کمد لباس هایتان را چگونه بچینید

تا به حال شده که در مقابل جالباسی یا کمد مخصوص لباسهایتان بایستید و با خودتان بگویید: «می خوام چی بپوشم؟» اگر این اتفاق برایتان افتاده، زیاد نگران نباشید. شما تنها نیستید. در موارد زیادی اتفاق می افتد که کمد لباسهای شما مملو از لباسهایی است که شما مدتهاست نپوشیده اید. همین لباسهای به ظاهر کم جا علت اصلی شلوغی و به هم ریختگی کمد لباسهای شماست. اینجا می خواهیم مدیریت لباسهایتان را در دست بگیرید و کمدتان را طوری طراحی کنید که دیگر در مقابل کمد لباسهایتان دچار سردرگمی نشوید. مرحله به مرحله زیر را دنبال کنید تا در تزئین کمدتان به مدل جدیدی دست یابید.

کمد لباسهایتان را چگونه بچینید

خارج کنید
ابتدا همه لباسهای خود را از جالباسی و کمد لباسهایتان خارج کنید. آنها را به سه دسته تقسیم کنید. لباسهایی که می خواهید آنها را نگه دارید، آنهایی که هنوز در مورد آنها مطمئن نیستید و دور ریختنی ها. چند مورد را هم به خاطر داشته باشید.
- هر لباسی که شما ظرف مدت یک سال گذشته نپوشیده اید، نباید در گروه نگه داشتنی ها قرار بگیرند.
- آنهایی که می خواهید نگه ندارید و آنهایی که هنوز در مورد آنها به قطعیت نرسیده اید را از لباسهای مورد احتیاجتان جدا کنید.
حالا که لباسهای مورد احتیاجتان را جدا کرده اید، به سراغ آنها بروید. آیا می توانید به راحتی لباسهای موجود را با هم ست کنید؟ آیا تمام لباسهای این گروه از نظر اندازه مناسب شما و سایز شما هستند؟ اگر اینگونه نیست، زمان خلاص شدن از دست یک دسته دیگر از لباسهای به درد نخور رسیده. به سراغ جالباسی مستقر در کمد بروید.

کمد لباسهایتان را چگونه بچینید

- شلوارهای مشکی: در میان این شلوارها آنهایی که شسته شده و کمی رنگ و رو را از دست داده اند را جلوتر از بقیه قرار دهید. این کار باعث می شود در کمد کمتر گرد و خاک روی سایر شلوارهای مشکی شما بنشیند.
- شلوار یا بلوزهای سفیدرنگ: این لباسها را می توانید با تمام رنگ های دیگر هماهنگ کنید. پس جای آنها باید جلوی لباسها باشد و در دسترس ترین جای ممکن.
- شلوارهای جین را قطعاً باید در ردیف آخر قرار دهید. اینگونه هم هارمونی رنگ در کمد رعایت شده و هم شلوارها و بلوزهای سفید بین محافظی از لباسهای سیاه و شلوار جین قرار گرفته اند.

کمد لباسهایتان را چگونه بچینید

بازگشت به کمد
به هنگام بازگرداندن لباسها به داخل کمد، سلیقه شما اهمیت زیادی دارد. می توانید تقسیم بندی ها را به ترتیب رنگ یا جدا کردن شلوارها از بلوزها و... انجام دهید. فراموش نکنید هر لباسی چوب لباسی مخصوص خود را دارد. اگر دوست داشتید از چوب لباسی مخصوص هر لباس برای انواع لباسهایتان استفاده کنید.
شلوارها چوب رختی مخصوص، پیراهن ها چوب رختی مخصوص و... این کار هم به نظم کمد شما قطعاً کمک خواهد کرد.
نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، در کمد لباسهایتان است. خیلی ها نمی دانند که در کمد هم یکی از بهترین جاها برای قرار دادن لباسهاست. می توانید با نصب جالباسی های مخصوص حتی کفشهایتان یا ژاکت و کتتان را آنجا آویزان کنید.
ساک یا چمدان برای مسافرت را جایی در کمد بگذارید که دسترسی به آن راحت باشد. البته اگر زیاد اهل سفر و مسافرت هستید. اگر که زیاد به مسافرت نمی روید، می توانید آن را روی سطح کمد بگذارید.

کمد لباسهایتان را چگونه بچینید

معمولاً بهار و پاییز زمان تغییر نوع پوشش است. برای اینکه راحت تر بتوانید لباسهای فصلی را جدا کنید و مجدداً به آن دسترسی پیدا کنید، آنها را داخل کیسه ای پلاستیکی با رنگ روشن قرار دهید. این کار به شما اجازه می دهد به لباسهای داخل آن احاطه داشته باشید و ببینید در کدام کیسه چه لباسی قرار گرفته و از به هم ریختگی های بعدی جلوگیری می شود. جا دادن آنها هم در هر جایی امکانپذیر است.


مطالب مشابه :


انواع مدل های جدید دکوراسیون کمد لباسی

کلینیک گیاهان دارویی شفانوش ایذه - انواع مدل های جدید دکوراسیون کمد لباسی - خرید و فروش گیاهان دارویی - کلینیک گیاهان دارویی شفانوش ایذه.
12 آیتمی که هر خانم باید در کمد لباس خود داشته باشد

پرشین وی: یک پیراهن مشکی کلاسیک برای هر مهمانی رسمی مناسب است، برای مهمانی های شام نیز یکی از گزینه های خوب محسوب می شود.بهتر است لباسی را انتخاب کنید
کمد لباس محبوب

محبوب حبیب - کمد لباس محبوب - اینجا از تلاشم در همه زمینه ها برای یک زندگی جدید می نویسم - محبوب حبیب.
کمد لباس هایتان را چگونه بچینید

حس تازه - کمد لباس هایتان را چگونه بچینید - ... تا به حال شده که در مقابل جالباسی یا کمد مخصوص لباسهایتان بایستید و با خودتان بگویید: «می خوام چی بپوشم؟
بهترین چیدمان کمد

وقتی فصل زمستان تمام می‌‌شود دیگر نیازی به كاپشن‌ها و لباس‌های ضخیم نیست كه در كمد آویزان كنید. در عوض می‌‌توانید آنها را در یك جعبه مقوایی قرار دهید و در قفسه بالای
کمد لباس جادار و بزرگ برای چیدمان وسایل (سری اول)

15 ژوئن 2013 ... اتاق کمد اتاقی است شامل کمدها، دراورها، قفسه ها و آویزهایی برای نگهداری وسایل و لوازم فردی. چنین جایی به نگهداری بهتر لباس ها و وسایل و همچنین
وسایلی که باید هر خانم در کمدش داشته باشد ...

لباس : * یک پیراهن مشکی ساده ، که بهش LBD هم میگن ... که واقعا توی هر موقعیتی کار آدم رو راه میندازه . .... در واقع ایده ی اصلی این پست، پر کردن کمد لباس نیست.
نکاتی در مورد آویختن لباس

کمد لباس. من مطمئنم در اکثر کشو و قفسه لباس های شما، لباس هایی مچاله شده و نا مرتب وجو دارد. قطعا بسیاری از لباس های شما به صورن تامناسبی به جارختی اویزان شده اند
10 آیتمی که هر خانمی باید در کمد لباس خود داشته باشد

2 - كت مدل بلیزر این مدل كت یك پوشش خوب برای طول شبانه روز است . این نوع كت ها یك تكه ظریف آستر دار هستند كه می توان آن را به عنوان یك لباس رسمی یا غیر رسمی
میز آرایشی و کمد لباسی

لوازم خانگي. میز آرایشی و کمد لباسی · + نوشته شده در پنجشنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۱ساعت 20:16 توسط آیت | نظر بدهید. درباره. لوازم خانگي صدف در خدمت شما با نقد و اقساط
برچسب :