قهرمانی تهران در پیام نور

قهرمانی دانشگاه پیام نور تهران در ششمین المپیاد دانشجویان دختر پیام نور کشور:

 

 

در آیین اختتامیه ششمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی دختر دانشگاههای پیام نور کشور که در زنجان خاتمه یافت تیم تهران با 251 امتیاز رتبه نخست این دوره از مسابقات را به خود اختصا ص داد.

استانهای قزوین و گیلان به ترتیب با 129 و 116 امتیاز به ترتیب رتبه های دوم و سوم رقابت ها را کسب کردند.

طی یک هفته برگزاری مسابقه ها 142 مدال طلا،140 نقره ،173 مدال برنز و دو مدال قهرمان قهرمانان و در مجموع 457 مدال در بین شرکت کنندگان این رویداد ورزشی توزیع شد.

همچنین 14 کاپ اولی،13 کاپ دومی ،16 کاپ سومی ،سه کاپ رده بندی و یک کاپ اخلاق نیز در بین تیم های شرکت کننده برترتوزیع شد که130 داور بین المللی، آسیایی و ملی قضاوت مسابقات ششمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاههای کشور را بر عهده داشتند.

 

  تصویر دکتر قره و دکتر قاسمی روسای سابق و کنونی اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور

 

هندبال:

در هندبال 7 تیم تهران ، کردستان ، اصفهان ، خراسان ، همدان ، کرمان ، گیلان حضور داشتند که تیم دختران تهران با پیروزی 28بر27 مقابل سرسخت ترین حریف خود یعنی کردستان به مربیگری نشمین شافعیان عنوان قهرمانی و نشان طلا دست پیدا کردند. این تیم در مرحله نیمه نهایی هم مقابل اصفهان 34بر17 به برتری رسیده بود. .نتایج کلی تیم قهرمان بشرح زیر است:

بازی اول : تهران 34 همدان 12

بازی دوم : تهران 33 خراسان 14

بازی سوم : تهران 34 اصفهان 17

بازی چهارم :تهران 28 کردستان 27

 

 

اسامی تیم تهران:

متین نجد سمیعی - نعیمه شمشیری - مینا وطن پرست - هانیه لک - مریم یوسفی - سعیده قدرتی - ساناز رجبی - مهسا یزدانی - ساناز رمضانپور - سمانه قاسمی - الهام نظری - سمیه قاسمی - مهسا بدخشان

سرمربی : مریم کریمیان

سرپرست : اکرم محمدی

 

 

سایر نتایج در دسترس:

گیلان 16 - 30 اصفهان

کردستان 42 - 9 کرمان

تهران 36 - 14 همدان

تهران 33 - 14 خراسان رضوی

اصفهان 19 - 25 کردستان

خراسان رضوی 25 - 16 همدان

گیلان 9 - 8 کرمان

کردستان 18 - 24 خراسان رضوی

اصفهان 17 - 34 تهران

همدان 27 - 11 گیلان

 

 

 

رضایت 90% از میهمانان از میزبانی زنجان:

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور کشور گفت: در ششمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور کشور با برگزاری بسیار منظم و با میزبانی بسیار فعال استان زنجان مواجه شدیم که می شود گفت رضایت بالای 90 درصد هم هیئت داوران، هم سرپرستان و هم ورزشکاران را به همراه داشته است. مقدار محمودی ظهر چهارشنبه در مراسم اختتامییه مسابقات دختران دانشگاه پیام نور زنجان با اشاره به سابقه طولانی برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی در دانشگاه پیام نور افزود: در حال حاضر از لحاظ کیفیت المپیادهای ورزشی دانشگاه پیام نور در بین سایر دانشگاه ها جایگاه مناسبی را کسب کرده است.
وی اظهار داشت: میزبانی و مهمان نوازی در خون مردم زنجان است که علاوه بر این مسئولین برگزاری این المپیاد بیش از مسئولیت اداری خود توان گذاشتند تا این المپیاد با نظم خاصیت برگزار شود که این مهم دلیل نمونه بودن ششمین المپیاد دانشجویی دختران دانشگاه پیام نور کشور به میزبانی استان زنجان است. 
 

 

  مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور کشور با بیان این که مسئولین برگزاری این المپیاد ورزشی دارای دیپلماسی بسیار قوی انسانی هستند گفت: این دیپلماسی بسیار قوی موجب شده شاهد حضور و کمک مسئولیت بلند پایه انسانی باشیم که این امر کیفیت برگزاری این مسابقات را افزایش و هزینه آن را کاهش داده است. محمودی تاکید کرد: با توجه به بودجه انقباضی نسبت به سال گذشته استان زنجان بودجه زیادی در اختیار نداشت ولی با همکاری همه مسئولین و وفاق توانست این المپیاد را با نظم خاص و به نحو احسن برگزار کند.    تشکر از میزبان:

در پایان جا دارد تشکر ویژه ای نسبت به عملکرد مسئولان برگزاری مسابقات و میزبانی منحصربفرد دانشگاه زنجان کنیم که با درایت و مدیریت خود توانستند این دوره مسابقات را با برنامه ریزی کامل و منظم و رفتار بسیار شایسته نسبت به میهمانان خود به نحو احسن برگزار نمایند. 24.gif

 

 

 

منابع خبر:

وبسایت ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه های پیام نور کشور

باشگاه خبرنگاران

وب سایت خبری استان زنجان

سایت فدراسیون هندبال


مطالب مشابه :


آفازی چیست؟

ساناز یزدانی نگین
کلاترینگ

ساناز یزدانی نگین
استاد یزدانی

استاد یزدانی. + نوشته شده در جمعه هفتم اسفند 1388ساعت 14:24 توسط ساناز آزادی | آمده
مغز و موسيقي

ساناز یزدانی نگین
اسامی برندگان مسابق بزرگ قرآنی شبکه اترک

23 طیبه یزدانی علی کارت هدیه 50 هزار تومانی 94 ساناز یزدانی ابراهیم کارت هدیه 50 هزار تومانی
نمرات درس طراحی فنی معماری، استاد گلابیان

حسین یزدانی نیکو. آرمان حسن زاده. ساناز فریدون
آپراکسی کودکان

ساناز یزدانی نگین
جمع نمرات تکنولوژی آموزشی

ساناز صباغی. 14.5. سحر ماه رویان. 16. ملیحه یزدانی. 18. لیلا
مکانیسم بلع و ارزیابی اختلالات...

ساناز یزدانی نگین
قهرمانی تهران در پیام نور

ساناز رجبی - مهسا یزدانی - ساناز رمضانپور - سمانه قاسمی - الهام نظری - سمیه قاسمی
برچسب :