آهنگ روزی تو خواهی آمد

دانلود آهنگ محمد اصفهانی بنام روزی تو خواهی آمد

  •  

دانلود آهنگ روزی تو خواهی آمد محمد اصفهانی با لینک مستقیم

دانلود آهنگ زیبای محمد اصفهانی به نام روزی تو خواهی آمد

متن آهنگ روزی تو خواهی آمد محمد اصفهانی + بیوگرافی محمد اصفهانی

دانلود با کیفیت بالا

دانلود آهنگ محمد اصفهانی بنام روزی تو خواهی آمد

روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران
تا از دلم بشویی غمهای روزگاران
تو روح سبز گلزار گل شاداب بی خار
مرا از پا فکنده شکستنهای بسیار
تو یاس نو دمیده من گلبرگ تکیده
روزی آیی کنارم که عشق از دل رمیده
ترا نادیدن ما غم نباشد کـه در خیلت به از ما کم نباشد
من از دست تو در عالم نهم روی ،ولیکن چون تو در عالم نباشد
روزی تو خواهی آمد از کوی مهربانی


دانلود آهنگ

بیوگرافی محمد اصفهانی


محمد اصفهانی,بیوگرافی محمد اصفهانی,عکس محمد اصفهانی

 محمد اصفهانی

 

محمد اصفهانی خواننده پاپ

محمد اصفهانی در سال ۱۳۷۳ به عنوان اولین تجربه کاری خود تیتراژ سریال آوای فاخته با ترانه‌سرایی ساعد باقری و کارگردانی بهمن زرین‌پور را به عنوان اولین تیتراژ اجرا کرد.  دکتر محمد اصفهانی به عنوان بهترین خواننده پاپ دهه ۸۰ از سوی مجله ترانه‌ماه، نشریه موسیقی پاپ ایران و به عنوان بهترین خواننده تیتراژ سال ۹۱ از طرف موسیقی ما به خاطر تیتراژ سریال یه تیکه زمین انتخاب شد.

بیوگرافی محمد اصفهانی

زادروز: ۱۴ تیر ۱۳۴۵
محل زندگی: تهران
تحصیلات: دکترای پزشکی از دانشگاه تهران
پیشه: خواننده، آهنگساز، پزشک
سال‌های فعالیت محمد اصفهانی: ۱۳۷۳ تا اکنون
سبک: پاپ، سنتی

 

بیوگرافی محمد اصفهانی

 محمد اصفهانی، خواننده پاپ و سنتی

 

دوران کودکی محمد اصفهانی

در سحرگاه روز 14 تير ماه سال 1345 همزمان با ميلاد پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) حوالي اذان صبح، محمد مهدي واعظ اصفهاني در خيابان 17 شهريور ( ميدان شهدا ) تهران به دنيا آمد. پدر محمد اصفهانی اهل اصفهان بودند و مادر ايشان متولد تهران هستند اما بواسطه ايشان هم اصليت اصفهاني دارند. محمد اصفهانی از نوادگان وحيد دستگردي (شاعر معروف)، تك فرزند خانواده و متاهل هستند.


مرحوم پدر محمد اصفهانی وقتي زمزمه و صداهاي محمد را شنيدند و تشخيص دادند كه مي تواند بخواند سعي كردند با راهنمايي و سوق دادن وي به سمت قرآن كريم به خواندن وي شكل و جهت ببخشند. محمد اصفهانی تحصيلات ابتدايي را در دبستان علوي به پايان برد و در مسابقات قرآن قبل از انقلاب در رده نوجوانان مقام كسب كرد. به خاطر كسب مقام در مسابقات قرآن قرار شد به كويت اعزام شود كه اين سفر به خاطر مخالفت مادر لغو شد. محمد اصفهانی از اوان کودکي قرائت قرآن کريم را به سه روايت نزد اساتيد وقت آموخته و از شيوه هاي مختلف اين فن به ويژه شيوه استاد "مصطفي اسماعيل" بهره مند شده است. تاکنون در محافل مهم بسياري از حضور دکتر اصفهاني براي قرائت قرآن استفاده شده است.

 

مرحوم پدر محمد اصفهانی هم صداي خيلي خوبي داشتند و نيز پزشك هم بودند و در زمان رژيم شاه جزو عناصر انقلابي به شمار مي آمدند. پدر ايشان بارها و بارها زنداني شدند و فشار شكنجه هاي شديد را متحمل شدند و در سال 1359 و در زماني كه محمد تنها 14 سال داشت به سبب شكنجه هايي كه در زندانهاي شاه متحمل شدند سكته كرده و در گذشتند.

 

ورود امام خمینی و قرائت قرآن توسط محمد اصفهانی

گفته هاي خانم زهرا شجاعي رئيس سازمان مشاركت زنان را از 12 بهمن سال 1357 بخوانيد: «روزي كه قرار بود امام وارد ايران شود، دوازدهم بهمن، كميته اي براي استقبال اوليه از ايشان در فرودگاه شكل گرفت. كميته، نمايندگاني از اقشار مختلف مردم را براي حضور در سالن فرودگاه (سالني كه در حال حاضر خراب شده است) انتخاب كرد. از ميان دانشجويان نيز 150نفر انتخاب شدند، از هر دانشكده اي يك خانم و يك آقا. من هم به عنوان نماينده خانم دانشكده خودمان براي استقبـال انتخـــاب شـدم و مهندس علاقه مندان از ميان آقايان، دانشجويان و دانش آموزان چون از نظر سني از همه كوچكتر بودند، به بالكن برده شدند، اتفاقاً بالكن مشرف به سالن بود. اول قرآن توسط دكتر محمد اصفهاني واعظي كه آن موقع 12 سال سن داشتند، قرائت شد و بعد پیام دانشجویان اجرا شد. آنگاه سرود خمینی ای امام را دانشجویان و دانش‌آموزان اجرا کردند.

 

بیوگرافی محمد اصفهانی,محمد اصفهانی,عکس محمد اصفهانی

  محمد اصفهانی در حال قرائت قران در روز 12 بهمن سال 1357

 

تحصیلات محمد اصفهانی

محمد اصفهانی با رتبه 176 كنكور در رشته پزشكي در تهران مشغول تحصيل شدند و سر انجام در سال 1376 فارغ التحصيل در رشته دكتراي پزشكي در طب عمومي شدند. محمد جوان بواسطه دايي خود كه اهل هنر و از علاقه مندان سرسخت موسيقي است به آقاي شجريان معرفي شدند و ايشان گفتند كه صداي شما به درد آواز مي خورد. بعدها با آقاي فريدون شهبازيان آشنا شدند و ايشان محمد اصفهاني را به سمت موسيقي پاپ سوق دادند.

 

شروع کار حرفه‌ای محمد اصفهانی
محمد اصفهانی با بهره‌مندی از مکتب محمدرضا شجریان و علی جهاندار موسیقی ایرانی آموخت. محمد اصفهانی در سال ۱۳۷۳ به عنوان اولین تجربه کاری خود تیتراژ سریال آوای فاخته با ترانه سرایی ساعد باقری و کارگردانی بهمن زرین‌پور را به عنوان اولین تیتراژ اجرا کرد که از شبکه ۱ پخش شد، سپس از اساتیدی چون همایون خرم، فریدون شهبازیان و بابک بیات در زمینه تصنیف‌خوانی، ترانه و زیبایی‌شناسی در الحان موسیقی ملی ایران بهره‌برد. محمد اصفهانی ابتدا با اجرای آثاری روی اشعار شعرای معاصر مانند فریدون مشیری و همچنین اجرای تیتراژ سریال، پا به عرصه خوانندگی گذاشت.

 

بیوگرافی محمد اصفهانی

محمد اصفهانی با اجرای تیتراژ سریال، پا به عرصه خوانندگی گذاشت

 

محمد اصفهانی دارای مدرك رسمي غريق نجات می باشد و اتفاقا خط بسيار خوشي دارد و چند سالي را هم در راديو بواسطه شغلش نويسندگي كرده است. ناگفته نماند خانم مرضیه وحید دستجردی اولین وزیر زن جمهوری اسلامی ایران، دخترخاله محمد اصفهانی می باشد که دکتر محمد اصفهانی درباره وی می گوید:
خانم دستجردی به خانواده ما محبت بسیاری دارند و به من خیلی کمک کرده‌اند و در دوران بیماری مادرم نیز همراهی و کمک زیادی داشتند. ما نسبت فامیلی با خانم دکتر داریم و مادر بنده، خاله خانم وزیر بهداشت هستند.

 

يكي از بهترين خاطرات محمد اصفهانی انصراف از طلاق زوجي بواسطه آهنگ حسرت بوده و ديگري هم مربوط به دوره كارورزي است: «در دوره كارورزي كه مشغول تحصيل پزشكي بودم آقايي كه سكته مغزي كرده بود را به بخش ما آوردند. من زير نظر استادمان در بخش مغز و اعصاب كار مي كردم. پزشكها اميدي به زنده ماندن اين مرد نداشتند خانواده اش هم همينطور ، چون او در حالت بيهوشي بود. اما ايشان بعد از ده روز كه تحت مراقبتهاي شديد ما قرار داشت با روند غير عادي و معجزه آسايي بهبود يافت. آن روزي را كه خانواده اش در حال بردن او به خانه بودند هرگز فراموش نمي كنم، اين روز يكي از بهترين روزهاي زندگي ام بود. دنياي پزشكي سرشار از اين لحظه هاي شيرين است.

 

بیوگرافی محمد اصفهانی

عکس دکتر محمد اصفهانی

 

آلبوم های محمد اصفهانی

محمد اصفهانی در زمينه كارهاي هنري فرد بسيار با وسواسي هستند به همين خاطر ترجيح مي دهند كه كمتر كار كنند اما كار خوب به مردم عرضه كنند. نمونه بارز آن را مي توان آلبوم بركت دانست كه پس از حدود 30 ماه بعد از آلبوم هفت سين به بازار آمد و به دست علاقه مندان رسيد. آلبومهاي النور، گلچين، حسرت، فاصله، تنهاترين سردار، تنها ماندم، ولايت عشق، ماه غريبستان، نون و دلقك، هفت سين، بركت، آلبوم بی‌واژه، آلبوم شکوه آلبوم هایی هستند كه دكتر محمد اصفهاني تا به امروز به بازار عرضه كرده است.

 

بیوگرافی محمد اصفهانی,عکس های محمد اصفهانی,محمد اصفهانی

محمد اصفهانی با بهره‌مندی از مکتب محمدرضا شجریان و علی جهاندار موسیقی ایرانی آموخت

 

محمد اصفهانی، بهترین خوانندهٔ موسیقی پاپ
در مراسم اختتامیه سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر با اعلام سالار عقیلی، جایزه بهترین خواننده موسیقی پاپ ایران به محمد اصفهانی اهدا شد. بعد از دریافت جایزه باربد از دست سالار عقیلی گفت: از تمام کسانی که در باز کردن راه باریکی که میان مردم باز کردم ممنونم از استاد ملک محمود مسعودی از استاد علی جهاندار که ردیف را پیش او آموختم و از دو اسطوره خودم یعنی حسین خواجه امیری و محمد رضا شجریان تشکر می‌کنم.

 

محمد اصفهانی,بیوگرافی محمد اصفهانی,تصاویر محمد اصفهانی

 دکتر محمد اصفهانی

 

و اما مطلب پایانی:
« دکتر محمد اصفهاني نه تنها يک خواننده و آهنگساز يگانه و بي همتاست بلکه الگوي شخصيتي ايده آلي براي نسل جوان بشمار مي آيد. مراجعه به يک بيوگرافي ساده و کوتاه از زندگي او اين مطلب را اثبات مي کند. اصفهاني صداي ماندگاري است که تا قرون ديگر هم نظير آن ظهور نخواهد کرد.

 

محمد اصفهانی,زندگی نامه محمد اصفهانی,تصاویر محمد اصفهانی

 محمد اصفهانی به عنوان بهترین خواننده پاپ دهه ۸۰ از سوی مجله ترانه‌ماه انتخاب شد

 

دکتر محمد اصفهانی از اين موهبت الهي توانسته به بهترين شکل استفاده کند. فلسفه وجود و مضامين عارفانه را در قالب سمفوني عظيم موسيقايي و به نحو احسن ارائه کرده است . بطور مثال ضرب تنبکي که به آلات موسيقي غربي تبديل ميشود و در طول آن ملودي کاملا ايراني حاکم است ترانه اي مي شود که صداي هنرمند ما در آن طنين انداز شده و خانه دل را ويران مي کند و اتفاقا خانه دل نام مي گيرد و يا نواي تارهاي قانون که آغازگر يک ملودي و ترانه عظيم و باشکوه ميشود که ابرهاي تار دل آدمي را کنار مي زند تا آفتابهاي مهربان ترانه اي ازلي را به شنونده يادآوري کنند و اتفاقا آفتاب مهرباني نام مي گيرد.

 

او دل شکوه گري دارد که شکوه مي سازد و يا از شکايت هجران، با تو مي گويد. شب افروزي که دلواپسي هايم را با صدايش مرهم ميگذارد. معصوميتي که از دست رفته را جز او و نواي او که مي تواند بازگو کند که دلها باورکنند دلها را . فقط سوز ناي سوزناکش مي تواند به من و تو بفهماند که ماه غريبستان در چاه غم فرياد ميزند تنهايي اش را و يادگار او براي من و تو همان فرياد است و پنجره هايي که برايمان رو به عالم بالا ميگشايد.