دوم چهره همسايه عصباني و همچنين كاراكتر تحت كنترل شما عين هم طراحي شده اند ولي در نسخه هاي بعدي در هر نسخه هم چهره همسايه و هم خانم همسايه و همچنين چهره كاراكتر تحت امر شما تغييرات بسيار يافته است . در نسخه هاي ديگر بازي در برخي از مراحل همسايه كارمند يك اداره هست و شما بايد درون اداره هر كاري عليه همسايه انجام دهيد .تهيه اين بازي بسيار سرگرم كننده را به تمام علاقمندان و همچنين تمام افرادي كه تا بحال بازي نكرده اند توصيه ميكنيم .

 

//www.bargozideha.com/static/portal/85/859315-878395.jpg

//www.bargozideha.com/static/portal/86/865812-389525.jpg

//www.bargozideha.com/static/portal/89/894015-606139.jpg

//www.bargozideha.com/static/portal/84/843762-158384.jpg

//www.bargozideha.com/static/portal/62/626454-631884.jpg

 

 

 

حجم:1.1  گیگابایت

 

dl2.gif  دانلود بازی:ورژن اول- ورژن دوم- ورژن سوم-ورژن چهارم-ورژن پنجم(ورژن 5 فاقد کرک معتبر است- در صورت پیدا کردن کرک معتبر در همین پست اضافه خواهد شد)

 

 

 

 

  key.gif  پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com


مطالب مشابه :


دانلود بازی همسایه جهنمی 7

دانلود آبی - دانلود بازی همسایه جهنمی 7 - دانلود اس اسی ها - دانلود
دانلود پکیج بازی همسایه جهنمی Neighbours From Hell

دانلود رایگان پکیج بازی کامپیوتری همسایه جهنمی Neighbours From Hell Neighbours From Hell1 نام بازی: Neighbours From
بازی همسایه جهنمی ۷ – Pranksterz: No Rest for the Wicked

دانلود بازی - بازی همسایه جهنمی ۷ – Pranksterz: No Rest for the Wicked - - دانلود بازی
دانلود بازی همسایه جهنمی ۱ تا ۶ با حجم کم

دانلود بازی همسایه جهنمی ۱ تا ۶ با حجم
دانلود بازی Neighbours From hell 6 – همسایه جهنمی ۶

دانلود - دانلود بازی Neighbours From hell 6 – همسایه جهنمی ۶ - دانلود. دانلود بازی Neighbours From hell 6
دانلود بازی همسایه جهنمی 1-2-3-4-5 _ دانلود رایگان

دانلود بازی همسایه جهنمی دانلود بازی
برچسب :