خبرهای مراکز و واحدها - 4 مهرماه 92

برگزاري شب شعر دفاع مقدس توسط بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور داراب

شب شعر دفاع مقدس توسط بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور داراب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور داراب، همزمان با گراميداشت هفته دفاع مقدس، بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور داراب با همكاري بسيج فرهنگيان داراب و با حضور دانشجويان و مسئولان اجرايي شهرستان، شب شعر دفاع مقدس را برگزار كرد.

در اين مراسم شاعران،سروده هاي خود را با موضوع دفاع مقدس و ايثار و شهادت قرائت كردند و در پايان به 8 نفر از شاعران به قيد قرعه جوايز ارزنده اي اهدا شد.

 

پذیرش مقاله دانشجوی پیام نور جهرم  در دومین همایش مجازی ره آوران آموزش

مقاله دانشجوی دانشگاه پيام نور جهرم در دومین همایش مجازی ره آوران آموزش با محوریت آموزش در عصر دیجیتال پذیرفته و به صورت مجازی ارائه شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور جهرم، مقاله علی مصلی نژاد دانشجوی فناوری اطلاعات(IT) این دانشگاه با موضوع تاثیر فناوری اطلاعات بر کارآفرینی و اشتغال در دومین همایش مجازی ره آوران آموزش با محوریت آموزش در عصر دیجیتال پذیرفته و ارائه شد. این همایش توسط انجمن ره آوران آموزش دانش گستر و تحت حمایت نهادهای مختلف از جمله کمیسیون ملی یونسکو در ایران برگزار شد.

مصلی نژاد در خصوص تاثیر فناوری اطلاعات بر کارآفرینی و اشتغال اظهار داشت: فناوري اطلاعات و ارتباطات تحولات زيادي در كليه فعاليت‌هاي اجتماعي ازجمله كارآفريني به وجود آورده و به عنوان مهمترين ابزار كارآفريني مدرن مورد توجه قرار گرفته است.

كارآفريني در فناوري اطلاعات پهنه وسيعي براي فعاليت دارد و كارآفريني لازمه توسعه فناوري و توسعه فناوري، بستر كارآفريني است. وی افزود: دولت بايد بستر كارآفريني در حوزه فناوري اطلاعات كه همان شبكه‌هاي ارتباطي و اطلاعاتي مي‌باشد را توسعه و تقويت كند و امكان دسترسي آسان همگان به اين شبكه‌ها را فراهم نمايد.

مصلی نژاد درمورد تاثیر تکنولوژی بر اشتغال گفت: در ارتباط با اشتغال، تكنولوژي از يكسو در اثر افزايش بهره‌وري، نياز به نيروي انساني را كاهش مي‌دهد و از سوي ديگر تنوع فعاليت‌ها و مشاغل جديد را باعث مي‌شود كه براي نيروي انساني بيشتري اشتغال ايجاد نمايد و مشاغلي كه مي‌توان مورد بررسي قرار داد در دو دسته مشاغل مبتني بر اطلاعات و مشاغل مبتني بر صنعت اطلاعات طبقه‌بندي مي‌شوند که به دسته اول صنعت اطلاعات و به دسته دوم صنعت تكنولوژي اطلاعات گفته می شود.

  

موفقيت دانشجويان پيام نور صفاشهر در راهيابي به تحصيلات تكميلي

5نفر ازدانش آموختگان دانشگاه پيام نور صفاشهر در آغاز سال تحصيلي 93 – 1392 در رشته هاي روزانه دانشگاه هاي دولتي در مقطع كارشناسي ارشد پذيرفته شدند. به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور صفاشهر، مهدي نجفي دانش آموخته رشته حقوق دانشگاه پيام نور صفاشهر در رشته حقوق جزا و جرم شناسي دانشگاه شيراز، حميدرضا گودرزي در رشته مديريت بازرگاني دانشگاه تهران، محمدمهدي مرزبان دشت احمدي در رشته آموزش زبان دانشگاه شيراز، فاطمه زارع در رشته زبان و ادبيات فارسي دانشگاه شيراز پذيرفته شده اند.

همچنين تعداد 15 نفر از دانش آموختگان این مرکز در دانشگاه پيام نور و دانشگاه آزاداسلامي در مقطع كارشناسي ارشد پذيرفته شده اند.

  

وداع دانشجویان پیام نور سروستان با پیکر پاک شهید علی طلعتی

پیکر پاک شهیدعلی طلعتی از شهدای دوران دفاع مقدس با حضور گسترده مردم و دانشجویان در شهرستان سروستان بدرقه شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سروستان، همزمان با هفته دفاع مقدس، دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور سروستان به همراه مردم شهیدپرور شهرستان و دیگر عاشقان و دلسوختگان شهید و شهادت در مراسمی با زمزمه زیارت عاشورا پیکر پاک شهید عزیزمان را بدرقه کردند.

شهیدعلی طلعتی از شهدای فاو در دوران دفاع مقدس است که پیکر مطهرش پس از 25 سال از شهادتش در منطقه فاو به وطن بازگشت.

پدر این شهید سال ها پیش در فراق فرزندش، با کره خاکی خداحافظی کرد اما انگار چشمان مادر رنج کشیده اش حاضر نبود بدون دیدن حداقل خبر یا آثاری از جوانش بسته شود، امروز این انتظار 25 ساله به پایان رسید و قهرمان فاو، به آغوش خانواده اش بازگشت. پیکر این شهید در گلزار شهدای شهر اشکنان به خاک سپرده می شود.

  

فارغ التحصيلي اولين گروه از دانشجویان  کارشناسی ارشد جغرافيا در دانشگاه پيام نور شيراز

اولين و دومين دانشجوي کارشناسي ارشد رشته آب و هواشناسي گروه جغرافيا دانشگاه پيام نور شيراز از پايان نامه خود دفاع کردند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز، طيبه دهقاني اولين دانشجوي فارغ التحصيل رشته آب و هواشناسي گروه جغرافيا مرکز شيراز از پايان نامه خود با عنوان" کاربرد مدل آريما در پيش بيني بارش ايستگاه هاي منتخب استان فارس" با موفقيت دفاع کرد.

اين پژوهش که به راهنمايي دکتر بهرام نجف پور استاديار گروه جغرافيا دانشگاه پيام نور استان فارس و دکتر حسين عساکره دانشيار گروه جغرافيا دانشگاه دولتي زنجان انجام شده است به پيش بيني بارش هاي ده سال آينده استان فارس مي پردازد.

دکتر نجف پور مسئول راه اندازي دوره کارشناسي ارشد رشته آب و هواشناسي در دانشگاه پيام نور شيراز در گفتگو با روابط عمومي دانشگاه گفت: با توجه به تغييرات اقليم جهاني و پيامدهاي منطقه اي خصوصا وقوع خشکسالي هاي اخير در استان فارس و جايگاه استان فارس در توليدات کشاورزي، پيش بيني هاي فصلي و سالانه را از نيازهاي ضروري استان دانست.

وي افزود: دانشگاه پيام نور شيراز تنها دانشگاه دولتي مجري رشته آب و هواشناسي در مقطع کارشناسي ارشد در نيمه جنوبي کشور است که انتظار داريم با توجه به نقش پژوهش هاي آب و هواشناسي در برنامه ريزي و مديريت محيطي، بتوانيم علاوه بر تربيت نيروي متخصص موردنياز سازمان هاي مختلف، زمينه ادامه تحصيل علاقمندان به اين رشته در داخل استان را فراهم کنيم.

عضو هيات علمي گروه جغرافيا دانشگاه پيام نور استان فارس گفت: هدايت پايان نامه هاي کارشناسي ارشد اين رشته در سه محور تغييرات اقليمي، پيش بيني هاي اقليمي و مخاطرات آب و هوايي از اولويت گروه جغرافيا این مرکز دانشگاهی مي باشند.

در اين جلسه همچنين آقاي سامان فشخوراني دومين دانشجوي فارغ التحصيل رشته آب و هواشناسي نيز از پايان نامه خود تحت عنوان" مدل سازي آماري رابطه باد و بارش به منظور پيش بيني هاي اقليمي در استان کردستان" با درجه عالي دفاع کرد.  نتايج اين پژوهش مي تواند براي پيش بيني هاي فصلي بارش مفيد باشد. اين پايان نامه زير نظر دکتر نجف پور و دکتر بختيار محمدي عضو هيات علمي گروه جغرافيا دانشگاه دولتي کردستان راهنمايي شده است.

دکتر نجف پور ضمن تقدير و تشکر از رئيس دانشگاه پيام نور استان فارس، رئيس دانشگاه پيام نور مرکز شيراز، همکاران علمي گروه جغرافيا استان و اداره کل هواشناسي استان فارس که همکاري صميمانه در راه اندازي و پشتيباني اين رشته داشته اند، خواستار همکاري بيشتر مسئولين مربوطه در تامين تجهيزات آزمايشگاهي و منابع علمي مورد نياز اين رشته شد.

شايان ذکر است گروه جغرافيا دانشگاه پيام نور مرکز شيراز در حال حاضر داراي بيش از 50 دانشجوي در حال تحصيل در مقطع کارشناسي ارشد رشته آب و هواشناسي گرايش تغييرات آب و هوايي به دو شيوه پژوهش محور و آموزش محور مي باشد.

  

راه اندازي حلقه هاي علمي و صالحين در دانشگاه پيام نور شيراز

بسيج اساتيد دانشگاه پيام نور شيراز به مناسبت هفته دفاع مقدس تشكيل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز، به مناسبت هفته دفاع مقدس، جلسه اي با حضور عضو سازمان بسيج اساتيد استان فارس و جمعي از اساتيد بسيجي در دانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد.

در اين جلسه استادابراهيم عباسي، عضو سازمان بسيج اساتيد استان فارس ضمن تبريك هفته دفاع مقدس و گراميداشت ياد و خاطره دلاورمرديها و جانفشاني هاي شهداي گرانقدر، جانبازان، آزادگان و ايثارگران در خصوص راه اندازي، هدايت و اداره حلقه هاي علمي و حلقه هاي صالحين صحبت كرد.

وي گفت: توقع از اساتيد اين است كه با راه اندازي حلقه هاي علمي نقش ارزنده خود را به عنوان فرماندهان جنگ نرم در زمينه توليد علم ايفا كنند و در بخش صنعت و تامين نيازهاي اين بخش كمك كنند.

عباسي در ادامه افزود: بخش ديگري از برنامه هاي جامع بسيج اساتيد، اجراي بازديدهاي علمي است  كه در اين برنامه اساتيد در بخش هاي مختلف صنعتي در سطح استان و كشور حضور پيدا مي كنند و با صنايع مختلف از نزديك آشنا مي شوند.

وي به اساتيد توصيه كرد فعاليت هاي هر چه بيشتر خود را با مشاركت دانشجويان درحوزه هاي مختلف علمي از جمله تمدن نوين اسلامي، مقابله با جنگ نرم دشمن گسترش دهند و به عنوان رسالتي بر دوش اساتيد، آن را دنبال كنند.

  

رییس دانشگاه پیام نور فارس : عزت و سربلندی امروز ایران، مدیون ایثارگران دفاع مقدس است

جلسه اعضاء هيئت علمي دانشگاه پيام نور شيراز با موضوع  توسعه تحصيلات تكميلي برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز، جلسه اعضاء هيئت علمي اين دانشگاه با حضور دكتر سعيد مظلوميان، رييس دانشگاه پيام نور استان فارس، دكتر سعيد زحمتكش معاون دانشگاه پيام نور فارس، دكتر حسين توللي رييس دانشگاه پيام نور شيراز، معاونين و جمعي از مديران استان و مركز شيراز در دانشگاه پیام نور شیراز شد.

در اين جلسه رييس دانشگاه پيام نور استان فارس ضمن تبريك هفته دفاع مقدس، ياد و خاطره دلاورمرديها و جانفشانيهاي شهداي گرانقدر، جانبازان و ايثارگران معزز را گرامي داشت و اضافه كرد: عزت، سربلندي و افتخار امروز ايران اسلامي در گرو همين ايثارگريهاست و ايران و ايراني در تمام طول تاريخ بايد قدردان اين عزيزان باشد.

مظلوميان در ادامه شروع سال تحصيلي جديد را به اعضاء هيئت علمي تبريك گفت و ابراز اميدواري كرد: سال جديد تحصيلي به لطف خدا، توجهات ائمه معصومين (ع) و تلاش و پشتكار تمامي همكاران، سال توسعه و پيشرفت در تمام زمينه ها و اهداف عالي دانشگاه باشد.

وي سال قبل را سال خوبي براي پيام نور دانست و افزود: تلاشهاي تمامي همكاران در مجموعه دانشگاه پيام نور استان فارس بحمداله نتيجه داد و اضافه شدن 28 رشته تحصيلي در مقطع كارشناسي ارشد و 3 رشته  تحصيلي در مقطع دكتري قطعي شده است .

سعيد مظلوميان گفت: دانشگاه پيام نور استان فارس رشد 51 درصدي اعتبارات را در سال گذشته به خود اختصاص داد كه از اين حيث بيشترين افزايش جذب را در بين دانشگاههاي پيام نور كشور داشته است.

رييس دانشگاه پيام نور استان فارس رشد 24 درصدي آثار پژوهشي اعضاء هيئت علمي، اجراي آزمون بدون كاغذ به صورت 100 درصد مراكز و واحدها، ايجاد واحدهاي جديد، كسب موفقيت هاي علمي، فرهنگي و ورزشي، عدم توقف و تداوم ساخت پروژه هاي عمراني را از ديگر افتخارات دانشگاه در سال گذشته دانست.

وي  راه اندازي روزنامه آنلاين الكترونيكي، سامانه الكترونيكي راهنماي دانشجويان ورودي جديد، سامانه جامع ارتباط الكترونيكي و سامانه پيامكي را از جمله  دستاوردهايي دانست كه براي اولين بار در دانشگاه پيام نور اتفاق افتاده است.

وي همچنين در خصوص جايگاه دانشگاه پيام نور، كسب رتبه هشتم دانشگاه پيام نور در توليد علم را در بين دانشگاههاي  وزارت علوم، تحقيقات و فناوري تبريك گفت و ياد آور شد: بسياري از دانشگاههاي معتبر كشور در اين ارزيابي، بعد از دانشگاه پيام نور قرار گرفته اند و اين نشان از رشد و توسعه علم در دانشگاه پيام نور مي باشد و مي طلبد كه اين تلاش و كوشش همچنان ادامه داشته باشد و آدرس دهي آثار و مقالات اعضاء هيئت علمي يكسان شود تا شاهد تكرار اين موفقيت ها در سال هاي آينده باشيم .

رييس دانشگاه پيام نور استان فارس خبر داد: در سال تحصيلي جديد 18 هزار دانشجو در مقطع كارشناسي، 950 دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد و 12 دانشجو در مقطع دكتري به دانشگاه پيام نور استان اضافه شده اند.

وی افزود: ثبت نام فراگير دانشجويان ارشد از نيمه دوم مهرماه  جهت  دو نوبت بهمن ماه و مهرماه سال آينده آغاز مي شود.

دكتر سعيد مظلوميان در خصوص زمان ثبت نام دانشجويان مقطع كارشناسي بدون آزمون دانشگاه پيام نور گفت: ثبت نام بدون آزمون دانشجويان كارشناسي پيام نور بر اساس سوابق و از تاريخ 6 آبانماه 92 ، براي تكميل ظرفيت هاي موجود شروع خواهد شد.

وي در ادامه بر توسعه تحصيلات تكميلي و ايجاد رشته هاي جديد به خصوص در مراكز و واحدهايي كه از مركز استان فاصله دارند تاكيد كرد و از فراخوان جذب عضو هيئت علمي در 16 رشته جديد بر اساس نياز مراكز و واحدها خبر داد.

مظلوميان گفت: مقرر گرديده در ساختار جديد، نيروهاي پيماني ترفيع بگيرند و محدوديت حداكثر سه پايه حذف گردد و در رابطه با تمديد قرار داد و ترفيع ها، اعضاء 4 ماه قبل از اتمام مهلت قرار داد اقدام كنند تا مشكلي بوجود نيايد.

رييس دانشگاه پيام نور استان فارس گفت: در بحث تحصيلات تكميلي بر اساس ساختار گروهها و بخشها، گروههاي آموزشي و پژوهشي راه اندازي شده است و چون به صورت آزمايشي و براي اولين باراتفاق مي افتد، دوره هاي كارشناسي ارشد را اولويت قرار داديم و به ازاي هر رشته و گرايش سه استاديار به بالا و براي هر گروه يك دبير مشخص گرديده كه اميد آن مي رود اين گروهها در دوره كارشناسي نيز به مرور زمان شكل گيرد.

وي  همچنين به اعضاء هيئت علمي جديد توصيه كرد. وی از آنها خواست  مطالعه  آئين نامه ها،  بخشنامه ها و گرنت هاي آموزشي و استخدامي و فعاليت هاي علمي و پژوهشي را  در دستور كار خود قرار دهند و همكاري لازم را با حوزه  فرهنگي دانشگاه به ويژه انجمنهاي علمي داشته باشند.

مظلوميان در خصوص تشكيل شوراي نظارت و ارزيابي استان گفت: شوراي نظارت و ارزيابي استان در دو بخش اعضاء هيئت علمي و كارمندي  و از طريق انتخابات برگزار شد که از سوی این اعضا، نظارت دقيق و هدفمندي در سطح استان انجام خواهد شد.

رييس دانشگاه پيام نور استان فارس در بخش ديگري از سخنانش با تقدير و تشكر از زحمات حجت السلام والمسلمين دكتر محسن مكارم، در زمان تصدي معاون فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه پيام نور شيراز، انتصاب دكتر محمود كمالي  به سمت معاون اجرايي دانشگاه پيام نور شيراز را تبريك گفت و براي وي در مسئوليت جديد آرزوي توفيق و سربلندي كرد.

وي در پايان  وجود نيروهاي مومن، متعهد و دلسوز، وجود فضاي صميمي و آرام حاكم بر دانشگاه پيام نور شيراز را يكي ازامتيازات و افتخارات اين دانشگاه  دانست و ياد آور شد: اميدواريم اين همدلي و تلاش موجبات رشد و ارتقاء سطح كيفي و كمي دانشگاه و رضايت هر چه بيشتر دانشجويان را در برداشته باشد.

در اين جلسه دكتر حسين توللي مسئول امورجاری مرکز شیراز ضمن تبريك هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصيلي جديد، به حاضرين در جلسه خوشامد گفت و از رياست دانشگاه پيام نور استان فارس به جهت  تلاش و پيگيري  دلسوزانه وي در جهت توسعه تحصيلات تكميلي در مراكز و واحدها بويژه در مركز شيراز تقدير و تشكر كرد.

در ادامه اين جلسه اعضاء هيئت علمي مركز شيراز در نشستي صميمي با رئیس دانشگاه پيام نور استان فارس به گفتگو نشستند و  نقطه نظرات خود را در خصوص حوزه تحصيلات تكميلي از جمله تعيين موضوع و دفاع از پايان نامه ها و توافق بين تمام گروههاي علمي، مطرح نمودند.

  

دیدار کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور زرقان با جانبازان جنگ تحمیلی

کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور زرقان با حضور در منزل محمدحسین همتی از جانبازان دفاع مقدس از مجاهدتهای وی در دوران دفاع مقدس تجلیل نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور زرقان، در این دیدار همتی به بیان خاطرات خود در عملیات های والفجر 8 و کربلای 5 و نحوه جانبازی خود در جزیره فاو در جریان عملیات والفجر8 پرداخت.

همتی با بیان اینکه وصیت شهدا بیشتر توصیه به نماز و حفظ حجاب بوده است به دانشجویان توصیه کرد ادامه راه شهدا در عمل به وصایای آنها می باشد.

  

200 شهید گلگون کفن میزبان دانشجویان،مسولان و مردم شهیدپرور شهرستان سروستان

همزمان با هفته دفاع مقدس یادواره شهدای شهرستان سروستان در تالار حافظ سروستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سروستان، در این مراسم که به منظور احیای یاد و خاطره شهدا و آشنا کردن نسل جوان امروز با حماسه آفرینی مردم در دوران دفاع مقدس و با حضور صفاری فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)، دانشجویان بسیجی، خانواده معزز شهداء و ایثارگران و مسئولان شهرستان برگزار شد، نسبت به مقام شامخ دویست شهید شهرستان ادای احترام شد.

در این مراسم صفاری، با تأکید بر اینکه دفاع مقدس پرده از چهره تزویر زورگویان کنار زد، افزود: مقاومت مردم ایران محاسبات شرق و غرب را در حمله به ایران برهم زد.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)، با اشاره به وضعیت نظامی کشور پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، عنوان کرد: در دوره بنی صدر نیروهای مردمی هیچگونه هماهنگی و اتحادی با نیروهای مسلح نظام نداشتند در حالی که پس از بعهده گرفتن فرماندهی کل قوا توسط امام راحل (ره) بین نیروهای کشور وحدت و انسجام شکل گرفت.

وی با بیان این‌که امروز نیز ملت ایران با هدایت رهبر معظم انقلاب با صلابت مدافع آرمان‌های نظام هستند، افزود: آمریکا بدلیل ضعف در برابر ایران در تلاش است تا ملت را با فشارهای اقتصادی و جنگ نرم نسبت به نظام بدبین کنند.

صفاری در بخشی دیگر از سخنان خود به تبیین سیره شهدای والامقام و مسائل جاری جهان و منطقه پرداخت و بر ادامه مسیر سرخ شهدا تاکید کرد.

حجت السلام والمسلمین خرسندی، امام جمعه شهرستان نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بخشی از سخنان خود با اشاره به  آیه شریف " وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ" بیان داشت: امروز شما میهمان شهدای عزیزی هستید که تک تک آنها در این جمع حاضر و ناظر بر اعمال و رفتار ماهستند و ما باید در مسیر آن عزیزان گام برداریم چرا که خون شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان سبب اقتدار و عظمت نظام شده است وامروز ما دستاوردهای انقلاب اسلامی را مرهون و مدیون آنها هستیم.

  

تجدید میثاق دانشجویان،کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور خرامه با شهدای گمنام

*عاطفه مند ، اولین جانباز حملات هوایی در شیراز به بیان خاطرات خود پرداخت

دانشجویان،کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور خرامه با شهدای گمنام تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خرامه، در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس، دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه به همراه مسئولین شهرستان با حضور در گلزار شهدای گمنام و گلریزان قبور با شهدای والا مقام تجدیدمیثاق کردند.

دکتر عیسی زارع درنیانی رئیس دانشگاه پیام نور خرامه ضمن تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در دانشگاه گفت: با هماهنگی صورت گرفته با شورای اداری شهرستان، دانشگاه اجرای بخشی از برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان را با همکاری بسیج دانشجویی بر عهده گرفت که گلریزان قبور شهدای گمنام از اولویت های این برنامه بوده است. وی همچنین گفت: از دیگر برنامه های دانشگاه در هفته دفاع مقدس ایجاد سنگرهای نمادین در دانشگاه و آذین بندی دانشگاه متناسب با این هفته می باشد.

در ادامه سیدرضا عاطفه مند از کارمندان دانشگاه پیام نورخرامه که در حمله هوایی سال 1364به شهرک آزادگان شیراز مجروح شد ،به بیان خاطراتی از دوران جنگ پرداخت.

وی در زمان حمله هوایی 18سال سن داشت که به عنوان اولین جانباز این حملات هوایی معرفی شده است.

 

برگزاری دومین یادواره شهدای دانشجو در دانشگاه پیام نور فیروزآباد

به مناسبت هفته دفاع مقدس دومین یادواره شهدای دانشجو در دانشگاه پیام نور فیروزآباد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فیروزآباد، رئیس این دانشگاه از برگزاری دومین یادواره شهدای دانشجو در دانشگاه پیام نور فیروزآباد خبر داد. دکتر داداله بهمند مسئول امورجاری دانشگاه پیام نور فیروزآباد اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت آرمان های امام راحل (ره)، شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، دومین یادواره‌ شهدای دانشجوی شهرستان توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برای احیای ارزش‌های هشت سال جنگ تحمیلی با حضور خانواده معظم شهدای دانشجو، مسئولان نظامی ، سیاسی  و فرهنگی شهرستان برگزار می شود.

بهمند ادامه داد: در حاشیه این یادواره از نمایشگاه های حدیث، تصاویر ایثارگری های شهدا و کتاب رونمایی خواهد شد.

 


مطالب مشابه :


راهنمای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه های افسری آجا:92-93

در این وبلاگ به تمام اطلاعاتی که شما برای استخدام در دانشگاه افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران از مرحله ی ثبت نام ,امتحان تستی (در تاریخ26/1/...در هر سال )و جواب امتحان تستی و قبول شدن آن تا مرحله ای که باید به تهران برای مصاحبه و انجام معاینه هابی ...
اعلام ثبت نام دانشگاههاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران 92

راه مشاور - اعلام ثبت نام دانشگاههاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران 92 - مشاوره تحصیلی و روانی - مسائل تعلیم و تربیت - ادبیات مشاوره ای و تربیتی - راه مشاور.
آگهی استخدام در دانشگاه های افسری ارتش آجا در سال تحصیلی 92-1393

علاقمندان لازم است مدارک خواسته شده را با توجه به محل سکونت خود از تاریخ 20/10/92 تا 20/12/92 حضوری به یکی از حوزه‌های اعلام شده در آگهی روزنامه تحویل و نسبت به ثبت‌نام و دریافت رسید ثبت نام خود اقدام نمایند. و- جدول رشته‌های تحصیلی: ...
خبرهای مراکز و واحدها - 4 مهرماه 92

دكتر سعيد مظلوميان در خصوص زمان ثبت نام دانشجويان مقطع كارشناسي بدون آزمون دانشگاه پيام نور گفت: ثبت نام بدون آزمون دانشجويان كارشناسي پيام نور بر اساس سوابق و از تاريخ 6 آبانماه 92 ، براي تكميل ظرفيت هاي موجود شروع خواهد شد. ... به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سروستان، در این مراسم که به منظور احیای یاد و خاطره شهدا و آشنا کردن نسل جوان امروز با حماسه آفرینی مردم در دوران دفاع مقدس و با حضور صفاری فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)، دانشجویان بسیجی، خانواده ...
استخدام سراسری

به اطلاع میرساند قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)‏ به منظور شناسايي و جذب نیروهای متعهد و توانمند در سراسر کشور و در راستاي توسعه عدالت اجتماعي از طريق جذب شايسته ترين افراد، اقدام به راه اندازی سامانه ثبت نام و رتبه بندی متقاضیان کار نموده است. ... کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند در روزهای سه شنبه مورخ 92/1/27 و چهارشنبه مورخ 92/1/28 ( به مدت دو روز ) به سایت اینترنتی این بانک مراجعه و نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. ... استخدام دیپلم تمام رشته ها در دانشگاه افسری ارتش.
سوالات کنکوری ها و پاسخ های دکتر توکلی،

پاسخ از دكتر توكلي:آزمون يكي است اما در انتخاب رشته ميتوانيم بعد از آزمون گزينه ي علاقه مندي به دانشگاه ها را بزنيم سوالم در مورد اینکه چرا فقط ... سلام من میخوام برای دانشگاه افسری ثبت نام کنم لطفا زمان ومحل ثبت نام را اطلاع دهید خیلی ممنون پاسخ از دكتر توكلي: ... اين آزمون ثبت نام كنند. سلام من متولد23/11/1372 هستم و در کنکور 92 در کارشناسی عمران دانشگاه غیر انتفاعی قبول شده ام می خواهم در کنکور 93 شرکت کنم ولی نمی دانم در قسمت کد وضعیت نظام وظیفه کدام کد را وارد کنم.
آغاز مرحله تکمیل ظرفیت و رشته های جدید کنکور کارشناسی ارشد دولتی سال 92

9- داوطلباني كه متقاضي ثبت‌نام و شركت در مرحله تكميل ظرفيت آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي ‌(دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال‌ 1392 مي‌باشند، لازم است در زمان ورود به سايت اينترنتي سازمان و انتخاب رشته نسبت به واريز مبلغ 35.000 ... پذيرش دانشجو در رشته‌هاي بورسيه دانشگاه افسري امام علي(ع) در دانشگاه‌هاي تربيت مدرس و خوارزمي، منحصراً از ميان پرسنل شاغل (فقط مرد) ارتش جمهوري اسلامي ايران با حداكثر 40 سال سن و حداكثر درجه نظامي برابر سروان و پس از انجام مصاحبه ...
اشنایی با محققین و دانشمندان فیزیک ایرانــــــــــــــــــی

او همچنین در دانشكده افسری نیز تدریس می نمود. وی بیشتر اوقات خود را به مطالعه و تحقیق در امور فیزیك ، خصوصاً « تاثیرات .... تيم ما در آن مسابقات پنجم شد و اين بهترين رتبه‌اي بود كه ايران تا آن زمان به دست آورده بود سپس در سال 1373 در دانشكده فيزيك دانشگاه صنعتي شريف ثبت‌نام كردم، استاد ناظر من دكتر فرهاد اردلان بود كه من را به فيزيك ذرات علاقمند كرد و در سال 1377 تحصيلات كارشناسي خود را به اتمام رساندم. دكتر فرزان، در ادامه مي‌‌گويد: پس از يك سال در سال 1380 همسرم - دكتر ...
اطلاعیه سازمان سنجش

پيرو انتشار اطلاعيه‌هاي مورخ 22/7/92 و 28/7/92 این سازمان در خصوص اعلام ظرفيت پذيرش رشته‌هاي تكميل ظرفيت و ظرفيتهاي جديد در برخي از كد رشته‌هاي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 بدين وسيله توجه پذيرفته‌شدگان نهايي ... داوطلبان براي اطلاع از هرگونه موارد احتمالي(اعم از برنامه زماني جديد براي ثبت‌نام و يا مدارك) قبل از مراجعه به دانشگاهها و موسسات آموزش محل قبولي به وب‌سايت اين دانشگاهها مراجعه نمايند. ... 4- دانشگاه افسري امام علي(ع) - نزاجا.
برچسب :