دفع سحر و جادو

برای دفع سحر :  1.همیشه قرآن کوچک همراه داشته باشید.

2. سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید.(حداقل سه مرتبه اول صبح و سه مرتبه اول شب خوانده شود. ) 

3. به وقت خواب سوره های کافرون ، توحید ، فلق و ناس را بخوانید.

4. پایان هر نماز آیه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید.

5. به اذان توجه نموده و  همراه با موذن زمزمه کنید.(حداقل یک اذان در شبانه روز)

6. معوذتین(سوره های فلق و ناس)را نوشته و همراه خود نگهدارد. (روی کاغذ سفید و بدون خط یا پوست آهو نوشته و یا روی نقره یا عقیق حک نماید. )

7. هر روز چهار جهت منزل سوره های کافرون ، توحید ، فلق و ناس (به ترتیبی که در قرآن آمده) بخوانید و فوت نمایید.

8. هر روز آیه هشتاد و یک سوره اسراء را هفت مرتبه به لیوانی از آب بخواند و بیاشامد. و آیه این است: و قل جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا . (لیوانی تازه ، مخصوص این کار کنار بگذارید)

9 . آیه صد سوره نساء را نوشته و فرد سحر زده از گردن بیاویزد. آیه این است: و یهاجر فی سبیل الله یجد فی الارض مراغما کثیرا و سعه و من یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله و کان الله غفورا رحیما(با خودکار نوشته نشود.با چیزی که طبیعی است مثل زعفران یا زغال بنویسید ، مدادهای امروزی مناسب است. اگر با زعفران می خواهید بنویسید کمی زعفران را بامقداری آب جوش ذر استکان کوچک مخلوط کنید وسپس روی آن گلاب بریزید بعد از این که سرد شد می توانید با خود نویس یا با قلم های نقشه کشی {راپید یا روترینگ} بنویسید) 10. اسپند همراه با کمی کندر دود کنید و به هنگام دود کردن سوره های کافرون ، توحید ، فلق و ناس را قرائت نمایید( حداقل هفته ای دو بار )

11. هر شب هفت مرتبه سوره تکویر را در خانه بخواند موضع سحر به لطف و کرم الهی معلوم شود.

12. دستورالعمل دعای چهل کلید را انجام دهید.(دعای چهل کلید برای بخت گشایی ، محبت بین زن و شو هر ، دفع سحر و جادو ، محفوظ ماندن از تمامی بلاها و مکر مکاران و سحر ساحران می باشد)تو ضیح آن در همین وبلاگ آمده است. 

13. هفتاد مرتبه آیه سی و سوم سوره الرحمن را به کاسه آب پاکی بخواند و به گو شه های محل کسب و جلوی منزل مسکونی خود بپاشد. آیه این است : یا معشرالجن و الانس ان استطعتم ان تنفذوا من اقطارالسمو ت والارض فانفذوا لا تنفذون الا بسلطان(هفته ای یکبار) 

  14. روز یکشنبه سوره مبارکه مزمل را با وضو ، به گلاب و زعفران نوشته و در آب پاک شسته و شخص سحر زده بنوشد.

15. دو رکعت نماز بخواند رکعت اول پس از سوره حمد یک بار سوره کافرون و آیه   لا اعبد ما تعبدون   را هر چقدر می تواند تکرار کند ودر رکعت دوم پس از حمد هفت بار سوره کافرون را بدون تکرار آیه بخواند ، هرسحری برای شخص کرده باشند باطل می شود.(روز های چهارشنبه و با صدای آهسته)

16. الف: آیه  و قل جا ءالحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا ( اسراء آیه  ۸۱ ) همراه با نقش شرف الشمس  به مشک زعفران بر ظرف چینی (سفید ، تازه و مصرف نشده) نوشته و بشوید و بیاشامد اگر جمیع ساحران جمع گردند از سحر کردن او عاجز شوند.....  ب:و یا روی کاغذ زرد نوشته و یا بر روی عقیق زرد حک کند و  همراه خود نماید . (دو دستور العمل مجزا میباشد. ) 

  ***(بسیار مهم)سوره "عبس و تولی" را به مد ت چهل شب هرشبی چهل و یک مرتبه به نیت دفع جن و دفع سحر و فتح طریق بخوانید.(درهفته اول ترس ، استرس ، اضطراب ، دلهره و دلشوره ، خواب های وحشتناک و کابوس ، سرگیجه  و سر درد ، تهوع ، بی حوصلگی و کلافگی بر شما روی می دهد دلیل آن برون ریزی نیروهای منفی از وجودتان می باشد. این حالت های مذکور ممکن است برخی موارد آن رخ دهد و در همه اشخاص یکسان نیست. بستگی به شدت سحر و جادو و موکل های آن دارد) (اگر فرصت آن نیست که این سوره را با اعمال فوق انجام دهید، می توانید پس از آن که اعمال فوق را به اتمام رسانیدید چهل شب مجزا این سوره را تلاوت نمائید)

  موارد فوق را باهم انجام دهید. موارد ذیل نیز مجرب است تمام آن را یا برخی موارد آن را انتخاب نموده و همراه بادستورالعمل های فوق (شماره ۱ تا  ۱۶)انجام دهید.

17. اگر کسی را وسواس و فراموشی غالب باشد به کسی ماند که از برای او سحری کرده باشند یا چشم بد به او رسیده باشد این آیات از سوره انبیاء را جام سفید روی (مثلا ظرف چینی تازه) بنویسد و بشوید و ناشتا بیاشامد و قدرت حق تعالی را مشاهده کند. بسم الله الرحمن الرحیم اقترب للناس حسابهم و هم فی غفله معرضون ، مایاتیهم من ذکر من ربهم محدث الا استمعوه و هم یلعبون لاهیه قلوبهم و اسروالنجوی الذین ظلموا هل هذا الابشر مثلکم افتاتون السحر و انتم تبصرون قال ربی یعلم القول  فی السماء و الارض و هو السمیع العلیم. (سوره انبیاء آیات ۱ تا  ۴ )

 

18.هر روز دویست و شش مرتبه ذکر   یاجبار  گفته شود.(این تعداد را میتوانید در یک نشست بگوئید یا در تعداد نماز ها تقسیم نمائید.بعد از چهار نماز چهل مرتبه و در بعد یک نماز چهل وشش مرتبه بگوئید)

19.جهت دفع جادو گران و شیاطین آیه سخره خوانده شود. آیات ۵۴ تا ۵۶ سوره اعراف ( ان ربکم الذی خلق .....تا.....قریب من المحسنین ) ( روزی حداقل یک مرتبه )


20. برای دفع سحر نوشته و بر گردن آویزان نمایند مجرب است. بسم الله الرحمن الرحیم  عزمت علیکم بما عذیت به سلیمان انه من سلیمان و انه بسم الله الرحمن الرحیم  آهیا شراهیا بطوشیا جهارا یلمو شیا قهارا بحق کهیعص ذکر رحمه ربک عبده زکریا اذ نادی ربه نداء خفیا کما قل اعوذ برب الناس ملک الناس  اله الناس من شرالوسوس الخناس الذی یوسوس فی صدور الناس من الجنه و الناس .(بر روی کاغذ سفید و بدون خط نوشته شود)

21. برای در امان بودن از سحر بگوئید : اللهم رب موسی و خاصه و هازم من کاده بسحره بعصاه و معیدها بعدالعوده ثعبانا و ملقفها افک اهل الافک و مفسد عمل الساحرین و مبطل کید اهل الفساد من کادنی بسحر او بضر عامدا او غیر عامد اعلمه او لا اعلمه و اخافه فاقطع من اسباب السمو ات عمله حتی ترجعه عنی غیر نافذ و لاضار و لا شامت انی ادرء بعظمتک فی نحور الاعداء فکن لی منهم مدافعا احسن مدافعه و اتمها یا کریم.       پس به درستی که هر که این دعا را بخواند ضرر نمی رساند به او سحر ساحر جنی و انسی.  

22. به جهت دفع سحر پس از اتمام نماز شب قبل از اذان صبح هفت بار بگویدبسم الله و بالله سنشد عضدک باخیک و نجعل لکما سلطانا فلا یصلون الیکما بآیاتنا انتما و من اتبعکما الغالبون (قصص آیه ۳۶) اگر ساحر را می شناسد رو به خانه ساحر کرده و هفت نوبت بخواند و نیز در مکارم الاخلاق آمده همین آیه را هفت بار بر سحر شده بخوانند.

23. از امام رضا  از سحر سوال شد ، فرمود: آن نیز وا قعیت دارد و بدون اذن خدا اثر نکرده و ضرر نمی رساند و اگر گرفتار آن شدی دستت را تا محاذی (رو به رو  و مقابل)صورت خود بالا ببر و بخوان : بسم الله العظیم بسم الله العظیم رب العرش العظیم الا ذهبت وانقرضت.

   با توجه به آیات و سخنان بزرگان ، سحر در وجود آدمی تاثیر گذار است و همچنین تاثیر سحر در وجود مقدس پیامبر به گفته برخی از مفسرین مشهور ، خاصیت سحر در به وجود آمدن محبت و بغض و غم و نظایر آن ثابت می گردد و در این عمل شیاطین دخیل  می باشند . سحر یعنی گماردن موکلان شیطانی و اجنه کافر بر یک شخص از را ههای خاص. این کار از گناهان کبیره  محسو ب می شود و حرام مسلّم است.


مطالب مشابه :


دعا برای نابودی دشمن

* توجه:هرگونه نقل مطلب باید با ذکر منبع صورت پذیرد والا مسئولیت شرعی دارد! دعا برای دفع یا
طلسم برای نابودی دشمن

دعا برای ازدواج|دعا برای حاجت|محبت |بخت|برای کار|بهترین دعا و طلسم برای نابودی دشمن
خواص اسم شریف القابض

طلسم برای نابودی دشمن برآمدن دعا و طلسم برای نابودی
دعا نویس-بررسی طالع به صورت حرفه ای- دعای محبت دعای رزق وروزی دعای حفاظت از بلایا دعای ابطال سحر دع

قوی طلسم برای نابودی دشمن برآمدن علوم غریبه دعا و طلسم برای نابودی دشمن دعای
دفع سحر و جادو

طلسم برای نابودی دشمن برآمدن دعا و طلسم برای نابودی
جداول کتاب شمس العرفا و کتاب شمس الانوار

طلسم برای نابودی دشمن برآمدن دعا و طلسم برای نابودی
برچسب :