آن استخوانی که از سوزن پولک دوزی هم نازک تر است ...

ما می تونیم با هم ادامه بدیم . به دعوا ادامه بدیم ، با هم زندگی کنیم بدون این که تقریبن هیچ سکسی در کار نباشه . ما می تونیم از ترس بدبختی جدایی از هم ، به زندگی با هم ادامه بدیم . ما می تونیم به خاطر خوشبختی بودن با هم ، زندگی بدبختانه ای داشته باشیم .

* ترجمه ی همین جوری از دیالوگ دیوید به لیز در " eat pray love "

لازمه بگم این دفه سوزنم رو فیلم گیر کرده ؟

نع ! چون واقعیت نداره ! سوزنمو گم کرده م فی الواقع !

شوما هم برین فیلن این رو نیگا و گوش کنین که خعلی خوبه : 

http://www.youtube.com/watch?v=UJMKM2uV9RU

مخصوصن از نصفه به بعدش .

اینم گفتم که بگم سوزنم حوالی فیلم ، کتاب ( از پاریز تا پاریس ) ، موسیقی و خیلی چیزای دیگه گم شده . اما اگه بخوام در گوشی چیزی بهتون بگم ، اصل ماجرا اینه : سوزنم سوزن نیس ! استخونه ! گم هم نشده ! همین جاس ! اینجا : تو این گلوی صاب مرده . 


پی بی ربط نوشت : دوستانی که دوست دارن کارهای منو تهیه کنن ، می تونن به این دو تا صفحه ی فیس بوکم برن و کارهام رو انتخاب کنن . یکی از دوستام داره می آد ایران و می تونه یه تعداد از کارهام رو بیاره . اگه کاری مد نظرتون بود ، بهم پیغام بدین ( تو فیس بوک بهتره ) تا بهتون قیمت به تومن ( با تخفیف ویژه ی ایران ) بدم . چون قیمت ها به یورو هست الان . فقط یادتون باشه فقط تا سه شنبه صبح لطفن . چون بعدش باید برم میلان و کارهام رو تحویل بدم . می دونم دیره . ولی اگه خواستین ، این یه فرصته :)

این دو تا آدرس ( بعضی از کارهای جدیدم تو آدرس دومی هستن ) :

http://www.facebook.com/pages/Maryam-Karimi-MYM-/341138062580877

http://www.facebook.com/MYMAccessori


مطالب مشابه :


نحوه ست کردن لباسهای پولک دوزی در یک پوشش شیک !

با پوشیدن این پیراهن و یک جفت بوت بلند با نوارهای بلند که به دور ساق پای شما بسته می شوند ، شما شبیه به یک ستاره راک بسیار جذاب خواهید شد. یک کمربند پولک دوزی شده. استفاده از پولک در لباس. برای اینکه این کمربند زیبای شما به چشم بیاید ...
آن استخوانی که از سوزن پولک دوزی هم نازک تر است ...

یک اشتباه معمولی - آن استخوانی که از سوزن پولک دوزی هم نازک تر است ... - داستان من و تمام آن چه نیستم.
کفش مشکی پولک دوزی شده

منبع روبان دوزی و دوختهای تزئینی دانا - کفش مشکی پولک دوزی شده - آموزش روبان دوزی ،گل های روبانی ودوخت های تزئینی کارهای دستی.
مدل لباس عروس پولک دوزی شدهlebas aroos polak dozi shode

مدل باحال - مدل لباس عروس پولک دوزی شدهlebas aroos polak dozi shode - مدلهای جدید لباس مجلسی و نامزدی و عروسی و...
نمونه سوال درس پولک ومنجوق دوزی

1- زنجیر دوزی با پولک بیشتر در کجا مرسوم است؟ الف- بندر عباس ب-میناب ج- هرموزگان د- اصفهان. 2-چه نقوشی در منجوق دوزی بكار می رود ؟ الف –گل وبوته – طرحهای هندسی – خلخال ب - طرحهای اسلیمی – سروچه – بته جقه ای. ج - گلهای شاه عباسی – طرحهای ...
بودجه بندي استاندارد مهارت پولك و منجوق دوزي در سال تحصيلي 91-90

گروه آموزش طراحی ودوخت ناحیه 2رشت - بودجه بندي استاندارد مهارت پولك و منجوق دوزي در سال تحصيلي 91-90 - در این وبلاگ با فعالیت های گروه طراحی ودوخت ناحیه 2رشت آشنا می شوید.
صنایع دستی مهاباد(از نظر زیبایی و کیفیت کم نظیر هستند در دنیا)

عمده صنايع دستي اين منطقه شامل قاليبافي- منجوق دوزي- پولك دوزي- سكه دوزي- سوزن دوزي- سجاده بافي- صنايع چرمي- رودوزي- لحاف دوزي- قرقره بافي بافت پارچه مخصوص لباس كردي- خراطي و چاقوسازي مي باشد. قالي بافي. به غير از توليد فرشهاي سنتي ...
برچسب :