ایران فیدز در نبردی با گوگل ریدر-- منبع وبلاگ یک فتحی

همه ما به اهمیت فید واقفیم. در حقیقت استفاده از فید  باعث می شود تا ما بدون نیاز به سایتهای مختلف و فقط با مراجعه به یک فیدریدر بتوانیم تمام سایتهای موردعلاقه خود را مطالعه کنیم. این کار البته سودهای دیگری هم دارد که اینجا جای بحث آنان نیست ولی باعث می شود که وب خوانهایی که ساعات زیادی را صرف این کار می کردند الان بتوانند با حدود 2ساعت سایتهای زیادی را مطالعه کنند. نکته مهم انتخاب یک خواننده فید مناسب است. در این عرصه که گوگل ریدر پرچمدار است ایران فیدز شاید بتواند نماینده قابلی باشد.

سایت ایران فیدز یک خبرخوان آنلاین است که به تازگی کار خود را آغاز کرده است. ثبت نام در این سایت بسیار ساده است. شما به راحتی می توانید فید وبلاگ موردنظرتان را تعریف کنید تا سایت برای شما فید مورد نظر را بخواند. در ضمن سایت به شما یک سری وبلاگ یا سایت پیشنهاد می کند که شما می توانید در زمینه مورد نظر خودتان از میان انها انتخاب کنید و با زدن یک دکمه به آن را به دایرکتوری خودتان اضافه کنید. این لیست به سرعت در حال افزایش است و تقریبا مجموعه خوبی در حال فراهم آمدن است. این قابلیت در گوگل ریدر به علت نداشتن جامعه کابری متناسب وجود ندارد. در حقیقت جامعه کاربری مهمترین مزیت یک سرویس داخلی است. در این زمینه ایران فیدز هم مسثنا نیست و در حقیقت به خوبی این برتری را شناخته است.

شما می توانید برای اینکه کاربرانتان را به استفاده از RSS   سایتتان تشویق کنید به صفحه اصلی ایران فیدز رفته و درخواست کد لینک کنید. در عرض چند ثانیه برای شما کدی داده می شود که می توانید آنرا در وبلاگتان قرار دهید. نمونه این کد را می توانید در همین وبلاگ بیابید. اگر کاربر بر روی این لینک کلیک کند این لینک را می تواند به دایرکتوری خود در ایران فیدز اضافه کند.  

*ایران فیدز هر روز پیشرفت می کند

باید ایران فیدز را یک سایت در حال ساخت واقعی نامید. خیلی از سایتها با قرار دادن کلمه بتا (Beta) یا آزمایشی در سایتشان به تمام انتقادات با حربه سایت در حال ساخت است پاسخ می دهند. ایران فیدز از این قاعده مستثناست. مسئولان سایت به شدت به نامه ها و ایمیل های رسیده رسیدگی می کنند و تمام پیشنهادات و انتقادات را می پذیرند. تغییرات در سایت به سرعت اعمال می گردد و پیشنهادات اسیر بوروکراسی نشده و به سرعت بررسی می گردد. سایت همیشه در حال پیشرفت است و مدیران سایت به صورت شبانه روزی برای سایت کار می کننند. این باعث می شود تا بتوان به آینده ایران فیدز امیدوار بود.

پی نوشت : مسلما مقایسه ایران فیدز به علت تازه ساخته شدن ایران فیدز با سرویسهای بزرگ اشتباه است ولی ما می توانیم با گرایش به سرویسهای وطنی مانند ایران فیدز ایشان را در گسترش سرویسشان آماده کنیم.

به شخصه بعد از این حداقل در کنار سایتهای خارجی هم که شده از ایران فیدز استفاده می کنم و با شناختی که از مسوولان این سایت پیدا کرده ام اشکالات و نواقص سیستم را گزارش می کنم. شاید این گونه من هم نقشی در گسترش این سرویس وطنی داشته باشم.

یک فتحی


مطالب مشابه :


برج میلاد فعلا ناتمام است

دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 2 و 22 وبلاگ تخصصی گردشگری و نرم افزارهای جهانگردی ایران .
تحلیل swot صنعت هتلداری هند - نمونه تحلیل

دانشگاه جامع علمی کاربردی صنعت (SWOT) analysis is mental دانشگاه جامع علمي كاربردي تنها متولی
ایران فیدز در نبردی با گوگل ریدر-- منبع وبلاگ یک فتحی

دانشگاه جامع علمی کاربردی صنعت دانشگاه جامع علمي كاربردي تنها متولی نظام آموزش
باغ ایرانی، انگیزه‌ سفر گردشگر متخصص

دانشگاه جامع علمی باغ شازده ماهان، باغ گلشن علمي كاربردي تنها
بررسی سوانح هوایی ایران - صنعت حمل و نقل 4

دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 2 و ماهان اير . 31742 . 5396 دانشگاه جامع علمي كاربردي تنها
معرفي رشته

(علميكاربردي) 3- در آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامي شركت كرده و پس از دوره كارداني
اسلاید های نظریه زبان ها و ماشین (استاد ماهان)

امور فرهنگي دانشگاه علمي جامع كاربردي (استاد ماهان) نمرات درس مهندسی اینترنت دانشگاه
برچسب :