مصاحبه با آقای فردین صلواتی

آقای فردین صلواتی یکی از دبیران زمین شناسی ناحیه یک شهرستان سنندج است که توانست امسال در پنجمین جشنواره تولید و حمایت از پدیدآورندگان محتوای الکترونیکی رتبه دوم کشوری را کسب کند . بنابه ارزشمند بودن اثر تولید شده توسط ایشان ، پای صحبتشان نشستیم تا از ویژگی کارها و فعالیت های ایشان خبردار گردیم :

لطفاً خودتان را بیشتر معرفی کنید .

 اینجانب فردین صلواتی دبیر زمین شناسی دوره متوسطه آموزش و پرورش ناحیه 1 سنندج هستم که حدود 15 سال است به شغل مقدس دبیری مشغول به کار هستم و تحصیلات دانشگاهیم را نیز در دانشکده علوم دانشگاه تربیت معلم شهرستان زاهدان به پایان رساندم و هم اکنون در اکثر مدارس ناحیه یک و همچنین در مرکز شهید بهشتی ( تیزهوشان ) تدریس می کنم .

جشنواره تولید و حمایت از پدیدآورندگان محتوای الکترونیکی چگونه جشنواره ای است ؟

این جشنواره که عمرش به 5 سال رسیده است در ابتدا برای اکثر فرهنگیان و دانش آموزان ناشناخته بود و سازوکار مشخصی هم نداشت ولی با توجه به اینکه سیاست ها و برنامه های کلان وزارت ایجاب می کند که در فرآیندهای نوین تدریس از ابزارهای تکنولوژیکی استفاده بیشتری گردد و هم آنطور که مستحضرید جدیداً هم طرح هوشمند سازی مدارس در مرحله اجرا می باشد در نتیجه بهای زیادی به چنین جشنواره هایی داده می شود و استقبال از آن هم بسیار بسیار زیاد شده است به طوری که حجم کارهای امسال ( 68354 اثر ) نسبت به پارسال تقریباً دو برابر شده بود و کسانی هم که در این جشنواره شرکت می کنند         می بایست نمونه نرم افزارها و تولیدات خود را قبلاً از طریق ثبت نام اینترنتی و دریافت کد رهگیری و ارسال 5 اثر از نرم افزار خود ، به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند که پس از بررسی 3 مرحله ای آن توسط داوران مختلف نتیجه اعلام گردد که خوشبختانه بنده امسال توانستم مفتخر به کسب رتبه دوم شوم .

موضوع نرم افزار شما چیست و چه ویژگیهایی دارد ؟

این نرم افزار که عنوانش خودآزمایی زمین شناسی است برای دانش آموزان و دبیران ارجمند طراحی گردیده است و مشتمل بر اجزای مختلفی از قبیل آزمون اینترنتی ، ارزشیابی الکترونیکی ، انیمیشن های گوناگون ، پاسخ صوتی و تصویری سوالات کنکور سراسری از سال 85 تا 90 ، نمونه سوالات تستی تعاملی کتاب درسی و .... است  که در قالب DVD و به شکل اُتوران طراحی شده و قریب 6 سال از عُمر آموزشی بنده را به خود اختصاص داده است و خوشبختانه در کل کشور از آن استفاده می کنند و آنرا به صورت رایگان در اختیار    استان ها قرار داده ام .

آیا کارهای دیگری را هم انجام داده و یا در دست انجام دارید ؟

بله بنده غیر از این کار ، حدوداً 10 فیلم علمی ـ آموزشی و یک نرم افزار دیگر را قبلاً تهیه کرده ام و همگی در راستای موضوعات آموزشی کتاب درسی و زمین شناسی بوده و سال های زیادی است که در میان دانش آموزان جای خود را باز کرده است . اخیراً هم کار بسیار بزرگی را هم در دستورکار قرار داده ام که شاید با باز نشستگی بنده این کار به اتمام برسد و آن را به عنوان یک اثر ملی در اختیار آموزش و پرورش قرار دهم .

 


مطالب مشابه :


کد سوابق تحصیلی

روش یافتن کد دانش آموزی و کد منطقه برای ثبت در سایت دریافت کد سوابق
مشاهده اطلاعات دانش آموزی و دریافت کد پیگیری جهت ثبت نام

مشاهده اطلاعات دانش آموزی و دریافت کد پیگیری جهت ثبت نام .
راه اندازی سامانه جامع ثبت اطلاعات اردو و بازدید دانش آموزی

واحد مقاومت بسیج دانش آموزی اردو و برای دریافت مجوز و کد رهگیری اردوهای برون
فرم های اردوو دریافت کد رهگیری

فرم های اردوو دریافت کد رهگیری . تمام بندهای دستورالعمل اجرایی اردو و بازدید دانش آموزی
دریافت کد سوابق تحصیلی

دریافت کد کد دانش آموزی ،کد سامانه مذکور با کد رهگیری دریافتی از
سامانه دريافت كد سوابق تحصيلي كنكوري‌های سال 91 فعال شد

روش یافتن کد دانش آموزی و کد منطقه برای ثبت در سایت دریافت کد سوابق تحصیلی .
راهنمایی مهم جهت در یافت کد رهگیری اردو های درون منطقه ای و برون منطقه ای خفر

سامانه ثبت نام اردو های دانش آموزی. دریافت کد رهگیری اردوی مدارس و دانش
مصاحبه با آقای فردین صلواتی

آدرس وبلاگ جدید پژوهش سرای دانش آموزی نام اینترنتی و دریافت کد رهگیری و ارسال 5 اثر از
سامانه کد رهگیری املاک

دریافت کد رهگیری همچنین این مجتمع دارای بزرگترین آرشیو تحقیقات دانشجویی و دانش آموزی در
سامانه ثبت اردوی دانش اموزی

سامانه ثبت اردوی دانش اموزی. کد رهگیری صادر شده پس از ثبت نهایی باید به عنوان شماره مجوز
برچسب :