نمونه سابقه کار به زبان فارسی

 گواهی سابقه کار

 

بدینوسیله گواهی می شود:

 

آقای / خانم: ....................... فرزند: .............. به شماره شناسنامه: ............. متولد: ............... به عنوان شغلی: .................................از تاریخ .............. تا تاریخ ................ با این شرکت همکاری داشته است.

 

سایر مشخصات استخدامی نامبرده به شرح ذیل می باشد:

 

آخرین حقوق دریافتی: . . . . . . . . . .

 

مدت اشتغال:  . . . . . سال

 

  1. از تاریخ . . . . . .  تا تاریخ . . . . . . . . پاره وقت 25 ساعت در هفته

 

  1. از تاریخ . . . . . .  تا تاریخ . . . . . . . . تمام وقت 44 ساعت در هفته

 

عنوان و سمت شغلی:

 

  1. از تاریخ . . . . . .  تا تاریخ . . . . . . . . سمت شغلی . . . . . . . . .

 

  1. از تاریخ . . . . . .  تا تاریخ . . . . . . . . سمت شغلی . . . . . . . . .

 

شرح اهم مسئولیتها:

 

1.

2.

3.

4.

5.

 

 

 

 

 

شایان توجه است که طول مدت کار ایشان دراین شرکت با رضایت کامل مدیریت و سایر بخشهای مرتبط  همراه بوده است

 

نام مدیر یا مسئول قسمت

. . . . . . . . . . . . . . . . .


مطالب مشابه :


تشريح ساختار رزومه + دانلود يک نمونه رزومه کاري

25 جولای 2013 ... تشريح ساختار رزومه + دانلود يک نمونه رزومه کاري .... فارسي - دانلود نمونه رزومه فارسي - دانلود نمونه رزومه انگليسي - نمونه اي از يک رزومه - نمونه رزومه
نمونه سابقه کار به زبان فارسی

كاريابي بين المللي بَرين كار - نمونه سابقه کار به زبان فارسی - گام به گام تا اعزام صحیح و قانونی به استرالیا با مجوز رسمی از وزارت کار. ... اسپانسرهای ایالتی · نگارش رزومه کاری · نگارش نامه سابقه کار · تدریس تخصصی IELTS · لینک های مفید.
رزومه چیست ! تشریح ساختار رزومه ! دانلود نمونه ای از یک رزومه

29 سپتامبر 2011 ... دانلود نمونه ای از یک رزومه - بانک جامع مقالات عمومی و تخصصی رشته مهندسی صنایع - دانلود و آموزش نرم افزارهای ... رزومه معرفینامه ای شامل خلاصه ای از تجربیات کاری، سوابق تحصیلی و مهارتهای فرد جویای کار است. ..... مقالات علمی فارسی.
شرح نگارش رزومه(cv ) و نمونه رزومه

3 جولای 2011 ... شرح نگارش رزومه(cv ) و نمونه رزومه ... بنابراین مهم‌ترین فعالیت‌های کاری و شرح تجربیات شما در رزومه ثبت می‌شود. .... یک نمونه رزومه فارسی:
رزومه کار جنرال

از ایران تا کانادا - رزومه کار جنرال - من توی این وبلاگ سعی میکنم تجارب مهاجرتی و زندگی خودم رو ازایران تا ... راهنمای تازه واردین به ونکوور کانادا به زبان فارسی ... در اینجا 2 تا نمونه رزومه براتون میزارم که برای 2 هدف مختلف میتونید ازش استفاده کنید :.
دانلود فرم خام رزومه نويسي برای کارجویان

تايپ20,دانلود مقاله,تحقيق,نمونه سوال - دانلود فرم خام رزومه نويسي برای کارجویان - دانلود تحقيق و مقاله دانش ... رزومه کاری به متنی گفته می‌شود که از چند صفحه تشکیل شده است و در آن اطلاعات و مشخصات شما و بسیاری از مواردی که ... قيمت تايپ فارسي
طریقه ی نوشتن رزومه

رزومه معرفینامه ای شامل خلاصه ای از تجربیات کاری، سوابق تحصیلی و مهارتهای فرد .... در این بخش به بررسی نمونه رزومه و ارائه ی فایل قابل دانلود در این باره می پردازیم.
نکاتی در مورد نگارش رزومه فارسی

پله پله تا ملاقات خدا - نکاتی در مورد نگارش رزومه فارسی - همه عمر برندارم سر از این ... تهیه یک رزومه کاری خوب که باعث شود کارفرما شما را برای مصاحبه کاری دعوت .... به رزومه ها و قالب های نمونه نگاه کنید تا از آنها ایده بگیرید، اما آنها را عینا کپی نکنید.
چگونه یک رزومه بنویسیم ؟

پارسی فا بزرگترین مرجع فارسی زبان در اینترنت ... اما به طور كلي اصول و سرفصل بندي عمومي رزومه ها به شرح زير است: ... شما ، اعم از تمام وقت يا پاره وقت ، با ذكر نام و تلفن يا آدرس محل كار ، به اضافه تاريخ و دوره اشتغال فهرست شود. ... نمونه رزومه :.
نمونه رزومه برای مصاحبه کبک

هر کسی برای مصاحبه کبک می تواند این نمونه رزومه را با خود ببرد. ... البته در این فرمت که در سایت می باشد برای هر کاری نمی توان استفاده کرد و این تقریبن در خصوص مصاحبه کاربرد دارد. ... توضیحات فارسی مشاغل کانادا توسط اداره مهاجرت کانادا
برچسب :