وضعیت عمره از زبان رئیس سازمان حج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سعید اوحدی» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: اعزام های مرحله نخست عمره مفرده جاری از 13 آذر ماه آغاز شد و تا پنچشنبه گذشته بیش از 20 هزار زائر ایرانی به عمره مفرده مشرف شدند.

وی گفت: اقامت زائران ایرانی در عمره جاری، 10 روزه است که پنج روز در مدینه منوره و پنج روز نیز در مکه مکرمه اقامت می کنند.

به گفته اوحدی، اکنون در هر هفته 18 هزار زائر ایرانی با پروازهای متعلق به دو شرکت ایرانی و یک شرکت سعودی، عازم عمره مفرده می شوند.

رییس سازمان حج و زیارت یادآور شد: از 17 آذر ماه(15 ماه صفر)، فرودگاه جده نیز فعال شده و زائران ایرانی از طریق فرودگاه مدینه و جده وارد عربستان سعودی می شوند.

اوحدی گفت: در مجموع در عمره امسال برای 700هزار زائر ایرانی برنامه ریزی شده که اگر شرایط در عربستان مناسب باشد، امکان افزایش این عدد به 800هزار نفر نیز وجود دارد.

وی با بیان اینکه دارندگان فیش های تا اولویت 350برای نام نویسی در کاروان ها فراخوان شده بودند، افزود: از 15 آذر ماه، سامانه فاخر به صورت هوشمند متناسب با ظرفیت های خالی استان ها، اولویت های جدید را اعلام می کند.

رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه مرحله اول اعزام های عمره جاری تا 20 اسفند ماه ادامه دارد، گفت: مرحله دوم اعزام ها، 20 اسفند امسال تا 27 خرداد ماه سال آینده را شامل می شود که نام نویسی برای مرحله دوم از نیمه دوم بهمن ماه آغاز می شود.

اوحدی درباره هزینه سفر به عمره 94 - 93 افزود: در عمره پیش رو هزینه سفر به زیارت خانه خدا، حداقل یک میلیون و 800 هزار تومان و حداکثر دو میلیون و 700 هزار تومان است.

رییس سازمان حج و زیارت گفت: در مجموع هزینه سفر به عمره هفت درصد معادل یکصد هزار تومان افزایش یافته که علت آن نیز افزایش قیمت برخی هتل ها در مدینه منوره است


مطالب مشابه :


گفتگو با مدیرعامل شرکت عمره سعادت در مورد حج عمره سال آینده!

شرکت عمره سعادت برای عمره سال 92-91 با شرکت های سعودی طرف قرارداد تسویه حساب کرده و مصمم است جهت ارائه خدمات بهتر به زائرین پس از ماه مبارک رمضان با
معرفی عمره سعادت

دیار نور - معرفی عمره سعادت - وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص سفرهای زیارتی حج تمتع و عمره، عتبات عالیات و ... - دیار نور.
فاخر حج

وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص سفرهای زیارتی حج تمتع و عمره، عتبات عالیات و . ... موسسه فرهنگی عمره سعادت ... قابل توجه متقاضیان محترم ثبت نامی عمره 93 - 94.
توضیحات تکمیلی رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص عمره مفرده

رئیس سازمان حج و زیارت از افزایش 63 درصدی تعداد عمره گزاران و کاهش 15 درصدی ... زائران در عمره پیش رو هزینه اجرایی سازمان و مؤسسه فرهنگی عمره سعادت و هزینه های
مشخصات و مختصات هتل شعله مکه مکرمه

دیار نور - مشخصات و مختصات هتل شعله مکه مکرمه - وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص سفرهای زیارتی حج تمتع و عمره، عتبات عالیات و . ... موسسه فرهنگی عمره سعادت.
متقاضیان دارای اولویت تشرف آذربایجان غربی به عمره مفرده اعزام می شوند

موسسه فرهنگي عمره سعادت ... وی اظهار كرد: متقاضیان عمره مفرده یك هفته فرصت دارند كه برای ثبت نام اقدام كنند در غیر این صورت منصرف تلقی شده و از اولویت های بعدی
فهرست هتل‌های شهر مدینه منوره

دیار نور - فهرست هتل‌های شهر مدینه منوره - وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص سفرهای زیارتی حج تمتع و عمره، عتبات عالیات و ... - دیار نور. ... موسسه فرهنگی عمره سعادت.
اعلام آخرین وضعیت صدور ویزای عمره گزاران ایرانی

کاروان کوثر پیامبر(ص)اهواز20211 - اعلام آخرین وضعیت صدور ویزای عمره گزاران ایرانی - یا ربّ اين کعبه مقصود تماشاگه کيست که ... موسسه فرهنگي عمره سعادت.
وضعیت عمره از زبان رئیس سازمان حج

دیار نور - وضعیت عمره از زبان رئیس سازمان حج - وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص سفرهای زیارتی حج تمتع و عمره، عتبات عالیات و . ... موسسه فرهنگی عمره سعادت.
برنامه جلسات آموزشی و اجرایی عمره شرکت عرشیا گشت مرند تاریخ پرواز 16/12/92

7 مارس 2014 ... عمره سعادت ... تذکرات : آموزش مناسک عمره و بیان مسائل ضروری شرعی و اجرایی در همه ... جابجایی پرواز 10 کاروان عمره گزاران بدلیل کاهش صدور ویزا.
برچسب :