مشکلات رانندگان سواری های بین شهری خوی

مشکلات رانندگان سواری های بین شهری خوی

اصولگرایان: رانندگان سواری های پلاک قرمز برون شهری مستقر درترمینال مسافربری خوی طي نامه ای به مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان از عملکرد شهرداری خوی درآن مجموعه گله کرده و نوشتند:

terminal_khoy.jpg

 ـ شهرداری خوی حق عوارض 5 درصد خود را بر مبنای نرخ سواری ها که براساس عرضه و تقاضا توافقی تعداد مسافر ـ مقصد مسافر و بدون در نظر گرفتن بلیط بین راهی به صورت خودسرانه و غیر قانونی محاسبه نموده که به منظور ساماندهی نرخ توافقی با مسافران ضرورت ایجاب می کند که این امر در خروجی ترمینال ایجاد تا از نزدیک بر مبنای واقعیت و نرخ توافقی با مسافران عوارض شهرداری را مطالبه نمایند.

ـ در کلیه پایانه های مسافربری خودروهای پلاک قرمز در ورودی ترمینال مستقر ولی در ترمینال شهید درستی خوی عکس این قضیه اتفاق افتاده به طوری که خودروهای مذکور در پشت ترمینال و خودروهای شخصی مسافربری در ورودیه آن به خاطر دریافت مبلغ دویست تومان از آنان توسط شهرداری جا داده شده اند و براحتی اقدام به حمل مسافر خودروهای پلاک قرمز را می نمایند.

ـ سازمان تاکسیرانی شهرستان خوی باایجاد دفتر در داخل ترمینال و در اختیار گذاشتن برگ مرخصی برای تاکسی های درون شهری خوی زمینه مناسبی جهت فعالیت در مسیرهای جاده ای برون شهری در مسیرهای اورمیه ـ سلماس ـ تبریز ـ مرز رازی و غیره فراهم آورده و این امر موجبات اخلال در نظم حمل ونقل مسافر و تنش در بین رانندگان گردیده است و با وجود شکایات متعدد در این زمینه هیچ گونه اقدامی از سوی مدیریت شهرداری و تاکسیرانی انجام نگردیده است.

ـ شهرداری استرحتگاه رانندگان را با تمام تجهیزات مورد نیاز به صورت بسته نگهداشته و با گذشت سه سال مجبوریم روی چمن ها استراحت نموده و ظرف غذا و یا استکان های خود را در سرویس های بهداشتی بشوییم.

ـ مدیریت های پایانه ترمینال و حمل و نقل اداره کل هیچ گونه توجهی به مشکلات اینجانبان ننموده که این امر موجب نارضایتی اینجانبان گردیده است.

ـ با توجه به شکایت های متعدد به دلیل نارضایتی از عملکرد شهرداری و عدم توجه به دستورات مقامات محترم تقاضای دستور فوری بر حل مشکلات مطروحه ظرف 48 ساعت مورد استدعاست در غیر این صورت همگی مجبوریم دست از کار کشیده و خودروهای خود را در داخل حیاط شهرداری پارک نموده و دست به دامن مسئولین محترم شویم و این امر در نظر مقامات امنیتی ـ سیاسی تلقی نگردد.


مطالب مشابه :


مرخصی تابستانی معلمان

اضافات يك دبير رياضي ( ماه برگ) - مرخصی تابستانی معلمان - mahbarg@yahoo.com
فصل2

، پیام آور ، طرح پزشک خانواده و یا انتقال نیروهای رسمی و پیمانی برگ مرخصی مرخصی
صرفا جهت اطلاع

2.عدم تکمیل وارسال نمون برگ مرخصی ذخیره شده سرایدار و درج نشدن آن درپرونده پرسنلی،به
مقررات اداری و انضباطی در خصوص ورود و خروج کارکنان

2- برگ مخصوص مرخصی ساعتی بایستی قبل از خروج فرد ذینفع از اداره محل خدمت، تهیه و توسط مقام
فرمهای دهیاری (لینکها سالم هستند )

۲-برگ مرخصی دهیاری ۲-برگ دستور پرداخت وجه ۳-بليط كارگر ۴-رسید دریافت چک از
مشکلات رانندگان سواری های بین شهری خوی

شهرستان خوی باایجاد دفتر در داخل ترمینال و در اختیار گذاشتن برگ مرخصی برای تاکسی های
شرایط تردد خودروهای پلاک اروند

شرایط تردد خودروهای پلاک اروند وعوارض ومیزان مرخصی اصل وکالتنامه وکیل به همراه ۲ برگ
شعر های در مورد سربازی

نوشتم نامه ای با برگ انگور — جدا گشتم دو سال از میگه والا فقط به خاطر مرخصی هاش
برچسب :