مجموعه طرح های گرافیکی ماه مبارک رمضان

مجموعه طرح های گرافیکی ماه مبارک رمضان

ماه رمضان نهمین ماه از ماههای قمری و بهترین ماه سال است. واژه رمضان از ریشه «رمض» و به معنای شدت تابش خورشید بر سنگریزه است.
می‌گویند چون به هنگام نامگذاری ماه های عربی، این ماه در فصل گرمای تابستان قرار داشت، ماه «رمضان» نامیده شد، ولی از سوی دیگر، «رمضان» از اسماء الهی است. این ماه، ماه نزول قرآن و ماه خداوند است و شب‌های قدر در آن قرار دارد. فضیلت ماه رمضان بسیار زیاد و نامحدود است.
گروه پرشین جی اف ایکس نیز به نوبه خود فرا رسیدن این ماه عزیز را پیشاپیش خدمت کلیه کاربران و همراهن همیشگی خود تبریک می گوید.


مطالب مشابه :


طرح هاي گرافيكي فاطميه

دارالقرآن امام حسين (ع) - طرح هاي گرافيكي فاطميه - - دارالقرآن امام حسين (ع)
طرح‌های گرافیکی جدید برای تحریم حامیان اقتصادی صهیونیست‌ها (ويژه)

وبلاگ "پوسترهای مقاومت" که به طراحی کارهای گرافیکی پیرامون مقاومت اسلامی می‌پردازد، چند طرح جدید و جذاب برای تحریم کالاهای صهیونیستی طراحی کرده است.
بسته هاي طرح گرافيكي (*ويژه حماسه نهم دي*)

طرح و پوستر حماسه 9 دي شماره 1. ***** امروز نفاق نو همان فتنه گر است اين منحرف از فتنه ز نوع دگر است هشدار كه چون بيد نلرزد پايت گر پيرو رهبري بماني هنر است.
طرح های گرافیکی فرانک لوید رایت

سلاله و معماری - طرح های گرافیکی فرانک لوید رایت - وبلاگ تخصصی معماری - سلاله و معماری.
مجموعه طرح های گرافیکی ماه مبارک رمضان

ماه رمضان نهمین ماه از ماههای قمری و بهترین ماه سال است. واژه رمضان از ریشه «رمض» و به معنای شدت تابش خورشید بر سنگریزه است. می‌گویند چون به هنگام نامگذاری ماه های
25 نمونه برجسته از بهترین طرح های لوگو

از ایـــده تا اجـــرا - 25 نمونه برجسته از بهترین طرح های لوگو - همه چیز در مورد گرافیک و تبلیغات | از ایده تا اجرا.
طرح هاي گرافيك مهدوي

طرح هاي گرافيك مهدوي. دوستان يك سايت خوب مهدوي ديدم و كلي كار. فقط قسم دادن به مولا اين طرح ها رو بدون تغيير. استفاده كنيد. پس امانت دار مولا باشيم. نمونه ها.
طرح‌های گرافیکی از آثار احمد عزیزی

طرح‌های گرافیکی از آثار احمد عزیزی. احمد عزیزی شاعر و نویسنده سالهای بعد از انقلاب اسلامی از سال 86 به دلیل کاهش سطح هوشیاری ناشی از تشنج، بیماری قلبی و
طرح های گرافیکی ویژه شهادت امام رضا علیه‏السلام

نسیم رضوان - طرح های گرافیکی ویژه شهادت امام رضا علیه‏السلام -
برچسب :