مصاحبه از اقای کیوان ساکت اف

مصاحبه با کیوان ساکت اف

The image “http://irapic.com/uploads/1217611386.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

پس از محبوبیت دو مجری تلویزیونی کیوان ساکت اف و محسن افشانی مجاب شدیم تا با این دو عزیز مصاحبه ای داشته باشیم ، مصاحبه ای که در زیر می خوانید مصاحبه با کیوان ساکت اف است

بیوگرافی:

کیوان ساکت اف متولد 25 شهریور 1367 تهران فرزند سوم خانواده هستم دو تا برادر دارم که یکی از آنها به تازگی دکترای فلسفه و دیگری نیز تا مقطع قوق لیسانس تهیه کننده گی سینما خوانده و در قسمت ادب و هنر و تله تائتر فعالیت می کند مادرم خانه دار است و پدرم دبیر.


از کودکی برای وارد شدن به این کار برنامه ریزی کرده بودید ؟

بله ، من از بچه گی به این کار فکر می کردم به همین دلیل وارد اموزشگاه سینمایی هفت هنر در کرج شدم و بازیگری خواندم و چون برادر من مدیر آنجابود شش سال پیش وارد اموزشگاه شدم و زیر نظر استاد قنبری شروع بع کار کردم

چرا ساکت اف ؟آیا اصلیت شما روس است ؟

خیر ، موقعی که می خواستند شناسنامه بدهند پدر ، پدربزرگ من به مامور ثبت احوال می گوید : می خواهم فامیلم ساکت زاده باشد آن مامور می گوید این نام خانوادگی انتخاب شده خلاصه پس از این که پدر بزرگ من پیشنهاد ساکت نژاد ، ساکت پور و غیره را می دهد و می بیند که همه ی این ها انتخاب شده ساکت اف را انتخاب می کند زیرا اف یک پسوند روسی است و به معنای زاده به همین دلیل نام خوانوادگی ما شد ساکت اف .

چگونه وارد تلویزیون شدی؟

ما یک تائتر کار می کردیم که آن را در دانشگاه سوره اجرا کردیم پس از اینکه کار ما خوب شد فرستاده شدیم به جشنواره شاهرود ،آنجا آقای رضا فیاضی کار من را دید ، خوشش آمد و مرا برای کار خودش انتخاب کرد و پس از آنبه جشنواره تائتر کودک اصفهان رفتیم که در آنجا تهیه کننده مرا دید و انتخاب کرد اینگونه شد که وارد تلویزیون شدیم.

آشنایی با محسن افشانی : 

من در شبکه یک برنامه ای اجرا می کردم که همزمان با ان محسن افشانی برنامه استانه را اجرا می کرد که مدیر گروه تصمیم گرفت که ما دو نفر را کنار هم بگزارد و دید که وای عجب اتفاق بدی افتاد (می خندد) .

بین کار بازیگری و کار اجرا کدام یک را دوست داری؟

بازیگری ، من اصلا کار اجرا را دوست ندارم

http://irapic.com/uploads/1217637550.jpg

پس چرا وارد کار اجرا شدی ؟ شاید یک اشتباه و شاید این که به چشم یک سکوی پرتاپ به آن نگاه می کردم که از آن طریق وارد کار بازیگری شوم .

مشوق اصلی و راهنمای شما چه کس یا کسانی بودند ؟

پدر و مادر که خیلی کلیشه ای شده ولی برادر من و خانم برادر من نقش بسیار مهمی در رسیدن من به این جایگاه داشتند

چگونه وارد کار بوم سفید شدی؟

محسن افشانی برای شبکه ی جام جم برنامه اجرا می کرد ، آقای کامیار اسماعیلی تهیه کننده برنامه بوم سفید محسن افشانی را می شناخت و به او گفت می خواهم یک برنامه بوم سفید نامی بسازم

و به چند تا مجری جوون نیاز داریم . همان اوابل اشنایی من با محسن بود که محسن به اقای اسماعیلی گفت دوست خودم کیوان هست و با هم ، هم راحت هستیم ، اینجوری وارد بوم سفید شدیم.

طرح ایده های اصلی بوم سفید با چه کسی بود؟ ایا شما نقشی در این ایده ها داشتید؟ ایده های اصلی با تهیه کننده بود و ما فقط اجرا می کردیم ولی یک چیزهایی به مرور خودش جا می افتاد مثلا اینکه کیوان قسمت دانستنی ها را بخواند و..نقش ارسیا در این برنامه هم فقط و فقط کنترل من و محسن و جلوگیری از شیطنت های ما است.

با توجه به این که برادر شما در تلویزیون فعالیت می کند و سایز اواملی که خودتان گفتید ، ایا شما با پارتی بازی و رابطه وارد این کار شدید ؟

متاسفانه مردم ما در مورد پارتی بازی و روابط عمومی قوی اشتباه می کنند در ضمن هیچ کس حاظر نیست خودش را خراب کند و مثلا پسرخاله خودش را به جای یک آدمی که شایسته آن پست است وارد کار کند و کار را خراب کند زیرا اول از همه آبروی خودش را برده. در مورد برادر هم که گفتم او در شبکه 4 فعالیت می کند و در ورود من به تلویزیون هم دید که هیچ نقشی نداشت.

هنگام اجرای اولتان چه حسی داشتید ؟

به شدت استرس داشتم و حس می کردم که خدا دارد من را هدایت و ارزو می کردم هر چه زودتر برنامه تموم بشه .

از چه موقع این کار برای شما عادی شد ؟ از روز بعدش

تا حالا شده وسط یک اجرای زنده یک سوتی یا گافی بدهی و خودت متوجه بشوی و بخواهی آن را جمع و جور کنی ؟

خیلی زیاد تا دلتان بخواهد

تپق و امثالهم که خیلی عادیه ولی من مثلا در برنامه ای به حای کیلو گرم کیلومتر (مثلا گفتم وزن فلانی اینقدر کلیومتر است ویا ارتفاع فلان چیز اینقدر کیلو گرم است)

نقش صدای بوم را چه کسی بر عهده داشت؟

آقای امین نبی اللهی گوینده وسر دبیر برنامه پارازیت در رادیو

موقعی که خودتون را در برنامه می بینید از جرای خودتون بیشتر خوشتون میاد یا اجرای محسن افشانی؟

من برنامه خودم را تا به حال ندیدم غیر از یکی دو بار که ضبط شده دیدم. اجرای من و محسن فرق می کند و این وسط سلیقه ی مردم خیلی مهم است بعضی ها از من خوششون میاد و بعضی ها از محسن به خاطر اینکه محسن یک پسر شر و شیطونه که چشمان آبی دارد و من یک پسر سر سنگین که هیج جور نمی تونم با محسن کنار بیام

http://irapic.com/uploads/1217611201.jpg

شما کار اجرا را اجرا می کنید یا اجرا را بازی می کنید؟

ببینید من جلو و پشت دوربین یک جورم حالا نمی دونم جواب سوال شما کدام می شود ولی من سعی می کنم تا جایی که بشه دیالوگها را برای خودم کنم ولی محسن اجرا را بازی می کند این اصلا به معنای دورویی نیست ولی محسن دوست دارد که جلوی دوربین بازی کند .

نظر شما در مورد بازی محسن افشانی در سریال ترانه مادری چیست ؟

هیچ وقت فکر نمی کردم بتواند اینقدر خوب بازی کند. به غیر از یک جاهایی که نیاز به تجربه بیشتری دارد سایر جاها بسیار خوب است.

به نظر شما بازیش به خوبی اجرا زنده اش بود ؟

من فکر می کنم در هر دوی آنها توانایی دارد ولی من خیلی دوستانه به او پیشنهاد می کنم که دیگر اجرا نکند به خاطر اینکه اجراآدم را فاسد می کند و برای آدم تاریح انقضا تعیین می کند

برای آینده تان چه برنامه ای دارید ؟ از صحبت هاتون بر می آید که دیگر نمی خواهید اجرا کنید ؟

بله ، واقعا سعیم بر این است که دیگر اجرا نکنم ولی متاسفانه اجرا یک شیرینی دارد که وقتی رفت زیر زبانتان دیگر نمی توانید ترکش کنید

اگر فیلمی بازی کنید و مردم نپسندند آیا شما به کار اجرا بازی می گردید ؟

خیر زیرا من کاری می کنم که خودم راضی باشم نه مردم خوششان بیاید ولی نظر مردم نیز به عنوان مخاطب خیلی مهم است

اولویت شما بین کارها در کارهایتان چیست؟

اولویت من به ترتیب تئاتر ، سینما ، رادیو و تلویزیون است. ممکن است بین تئاتر و سینما یک کار سینمایی رو انتخاب کنم ولی آن انرژی که در تئاتر است را با هیچ چیزی عوض نمی کنم.

نظر شما در مورد افراد زیر :

فرزاد حسنی : مجری بسیار خوبی است و مردم بسیار دوستش دارند

امین نبی اللهی : پسر گلی است و خیلی دوست داشتنی

حامد بهداد : بازیگر مورد علاقه ی من

  محسن افشانی : پسر خوب ، گل و خیلی تقس و باید حواسش به خودش باشه

http://irapic.com/uploads/1217632543.jpg

 

مصاحبه از سایت:www.honarmandan.org


مطالب مشابه :


مصاحبه از اقای کیوان ساکت اف

کانون وبلاگنویسان نوجوان - مصاحبه از اقای کیوان ساکت اف - به ما بپیوندید
مصاحبه با محمد نیازی(درمان وابستگی به سیگار)

معلم و پیر فرزانه مهندس حسین دژاکام . مصاحبه با محمد [email protected] برای آقای امین دژاکام
عکس سال ایران ۸۹

مهدی ابراهیمی / نعیم احمدی / محمد احمدی راد / امین ارجمند حیدری / فرزانه خادمیان مصاحبه
مجله شماره 100

یک خبر هم به شما بدهم که در شماره های آینده مجله قدیمی ها می توانید مصاحبه فرزانه داوری
اعلام ساعت مراجعه جهت مصاحبه حضوری باشگاه رادیویی جوان

اعلام ساعت مراجعه جهت مصاحبه حضوری توحیدی پناه، فرزانه میركاظمی، سید امین
برچسب :