خبرهای مراکز و واحدها - 23 بهمن ماه 91

حضور دانشگاه پيام نور شيراز در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن ماه

اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه پيام نور شيراز در مراسم راهپيمايي يوم الله 22 بهمن  شركت كرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، اساتيد، كاركنان و دانشجويان بصير و ولايت مدار دانشگاه پيام نور شيراز ، با شركت در راهپيمايي 22 بهمن ، ضمن گراميداشت سالگرد پيروزى شكوهمند انقلاب  اسلامي ايران بار ديگر با آرمان هاي معمار كبير انقلاب حضرت امام خميني (ره) ، شهداي  والا مقام و رهبر فرزانه انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه اي ( مد ظله العالي) تجديد ميثاق كردند و با حضور خود حماسه اي ديگر خلق كردند.

در اين مراسم با شكوه ، مسئولین ،  اساتید ، كاركنان و دانشجویان  پيام نور شيراز همگام  با ساير اقشار مردم ولايتمدار شيراز ، در سومين حرم اهل بيت (ع) به دعوت رهبر  حكيم خود لبيك گفتند و با مشتهاي گره كرده ،بار دیگر به دشمنان نظام اسلامی ثابت كردند که همیشه در صحنه حضور دارند و با جان و دل، از انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن پاسداری می‌کنند.

در اين راهپيمايي  ، دانشگاهيان  همصدا با ديگر اقشار مردم ، با فرياد «مرگ بر آمريكا » ، « مرگ برسرائيل » و «اين همه لشكر آمده ، به عشق رهبر آمده » خشم و انزجار خود را نسبت به  دشمنان قسم خورده نظام و استكبار جهاني نشان دادند.

حضور پرشور کارکنان دانشگاه پیام نور بوانات در راهپیمایی 22 بهمن

اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور بوانات در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بوانات اساتید و کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور بوانات همراه با دیگر اقشار مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه شهرستان بوانات حضوری پرشور داشتند.

حضور گسترده دانشگاهیان پیام نور آباده طشک در مراسم 22 بهمن

دانشگاهیان پیام نور آباده طشک در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده طشک : همزمان با سراسر کشور و همراه با دیگر اقشار مردمی ، دانشجویان ، کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نورآباده طشک ،ضمن شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ماه با آرمان های الهی شهدا و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  ، تجدید میثاق نموده و بر تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری تاکید نمودند.

شرکت فعالانه دانشگاهیان پیام نور آباده در راهپیمایی بیست و دوم بهمن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده، طبق روال سال های گذشته و به منظور تجدید عهد با آرمان های امام راحل (ره) و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور آباده با حضوری پر رنگ مسیر میدان ولی عصر تا میدان بسیج را راهپیمایی کردند.

در این مراسم ناصرجوکار، مسئول بسیج اساتید استان فارس سخنانی ایراد نمود و در پایان نیز قطعنامه ای در ده ماده در مورد فعالیت های هسته ای، اقتصاد مقاومتی، عدم پذیرش مذاکره با امریکا و... قرائت گردید.

حضور دانشگاهیان پیام نور فسا در راهپیمایی 22 بهمن

خانواده دانشگاه پیام نور فسا همراه با مردم همیشه در صحنه فسا در راهپیمایی سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور فسا در راستای گرامیداشت و تکریم ارزش ها ، اصول و ارکان انقلاب اسلامی ایران در مراسم پرشکوه  یوم ا... 22 بهمن حضور یافتند. راهپیمایی از میدان سپاه آغاز و تا میدان شاهزاده قاسم ادامه داشت. در انتهای مراسم بیانیه مردم شهرستان فسا قرائت شد و فرماندار طی سخنانی حضور کم نظیر مردم در این مراسم را ارج نهاد و خاطر نشان کرد تحریم ها و فشار ها به هیچ عنوان نمی تواند بر روحیه ولایت پذیری و عشق به وطن آنان تاثیر بگذارد.

از جمله نکات قابل توجه در این راهپیمایی حضور پرشور و کم نظیر مردم و به خصوص قشر جوان و دانشجو از ساعات اولیه صبح در محل راهپیمایی بود. به گونه ای که این مراسم با شکوه هرچه تمام تر نسبت به سال های قبل برگزار شد و به این ترتیب  یکبار دیگر مردم وحدت و همدلی خود را به رخ مستکبران کشاندند و نشان دادند هیج تهدیدی نمی تواند این اتحاد را کمرنگ کند.   

شرکت دانشجویان، کارکنان واساتید دانشگاه پیام نور داراب در راهپیمایی باشکوه 22بهمن

دانشجویان ؛کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور داراب در راهپیمایی باشکوه 22بهمن شرکت کردند .

به گزارش روابط عمومی  دانشگاه پیام نور داراب دانشجویان ؛کارکنان واساتید همگام با اقشار مختلف مردم در راهپیمایی باشکوه 22بهمن از میدان انقلاب تا مصلای نماز جمعه همچون گذشته شرکت کردند.در پایان مراسم احمدی نماینده مردم داراب در مجلس شورای اسلامی در خصوص دستآوردهای انقلاب اسلامی سخنرانی کردو گفت : تبعیت  وپشتیبانی مردم از ولایت فقیه  وحضور در همه صحنه های انقلاب اسلامی ستودنی است.

تجدید میثاق دانشگاهیان پیام نور سپیدان با امام و انقلاب

حضور گسترده دانشگاهیان پیام نور سپیدان در راهپیمایی 22 بهمن تجدید میثاق با آرمانهای اما و انقلاب بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام نور، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد سپیدان در روز 22 بهمن با حضور گسترده خود در راهپیمایی پیروزی انقلاب اسلامی ایران بار دیگر با امام و رهبری تجدید بیعت نمودند.

دانشگاهیان پس از پیمودن راه در پایان راهپیمایی به قرائت قطع نامه پرداختند.

حضور پرشور  کارکنان ،اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور جهرم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

کارکنان ،اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور جهرم با اعلام حمایت از انقلاب اسلامی همراه با مردم از محل شروع این راهپیمایی (میدان معلم )به سمت چهار راه دفاع مقدس ومحل تجمع راهپیمایان حرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور جهرم ،اساتید ، کارکنان و دانشجویان به همراه سرپرست این دانشگاه ، یک دل و یک صدا با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ، با شعار های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، نفرت خود را از کشورهای مستبد اعلام کردند و با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب با آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق نمودند .دکتر محمد قناعتیان سرپرست دانشگاه پیام نور جهرم، شرکت در راهپیمایی 22 بهمن را نشانه اتحاد ، قدرت و همدلی ملت ایران خواند و افزود: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی برگزار می‌شود که نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از حساس‌ترین دوران خود را در عرصه‌های مختلف می گذراند.

گفتنی است :کارکنان ،اساتید و دانشجویان این دانشگاه هرساله با حضور آگاهانه و پرشور در راهپیمایی سراسری 22 بهمن ماه شرکت نموده و تجدید بیعت خود را با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا اعلام می دارند .همچنین دانشگاهیان این دانشگاه در بیانیه چند روز قبل خود ضمن تاکید بر حضور خود در این راهپیمایی عظیم مردمی از ملت غیور و سربلند تقاضا نمودند با حضور آگاهانه و پرشور خودوبا پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب بار دیگر پیام وحدت، بیداری و استکبارستیزی را به گوش جهانیان برسانند.

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در نودان

راهپیمایی بزرگ ‌٢٢ بهمن با حضور پرشور مردم ولایت مدار و شهید پرور شهر نودان و بخش کوهمره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد نودان –در آستانه فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، راهپیمایی مردمی 22 بهمن، پرشورتر از سال‌های گذشته با حضور گسترده ی مردم همزمان با ‌ سراسر کشور انجام ‌شد.

در این راهپیمایی شرکت کنندگان با سردادن شعارهای "الله اکبر"، " مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر ضد ولایت فقیه" و "مرگ بر انگلیس" خشم و انزجار خود را از دشمنان و حمایت از رهبری را به جهانیان اعلام کردند.

گفتنی است در این مراسم راهپیمایی کارکنان و دانشجویان پیام نور نودان به همراه دانش آموزان و آحاد مختلف مردم حضور چشمگیری داشتند.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه سراسری راهپیمایی 22 بهمن قرائت شد و حاضران با گفتن الله اکبر آن را تایید و حمایت خود را از ولایت فقیه نیز اعلام کردند.

حضور گسترده دانشگاهیان دانشگاه پیام نور کازرون در راهپیمایی 22 بهمن

دانشگاهیان دانشگاه پیام نور کازرون در راهپیمایی 22 بهمن حضور چشمگیری داشتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، دانشگاهیان دانشگاه پیام نور کازرون  با حضور پورشور خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با سایر اقشار مختلف مردم، ضمن تجدید میثاق با بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری وفاداری خود را به منویات اسلام عزیز و آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام نمودند. گفتنی است دانشگاهیان پیام نور کازرون در این راهپیمایی از میدان شهدا تا ورزشگاه شهدای کازرون با شعارهای کوبنده "مرگ برآمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، و... با آرمانهای امام(ره)، انقلاب و مقام عظمای ولایت تجدید پیمان کردند

حضور گسترده دانشگاهیان  پیام نور کازرون در مراسم دهه فجر

مراسم دهه فجر به میزبانی دانشگاه پیام نور کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، بروجردی امروز آمریکایی‌ها در سطح گسترده‌ای در رسانه‌ها و تبلیغات‌ها، با استفاده از طرحی مضحک، سیاستی را علیه جمهوری اسلامی آغاز کرده‌اند اما علی‌رغم تبلیغات فراوان و با کمک گرفتن از توانمندی‌های هم‌پیمانان خود، باز هم نتوانستند علیه ایران اسلامی سناریوسازی کنند و این شکست دیگری برای آمریکایی‌ها بود.

رئیس کمسیون امنیت ملی در مجلس شوراي اسلامي در واكنش به اظهارات نتانياهو مبني برمعرفي ايران به عنوان خطري براي منطقه گفت: صهيونيستها به قدري اين سخنان بي پايه و اساس را تكرار كرده اند كه هيچ كشوري توجهي به اين صحبت هاي بي منطق آنها نمي كند و ارزشي براي آن قائل نيست.

وي در ادامه افزود: امروزه تمامي كشورها با جمهوري اسلامي ايران در تعامل و همكاري هستند و سياست خارجي ما برخلاف رژيم صهيونيستي مبتني بر ايجاد صلح و دوستي در تعامل با ساير كشورهاست.

بروجردي با اشاره به مشكلات عديده اي كه امروز گريبانگير رژيم صهيونيستي شده است،تصريح كرد: اظهارات بنيامين نتانياهو در واقع فرار به جلو و اقدامي در جهت مديريت وضعيت داخلي اين رژيم منحوس است؛ نه اقدامي براي جلب توجه كشورهاي منطقه. وی در پایان افزود: سیاست ایران، سیاستی شناخته شده است و ما در جهان به عنوان کشوری که با تروریسم مقابله کرده و خود قربانی تروریست هستیم، شناخته می‌شویم.

در حاشیه این مراسم قطعه شعری توسط استاد کاظم دهقانیان فرد، پخش کلیپ و پذیرایی انجام گرفت.

حضور گسترده دانشگاهیان پیام نور بیضاء در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نوربیضاء، کارکنان، اساتید و دانشجویان این واحد دانشگاهی در سی وچهارمین بهار انقلاب با حضور گسترده  همراه با مردم ولایتمدار در  راهپیمایی 22 بهمن ماه با انقلاب و آرمانهای امام راحل تجدید بیعت نمودند و شعار لبیک یا خامنه ای سر دادند .

همزمان با پایان راهپیمایی پرشور 22 بهمن قطعنامه ای نیز قرائت شد.

حضور پرشور دانشگاهيان دانشگاه پیام نور استهبان در راهپیمایی یوم الله بیست ودوم بهمن

مراسم راهپيمائي يوم الله 22بهمن با حضور گسترده دانشگاهيان پيام نور استهبان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استهبان دانشگاهيان اين مرکز همچون سالهای گذشته  هم صدا با ملت مومن وانقلابی شهرستان استهبان در راهپیمایی 22بهمن حضوری پر رنگ و باشکوه داشتند وبار دیگر نشان دادند سی و چهار سال توطئه ، تهدید، تحریم، بمباران تبلیغاتی وخباثت استکبار جهانی، درعزم واراده استوار این مردم بزرگ اثری نداشته است .در پایان راهپیمایی نیزقطعنامه ای در 10 بند قرائت شد که در آن ملت ایران بار دیگر برپیمان ناگسستنی خود بارهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)، وآرمانهای شهیدان  وبیعت دشمن شکن خود با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایت الله خامنه ای تاکید کردند.

حضور دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور ممسنی در راهپیمایی 22 بهمن ماه

راهپیمایی 22بهمن امسال برای پاسداشت سی وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، باشرکت دانشجویان ،اساتید وکارکنان دانشگاه پیام نور ممسنی در کنار مردم شهرستان ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی ، دراین مراسم که از ساعت   9  صبح آغاز شد ، دانشجویان اساتید وکارکنان دانشگاه پیام نور ممسنی در کنار سیل جمعیت در مسیر خیابانهای شهرستان ممسنی حضور داشتند وبار دیگر با آرمانهای امام راحل (ره) وانقلاب شکوهمند اسلامی ایران تجدید میثاق نمودند.

حضور فعال دانشگاه پیام نور زاهدشهر در راهپیمایی 22 بهمن

مسئول ، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور زاهدشهر در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور زاهدشهر، راهپیمایی روز 22 بهمن از مقابل سپاه پاسداران شروع شد ، در این مراسم علاوه بر حضور گسترده دانشگاهیان همگام با مردم بصیر زاهدشهر، دانشجویان بسیجی این واحد دانشگاهی با تهیه و آتش زدن پرچم های استکبار جهانی ( آمریکا و اسرائیل ) به این مراسم معنوی جلوه ای ویژه بخشیدند. این مراسم  باشکوه با قرائت قطعنامه و سخنرانی امام جمعه و مسئولان استانداری در گلزار شهدای زاهدشهر پایان یافت.

حضور گسترده دانشگاهیان واحد نی ریز در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی واحد نی ریز رئیس، کارکنان، اساتید و دانشجویان این واحد در راهپیمایی مردمی 22 بهمن شرکت کردند. در این راهپیمایی با شکوه که در نی ریز از مقابل مسجد ولی عصر (عج) آغاز شد رئیس،کارکنان، اساتید و دانشجویان  واحد نی ریز همراه با سایر همشهریان سالگرد پیروزی افتخار آفرین انقلاب اسلامی را جشن گرفته و سپس نماز ظهر و عصر را در مصلای این شهرستان اقامه کردند.

حضور پرشور کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور خرامه درحماسه22بهمن

کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز خرامه با حضور حداکثری در راهپیمایی22بهمن حماسه آفریدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز خرامه،کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز خرامه همگام با سایر اقشار مختلف مردم در حماسه22بهمن حضور پرشور داشتند.روابط عمومی دانشگاه و بسیج دانشجویی با دعوت از دانشجویان رنگ و بویی دیگر به حضور دانشگاه پیام نور در راهپیمایی باشکوه 22بهمن دادند. مراسم راهپیمایی از درب دانشگاه آغاز و راهپیمایان  در مقابل ناحیه سپاه خرامه به خیل عظیم مردم پیوستند .

حضور گسترده کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور سروستان در راهپیمایی یوم ا...22 بهمن

کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور سروستان همراه و همگام با سایر اقشار مردم در روز 22 بهمن حماسه ای دیگر آفریدند وبار دیگر وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سروستان دانشگاهیان دانشگاه پیام نور سروستان با همت و اقتدار خود با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار جامعه دانشگاهی رادر حمایت از آرمانهای انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند و بار دیگر با معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و با تبعیت از فرامین و منویات مقام معظم رهبری توطئه های شوم دشمنان قسم خورده انقلاب را نقش بر آب کردند.

حضور با شکوه دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ در راهپیمایی 22 بهمن

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ ، در سی و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جمعی از اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ به همراه سایر اقشار مردم این شهرستان، با حضور در راهپیمایی 22 بهمن یکبار دیگر با آرمانهای امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.

اين راهپيمايي از ساعت 30/9 صبح از بخشداری شهر ششده آغاز شد و به دبيرستان خواجه نصير ادامه يافت و پس از تجمع حاضرين در دبيرستان خواجه نصير شهر ششده و تلاوت آيات روح بخش کلام الهي ، سخنرانی حجت الاسلام و الملسلمین حاج آقا صدیق امام جمعه منطقه ششده و قره بلاغ ضمن تشکر از حضور پر شور مردم ولايتمدار منطقه ششده و قره بلاغ در اين راهپيمايي، وحدت کلمه و اتحاد بين مردم و مسئولين را به عنوان رمز بقاي انقلاب اسلامي دانسته و ضمن بي اثر خواندن توطئه هاي استکبار، خواستار همدلي بين مسئولين و رفع نيازهاي مردم شدند. اين مراسم با قرائت بيانيه و تاييد حاضرين به اتمام رسيد.

حضور فعال دانشگاهیان زرقان در راهپیمایی روز 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ،دانشگاهیان دانشگاه پیام نور زرقان با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن  به همراه سایر اقشار،این روز بزرگ راجشن گرفتند. دانشجویان و بسیجیان  دانشگاه پیام نور در سی چهارمین بهار انقلاب یاد شهدا و جانبازان را گرامی داشتند.

حضور کارکنان دانشگاه پیام نور فیروزآباد در راهپیمایی 22 بهمن

کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز فیروزآباد همراه با مردم شهرستان و همگام با سراسر کشور خروش بی نظیر خود را در جشن سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به گوش جهانیان رساندند .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز از فیروزآباد  ،فرقی نمی‌کند چند ساله باشی، پیر با صورتی چروک خورده و دست‌هایی لرزان یا جوان و چالاک. ایرانی که باشی برای خلق حماسه مهم نیست که چند سال داری! مهم نیست که روزهای پر التهاب نخستین روزهای انقلاب را درک کرده باشی یا نه! وقتی ایرانی بودن 34سال است که افتخارت شده و سرت را بلند می‌کنی و از ملت غیورت حرف می‌زنی، حاضری که برای پاسداشت کشورت هر کاری انجام دهی.

۳4سال است که انقلاب شعله ور شده و ذهن و زبان ایرانیان در تصرف شور و حال حماسی است! حالا چه فرقی می‌کند که چه کسی باشی و از چه صنف و چه فرقه ای؟ جوان یا پیر، روحانی یا دانشجو! حماسه، حماسه است و به حق که ملت ایران همیشه دستی در حماسه‌سازی داشته‌اند.

یاد روزهایی که فرزندان نورانی کربلا درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند به خیر باد و اکنون ماییم و یاد آن روزهایی که به بلندای نور دری به خانه خورشید گشودیم.

در ایران اسلامی با مردمی از جنس آفتاب و آیینه، پاک‌دل و پاکباز حماسه‌ای پرشکوه آفریدند و اینجا شکوهی جاودان به تاریخ و سرنوشت یک قوم رقم خورده است.

امروز در ایران اسلامی سفره پیروزی را به کوچه پس‌کوچه‌های شهر با قنوت عشق گسترده‌اند و ملتی مقتدر با حکومتی صالحانه ترانه فتح و پیروزی را در 22 بهمن سروده‌اند.

در کوچه‌های زمستانی شهر بوی شکوفه‌های بهاری پیچیده است و 34 سال است که دشت گل‌ها گلباران و سطر، سطر وجود مردم را نورانی کرده است.

امروز مردم ولایت‌مدار شهرستان فیروزآباد همگام با سراسر کشور در صفوف به‌هم فشرده و به‌هم پیوسته با مشت‌های گره کرده و با شعارهای حماسی مانند الله‌اکبر، 22 بهمن ماه یوم‌الله، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر ضد ولایت فقیه به استعمارگران جهان و یاوه‌گویان این مرز و بوم ثابت کردند که تا آخرین نفس و قطره خون دست از آرمان‌های امام (ره)، شهدا و انقلاب بر نداشته و همواره یار و یاور و پیروی رهبر و مقتدای خود و گوش به فرمان ولایت هستند.

راهپیمایی پر شور تمام اقشار مردم فیروزآباد امروز از میدان امام خمینی (ره) آغاز و پس از طی نمودن خیابان های بیست و دو بهمن میدان طالقانی و خیابان روزبه  با تجمع در میدان روزبه  این شهرستان با سخنرانی نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد ، قیروکارزین و فراشبند ، قرائت قطع‌نامه و به آتش کشیدن ماکت  اوباما رئیس جمهور آمریکا که به دست بسیج شهرک محمدآباد ساخته شده بود پایان یافت.

 

تقدیر از اساتید ، کارکنان و دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه پیام نور لارستان

کمیسیون دانشجویی دانشگاه پیام نور لارستان ، از اساتید ، کارکنان و دانشجویان شاهد و ایثارگر تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور لارستان در ادامه این مراسم که با حضور معاون استاندار و امام جمعه شهرستان و روسای دانشگاهها برگزار شد ، مسئولین دانشگاه پیام نور به زیارت قبور شهدای گمنام و گلباران این قبور مطهر پرداختند.

 

پذیرش مقاله استاد دانشگاه پیام نور بوانات درهمایش ملی ولایت فقیه وبیداری اسلامی

سه مقاله روح اله تیموری دستیار علمی دانشگاه  پیام نور بوانات در همایش ملی ولایت فقیه و بیداری اسلامی پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بوانات، سه مقاله از روح اله تیموری دستیار علمی رشته علوم سیاسی دانشگاه پیام نور بوانات با عنوان های

بررسی تطبیقی الگوی بیداری اسلامی و بهار عربی،دلایل شکل گیری انقلاب اسلامی ایران و انقلاب مصر و تاثیر گذاری انقلاب ایران بر انقلاب مصر

آسیب شناسی گفتمان دولت سازندگی از دیدگاه مقام معظم رهبری  در همایش ملی ولایت فقیه و بیداری اسلامی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویر احمد به صورت سخنرانی پذیرفته شد. قابل ذکر است این همایش دوم اسفند سال جاری برگزار خواهد شد.

 

کشت و برداشت قارچ صدفی در دانشگاه پیام نور بوانات

با تلاش دانشجویان رشته مهندسی کشاورزی دانشگاه پیام نور بوانات کشت و برداشت قارچ صدفی در دانشگاه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بوانات تولید قارچ صدفی با همت دانشجویان رشته مهندسی کشاورزی این دانشگاه به مرحله برداشت رسید . قابل ذکر است مدت زمان لازم برای برداشت این محصول از زمان آماده سازی و کشت حدود 45 روز می باشد.

  

رقابت دانشجویان وکارکنان پیام نور شیراز در مسابقات ورزشي جام پيامبر اعظم(ص)

مسابقات ورزشي جام پيامبر اعظم(ص) ويژه كاركنان و دانشجويان پيام نور مركز شيراز ، با معرفي نفرات برتر در رشته هاي آمادگي جسماني، فوتسال و دارت به خط پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، در اين دوره از مسابقات كه همزمان با سي و چهارمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و  به مدت 2 روز در ورزشگاه شهيد شاهچراغي اين دانشگاه برگزار شد ، در رشته فوتسال پسران دانشجو ، تيمهاي تخت جمشيد، تربيت بدني و فجر به ترتيب مقامهاي اول تا سوم را كسب كردند.

اين مسابقات در رشته  آمادگي جسماني دختران دانشجو نيز دنبال شد وخانمها محدثه آتش فسايي دانشجوی رشته مديريت اجرايي، سهيلا اسمي دانشجوی رشته تربيت بدني و سكينه جمشيدي كيا دانشجوی رشته مهندسي شيمي به ترتيب مقامهاي  اول تا سوم را كسب كردند.

همچنين در رشته دارت كارمندان در بخش بانوان خانمها خديجه نوروزي، مهرنوش زارع و هما معصومي  و در بخش آقايان ياور سلماني، محمد شجاعي و پنجعلي جوكار به ترتيب مقامهاي اول تا سوم مسابقات دارت جام پيامبر اعظم (ص)را كسب كردند.

اين دوره از مسابقات با حضور داوران ملي ،  كميته پزشكي و طبق آخرين قوانين و مقررات برگزار شد و دانشجويان و كاركنان دانشگاه از مسابقات استقبال چشمگيري به عمل آوردند.

شايان ذكر است درآيين افتتاحيه اين مسابقات دكتر رمضاني رييس دانشگاه پيام نور شيراز ضمن خير مقدم به داوران، مربيان و ورزشكاران ،از تمامي كساني كه زمينه برگزاري مسابقات فرهنگي ورزشي جام پيامبر اعظم(ص) را فراهم كردند تقدير و تشكر به عمل آورد.

دكتر رمضاني ورزش را يكي از اركان مهم تربيت جسم و روح انسان دانست ، كه در كنار تزكيه نفس و كسب علم و دانش ، انسان را به تعالي و كمال مي رساند و  در تعاليم ديني و اسلامي نيز بدان تاكيد بسيار شده است .

وي در بيان اهميت ورزش و تندرستي و تاثير آن در زندگي فردي و اجتماعي افراد گفت: دانشجويان علاوه بر تحصيل و فراگيري علم و دانش ، اخلاق و تهذيب ، بايد به ورزش نيز اهميت دهند و همچنان كه روح خود را تقويت مي كنند به تقويت جسم نيز بپردازندتا از اثرات آن در زندگي فردي و اجتماعي خود بهره مند شوند.

وي همچنين  روحيه پهلواني را مهمتر از قهرماني دانست و يكي از اصول مهم در ورزش  قهرماني را حفظ ارزشهاي انساني و  اخلاقي  دانست و افزود : دانشجويان ورزشكار بايد در حين برگزاري مسابقات ، رقابت سالم، اخلاق ورزشي و جوانمردي را در اولويت قرار دهند

 

برگزاری جشن بزرگ خانوادگی انقلابدر دانشگاه پیام نور شیراز

جشن بزرگ خانوادگی انقلاب با حضور اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز به مناسبت  گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، مراسم جشن بزرگ خانوادگی انقلاب با حضور امام جمعه موقت شيراز ، ریيس  و معاونين دانشگاه ،اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور شیراز در محل باشگاه فرهنگی،رفاهی دانشگاه شیراز برگزار شد.

در اين مراسم ، دكتر رمضاني  رييس دانشگاه پيام نور شيراز ، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامي ، پيشرفت هاي كشورمان را بعد از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي بسيار چشمگير بيان كرد و افزود : جمهوري اسلامي ايران  به رغم تحريم ها و توطئه هاي متعدد دشمنان و استكبار جهاني توانسته است پيشرفت ها ي قابل توجهي را در تمامي زمينه ها كسب نمايد و به يك الگو و طلايه دار بيداري اسلامي براي تمامي كشورها تبديل شود.

وی افزود: امروز كشورمان به بركت انقلاب اسلامي ، به لحاظ پیشرفت علمی در همه علوم از جمله هوافضا، هسته ای، نانوتکنولوژی و دفاعی در دنیا حرف هاي زيادي براي گفتن دارد و امر پژوهش و تحقيق به سرعت در حال رشد مي باشد.

در بخش دیگری از برنامه امام جمعه  موقت شيراز  ضمن گراميداشت دهه فجر انقلاب اسلامي و ياد و خاطره شهداي انقلاب ،  سيره و روش زندگي امام خميني (ره) را بهترين  و ارزنده ترين سبك زندگي  و يك الگوي مناسب  براي خانواده دانستد كه بايد بدان توجه كنند.

حجت السلام و المسلمین  مرادي  ،ايمان و  توجه به اخلاق  و رفتار اسلامي ، گذشت، ايثار ، عشق و محبت ، وفاداري و همچنين تربيت صحيح فرزندان را از جمله ارزشهايي دانست كه خانواده ها  به عنوان محور اصلي  تحكيم و استحكام خانواده بايد بدان توجه كنند .

پخش کلیپ و سرود های انقلابی ،برگزاری مسابقه و مراسم قرعه کشی و اهداء جایزه،اجرای مولودي ،ارائه بسته فرهنگی و اجراي موسيقي زنده ،از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

گلباران قبور شهداء به مناسبت دهه فجر در شيراز

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامي و با حضور كاركنان دانشگاه پيام نورشيرازقبور شهداي گرانقدر گلباران شد

همزمان با فرا رسیدن سی و چهارمين  سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و روز انقلاب اسلامي، ايثار و شهادت ، مراسم عطر افشانی و گلباران  قبور مطهر شهدای والامقام،  با حضور كارگنان دانشگاه پيام نور  ، در گلزار شهداء شيراز برگزار شد .

در اين مراسم كاركنان دانشگاه پيام نور شيراز  با حضور در گلزار شهداي دارالرحمه شيراز با  نثار گل و قرائت فاتحه ياد و خاطره جانفشاني شهداء انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي را گرامي داشتند.

 

گلباران مرقد مطهر شهدای گمنام توسط کارکنان دانشگاه پیام نور نی ریز

با حضور  رئیس و کارکنان دانشگاه پیام نور نی ریز مرقد مطهر شهدای گمنام این شهرستان گلباران شد.

به گزارش روابط عمومی واحد نی ریز به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر  رئیس و کارکنان دانشگاه پیام نور نی ریز با حضور در تپه شهدای گمنام ضمن قرائت فاتحه و زیارت شهدا از مقام والای شهدا تجلیل و مزار آنان را گلباران کردند.

 

برگزاری بیش از 50 ساعت آموزش ضمن خدمت در دانشگاه پیام نور جهرم

اولین آزمون دوره های غیر حضوری ضمن خدمت کارکنان دانشگاه پیام نور جهرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور جهرم رئیس امور اداری این دانشگاه گفت: در این آزمون که برای اولین بار انجام گرفت  تعداد 40 نفر از کارکنان این دانشگاه  شرکت کردند.

 محمدی افزود :این دوره ها شامل همت مضاعف ،آشنایی با نظام هدفمندی یارانه ها ،آشنایی با اصول اصلاح الگوی مصرف ،آشنایی با نظام دور کاری و تبین سیاست های کلی نظام اداری می باشد، که بصورت غیر حضوری برگزار شد.وی یادآور شد: اين دوره هاي آموزشي با توزیع منابع مورد نظر و با توجه به سرفصل هاي مورد تاييد آموزش ضمن خدمت کارکنان به اجرا در آمد . آزمون دوره های  فوق الذکر با ‏حضور 40نفر از پرسنل (رسمی –پیمانی و قراردادی )در محل  نمازخانه این دانشگاه به شکل جامع و به صورت سوال تستي برگزار شد ،که پس از کسب نمرات لازم گواهی های مربوطه جهت کارکنان صادر می شود.

 

توزيع فصلنامه الکترونیکی دردانشگاه پيام نور شيراز

به مناسبت دهه پرفروغ  فجر انقلاب اسلامي فصلنامه خبري ويژه پاييز در پيام نور شيراز منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، به مناسبت دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامي ايران و يوم الله 22 بهمن ، روابط عمومي دانشگاه در جهت آگاهي هر چه بيشتر كاركنان با فعاليت هاي انجام شده در دانشگاه و همچنين ايجاد انگيزه دردانشجويان ، اقدام به تهيه و توزيع فصلنامه خبري پاييز كرد.

در اين ويژه نامه علاوه برانعكاس و تبريك دهه فجر انقلاب اسلامي ، اخبار و رويدادهاي ويژه پاييز در زمينه هاي  فرهنگي ومذهبي، علمي، آموزشي ، اداري، ورزشي و فوق برنامه دانشگاه پيام نور شيراز به همراه عكسهاي مورد نظر انعكاس داده شده است.

 

افتتاح ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور نی ریز

ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور نی ریز با حضور  معاون نیروی انسانی  استانداری فارس افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی واحد نی ریز، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ساختمان جدید آموزشی دانشگاه پیام نور نی ریز به بهره برداری رسید. در این مراسم که حجه الاسلام و المسلمین فقیه امام جمعه شهرستان، نافیان  معاون نیروی انسانی  استانداری فارس، حسینی فرماندار نی ریز و جمعی از رؤسای ادارات و مراکز شهرستان حضور داشتند، مسؤل امور جاری واحد نی ریز ضمن خیر مقدم و تبریک سالگرد پیروزی انقلاب، دانشگاه پیام نور را یکی از برکات انقلاب اسلامی دانست که پس از انقلاب با شعار "آموزش برای همه، همه جا و همه وقت" زمینه کسب تحصیلات عالی  را برای هزاران نفر در سراسر کشور فراهم نموده است.

محمدی اسلامی در ادامه افزود: "دانشگاه پیام نور نی ریز  از سال 82 راه اندازی شده که مراحل ساخت ساختمان آموزشی این مرکز از سال 84 شروع و با صرف هزینه ای بالغ بر 19 میلیاردریال در سال جاری  به بهره برداری رسیده است."

 محمدی اسلامی در پایان سخنان خود خواستار همکاری بیشتر مسئولین در جهت توسعه همه جانبه این دانشگاه  شد. حجه الاسلام و المسلمین فقیه نیز طی سخنانی با اشاره به نقش مهم دانشگاه در پرورش انسانهای بزرگ، توسعه مراکز آموزش عالی را از عوامل مهم در تقویت و شکوفایی استعدادهایی دانست که در سربلندی و عزت ایران اسلامی نقش مهم و به سزایی دارند.

  

راه اندازی فیبر نوری در دانشگاه پیام نور نی ریز

با تلاش و پیگیری رئیس و کارکنان دانشگاه پیام نور نی ریز فیبر نوری این واحد راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد نی ریز با همت کارکنان و پیگیری های  رئیس این واحد فیبر نوری ساختمان جدید آموزشی واحد نی ریز راه اندازی شد.

این پروژه که از سال 89 آغاز شده بود به دلیل قرار گرفتن ساختمان در فاصله پنج کیلومتری شهرستان ودور بودن از منطقه مسکونی شهری با مشکلات فراوانی روبه رو بود که با صرف هزینه ای750 میلیون ریالی و  در پی تلاش همه جانبه مسئولین سرانجام در دهه فجر امسال به بهره برداری رسید. با بهره برداری از فیبر نوری مشکلات اتصال به اینترنت و خطوط تلفنی ساختمان جدید این دانشگاه نیز مرتفع شد.

 

برگزاری مراسم محفل انس با قرآن در دانشگاه پیام نور داراب

مراسم محفل انس با قرآن در دانشگاه پیام نور داراب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب مراسم معنوی محفل انس با قرآن به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور دانشجویان،کارکنان و اساتید در سالن اجتماعات با قرائت یکی از دانشجویان قاری قرآن کریم برگزار شد.

           

مسابقه كتابخواني در دانشگاه پيام نور صفاشهر

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور صفاشهر ، مسابقه كتابخواني به مناسبت گرامي داشت ايام الله دهه فجر توسط دانشگاه پيام نور صفاشهر درمحل حسينيه امام خميني (ره ) صفاشهر با  شركت جمعي از دانشجويان پيام نور صفاشهر برگزار شدکه در پايان از نفرات برتر تقدير بعمل آمد.            

بنابرگزارش دیگری،همزمان با ايام الله دهه مبارك فجركاركنان دانشگاه پيام نور صفاشهر در مراسم غبار روبي و عطر افشاني گلزار شهداي صفاشهر شركت كردند.  و ياد و خاطره آنان را گرامي داشتند.          

 

افتتاح ساختمان جدید دانشگاه پیام نور ششده وقره بلاغ

به مناسبت دهه فجر، ساختمان جدید دانشگاه پیام‌نور واحد ششده و قره بلاغ  افتتاح شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور واحد ششده و قره بلاغ  ، به مناسبت دهه فجر ، با حضور حاج آقا صدیق امام جمعه  ششده و قره بلاغ، دکتر دوگانی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی،  فرماندار شهرستان فسا ، دکتر زحمتکش معاون دانشگاه پیام نور استان فارس ، جمعی از مردم  منطقه ششده و قره بلاغ ،  اعضای شورای اداری شهرستان فسا ، دانشجویان ، اساتید و کارکنان ساختمان دانشگاه پیام‌نور واحد ششده و قره بلاغ  افتتاح گردید.

رئیس دانشگاه پیام‌نور واحد ششده و قره بلاغ  در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ  ضمن تبریک ایام دهه فجر به معرفی دانشگاه در سه بخش آموزشی ، فرهنگی و عمرانی پرداخت و اظهار داشت:دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ در مهر ماه سال 87 با 3 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی با تعداد 100 دانشجو راه اندازی گردید. با اتکال به خداوند تبارک وتعالی و تلاش وافر در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات آموزشی و اداری به دانشجویان گرامی باعث گردید با افزایش سالیانه تعداد دانشجویان، امروز شاهد افزایش چشمگیر دانشجو به تعداد 700 نفر در 9 رشته مقطع کارشناسی شامل: حسابداری، حقوق، مدیریت دولتی ، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، علوم اقتصادی، آمار، مهندسی کامپیوتر( گرایش نرم افزار) و مهندسی کشاورزی (گرایش ترویج) باشیم که از این تعداد  60% دختران و 40% پسران تشکیل می دهند و40% ساکن شهرستان فسا ، 30% ساکن ششده و قره بلاغ، 25% ساکن شهرستان داراب و 5% باقیمانده از شهرستان های استهبان، جهرم و نی ریز و در رشته های فراگیر نیز در دیگر شهرستان های فارس می باشند علاوه بر تعداد فوق، 50 نفر دیگر در رشته های مختلف فارغ التحصیل گردیده اند که تعدادی از این عزیزان در دستگاههای دولتی استخدام و یا در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند.از موارد قابل توجه خدمات آموزشی مطلوب ارائه شده در طی 4 سال گذشته می توان علاوه بر استفاده از اساتید مجرب و کارآمد، برنامه ریزی مناسب کلاسها برای هر رشته در دو روز هفته در طول ترم به منظور جلوگیری از هر گونه اتلاف وقت و هزینه ایاب و ذهاب دانشجویان اشاره نمود.

در حال حاضر بیش از 30 استاد مدعو در رشته های مختلف در این دانشگاه مشغول به تدریس می باشند که تعدادی از این اساتید چند ترم متوالی با این دانشگاه همکاری دارند از نمونه موفقیتهای خدمات آموزشی در کارنامه 4 ساله دانشگاه میتوان به کسب رتبه اول در برگزاری امتحانات پایان ترم در بین  تمام واحد های پیام نور استان فارس اشاره نمود.

بخش دوم فرهنگی:

دانشگاه با توجه به استقرار آن در شهر دارای وضعیت خاص فرهنگی از انجام هیچ یک از برنامه های فرهنگی متفاوت در ایام مختلف سال غافل نبوده و همواره با توکل خدای تبارک و تعالی و توسل به ائمه معصومین حداکثری برنامه را در توان خود اجرا نموده به طوری که  برگزاری مطلوب بیش از صدها برنامه در طول سال، اخیراً منجر به کسب رتبه دوم فعالیتهای فرهنگی در ارزیابی صورت گرفته از طرف واحد فرهنگی استان واهداء لوح تقدیر به این دانشگاه گردیده است.

بخش سوم عمرانی:

احداث فاز اول ساختمان دانشگاه تا مرحله سفت کاری با مساحت 1228 متر مربع در اواخر سال 88 با اعتبار دو میلیارد و سیصد میلیون ریال شروع گردید و پس از اتمام کار در سال 89 مناقصه فاز دوم جهت تکمیل ساختمان برگزار و پیمانکار در اواخر سال 89 با اعتبار 5 میلیارد ریال شروع به کار نمود و دانشگاه نیز از زمان شروع پروژه نسبت به خرید انشعابات آب و برق، تلفن و گاز و انتقال آنها به محل ساختمان با اعتبار 700 میلیون ریال اقدام نمود ودر مهرماه سال 91 به حول و قوه الهی ساختمان دانشگاه مورد بهره برداری قرار گرفت و پس از رفع نواقص جزئی توسط پیمانکار امروز به طور رسمی با اعتبار 8 میلیلارد ریال افتتاح گردید و تا کنون دانشگاه با احتصاب اعتبار تسطیح زمین و حصارکشی مبلغ 10 میلیارد ریال هزینه نموده است.

با عنایت به اینکه وجود این دانشگاه در منطقه محروم کمک زیادی به خانواده های دانشجویان در جهت کاهش هزینه و اتلاف وقت فرزندان آنها و همچنین کاهش نگرانی آنها به جهت نزدیکی مکان تحصیل تا محل سکونت گردیده است،امید است که انشاا... افتتاح این پروژه نقطه عطفی جهت انجام بقیه پروژه های عمرانی از جمله اولویت های مهم و  مورد نیاز شامل راه اندازی موتور خانه ساختمان، حصارکشی و محوطه سازی باشد. در حال حاضر علاوه بر مشکلات اجرای پروژه های مذکور میتوان به نبود اعتبار لازم جهت خرید تجهیزات به منظور راه اندازی سایت کامپوتر و کتابخانه جهت استفاده دانشجویان اشاره نمود.

وی در پایان اضافه کرد: همراهی مسئولان برای رفع مشکلات دانشگاه امری لازم است و انتظار داریم در مدت کوتاهی این مشکلات رفع شوند.

 در ادمه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صدیق امام جمعه منطقه ششده و قره بلاغ بر لزوم  پاسداری از دستاوردها و آرمان های والای انقلاب اسلامی و تلاش در جهت رسیدن به قله های پیشرفت و توسعه همه جانبه تاکید کرد.

 انصاری فرماندار شهرستان فسا با اشاره به اینکه دانشگاه پیام‌نور توانسته است فرصتی ایجاد کند که مجموعه‌ای از دانشجویان و اساتید با امنیت اجتماعی و خانوادگی بیشتری به تحصیل ادامه دهند،  تصریح کرد: این دانشگاه توانسته است برای رشد و ارتقای شهرستان ثمربخش باشد و از معاون دانشگاه پیام نور استان فارس تقاضای مساعدت جهت اجرای هر چه سریعتر پروژه حصارکشی در اطراف ساختمان دانشگاه به منظور تامین بیشتر امنیت دانشجویان با توجه به استقرار ساختمان در منطقه بیابانی نمودند.

   در پایان دکتر دوگانی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح ساختمان دانشگاه پیام نور ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سی‌ وچهارمین بهار آزادی اظهار کرد: هدف دانشگاه پیام نور، گسترش آموزش عالی به اقصی نقاط کشور است و از مزیت‌های این دانشگاه ضمن فنآوری نوین، آموزش دانشجویان است.

 

افتتاح ساختمان دانشگاه پیام نور اقلید

در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ساختمان دانشگاه پیام نور اقلید افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اقلید در آغاز سی و  چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  طی مراسمی  ساختمان دانشگاه پیام نور اقلید با حضور مسئولین استانی و شهرستانی رسما افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. در این مراسم که مسئول نظارت وارزشیابی دانشگاه پیام نور استان فارس دکتر چشم آور و فرماندار شهرستان و جمع بسیاری از مسئولین ادارات شهر حضور داشتند مسئول امورجاری دانشگاه پیام نور اقلید ضمن بیان گزارشی اعلام داشت : این ساختمان با مساعدت وهمکاری مسئولین دانشگاه پیام نور استان در زمینی به مساحت چهار ونیم هکتار و هزینه ای بالغ بر 15میلیارد ریال احداث گردیده و درحال حاضر 985 دانشجو در رشته های مختلف در این دانشگاه در حال تحصیل هستند .

حاجیان ،خاکی بودن مسیر ورودی دانشگاه و همچنین انشعاب آب و فضای سبز را از مشکلات این دانشگاه بر شمرد ودر پایان زمانی فرماندار اقلید ازمدیریت و مسئولین اجرایی پیام نور استان جهت راه اندازی این واحد دانشگاهی تقدیر نمود و اظهار داشت :باتوجه به اینکه دانشگاه پیام نوراقلید یکی از قطب های بزرگ دانشگاهی این شهر می باشد ان شاالله با مساعدت و همک


مطالب مشابه :


خبرهای نهم

عضو هیات علمی دانشگاه پیام نورکازرون به عنوان عضو در سایت دانشگاه پیام نور
خبرهایی از مراکز آباده، صفاشهر، فسا، اوز و کازرون - 22/1/90

فارس ، استوار مسئول سایت دانشگاه پیام نور استان فارس در دانشگاه پیام نورکازرون.
خبرهای مراکز و واحدها - 8 اسفندماه 91

برگزاری کارگاه اتوماسیون اداری در دانشگاه پیام سایت ، انیمیشن دانشگاه پیام نورکازرون
خبرهای 28مهر

دوره های آموزش قرآن کریم در دانشگاه پیام سایت و پیامک از در دانشگاه پیام نورکازرون
خبرهای مراکز - 15 اسفندماه

رییس دانشگاه پیام نور شیراز از حضور حماسی مردم بویژه دانشگاهیان در انتخابات تشکر کرد
خبرهای مراکز و واحدها - 23 بهمن ماه 91

حضور پرشور کارکنان دانشگاه پیام اندازی سایت دانشگاه پیام نورکازرون
خبرهای مراکز - 7 تیرماه 91

برگزاری مطلوب امتحانات نیمسال دوم تحصیلی دردانشگاه پیام نورکازرون دانشگاه و داخل سایت
خبرهای مراکز و واحدها - 28 اردیبهشت ماه 92

در بخش نشریه 80 اثر، در بخش مقاله 60 اثر، در بخش وبلاگ 220 اثر، در بخش سایت دانشگاه پیام
خبرهای یکم دی ماه

بازدید معاون دانشگاه پیام نور استان فارس از واحد ششده و قره
12بهمن

برگزاری مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم در دانشگاه پیام نور آباده طشک .
برچسب :