اعلام روند تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی نفت

اعلام روند تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی نفتb664811587ffeb19d88eb15cdb8ee6bf.jpg

امور طرح‌ها و برنامه‌های تامین نیروی وزارت نفت، شرایط کاری و مزایای فارغ‌التحصیلان ممتاز شاغل در صنعت نفت و روند قانونی تبدیل وضعیت کارکنان قرارداد مدت معین به رسمی را تشریح کرد.

به گزارش پانا نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، محمد صفار زاده درخصوص امکان اختصاص کمک هزینه تحصیلی برای فارغ‌التحصیلان ممتازان دانشگاه‌ها، تاکید کرد: در این رابطه دستورالعمل و مقرراتی وجود ندارد.

وی در خصوص ضوابط ساعت‌کاری، اضافه‌کاری و گرید کاری افراد نخبه در مقایسه با کارمندان دیگر افزود: بین ساعت کار و اضافه کاری ممتازان با افراد عادی تفاوتی وجود ندارد. فقط انتصاب آنان در برابر سمت‌های سازمانی با افراد عادی اندکی متفاوت است.

به گفته رئیس طرح‌ها و برنامه‌های تامین نیروی وزارت نفت، سابقه کار مرتبط با رشته و شغل به مجموع امتیازهای فرد در جلسه مصاحبه افزوده خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کارمندانی که در حین کار ادامه تحصیل داده‌اند و دارای شرایط فارغ‌التحصیلان ممتاز هم هستند، می‌توانند در سامانه ممتازین ثبت‌نام کنند؟ خاطرنشان کرد: براساس دستورالعمل مربوط به ممتازان، کارمندانی که قبل از ابلاغ آخرین دستورالعمل استخدام 12/1389 در صنعت نفت جذب و استخدام شده اند و شرایط ممتازان را براساس دستورالعمل جاری دارند، امکان ثبت نام ایشان در سایت ممتازان وجود ندارد و در صورت ثبت‌نام دعوت به مصاحبه از ادامه روند مربوطه جلوگیری به‌عمل خواهد آمد.

وی درباره چگونگی اعلام نتایج مصاحبه متقاضیان دعوت شده به مصاحبه یادآوری کرد: نتیجه مصاحبه همه متقاضیان دعوت شده به مصاحبه از طریق سایت، یا از طریق مکاتبه رسمی و یا ایمیل به اطلاع ایشان خواهد رسید.

رئیس طرح‌ها و برنامه‌های تامین نیروی وزارت نفت در ادامه تصریح کرد: باتوجه به تعدا زیاد متقاضی و تعداد نیاز محدود، ثبت نام در سامانه فارغ‌التحصیلان ممتاز به منزله "بانک اطلاعات" است و تعهد استخدامی ندارد. همچنین ممکن است متقاضیانی به دلیل تعداد بیشتر از نیاز متقاضی و تعداد محدود نیاز، هیچگاه به جلسه مصاحبه دعوت نشوند.

آزمون‌ استخدامی مسیر تبدیل وضعیت قراردادی به رسمی

صفار زاده در پاسخ به این پرسش که آیا وزارت نفت برنامه‌ای برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی مدت معین با شماره پرسنلی نفتی دارد؟ تصریح کرد: درحال حاضر براساس دستورالعمل جاری استخدام، نیروهای قرارداد موقت / مدت معین و یا پیمانکاری به منظور تغییر وضعیت به رسمی درصورت واجد شرایط بودن می توانند در آزمون های استخدامی صنعت نفت شرکت کرده و از امتیازهای ویژه بهره مند شوند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نهادی در وزارت نفت وجود دارد که با بنیاد نخبگان در ارتباط باشد و دانشجویان پسر با مراجعه به این نهاد بتوانند با انجام پروژه تعریف شده توسط این نهاد کسری خدمت سربازی بگیرند؟ گفت: متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به اداره تأمین وزارت نفت به نشانی خیابان طالقانی تقاطع ویلای جنوبی ساختمان شهید تندگویان طبقه 7 آقای عبادی مراجعه کنند.


مطالب مشابه :


آیین نامه تسهیلات ورود بدون کنکور ممتازین ارشد و دکتری

کارشناسی ارشد حسابداری - آیین نامه تسهیلات ورود بدون کنکور ممتازین ارشد و دکتری - «خدایا
.آگهي استخدام شركت ملي گاز ايران جهت تامين نيروي انساني مورد نياز مجتمع گاز پارس جنوبي

پذیرش ممتازین دانشجویان مفاد آگهي استخدام اين شركت دقيقاً مطابق با ضوابط و معيارهاي
حداقل مدرک لازم برای استخدام در نفت فوق دیپلم اعلام شد

افزایش حداقل مدرک استخدام از تا به حال فقط ممتازین دانشگاه های دولتی امکان جذب در
اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کارنامه مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته 87 نیمسال دوم - ممتازین ب

ممتازین ب - اطلاع رسانی اخبار معماری و شهرسازی - انعکاس کارهای علمی صورت گرفته در استخدام
اعلام نتایج پذیرش ممتازین بدون آزمون ارشد سال 1389 دانشگاه آزاد

كارشناسي ارشد حسابداری .:. وحيد سليمي.:. - اعلام نتایج پذیرش ممتازین بدون آزمون ارشد سال 1389
استخدام دانشگاه افسری ارتش ،کارمند نیروی دریایی ،کارمند نیروی زمینی ارتش استخدام زن و مرد

پذیرش ممتازین دانشجویان کاردانی آگهي استخدام دانشگاههاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران
اعلام روند تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی نفت

شرایط فارغ‌التحصیلان ممتاز هم هستند، می‌توانند در سامانه ممتازین و استخدام شده
استخدام زن در نیروی انتظامی با درجه ستوان سومی براساس کنکور سراسری سال91

پذیرش ممتازین بالاتر حق انتخاب اين رشته ها را ندارند. 7- موفقيت در مراحل گزينش و استخدام
همایش تجلیل از ممتازین استانی مسابقات قرآنی، معارف اسلامی و فرهنگی هنری

عصراوز - همایش تجلیل از ممتازین استانی مسابقات قرآنی، معارف اسلامی و فرهنگی هنری - - عصراوز
برچسب :