خبرهای هشتم شهریور

برگزاری جشن فارغ التحصیلی در دانشگاه پیام نور مرودشت

با توجه به پایان رسیدن دوره کارشناسی دانشجویان ورودی 85 و 86 دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد مرودشت ، این واحد دانشگاهی به همت امور فرهنگی و بسیج دانشجویی اقدام به برپایی جشن فارغ التحصیلی برای دانشجویان فارغ التحصیل را کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرودشت این مراسم درسالن فرهنگیان شهر مرودشت برگزار شد.تعدادی از مسئولین شهر حضور داشتند .

عابدین عمادی رئیس دانشگاه پیام نور مرودشت  دراین مراسم ضمن تبریک به دانشجویان فارغ التحصیل و خانواده آنها خاطرنشان کرد که این جشن پایان تحصیل نمی باشد بلکه شروع دوران جدید در عرصه تلاش و بالندگی وسازندگی کشوراست.

عمادی در ادامه اظهار داشت همان طور که دانشجویان سالهای گذشته این دانشگاه موفق به ادامه تحصیل در دانشگاه های دولتی را داشته اند شما عزیزان نیز می توان فعل خواستن را تکرار کنید.

در ادامه مراسم پس از اجرای تئاتر وچند قطعه موسیقی سنتی وحرکات نمایشی نونهالان ژیملاستیک ، از استاد برتر اسداله کشاورز مدیرگروه رشته حقوق و دانشجویان برتر فاطمه سلیمی(ریاضی کاربردی)، نرگس قاسمی (ریاضیات و کاربردها)،مریم دهقانی ( علوم تربیتی ) ،مهسا رحمانیان ( حسابداری)، میترا توانا (مدیریت جهانگردی)،مژگان سیادت مقدم (الهیات گرایش ادیان و عرفان )،زهره کرمی سرتلی (الهیات گرایش تاریخ و فرهنگ ملل)، وحید ظفرآبادی( الهیات گرایش فقه ومبانی)، مرجانه میرزایی ( علوم اقتصادی)،مجتبی عابدپور ( مدیریت دولتی)، اشکان بهمنی (مدیریت صنعتی) ، آمنه حاجی پور (حقوق)، منصوره محمدرضایی( منابع طبیعی) ، هدایای از طرف رئیس بانک مسکن و لوح تقدیر ازطرف دانشگاه و نیز هدیه ویژه رئیس منابع طبیعی به دانشجوی برتر رشته منابع طبیعی داده شد.

در پایان تعداد 80 نفراز دانشجویان فارغ التحصیل لوح تقدیردریافت کردند و سوگند نامه را قرائت نمودند.

 

 

اتمام طرح هجرت 3 در دانشگاه پیام نور مرکز بوانات

اردوهای جهادی تابستان 90 دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات طرح هجرت تابستان 90 با همکاری بسیج دانشجویی در روستای کوپان بخش سرچهان شروع به کار کرد.

در این طرح که شامل برگزاری کلاس های عقیدتی کلاس های آموزش احکام قرآن و مسائل دینی و همچنین کلاس های هنری شامل کلاس های سوزن دوزی قلاب بافی عروسک سازی و کلاس های آموزشی شامل کلاس های آموزش رایانه بود به مدت 15 روز در روستای کوپان برگزار گردید.

 

 

جشن فارغ التحصیلی در دانشگاه پیام نور استهبان

همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد جشن فارغ التحصيلي در دانشگاه پيام نور مرکز استهبان برگزار مي گردد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور مرکز استهبان همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد جشن فارغ التحصيلي ويژه دانشجويان ورودي 85 و86 در تاريخ 25/7/1390 در محل دانشگاه برگزار مي گردد.نوبخت مسئول فرهنگي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود اين برنامه از قسمت هاي مختلف از جمله تقدير از دانشجويان فارغ التحصيل برتر هر رشته ، اهداي تنديس به کليه فارغ التحصيلان ، عکس با لباس فارغ التحصيلي ،اجراي موسيقي سنتي وبرنامه هاي ديگر تشکيل شده است .

 

 

برگزاری محفل انس با قرآن در دانشگاه پیام نور واحد سپیدان

به مناسبت ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن در دانشگاه پیام نور واحد سپیدان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد سپیدان کارکنان دانشگاه پیام نور واحد سپیدان در محفلی نورانی در ساختمان اداری دانشگاه به قرائت قرآن کریم پرداختند.

 

 

تقدیر و تشکر شهردار اردکان از دانشگاه پیام نور واحد سپیدان

در جلسه ای شهردار اردکان از دانشگاه پیام نور واحد سپیدان به دلیل همکاری و مساعدت در پیشرفت، عمران و آبادی شهر تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد سپیدان، شهرداری اردکان با تقدیم لوح سپاس به پاس همکاری و مساعدت دانشگاه پیام نور واحد سپیدان در جهت پیشرفت و عمران و آبادی شهر و نقش موثر در عملکرد چهار ساله شهرداری اردکان تقدیر و تشکر نمود.

رئیس دانشگاه پیام نور واحد سپیدان گفت: دانشگاه نه تنها در زمینه های آموزشی و فرهنگی باید فعالیت کند بلکه در راه آبادی و عمران شهر نیز باید تلاش نماید.

هاشمی افزود: دانشگاه به عنوان بستر فعال می تواند در همه زمینه ها فعالیت نماید و با پتانسیل بالای خود راه های جدید را پیش روی دیگران قرار دهد.

 

 

جلسه شورای اداری در دانشگاه پیام نور استهبان

درآستانه عيد سعيد فطرجلسه شورای اداری در دانشگاه پیام نور مرکز استهبان با حضور کلیه کارمندان دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،کوچک زاده رئیس مرکز استهبان ضمن آرزوي قبولي طاعات وعبادات همکاران در ماه مبارک رمضان، فرارسيدن عيد سعيد فطر را به همکاران تبريک گفت.درادامه اين جلسه در رابطه با نحوه برگزاري امتحانات پاياني ترم تابستان وهمچنين برگزاري دوره آموزشي مهارت هاي هفتگانه کامپيوتر جهت همکاران و برنامه ريزي جهت مراسم استقبال وثبت نام ازدانشجويان ورودي جديد تصميماتي اتخاذ گرديد.                  

 

 

اضافه شدن سه رشته جدید به رشته های دانشگاه پیام نور سپیدان

رئيس دانشگاه پيام نور واحد سپیدان از افزايش سه رشته جديد در مقطع کارشناسي به رشته های تحصیلی اين دانشگاه خبرداد.

رئیس دانشگاه پیام نور واحد سپیدان گفت: رشته های مدیریت پروژه، مدیریت اجرایی و تربیت بدنی در سال تحصیلی 91-90 به رشته های این واحد افزوده شده است.

هاشمی افزود: با توجه به نزديک بودن شهرستان سپیدان به مرکز استان و حمايت هاي رئيس دانشگاه پيام نور استان دکتر موغلي و نماينده مردم سپیدان و فرماندار محترم امیدواریم شاهد پیشرفت روزافزون دانشگاه پیام نور واحد سپیدان باشیم.

وی افزود: دانشگاه پیام نور واحد سپیدان در سال قبل با 11 رشته تحصیلی مشغول به فعالیت بود که در سال تحصیلی جدید با افزایش 3 رشته، مجموعا 14 رشته تحصیلی در این واحد دانشگاهی وجود دارد.

 

 

تسریع در ساخت سوله چند منظوره دانشگاه پیام نور مرکز بوانات

ساخت سالن ورزشی دانشگاه پیام نور بوانات به مرحله اجرای فنداسیون رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات ساخت این سالن ورزشی از دی ماه سال گذشته با تاکید دکتر موغلی رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس شروع شد.

مسئول امور عمرانی دانشگاه پیام نور بوانات ضمن بیان این مطلب ، گفت : تا کنون آزمایش مکانیک خاک زمین مورد نظر جهت اجرای پروژه و محل جانمایی قطعی احداث سوله و تحویل زمین و گودبرداری  انجام شده است و پروژه در مرحله اجرای فنداسیون می باشد

قابل ذکر است مساحت این سالن ورزشی بیش از 1500 متر مربع می باشد

 

 

ساخت پروژه مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات

مجتمع فرهنگی مذهبی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات در حال ساخت می باشد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات این مجتمع فرهنگی مذهبی در زمینی با زیر بنای 400 متر مربع در حال احداث می باشد

ساخت این مجتمع که شامل نمازخانه و کانون های فرهنگی مذهبی می باشد در خرداد ماه سال جاری آغاز شده است و پس از اجرای فنداسیون کف اکنون در حال انجام امور ساخت مربوطه می باشد

امید است به تامین هر چه سریعتر هزینه ساخت این مجتمع فرهنگی مذهبی شاهد بهره برداری آن در آینده نزدیک باشیم.

 

 

ساختمان اداری دانشگاه پیام نور بوانات در مراحل نهایی ساخت

ساختمان اداری دانشگاه پیام نور بوانات در مراحل پایانی ساخت است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بوانات ساختمان اداری – آموزشی مرکز بوانات آبان ماه سال 1386 با زیر بنای 2000 متر مربع در 2 طبقه و با اعتبار اولیه سه میلیارد ریال آغاز و تا کنون پیشرفت فیزیکی  95 درصدی داشته است و اکنون در حال نصب و راه اندازی سیستم گرمایشی می باشد و تا کنون بیش از  9 میلیارد ریال جهت ساخت آن هزینه شده است

شایان ذکر است ساختمان اداری – آموزشی مرکز بوانات شامل اتاق های اداری ، مالی ، فرهنگی ، سایت کامپیوتر ، سالن اجتماعات ، بخش سمعی بصری و کتابخانه می باشد و به لطف خداوند با بهره برداری از ساختمان مذکور در آینده نزدیک بسیاری از مشکلات دانشجویان این دانشگاه مرتفع خواهد شد.

 

 

دیدار کارکنان دانشگاه پیام نور سپیدان با امام جمعه شهرستان

کارکنان دانشگاه پیام نور واحد سپیدان طی دیداری صمیمانه با امام جمعه محترم شهرستان سپیدان به گفتگو نشستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد سپیدان در این دیدار ابتدا هاشمی رئیس دانشگاه پیام نور واحد سپیدان به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های علمی، فرهنگی، پژوهشی و عمرانی دانشگاه پرداخت.

وی افزود این واحد دانشگاهی با سپری کردن سال سوم فعالیت خود 800 دانشجو در 11 رشته تحصیلی مشغول به تحصیل هستند، که با اضافه شدن 3 رشته جدید از اول مهرماه شاهد گسترش دانشگاه هستیم.

در پایان نیز حجت الاسلام موسوی انور امام جمعه شهرستان با تقدیر و تشکر از فعالیت های دانشگاه پیام نور، این دانشگاه را دانشگاه مردمی خواند و تلاش مضاعف را از همه پرسنل دانشگاه درخواست نمود.

 

 

جلسه شورای اداری دانشگاه پیام نور بوانات

شورای اداری دانشگاه پیام نور مرکز بوانات تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات در این جلسه که با حضور مسئولین و سایر کارمندان دانشگاه  تشکیل گردید ضمن گرامی داشت روزهای پربرکت ماه رمضان و تبریک به مناسبت عید سعید فطر  برنامه های آموزشی اداری و فرهنگی مرکز در سال جدید پیش رو مورد بررسی قرار گرفت

قابل ذکر است در این جلسه بر برگزاری هر چه بهتر امتحانات ترم تابستان تاکید شد و همچنین در مورد دانشجویان جدید الورود و برنامه های در نظر گرفته و ستاد استقبال نیز بحث و تبادل نظر شد

 

 

18 رشته  تحصیلی در دانشگاه پیام نور بوانات

تعداد رشته های موجود در دانشگاه پیام نور بوانات به 18 رشته تحصیلی رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات تعداد رشته های تحصیلی از سال 1374 سال تاسیس مرکز بوانات از تنها یک رشته _ رشته الهیات _ اکنون به 18 رشته تحصیلی افزایش یافته است

 در سال تحصیلی جدید رشته مدیریت دولتی نیز به رشته های موجود در مرکز افزوده خواهد شد

قابل ذکر است پیش بینی می شود  دانشگاه پیام نور مرکز بوانات با 2000 دانشجوی در حال تحصیل پذیرای 500 دانشجوی جدید الورود باشد.

 

 

عضویت دانشگاه پیام نور بوانات در شورای فرهنگی شهرستان

دانشگاه پیام نور مرکز بوانات به عنوان یکی از اعضای اصلی شورای فرهنگی شهرستان بوانات در جلسات این شورا شرکت کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات طی نشستی که با حضور دیگر اعضای شورای فرهنگی شهرستان در فرمانداری شهرستان بوانات و با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد با تاکید بر نقش حجاب و ضرورت اهمیت آن با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نقش حجاب در تامین امنیت روحی و حفظ نشاط در شهرستان بوانات مقرر شد دانشگاه پیام نور مرکز بوانات همایشی با محوریت موضوع حجاب و با هدف تشویق دانشجویان به حجاب برگزار نماید.


مطالب مشابه :


تذكري به دانشگاه پيام نور مرودشت

مرودشتی - تذكري به دانشگاه پيام نور مرودشت - مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم
خبرهای مراکز6 شهریور

افزايش سه رشته جديد به رشته هاي دانشگاه پيام نور مرودشت رئيس دانشگاه پيام نور مرودشت از
خبرهای هشتم شهریور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرودشت این مراسم در دانشگاه پيام نور مرکز
آشنایی با دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور واحد مرودشت. ابر دانشگاه پيام نور بزرگترين شبكه آموزش عالي دولتي در
تعبیر خواب دانشجویی/طنز

اشكنان، خیابان مطهري دانشگاه پيام نور. ، دانشگاه پيام نور. مرودشت. 09176840166. مرودشت، خيابان
خبرهای 21شهریور

در پانزدهمين دوره مسابقات قرآن كريم دانشگاه پيام نور در دانشگاه پیام نور مرودشت.
دعوت عمومي و بيانيه دانشگاهيان پيام نور زاهدشهر و مرودشت

دعوت عمومي و بيانيه دانشگاهيان پيام نور و کارکنان دانشگاه پیام نور مرودشت در
خبرهای مراکز و واحدها - 23 بهمن ماه 91

مسابقه كتابخواني در دانشگاه پيام نور برگزاری مسابقات متعدد در دانشگاه پیام نور مرودشت
برچسب :