گشایش در کار و باز شدن بخت

یک عدد خشت خام یعنی خشت معمولی که پخته نشده باشد تهیه کرده و در پارچه سفید پیچیده و نزد استاد سفره نشین افسونگر ببرید تا ایشان دعای مربوطه را بخواند و نیت کند که : باز کردم هر سحر و جادویی و گره ای که شده است برای بخت و روزی و کار و کسب و زندگانی فلان زاینده فلا ن به حرمت آیات قرآن .

(فلان اول نام شخص مورد نظر که برایش جادو انجام داده اند و فلا ن دوم نام مادر همان شخص می باشد.)

ازاین مرحله به بعد تا 40 (چهل) روز پس از اتمام کار ، شخص نباید لباس سیاه بپوشد و لباس زیرپوش او نیز به هیچ وجه مشکی نباشد .

پس از این مرحله نوبت به خواندن قرآن و فوت کردن به همان خشت میرسد. این عمل که طریقه صحیح آن در زیر بیان می شود باید توسط قرآن خوان با تجربه ونیازمند انجام پذیرد . البته منظور قاریان معروف قرآن نیستند . بلکه منظور کسی است که قرآن را صحیح و درست بخواند و آیات و کلمات قرآن را خدای ناکرده اشتباه نخواند. افرادی که نمازهای عقب افتاده مرحوم شدگان را می خوانند و اجرت دریافت می کنند یا برای آنها قرآن تلاوت می کنند برای این کار مناسب می باشند.

البته هر فردی هم که بتواند صحیح بخواند و نیازمند هم باشد ، مناسب می باشد.

پس از اتمام کار نیز باید از ایشان قدر دانی شود و اجرت و شیرینی زحمات ایشان تمام و کمال پرداخت شود. درصورتی که نتوانستید چنین شخصی را پیدا کنید میتوانید خودتان بخوانید به این شرط که در حین خواندن قرآن مقداری پول متناسب با دستمزد شخصی که این عمل را انجام می دهد زیر زانو یا، ران خویش قرار دهید تا پس از اتمام خواندن قرآن به مستمند و مسحق واقعی بدهید .

اما شیوه صحیح قرائت قرآن و دمیدن به خشت به طریقه زیر می باشد:

اکنون 43(چهل و سه) مرتبه سوره مبارکه یونس باید توسط خواننده قرآن به این خشت افسون شده ، خوانده شود. خواننده قرآن مذکور نیز نباید در حین عملیات قرآئت قرآن لباس مشکی برتن داشته باشد. خشتی را که در پارچه سفید پیچیده بودید با احتیاط کامل جهت جلوگیری از شکستن و خورد شدن آن، جلوی روی خود گذاشته و نیت کنید که : باز کردم هر سحر و جادویی که شده است از کار و کسب و بخت و روزی فلان زاینده فلان به حرمت این آیات قران .

در حین خواندن هر سوره ، باید سه مرتبه نیت بالا را تکرار کنید یعنی در اول و وسط و آخر هر سوره ، نیت را تکرار کنید و هر دفعه به آرامی به خشت مورد نظر فوت کنید تا 43 مرتبه به همین روش سوره مبارکه یونس خوانده شود.

پس از اینکه 43 مرتبه سوره مبارکه یونس طبق دستور بالا خوانده شد و به خشت دمیده شد ، عملیات قرآئت قرآن به پایان رسیده است و اجرت و شیرینی شخص قاری قرآن را پرداخت نموده واز وی تشکر نمائید .

در این مرحله خود شخص که برای او سحر و جادو شده است و قصد باز کردن سحر و جادو و گره از کار وی را دارید باید اعمالی به طریقه زیر انجام دهد .

تأکید می شود که این کار فقط توسط خود شخصی انجام شود که قصد باز کردن بخت و روزی او را دارید .

صبح زود قبل از طلوع آفتاب با بدن پاک و با وضو ،خشت را با احتیاط برداشته و کنار دریا یا روخانه ای که آب در آن جریان دارد بروید . اگر پای رودخانه رفتید که همانجا می توانید وضو بگیرید ولی مکان آن باید غصبی نباشد و یا اگر صاحب دارد ، از صاحب آن اجازه بگیرید.

3 نماز 2 رکعتی باید درآن مکان بخوانید به روش زیر:

یک نماز ، نماز حاجت می باشد که مانند نماز صبح و 2 رکعتی است و به این نیت بخوانید که باز کردم هر سحر و جادو و گره ای که شده است از مال و اموال و بخت و روزی و زندگی و کار و کسب و ... فلان زاینده فلان .

یک نماز ، نماز حق مکان می باشد که مانند نماز صبح و 2 رکعتی است و جهت شادی روح صاحبان کنونی یا صاحبان قبلی این زمین کنار رودخانه یا افرادی که قبلا در آنجا کشت و زرعی داشته اند خوانده می شود.

 

نماز بعدی نماز حضرت یونس می باشد که 2 رکعتی است و در رکعت اول یک حمد و هفت مرتبه سوره قل هو الله و در رکعت دوم یک حمد و 7 مرتبه سوره انا انزلناه ... خوانده می شود که این نماز به نیت شادی روح حضرت یونس خوانده می شود . پس از خواندن نماز ، شخص مورد نظر خشت را در دست راست گرفته و نیت کند که به حق و حقیقت حضرت یونس که در شکم ماهی افتاد و خداوند اورا نجات داد و به حرمت و حقیقت این آیات قرآن که به خشت خوانده شده است ، باز کردم هر سحر و جادو و گره ای که شده است از کار و کسب و بخت و روزی و زندگی و مال و اموال و دارائی و .... فلان زاینده فلان . که منظور خود شخص می باشد . و خشت را به آرامی و با همان دست راست داخل آب جاری رودخانه یا دریا بگذارید .تأکید می گردد که تا 40 روز پس از این عملیا ت، شخص نباید لباس مشکی بر تن کند .


مطالب مشابه :


تعبیر خواب انگور - تعبیر انگور - تعبیر دیدن انگور در خواب تعبیر انگور 1ـ اگر خواب ب

تعبیر خواب انگور - تعبیر انگور - تعبیر دیدن انگور در خواب. تعبیر انگور .... تعبیر خواب بچه - تعبیر خواب بچه دار شدن - تعبیر دیدن زایمان در خواب. تعبیر خواب
دختر یا پسر؟

اگر گامتy مرد با گامتx ترکیب شود فرزند پسر می شود ، اگر گامتx مرد با گامت xزن ترکیب ... شدن ۶۸ درصد و برای دختر دارشدن ۵۶ درصد موثر است. ..... تعبیر خواب.
حرف ب

ممكن است در خواب، به آفت و مصيبت و بلا تعبير شود. اگر كسي در ... بازگشتن از سفر در خواب، بر از بين رفتن غم و اندوه ، باز شدن درهاي رحمت ،. نجات يافتن ... ديدن برهّ در خواب، بر پسري كه مطيع پدر و مادرش باشد، دلالت دارد. اگر كسي ... بچه دار مي گردد.
حرف س

سجده كردن، بر پيروي از سنت پيامبرص و همنشين شدن با ايشان در بهشت تعبير. شود . سجده ي شكر در .... سيلي زدن به صورت زن در خواب، به تولد فرزند پسر تعبير مي شود ؛ به ويژه اگر. صاحب خواب از بچه دار شدن نااميد شده باشد، زيرا درحالي فرشتگان به.
تعبیر خواب

همانطور که میدانید تعبیر خواب در قران هم آمده است که این تاییدی بر درستی علم تعبیر خواب است. برچسب‌ها: ... دعا و طلسم برای پولدار شدن .... دعا برای پسر دار شدن
دعا برای دوست کردن و تسخیر دیگران

طلسم قوی برای عشق طلسم رزق و روزی دعا و طلسم برای پولدار شدن ... روش علمی تعبیر خواب عوامل تکرار شدن خواب ... دعا برای پسر دار شدن دعاهای باطل کننده طلسم و دفع
تمام کارهایی که برای پسردار شدن باید انجام داد

از همان سه ماه قبل از نزدیکی:هر روز صبح به محض بیدار شدن از خواب و قبل از هر تحرک اضافه ای ودر 1 ... روز کاهش دما تا اواسط روز وقت دارید که برای پسردار شدن اقدام کنید.
آداب جماع:

ایستاده نزدیکی کردن : فرزند در خواب بول میکند. بی وضو بودن زن ... نزدیکی در زیر درخت میوه دار : فرزند جلاد یا سرکرده ظلم خواهد شد. نزدیکی در ... هنگام غروب آفتاب تا برطرف شدن سرخی طرف مغرب:چیزی را که دوست دارند در آن فرزند نخواهند دید. روز خسوف
تعبیر دیدن ' تخم مرغ ' در خواب

ابن سیرین می گوید : تعبیر دیدن ' تخم مرغ ' در خواب قوت و نیرومندی است . دانیال (ع) می گوید : تخم مرغ در خواب کنیز است . خدای متعال می ... کنیز 4. فرزند دار شدن .
دعا برای عزیز شدن

دعا برای عزیز شدن چهارشنبه ششم شهریور ۱۳۹۲ 15:8. : برای افزایش محبت و .... روش علمی تعبیر خواب عوامل تکرار شدن ... عوج بن عنق و شیر دل دعا برای پسر دار شدن
برچسب :