مسئولان کارخانه تراکتورسازی هيئت مديره جديد را معرفي میکنند

مسئولان کارخانه تراکتورسازی ظرف روزهاي آينده، هيات مديره و مدير عامل جديد باشگاه را معرفي میکنندphoca_thumb_l_trfans-wallpaper09.jpg
معاون سياسي امنيتي استاندار آذربايجان شرقي گفت: مسئولان کارخانه تراکتورسازی ظرف روزهاي آينده، هيات مديره و مدير عامل جديد باشگاه را معرفي کنند.
پرويز آژيده روز سه شنبه در جلسه کار گروه فرهنگي و اجتماعي استان خاطر نشان کرد: با اتمام فصل نهم، تربيت بدني استان که وظيفه اش رصد ورزش استان است با احساس مسئوليت مراتب نگراني خود از وضعيت تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز به استانداري اعلام کرد.
آژيده گفت: استانداري نيز به استناد گزارش مدير کل تربيت بدني استان جلسات مختلفي براي بر طرف کردن مشکلات تيم برگزار کرد و سرانجام به اين نتيجه رسيد که باشگاه به زير مجموعه کارخانه برگردد.
وي اظهار داشت: در اين ارتباط مقرر شده تا مسئولان کارخانه، ظرف روزهاي آينده، هيات مديره و مدير عامل جديد باشگاه را معرفي کنند و براي اين که تيم از قافله ديگر تيم هاي ليگ برتري عقب نماند، فعلا سرپرست تيم تعيين و تمرينات آن آغاز شود.
وی در واکنش به استعفاي مدير عامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: در جلساتي که به منظور بررسي مشکلات تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز و با حضور ناصر شفق تشکيل شد، وي دليل اصلي تعلل در ساماندهي تيم و يارگيري را مسايل مالي عنوان کردند و اين در حالي است که مسايل مالي دوره گذشته اين باشگاه شفاف نيست.
وي اضافه کرد: سال گذشته زماني که شفق عهده دار مسئوليت تيم و باشگاه شد، مقرر گرديد وي اين باشگاه را به سمت درآمدزايي سوق دهد و باشگاه متکي به بودجه کارخانه و يا کمک هاي استانداري نباشد.
آژيده گفت: شخص استاندار آذربايجان شرقي به دليل علاقه اي به تيم فوتبال تراکتورسازي کمک هايي به اين تيم کرده و 15 ميليارد ريال از سوي کارخانه و 15 ميليارد ريال ديگر نيز به صورت وام از سوي يکي از موسسه هاي مالي در اختيار اين باشگاه قرار داده است.
وي گفت: حضور تراکتورسازي و شهرداري تبريز در فوتبال ايران فرصتي است که براي اين استان به دست آمده و بايد از آن به نحو مطلوبي بهره ببريم و با جلوگيري ازا يجاد خلا در اين فرصت، از سو استفاده برخي از افراد جلوگيري کنيم.
در اين نشست که با حضور معاون سياسي امنيتي و امور اجتماعي استاندار، فرمانداران برخي از شهرستان ها و روساي ادارات و نهادهاي فرهنگي استان برگزارشد، چالش ها و راهکارهاي توسعه ورزش استان از جنبه هاي مختلف فرهنگي و اجتماعي مورد بررسي قرار گرفت.
همچنین تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز که پس از اتمام رقابت هاي فصل نهم در سکوت کامل به سر مي برد، تمرينات خود را با حضور کمالوند ، سرمربي اين تيم از سر گرفت.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني باشگاه مزبور ، برخي از بازيکنان فصل گذشته اين تيم با حاضر شدن در سالن باشگاه به انجام تمرينات نرمشي و بدنسازي پرداختند.
مهدي کياني ، مسعود ابراهيم زاده ، اسماعيل غروي به همراه برخي ديگر از بازيکنان تيم، زير نظر فراز کمالوند سرمربي و نادر باقري مربي تيم تمرينات را آغاز کردند.
به گفته کمالوند اين تمرينات از فردا به طور منظم و با حضور اکثر بازيکنان در محل باشگاه انجام مي شود.


مطالب مشابه :


جواد اقايي و جعفر شيرزاده در اردوي المپيك اسيايي2014 كره

جواد اقایی و جعفر شیرزاده دو ووشوکار ارزشمند استانمان از سوی فدراسیون ووشو کشور جهت شرکت در
مسابقات ووشو گراميداشت دهه فجر برگزار گرديد.

ساندا ووشو استان قسمت ساندا وتالو و به همت هيات ووشو شهرستان اردبيل و با زحمات استاد
سه بازيكن تهراني به اردوي تيم فوتسال اميد ايران دعوت شدند

اخبار رشته های مختلف ورزشی استان قرباني' از اردبيل، 'بابك هيات ووشو استان
نتايج دهمين جشنواره روباتيك دانش آموزي كشور اعلام شد

اخبار رشته های مختلف ورزشی استان 1- تيم ardnadco اردبيل و هيات ووشو استان تهران; هيات
رييس هيات واليبال آذربايجان غربي: از تيم واليبال ارومدشت حمايت مي‌كنيم

رييس هيات واليبال استان آذربايجان غربي گفت از تيم ارومدشت براي ووشو هندبال گوزل اردبيل
دومین دوره مسابقات کشتی استانی شهید شاپور برزگر

نخبگان ورزشی استان اردبیل فدراسيون ووشو جمهوري اسلامي ايران هيات تكواندو استان اردبيل
جدول گروههای هفتم و هشتم

اخبار ورزشی استان فدراسيون ووشو جمهوري اسلامي ايران هيات تكواندو استان اردبيل
مشروح سوابق 21 وزير پيشنهادي احمدي‌نژاد براي دولت دهم

عضو هيات رئيسه فدراسيون ووشو * رئيس موسسه عمران استان اردبيل
مسابقات غرب استان مازندران

مسابقات غرب استان مازندران هيات كاراته كان ذن ريو كاراته اردبيل.
مسئولان کارخانه تراکتورسازی هيئت مديره جديد را معرفي میکنند

مسئولان کارخانه تراکتورسازی ظرف روزهاي آينده، هيات مديره اجتماعي استان اردبيل شهري و
برچسب :